Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Probléma az idomított állatokkal
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
81. hozzászólás - 2008.10.24. 19:48:39 (Válasz Salmeyna #76 hozzászólására.)
Idézet: Salmeyna - 2008.10.23. 11:12:34

Bármilyen, portya közben előforduló lényt be lehet fogni?

Kérdésem még meg is indoklom:
Az a pár lénytulajdonos, akit megnéztem, manapuffancsot, kukacokat, max goblin rablót tartott magánál, semmi..."komolyabbat". Azt hiszem, ezen okokból kifolyólag esetleg értelmes is lehet a kérdés, s talán méltó arra, hogy értelmes embertől értelmes választ kapjak. Köszönöm a figyelmet.


mindent el lehet kapni, bár szerintem a jelzővel rendelkezőket (kisebb, nagyobb) nem. csak a legtöbben nem nyomják fel a vezetőkészséget, így az első, alacsony szintű állattal ragadnak és, ha már felfejlesztették, akkor nem engedik el.

nekem pl. a mocsári dabaq mellettvan egy ork fosztogatóm és egy szőrös vademberem.
Pontszám: 5
fórumozóJosephFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
82. hozzászólás - 2008.10.28. 20:12:26
Nem tudom miért, de 6-os szintű végzetúrként még egy állatot sem sikerült elkapnom. Van csapdakészítés és idomítás szakértelmem is.
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
83. hozzászólás - 2008.10.28. 20:21:23
Nekem is volt már szánalmas fatty-am elengedtem, most van egy mérges nyukmár-om (csak az idomítás 4200LE lenne), de a 15s szintű állatomat engedjem el????
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
84. hozzászólás - 2008.10.29. 10:51:42 (Válasz Joseph #82 hozzászólására.)
Idézet: Joseph - 2008.10.28. 20:12:26
Nem tudom miért, de 6-os szintű végzetúrként még egy állatot sem sikerült elkapnom. Van csapdakészítés és idomítás szakértelmem is.


Mert még nem volt szerencséd. Majd lesz. 1-es csapdakészítéssel 0,5% esélyed van.
Pontszám: 5
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
85. hozzászólás - 2008.10.31. 01:41:19
Én a csapdakészítést felnyomtam kemény 1-re elindítottam 1 gél órás vadászatot és a 15-percben el is fogtam az én kis mólemenecskémet:-)
Pontszám: 2
fórumozóJosephFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
86. hozzászólás - 2008.10.31. 17:11:21
6-os szintű végzetúr, 8-as szerencsével, 2-es csapdakészítés, ki tudja mennyi vadászat és még mindíg nincs befogott állatom:D Már csak nevetek:D
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
87. hozzászólás - 2008.10.31. 17:32:58 (Válasz Joseph #86 hozzászólására.)
A szerencse nem számít, a csapdakészítésed pedig 1% esélyt ad. Finoman szólva is csekély.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
88. hozzászólás - 2008.10.31. 17:40:18
Hát, nekem 1-es csapdakészítéssel is hamar jött... BEHO random rulz
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
89. hozzászólás - 2008.11.01. 04:05:46
Balornak sajnos igaza volt: A sebzésfelfogás tekintetében nem az állat abszolút, hanem csak a lépett szintje számít. Ez szerintem nagyon nagy bug, számtalan okból: pl. tökéletesen értelmetlenné teszi a meglévő állat leváltását, hiszen ugyan a magasabb szinten befogott állatnak valóban több életpontja lesz, de ez egyrészt nem (vagy csak speciális esetben, béna játékosnál) számít, másrészt radikálisan csökken a sebzésfelfogás.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóThegedisFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
90. hozzászólás - 2008.11.02. 10:05:12
A random valóban érdekes faktor... A csapdakészítésem 4-es, a vezetőkészségem pedig 10, és így az elmúlt kb 150 vadászatban 0 szörnyet sikerült befognom, ellenben 4 kiégett őskövet találtam, amire szintén 2% esélyem volt... Miklós, Zoli, vagy valaki, nem cserélnétek be 2 kiégett őskövemet 2 állatra?
Pontszám: 5
kedvencRaisuFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
91. hozzászólás - 2008.11.04. 07:31:34
Az utóbbi időben fellépett egy probléma az állataimmal kapcsolatban. Eddig csak gyanítottam, most viszont már biztos vagyok. Ha jól emlékszem, eddig úgy volt, hogy akkor is kapott TP-t, ha engem támadtak, és nyertem, az utóbbi napokban viszont már csak akkor kap, ha én támadok valakit, és nyerek. Ez bug, vagy tényleg megváltoztatták a dolgokat? Ha az utóbbi, akkor miért? Szerintem úgy lenne logikus, hogy ahogy én is kapok azért TP-t, hogy visszaverek egy támadást, úgy az állatom is kapjon. Így viszont elesett egy csomó tapasztalati ponttól.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
92. hozzászólás - 2008.11.04. 08:06:49
Biztos hogy harcolt melletted?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
kedvencRaisuFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
93. hozzászólás - 2008.11.04. 08:43:06
Hmm, hát nem tudom, hogy mikor lett alacsony a morálja, de tegnap még biztosan nem volt az, és ha jól emlékszem akkor sem kapott. Ha mégis, akkor nem szóltam, és bocsi. XD Viszont ez a LE%-os szorzódásos dolog hogy működik pontosan? Mert az én állatom mindig 10 TP-t kapott, még akkor is, ha én támadtam, és nyertem, kivéve egyszer, és a Végzetúr wikin azt írták, hogy ha én támadok, és nyerek, akkor szorzódik az ellenfél LE%-ával.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
94. hozzászólás - 2008.11.04. 11:11:26
Normál esetben 15%, de befolyásolhatják az alábbiak:

* gyémánt horda bónusz
* Kreatív affinitás szakértelem
* Lélekpajzs épület
* Aurapajzs épület
* Átokpiramis épület
* prémium státusz
* Szövetségi háború
* Transzcendális projekció szakértelem
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 6.25
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
95. hozzászólás - 2008.11.04. 13:05:35 (Válasz Hydro Globus #94 hozzászólására.)
És ez most hogy is jön ide?

Az állat alapból 10 TP-t kap. Ha olyan ellenfelet támadsz, akit az elmúlt 3 órában már támadtak, akkor amellett, hogy te is -20, -40, -60, -80% módosítót kapsz mind a kapott LE-ra, mind a kapott TP-re, az állatod is ugyanilyen módosítóval kapja a TP-t, tehát csak 8, 6, 4, 2 TP-t fog kapni. Ez ugye attól függ, hányszor támadták az illetőt az elmúlt 3 órában. Háborúban természetesen nem számít.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
96. hozzászólás - 2008.11.04. 13:14:58
Ja hogy az a LE%...

Nem tudom, kik dolgoznak a VégzetWikin, de kicsit pontosítanám a terminológiát...
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
fórumozóBekasFérfi
Végzetúr mester
674 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
97. hozzászólás - 2008.11.04. 18:03:25
total agyamra megy az allatoknal ez a moralromlas... ez 1 nagy hulyeseg. ha leverik a karit, akkor is csak az eletereje megy le, meg van 1 kis LE veszteseg. a karinak miert nem megy le a moralja akkor? milyen poen lenne ha nem akarna vadaszni, vagy portyazni, merthogy nem erzi magat jol...

jaj, ne mar. vegyetek mar ki ezt a moralromlos izet. tok bena.
Pontszám: 4
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
98. hozzászólás - 2008.11.04. 18:44:19
a moralromlas a vezeto elit utan kullogo karikat sujtja a legjobban. a jelenlegi csucskarik oket utik ahol csak erik, ezert az o allatkaik moralja mindig jo, viszont akiket utnek azoknak nem eleg a sok LE vesztes, meg az allataik is kiesnek a moralromlas miatt igy meg gyengebben tudnak vedekezni. meg aztan kolthetnek tobb ezer LE-t a meggyozokepessegre, hogy vmit csokkentsenek e romlason. ez egesznek lassan nincs ertelme. a vezeto elit, akiknek amugyis minden 10 portyabol 8 sikeres es gyakorta jelentos sikerrel fosztogatja a 3-4 szinttel lejjebb levoket sokkal tobb jut minden kepesseguk, ertekuk, cuccaik fejlesztesere az elorzott LE miatt. meg meg az allataik moraljaval sem kell torodniuk a sok gyozelem miatt, az utanuk ballago box-zsakok meg kolthetnek meg erre is.

az elejen orultem az elso allatkamnak. mar nem igazan. csak 1 nyug a nyakamon amire szinten sokat kene kolteni, hogy aztan neha a csataban usson 2-3-at...
Pontszám: 6
fórumozóThegedisFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
99. hozzászólás - 2008.11.04. 19:46:00
No, kb két szint óta 4-es a csapdakészítésem, és 10-es a vezetőkészségem. Ezalatt kb 200-300 vadászaton voltam, ebből elvileg 4-6 alkalommal kellet volna új állatot fognom. Az eredmény ehelyett 0. Kell még vmi ahhoz, hogy meglegyen a 2. illetve a 3. állatom, vagy csak ne menjek mostanság lottózó közelébe, mert nem érdemes?
Pontszám: 8
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Probléma az idomított állatokkal
100. hozzászólás - 2008.11.04. 19:50:12 (Válasz Thegedis #99 hozzászólására.)
Elvileg utóbbi. Ez esetben szerintem nyugodtan elkerülhetjük együtt a lottózókat, ismerek is egy jó sörözőt ami az összes lottózótól k..va messze van...
Pontszám: 7.20
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője