Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Karakter mozgatás világok között
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
101. hozzászólás - 2013.04.02. 17:41:12 (Válasz Coronita #97 hozzászólására.)
Idézet: Coronita - 2013.04.02. 16:51:35
"A szétesett zövtségeket nem fogod tudni összerakni, a törölt játékosokat sehogy nem fogod visszacsábítani."

Ebbő is látszik, hogy fogalmad sincs mi a helyzet V2-n.


Bocsi, de számomra ebből sokkal inkább az látszik, hogy szerinted csak a V2 létezik.
Pontszám: 6.52
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
102. hozzászólás - 2013.04.02. 18:30:18
Ha tényleg csak 380 aktív játékos van V2-n, ahogy a térkép evnent mutatja, akkor valóban inkább összevonni kellene az első két világot. Hosszútávon biztos, hogy nem marad életben az a világ. Az pedig egyenesen hiba lenne, ha a játékvezetés a későbbiekben is engedélyezne regisztrálást egy haldokló világra. Nincs annyira eleresztve a VU új játékosokkal, hogy megengedje magának, hogy zombi világra terelje be őket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.41
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
103. hozzászólás - 2013.04.02. 18:47:40
Képzeljük el, hogy egy teljes világösszevonás (V1-V2) mennyivel aktívabbá tenné az új világot az előző kettőhöz képest! V1 térkép: közel 700 aktív játékos, összevonással ez 1000 felett lenne!! Volt korábban egy javaslat, hogy az azonos felhasználón játszóknak meg kellene adniuk a két karakterük nevét, és így simán ki lehetne iktatni a kooperációt. Például: Nem támadhatod a karaktert, mert már a másik karaktereddel támadtad x időn belül. Egyébként annak is kicsi szerintem az esélye, hogy egy játékos két különböző világon lévő karaktere tudja támadni ugyanazokat a szintű karaktereket. Nekem ahány karim van, annyi féle taktikát játszok, és teljesen elszóródtak egymástól szintben.
Kocos javaslata is tetszik, a flages: V1, V2, X1, X2.
Érdekes lenne a játék, bár az újaknak bonyolult lenne.
Véleményem szerint még nem kéne beizzítani a technológiát amíg forró a talaj, szerintem végig kéne ezt teljesen gondolni. A 200 őskő meg túlzás! (Nem fogom használni a funkciót, de akkor is)
A hozzászólást Lebufe001 módosította 2013.04.02. 18:48:19-kor
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.28
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
104. hozzászólás - 2013.04.02. 18:53:30 (Válasz Kocos #96 hozzászólására.)
"Megértelek. Te váltani szeretnél. Már töbször kiderült, hogy a magad által válaszott stratégiával járó szívásokat külső tényezőként kezeled, és a játékvezetéstől elvárod, hogy tűzön-vízen át tegyen azért, hogy hatásukat ne érezd."

Igen én és a stratégiám tehet róla, hogy mindenki kitörölt a környékemről és arról is, hogy az egész világon 380-an játszanak. Okos fiú vagy.
A hozzászólást Coronita módosította 2013.04.02. 18:54:42-kor
Pontszám: 7.60
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
105. hozzászólás - 2013.04.02. 18:59:49
el kellene gondolkozni azon is ha nincs egyesítés akkor a V2 300 főből ki fogja kifizetni a 200 őskövet,és ki lesz az aki inkább befejezi (és nem veszi meg azt a félévenkénti 350 őskövét)

azt meg valahogy nem értem hogy az eltérő szabályú V3t miért akarjátok a V1,V2vel összeengedni,az külön világ oda az regisztrált aki békés világba akart játszani,a másik 2re meg az aki a harcosabb vonalat képviseli
Pontszám: 6.23
kedvencMordusFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
106. hozzászólás - 2013.04.02. 19:07:01 (Válasz Dozer #100 hozzászólására.)
Valóban elég kihalt V2 éppen ezért nem értem, hogy miért kerül őskőbe az emigrálás erről az elcseszett világról. Támogatom a kezdeményezést, hogy az első költözés legyen ingyenes. Inkább örülhetnének, hogy még nem töröltünk és van rá igény nem hogy még ezért is pénzt kérni...
Pontszám: 8.48
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
107. hozzászólás - 2013.04.02. 19:55:53 (Válasz Lebufe001 #103 hozzászólására.)
"Képzeljük el, hogy egy teljes világösszevonás (V1-V2) mennyivel aktívabbá tenné az új világot az előző kettőhöz képest! V1 térkép: közel 700 aktív játékos, összevonással ez 1000 felett lenne!!"

Engem V3-as lévén nem érint az átlépés, csak az jutott eszembe, hogy ha (nem) kis túlzással most lefőzök egy kávét, mire betöltődik egy oldal, akkor egy 1000 résztvevős eventnél az esti órákban milyen király rekordokat lehetne mérni. Elmész portyázni, megsétáltatod a kutyát (vagy valami hasonló), és mire hazaérsz megtudod a csata eredményét:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.67
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
108. hozzászólás - 2013.04.02. 20:19:47
Azért én szívesen megnéznék egy közvéleménykutatást kizárólag v2-n, hogy abból a 380 aktív karakterből hányan gondolják úgy, hogy
a, őskőért
b, ingyen váltanának-e világot, vagy
c, maradna a seggén, mert ő olyan környezetben van ahol jól érzi magát.

Mert egyelőre fórumon semmi más nem látszik, csak hogy a kihalt top maradéka bármi áron menne (amit egyébként megértek), és ebből a világ közhangulatára tévesen következtetve olyan emberek kardoskodnak az összevonás mellett, akiknek nincs is karaktere v2-n.
Amennyiben jelentős százalékban (70%+) a távozás (a+b) mellett voksol a világ játékosállománya, nincs mese, olvasztani kell a két világot, mert ha az arra szavazóknak csak a fele lépi meg a távozást, akkor is közel felére csökken az aktív állomány, és valóban kihal a világ.

Abban viszont egyetértek az előttem szólókkal, hogy az első váltásnak ingyenesnek, vagy legalábbis nem ilyen horror költségűnek kellene lennie.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.15
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
109. hozzászólás - 2013.04.03. 13:55:10
Ahogy írtam, nem zárkózunk el a világok összevonásának lehetőségétől, ha egy világon minden játékos ezt szeretné.

De az egyedi transzfert már nagyon régen megígértük, megvalósítottuk, és most nem fogjuk azt mondani, hogy aki erre vár hónapok óta, az várjon csak még 1-3 hónapot, mert most indul egy közvéleménykutatás, utána pedig eredménytől függően hozzálátunk egy komplex fejlesztéshez, és ezt mind végig kell várnia. Aki akar, most rögtön mozoghat. Ha van egy vagy több karakter a szövidben, Kocos, aki törölni akar, és csak ez a lehetőség tartotta vissza, azzal nem fogod a szövetségedet egyben tartani, hogy azt mondod, márpedig nem szabad ezeket az embereket elengedni, addig ott kell maradniuk, amíg nem találunk vmi megoldást, hogy mindenki mehessen egyszerre.

A világ összevonás egy ettől teljesen független téma, lehet, hogy lesz majd erre is szükség, akkor ezt átrágjuk, végignézzük mi mindent kell hozzá implementálni (szövetség transzfer, két karakter egy világon stb) de ez nem olyasmi, amit itt pár nap alatt össze lehet dobni, elnézést
Pontszám: 6.75
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
110. hozzászólás - 2013.04.03. 14:15:07 (Válasz Mordus #106 hozzászólására.)
Idézet: Mordus - 2013.04.02. 19:07:01
Valóban elég kihalt V2 éppen ezért nem értem, hogy miért kerül őskőbe az emigrálás erről az elcseszett világról. Támogatom a kezdeményezést, hogy az első költözés legyen ingyenes. Inkább örülhetnének, hogy még nem töröltünk és van rá igény nem hogy még ezért is pénzt kérni...


Az egyedi karaktertranszfert biztosan nem lehet ingyenessé tenni. A költség nélküli vagy nagyon olcsó ide-oda ugrálásban számos visszaélési lehetőség van. Ha pedig bekorlátozzuk (fél évig nem lehet stb) akkor azt a lehetőséget vettük el, hogy valaki meggondolja magát, és vissza tudjon menni. A költség nélküli, de más módon korlátozott mozgásnak van még egy gondja, akkor tényleg előfordulhatna, hogy tömegek mozognának, sokan nem is azért, mert igényük van rá, hanem ha az X ment, megyek én is... és akkor tényleg előfordulhatnak a felemlegetett problémák (mi lesz a szövetségekkel, hirtelen megváltoznak a Lady Alvariel, event és egyéb toplisták, extrém esetben kihal egy világ, paradox helyzetbe kerül akinek mindkét világon van karaktere és szeretne játszani is velük stb).

Szóval a lehetőségek
1.) fizetős transzfer most annak, akinek erre TÉNYLEG szüksége van.
2.) Esetleges világösszevonás később (közvéleménykutatás stb után)
Pontszám: 7.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
111. hozzászólás - 2013.04.03. 15:11:48 (Válasz Miklós #109 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.04.03. 13:55:10
A világ összevonás egy ettől teljesen független téma, lehet, hogy lesz majd erre is szükség, akkor ezt átrágjuk, végignézzük mi mindent kell hozzá implementálni (szövetség transzfer, két karakter egy világon stb) de ez nem olyasmi, amit itt pár nap alatt össze lehet dobni, elnézést


Senki sem mondta, hogy pár nap alatt dobjátok össze. Én csupán azt voltam bátor megjegyezni, hogy mérlegeljétek a jelen megoldás azon, később részben vagy egészében irreverzibilis hatásait is, melyek túlmutatnak a bevezetés bejelentését övező hurráoptimuzmuson. Közvetve (csökkenő bevétel, kevesebb fejlesztés) ezt azok is megérezhetik, akiknek csak saját szemszögből vizsgálva megkérdőjelezhetetlenül hasznos a mostani újítás.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.04.03. 15:49:08-kor
Pontszám: 7.28
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
112. hozzászólás - 2013.04.03. 15:20:35 (Válasz Kocos #111 hozzászólására.)
OFF
Idézet: Kocos - 2013.04.03. 15:11:48
..később részben vagy egészében ireverzibilis hatásait is, melyek túlmutatnak a bevezetés bejelentését övező hurráoptimuzmuson.
Ma már kifigurázták cizellált fogalmazókészséged, úgyhogy az irreverzibilis kéterr! Csak hogy olyan jóakaróid legyenek, akik mellett nem kell ellenség
ON
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.10
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
113. hozzászólás - 2013.04.03. 15:28:47
Egy szó mint száz! Sok világnak sok az alja! Nem kell öt világ csak négy max. Tőlem az egyes számú világ fúziónálhat a kettessel. A hármas,négyes,ötös maradjon továbbra is szólóban. Az is kissé megmosolyogtató volt már anno is,a kezdetén,hogy a hármas világ békés világnak indul. Momentán meg nekem karakterem csak a V3-on van. Ritkán (néha-néha) indulok a V4-en,a gyors világon is,pontosan azért,mert a többihez képest jóval gyorsabb,pörgősebb is. De abszolút nem gondolnám azt,hogy a V3-as karimmal játszam V4-en azért. A 200 őskő tényleg borsós ár financiálisan szerintem sok játékosnak igenis. Az elit,a tehetősebb karik engedhetik meg maguknak csak ezt a luxust. Tart még a gazdasági világválság. Nálunk,idehaza meg pláne és a fizetések sem EU-szintűek. A többi (külföldi) Végzetúr oldalon jobban el lehetne sütni ezt az átjáróházasdit szerintem jóval. Vagy ott is fogyóban vannak a játékosok esetleg netalán?

U.i: Na persze értem azt is,fogom,hogy a leprogizás sem ám olcsó dolog.

Egyébiránt maga ez az ötlet sem új. Van például egy német stratégiai-harcjáték ahol már a tizenakárhanyadik világ indult,szóval át-át támadgatnak a karakterek. Kénytelen vagyok leírni a nevét,mert sokan ráismernek ebből is. Gladiátus-Gameforge.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2013.04.03. 15:38:29-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.76
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
114. hozzászólás - 2013.04.03. 15:31:46
Kedves Miklos!

Mi tortenik az eppen futo evenntel, ha egy karakter vilagot valt?
Pontszám: 8.54
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
115. hozzászólás - 2013.04.03. 15:37:34 (Válasz Sandman010 #113 hozzászólására.)
Jó sok mindent össze-vissza írogatsz... Olvasd már át hogy honnan hová lehet átmenni! Vagy igyál még egy kávét és utána fuss neki annak még 1x, amiröl szó van itten!

Luxus? Bérböl és fizetésböl éltem még magyarban pár éve, 2-3 disco alatt elköltöttem egy mostani 1600 ösköves befizetés árát. Annyiból meg ami átváltozik elvagyok fél évig.
Bár elismerem mostanában kicsit nehezebb spórolni, söt a nincsböl nem is lehet. De akinek netre még tellik, azt nem féltem...
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.04.03. 15:42:25-kor
Pontszám: 5.98
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
116. hozzászólás - 2013.04.03. 15:41:47 (Válasz ADZSI76 #115 hozzászólására.)
Jó, fenntről lefele ingázás,teleportálás,átjárosdi,stb. és nem alulról felfele a világok között Andzsin-san! De a lényegét tekintve detto facto.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.76
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
117. hozzászólás - 2013.04.03. 15:42:59 (Válasz ADZSI76 #115 hozzászólására.)
Inkább nyugtatót igyon, mint kávét, mindig nagyon pörög
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
118. hozzászólás - 2013.04.03. 15:44:53 (Válasz Quellon #117 hozzászólására.)
That's all folks azaz ez van skacok!
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
119. hozzászólás - 2013.04.03. 15:48:15
Most, hogy a világok közötti transzfer lehetősége megnyílt, az Omega szövetség felvételt hirdet V1-V2-V5 játékosok számára a V3 szerveren.

Amit mi kínálunk az a szerver, és a szövetség.

V3 - a laza szerver.
Ezen a szerveren az egy csatában bukható LE korlátozva van a győzelmi arányod függvényében. A rabolható LE, ha kétszer annyi győzelmed van, mint vereséged (2-es csataarány), 100-as szinten 2010 LE. Ha a csataarányod 1 alatt van, akkor az a lélekszívással tőled elszívott LE-t is csökkenti.
Ehhez jön a prémium bónusz. Amíg aktív a prémium tagságod, addig minden csatában a bukott LE-nek csak a tizedét veszíted el, tehát a fenti példában 201 LE-t. Ez a lélekszívásra is hat!
A fentiek gyakorlati előnye az, hogy ezen a szerveren olyan keveset tudsz bukni, ami gyakorlatilag elhanyagolható, így bármennyi LE-t magadnál hagyhatsz. Nem kell figyelned arra, hogy mikor jössz föl 15% alól, nem kell elköltened a LE-t kétóránként. Sőt. Megteheted azt is, hogy akár egy hónapig gyűjtögetsz, hogy ezt később hűségszilánkos segédlettel egyben használd fel.

Ezt a szervert tehát azoknak ajánlom, akiket zavar a hagyományos szerverek időrabló volta, a kötöttségek, hogy megadott időben oda kell ülni a gép elé, ha nem akarsz óriásit bukni. Itt bőven megteheted, hogy elindítasz egy 100-as vadászatot úgy, hogy nem tudod mikor kerülsz gépközelbe újra.


Omega - inkább nem írom le a jelzőt (szövetségi lapunkon megleled)
Az Omega szövetség úgy alakult, hogy egy korábbi szövetség tagjai úgy érezték, kisebb csapatban eredményesebben tudnának haladni. Kiváltak, hogy egy szűk baráti társaságon alapuló új szöviben valamivel szervezettebben, a maguk uraként folytassák a játékukat. Ahogy teltek az évek a szűk baráti társaság újabb és újabb értékes emberekkel bővült (meg olyan barmokkal is, mint én). Hamarosan kiderült, hogy nem kell elborultan, csupán nagyon konzekvensen játszani ahhoz, hogy egy ilyen csapat sikeres legyen. Márpedig, hogy az Omega sikeres lett, ahhoz nem sok kétség fűződhet. Íme pár mutató ami jellemez bennünket:
A szövetségi küldetésekben a legeredményesebbek vagyunk az összes magyar szervert figyelembe véve, 18 befejezett küldisorral a hátunk mögött, ami 70-es kastélyt jelent.
Nagyjából fél éve nem hívtunk vissza epikust, folyamatosan haladunk előre. Jelenleg 175-ös tárgyakat szerzünk.
A legtöbb bajnoki címmel rendelkezünk minden magyar szervert figyelembe véve (293), a legutóbbi vidalon, tegnap 9 tagunk gyűjtött be újabb medált.
Természetesen a szerveren mi rendelkezünk a legtöbb felépített épülettel, a legtöbb legyőzött epikussal és a legnagyobb lélekkúttal is.

Szövetségünkre jellemző még a metroszexuális értelemben frivol hangulat, és hogy eredményeinket, kudarcainkat, terveinket, elképzeléseinket ha csak lehet megvitatjuk egymással, hiszen a játék legfőbb vonzereje az, hogy társaságban játszhatunk. Pont ezért az Omega szövetség tagjainak, ahogy az eredményeinkből is látszik, kiemelten fontos a szövetség sorsa, amiért mindannyian komoly áldozatokra vagyunk hajlandóak.

Mit várunk tőled?
Elsősorban odaadást. Hogy számodra is fontos legyen a szövetség sorsa, és hajlandó is légy tenni érte.
Kommunikációt. Nem megyünk semmire 3 sülthallal, akkor sem, ha azok önállóan minden epikust levernek, és minden épületet felépítenek. Igazi emberek jöjjenek, akiknek van mondanivalójuk, és másokéra is kiváncsiak.
Szint. Ne legyél nagyon alacsony szintű, mert akkor a kút feltöltése is probléma, és nem fogod tudni viselni a kiütött epikus cuccokat sem.
Értelem. Az igényt, hogy megértsd a játékot és eredményesen játszd, akármi is legyen az az eredmény amit magad elé célul tűzöl.

Ha úgy érzed, hogy a fenti 4 követelménynek eleget tudsz tenni, keress meg engem itt, a külső fórumon privát üzenetben.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.04.03. 17:19:44-kor
Pontszám: 7.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakter mozgatás világok között
120. hozzászólás - 2013.04.03. 15:54:44 (Válasz Kocos #119 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Offsboy módosította 2013.04.03. 16:55:10-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.74
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!