Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: világ3
közellenségGömbibabaNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
401. hozzászólás - 2009.07.06. 09:25:52
sziasztok
nem tudom, hogy ezt felvetette-e már valaki, de nem lehetne valahogy megoldani, hogy az állatok morálja legalább akkor nem romoljon, ha nem tudom pár napig rendezni őket, mert mondjuk netközelben se vagyok? pl. elmegyünk nyaralni egy hétre, addigra teljesen lemenne a moráljuk...nem lehetne legalább addig valahogy "talonba" tenni őket?
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
402. hozzászólás - 2009.07.06. 09:30:15 (Válasz Gömbibaba #401 hozzászólására.)
Kérdésedben benne van a válasz is... Úgy február környékén felvetette valaki, hogy jó lenne berakni a több állat egyidejű gyógyítását. Most július van, és semmi változás.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
403. hozzászólás - 2009.07.06. 09:32:35 (Válasz Gömbibaba #401 hozzászólására.)
A katakombában nem csökken az állatok morálja.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
közellenségGömbibabaNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
404. hozzászólás - 2009.07.06. 09:35:41
köszi
Pontszám: 5
népszerűIgorFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
405. hozzászólás - 2009.07.09. 14:59:28
hello!
nem tudom hová illik a panaszom, uh ide teszem:

"Karakterlap - Elevenkínszenvedés
16. szintű végzetúr

Rubin Horda

az Apokalipszis farkasai szövetség tagja

A KURVA ANYÁTOK"

Szerintem ilyet nem kellene kiírni a karakterlaphoz tartozó "bemutatkozásba". Engem például sért.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
406. hozzászólás - 2009.08.01. 15:59:13
Azért egy kicsit erős, hogy szint*2+11 szerencsével 5 vadászaton belül 4 apró!!!!!! EZ MI???

Ma, 15:51:25
Egy furcsa sziklaképződményre bukkansz. Nem egyszerű megmászni, de kíváncsi vagy, mi lehet a tetején. Hosszú és fárasztó mászás után egy csinos kis rejtekhelyre bukkansz a magas sziklán, fák, bokrok, és egy tábor. Hamarosan hazaérkezik a rejtekhely lakója is, egy apró szárnyas sztahura. Dühödten támad rád, a betolakodóra, de semmi esélye: hamarosan lélekenergiáját veszed (+426). +17 TP
Ma, 15:46:25
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló apró mérges szilmill! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+376). +17 TP A szerzett lélekenergiából 34 a helyes válaszért kapott LE.A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!
Ma, 15:41:25
Egy furcsa sziklaképződményre bukkansz. Nem egyszerű megmászni, de kíváncsi vagy, mi lehet a tetején. Hosszú és fárasztó mászás után egy csinos kis rejtekhelyre bukkansz a magas sziklán, fák, bokrok, és egy tábor. Hamarosan hazaérkezik a rejtekhely lakója is, egy apró förtelmes kriptod. Dühödten támad rád, a betolakodóra, de semmi esélye: hamarosan lélekenergiáját veszed (+519). +17 TP A szerzett lélekenergiából 47 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 15:36:25
Vadászatra indulsz. A dühöngő vortexeket messze elkerülöd, és próbálod az életenergia nyomait érzékelni. Egy zöldellő oázisban bukkansz végül arra, amit keresel. Egy nagyobb szárnyaspók! A teremtmény védelmezi fészkét, a csata gyors és kegyetlen. 1178 lélekenergiát szereztél. +18 TP
Ma, 15:31:25
Vadászatra indulsz. A dühöngő vortexeket messze elkerülöd, és próbálod az életenergia nyomait érzékelni. Egy zöldellő oázisban bukkansz végül arra, amit keresel. Egy apró csápos mutáns! A teremtmény védelmezi fészkét, a csata gyors és kegyetlen. 352 lélekenergiát szereztél. +17 TP A szerzett lélekenergiából 32 a helyes válaszért kapott LE.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
407. hozzászólás - 2009.08.01. 16:06:50
Egy befogás után már jött is az 5ödik apró!! Mi folyik itt?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
408. hozzászólás - 2009.08.02. 00:17:29
semmi. peches széria
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
409. hozzászólás - 2009.08.02. 19:43:36 (Válasz Nari77 #407 hozzászólására.)
Én egyszer öt napon keresztül nem fogtam el egyetlen szörnyet sem, aztán egy nap alatt 23-at. Ez így működik a Beholder játékokban már ősidők óta.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője