Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Bevezető
népszerűLanceFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
21. hozzászólás - 2008.10.23. 16:38:27
Csak az előttemszólókhoz hasonlóan tudom említeni a játékot egyszerűen zseniális és fantasztikus.A kvíz része nagyon jól ki van találva.Eddig nagyon sok MMORPG-vel játszottam és most már kezdem abbahagyni és háttérbeszorul mert a Végzetúr tölti ki időm nagy részét^^
Eleinte zavart hogy nincs kereskedelem hogy pl egy feltuningolt páncélt, pajzsot vagy fegyvert el lehessen adni másoknak vagy 1 állatot és nem pedig szabadon ereszted de úgy az egészet összevetve kis idő alatt összekovácsolt 1 online közösséget ez a játék és látom hogy van jövője.További jó munkát.
Pontszám: 8.75
népszerűtlenmedvigFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
22. hozzászólás - 2008.10.23. 22:01:39
Sziasztok!
Szerintem ez a játék egyszerűen pazar:)
nagyon sok játékon játszottam már...a BiteFight tetszett eddig a legjobban ott elég jó voltam, de megjelent a végzetúr gonoltam kipróbálom azóta nem játszok a BF-en...nagyon szuper kis játék...a kvíz egyszerűen mesés mindent megtanulhat az ember bár az hogy a játékosok hogy álnak neki azokhoz amit a másik feltett hát valami szörnyű:S...ha nem szereti a Forma-1et attól nem kell törlésre itélni 1 kérdést vagy akármi.!.
a frissítések nagyon jók edig csak szeretném ha lenne benne piac, de csak úgy hogy ne lehesen vele előnyt szerezni...csakis a cuccokat tudják megvenni és ne legyen belőle LE gyüjtögetős játék:)
na a lényeg a lényeg: hibátlan játék!
Gratulálok a fejlesztőknek!!!
Pontszám: 6
fórumozóRammsteinFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
23. hozzászólás - 2008.10.24. 12:23:15
Üdvözlet Mindenkinek!
Én most kezdtem a játékot,és még nagyon-nagyon kezdő vagyok benne. De amivel eddig találkoztam a játék során,hihetetlen mód meglepődtem azon,hogy egy ilyen jellegű játék,nem csak szórakoztató időtöltésre alaklmas,hanem az alapműveltséget is fejleszti. Bitefighton én is játszottam,de csak az elején jött be...amikor elértem egy bizonyos szintet,semmi esélyem nem volt a továbbjutásra.A másik ilyen játék amin játszok,az a Battleknight.Ott aránylag jó pozicíót töltök be. De ezek,fele annyira sem tetszenek mint a Végzetúr!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy mire jó a kiégett őskő? Mivel már találtam egy olyat
Gyönyörű,szép, kedves, aranyos, csodálatos,erős, inteligens ember vagyok,és a szerénységem a fő erényem...
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
24. hozzászólás - 2008.10.24. 12:30:54 (Válasz Rammstein #23 hozzászólására.)
Ha veszel őskövet, akkor a kiégettből is normál őskő lesz.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
25. hozzászólás - 2008.10.24. 12:55:10 (Válasz Rammstein #23 hozzászólására.)
Idézet: Rammstein - 2008.10.24. 12:23:15

Egy olyan kérdésem lenne,hogy mire jó a kiégett őskő? Mivel már találtam egy olyat


Ha speciálisan a játékra vonatkozó kérdésed van, azt légyszi a megfelelő topicban tedd fel!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
fórumozóRammsteinFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
26. hozzászólás - 2008.10.24. 13:03:37
Oké rendben
Köszönöm a segítséget
Majd a későbbiekben igyekszem odafigyelni ezekre a dolgokra
Gyönyörű,szép, kedves, aranyos, csodálatos,erős, inteligens ember vagyok,és a szerénységem a fő erényem...
Pontszám: 7.33
utáltJohnny MageFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
27. hozzászólás - 2008.10.24. 22:07:06
Hello!
A játék nagyon jó,bár volt pár értetlen rész számomra a klánháborúval kapcsolatban,de ezek mára már rendeződtek.Lenne egy kérdésem az állatokkal kapcsolatban,honnan tudom az állat értékeit?Az hogy mennyire erős vagy gyenge gondolom azt az idomításra fektetett LE jelöli.Minél nagyobb ez a szám annál erősebb a lény,de ha szintet lép mennyivel lesz erősebb?Ezt a dolgot nem nagyon látom át.
Pontszám: 3.17
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
28. hozzászólás - 2008.10.24. 22:15:02 (Válasz Johnny Mage #27 hozzászólására.)
Salem!

Na akkor srácok/csajok az isten szerelmére van egy kérdezz és mi válaszolunk topic, légyszi ezeket oda!
Most utoljára még neked itt válaszolok itt. Ha az állatod szintet lép, akkor nő a sebzése, a védelme amit neked ad csatában (ezt nem tudni pontosan mennyi), plusz szintjének megfelelő elnyelést ad. Nagyon nem kell filózni, minél magasabb szintű, annál jobb.

Na jó játékot!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.10.24. 22:15:44-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
irritálóBandikuszFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
29. hozzászólás - 2008.10.26. 15:33:28 (Válasz Drteas #9 hozzászólására.)
Szeriten nagyon lassan lehet vele gamelni!
Pontszám: 3.50
irritálóBandikuszFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
30. hozzászólás - 2008.10.26. 15:35:04 (Válasz Bandikusz #29 hozzászólására.)
És mire jó a kiégett őskő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Morrrrr!
Pontszám: 2.00
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
31. hozzászólás - 2008.10.26. 15:39:13
Ertéefem!
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.10.26. 15:39:21-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 4
kedvencOptimusFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
32. hozzászólás - 2008.10.29. 00:29:13
Tudom,hogy már sokan sokféleképpen dícsérték a játékot, én ezekhez csak csatlakozni tudok.
Ami engem leginkább megfogott ,hogy egy egyszerű ,de jó storyt kerekítettetek háttérnek, ami eredményét már látni lehet az rpg témájú topicokban. A másik ami nagyszerű , a szövetségek fontossága.
Mivel rpg-zni már nem igen jut időm ,lázasan kerestem eddig egy olyan játékot amiben hasonló csapatmunkát lehet csinálni ,mint az asztali szerepjátéknál. Én ezt leginkább itt találtam meg. Mára már a régi rpg csapatom jó része a szövetségem tagja,és ha csak 30-40% ban is de alkalmas így már a szerepjátékpótlásra a játék,persze aktiv szövetségi fórumélettel. Ez az első a böngészős jellegű játékok közül ,ahol láttam értelmét elképzelni a karakterem jellemét, eszméit.

Szóval köszönöm szépen nektek és további sikerekben gazdag munkát!
Orkánpofájú Trakaxarr kinek torka vihart és szitkokat áraszt ():[D=
Pontszám: 7.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
33. hozzászólás - 2008.10.30. 18:34:23 (Válasz Bandikusz #30 hozzászólására.)
Idézet: Bandikusz - 2008.10.26. 15:35:04
És mire jó a kiégett őskő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Morrrrr!

Arra hogy a készítőknek legyen egy kis pénze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Morrrrr! Hmmmm. Morrrrr-morrrr
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 8.25
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
34. hozzászólás - 2008.10.30. 18:37:48 (Válasz Sultankalifa #17 hozzászólására.)
Idézet: Sultankalifa - 2008.10.22. 09:55:42
A játék jó, de ez a rózsaszín felhő amit itt festettek azért nem valóság....(szerintem a beholder multjával ez a szint elvárható, én azért kezdtem mert játszottam a többivel és számítottam egy minimumra)
túlzottan pvp-re van kihegyezve, illetve 3 hét alatt hatalmas szakdékok alakultak ki, amik gyakrlatilag behozhatatlanok, (sőt tovább fognak méllyülni) ezenkívül nagyon kéne pár alternatív lehetőség
SZerényVéleményemSZerint

én nem ismerek más beholderes játékokat.
ez a játék egyszerűen jó.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 8.33
népszerűtlenDavid999Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
35. hozzászólás - 2008.10.31. 17:54:50 (Válasz Stoky #2 hozzászólására.)
Idézet: Stoky - 2008.10.21. 16:12:37
Üdv Néked Dicső Úr!!

Van mindenhez hozzá szólás és kérdés, de mi van akkor amikor úgy döntesz hogy fáradt vagy és elég volt mindenből !?
Jó tudom mindig mindenhez pozitívan , de olvasom a dolgokat és egy rész azt írja hogy "sokat látott ember vagy" de kérdem miben vagy leginkább tapasztalt a technikán kívül?
Pontszám: 3.60
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
36. hozzászólás - 2008.10.31. 21:31:46 (Válasz David999 #35 hozzászólására.)
Idézet: David999 - 2008.10.31. 17:54:50
Idézet: Stoky - 2008.10.21. 16:12:37
Üdv Néked Dicső Úr!!

Van mindenhez hozzá szólás és kérdés, de mi van akkor amikor úgy döntesz hogy fáradt vagy és elég volt mindenből !?
Jó tudom mindig mindenhez pozitívan , de olvasom a dolgokat és egy rész azt írja hogy "sokat látott ember vagy" de kérdem miben vagy leginkább tapasztalt a technikán kívül?

ööö. igen bőbeszédű vagy.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 8.33
utáltKis_takiFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
37. hozzászólás - 2008.11.01. 11:31:56
Nekem a kvízbe volt egy ojan hogy mejik a leggyorsabb autó:
Ferrari
BMW
Mercedes
Trabant+nitro

rányomtam a ferrarira hát nem a trabat + nitró a helys válasz szerintem ez hülyeség
Pontszám: 2.86
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
38. hozzászólás - 2008.11.01. 13:35:20
Ezt (másfél év nyelvtanlecke után) a kvíz topicba írd kérlek!

(Tényleg elég hülye kérdés...)
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.01. 13:35:37-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 7.50
mindenki kedvenceAquamarinNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
39. hozzászólás - 2008.11.06. 03:14:10 (Válasz Hydro Globus #38 hozzászólására.)
Vagy logikus, attól függően, hogy honnan nézzük. (Bár kinek jutna eszébe egy trabit nitróval spécizni? )
Engem spec. a Spongya Bobos kérdésekkel lehet az őrületbe kergetni.

Sziasztok.

Hadd csatlakozzam a Végzeturat dicsérőkhöz. Pár napja kezdtem el játszani, és azt veszem észre magamon, hogy a többi netes játékot hanyagolom, állandóan itt lógok. Az ottani csapattársak szeretnek is ezért... No mindegy.
Sajnálom viszont, hogy kvízelni csak vadászat közben lehet. A kérdésekből sosem elég, azt hiszem, ez az egyik fő mozgatórugója a játéknak.
Ja, és nem. Nem vagyok függő!

Jó játékot mindenkinek!
Vadászom, utamból kotródj!
Pontszám: 7.50
népszerűShadowmasterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Bevezető
40. hozzászólás - 2008.11.06. 10:01:22
Mindig tudáselvű voltam és szeretek kalandozni, amennyi világon csak tudok
ez jelenleg 17.Régen tfeztem is de aztán kiszálltam azóta viszont
kipróbáltam sok netes szerepjátékot.A kvíz kifejezetten tetszik de a játékért is adok
egy ötöst hajrá Beholder hajrá Tihor csak így tovább :)hoztátok a tőletek megszokott szintet
Pontszám: 7.50
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!