Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A térkép
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
261. hozzászólás - 2010.04.04. 19:58:07 (Válasz Birka #253 hozzászólására.)
Akartam mindenféle fellengzős válaszokat írni ezekre a propaganda szövegelésekre, de nincs hozzá türelmem. Birka, Bodnaar, egyszerűen undorítóak vagytok! Nem csal aki automatizálja a kvíz válaszadást? Nem szerez semmilyen játékbeli előnyt? És az a vadászatonként 10-22%-nyi plusz bevétel micsoda? Nem csalás? Nem előny? Akinek nincs ideje, az szimplán nem válaszol a kérdésekre, nem pedig ír egy programot ami válaszol helyette. Hogy amúgy is csak az adatbázisban keresnél a program csak ezt csinálja helyetted? Igen, már az is csalás valahol, de akkor még legalább megdolgozol a plusz LE-ért.
Ezen nem lehet mit szépíteni, nem csak kattintást spórol, helyetted cselekszik. Pontosan ugyanolyan, mintha egy adatbázisból kiválasztott nevekre portyázna helyetted. Hisz te is őket ütnéd, csak kattintást spórol. Akkor ez sem csalás?

Az bezzeg hogy valaki hat kattintás helyett eggyel öltözik át, sokszor lassabban mintha hatot kattintana, az valóban komoly játékbeli előnyöket okoz...

Nem kell ez a rizsa, a játékosoknak nem a hülyébbik része olvassa ezt a fórumot, mindenki pontosan tudja hogy mi milyen előnyöket ad, és mennyire szabálytalan...

(Tudom hogy fájó az igazság, nyugodtan lehet ugrasztani a pontozóbrigádokat)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.49
fórumozóHZsoltFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
262. hozzászólás - 2010.04.04. 20:03:22
Tetszik az event.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az egyénileg elért eredményekből lessz e toplista, és a legjobbak várhatnak e valamiféle díjazásra?
Pontszám: 5.50
népszerűFulijoe1Férfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
263. hozzászólás - 2010.04.04. 21:39:10 (Válasz Lanmandragoran #261 hozzászólására.)
Azt furcsállom, hogy miért használsz ilyen szavakat?
Undorító. Propaganda.

Inkább használnék valamit ami egyszerűbbé teszi az életem, mint hogy másokra virtuális álarc mögül ilyeneket mondjak.
Van akinek ez fér bele, van akinek az. Attól még nem lesz rossz ember valaki szerintem, mert ahelyett, hogy kikeresne, automatizál.
Attól se lesz az valaki, mert sértegeti a másikat az előbbiért.

Kezeljük helyén a dolgokat. Azért ez egy játék. Nincs senki megfosztva a lent leírt lehetőségektől.


Na ugorjunk.
Mi is van az eventtel?
A hozzászólást Fulijoe1 módosította 2010.04.04. 21:40:52-kor
Kisember nagy TÖ-vel.
Pontszám: 4.47
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
264. hozzászólás - 2010.04.04. 21:45:43 (Válasz Fulijoe1 #263 hozzászólására.)
Idézet: Fulijoe1 - 2010.04.04. 21:39:10
Attól még nem lesz rossz ember valaki szerintem, mert ahelyett, hogy kikeresne, automatizál.


Attól valóban nem lesz rossz ember. Nekem is nem egy itteni kedves ismerősöm használja, mert amúgy belefásult a kvízelésbe. De nem reklámozzák, nem próbálják belemagyarázni hogy nekik ettől nem jobb, nem nézik hülyének a másikat, amiért ez nem fér bele az értékrendjébe. Ez az undorító, nem az automatizálás.

Álszent lennék, ha a maga a script miatt hangoztatnék ilyeneket. Mint szinte minden régi játékosnak, nekem is megvannak a magam kis trükkjei, hogy könnyebb legyen a saját játékom. De nem is próbálom elhitetni hogy ettől nekem ugyanolyan rossz csak nem kapok ínhüvelygyulladást.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2010.04.04. 21:51:07-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.72
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
265. hozzászólás - 2010.04.04. 22:03:49 (Válasz Lanmandragoran #264 hozzászólására.)
"Minden régi játékosnak"??? Nanananana!!! Én még nem beszéltem közös barátunkkal, én csak holnap szedem le a scripeteket, úgyhogy még ne általánosíts!
Bár lehet, hogy ha eddig kihagytam, akkor az event végét már megvárom, tisztán szeretnék versenyezni. Utána viszont nincs türelmem tovább a kvízekre.
A hozzászólást Byzon módosította 2010.04.04. 22:04:22-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.78
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
266. hozzászólás - 2010.04.05. 01:15:17 (Válasz Lanmandragoran #261 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek veled, a scripttel kapcsolatban, illetve egyes emberek stílusát illetően is. Bár én itt kb 1,5 év alatt teljesen hozzászoktam, hogy hülyének néznek, így már meg sem említem...

Amúgy meg, onnantól hogy gyakorlatilag legalizálva van a script, az lenne a korrekt megoldás a vezetőség részéről, ha kiraknák a linkjét az oldal tetejére. Hogy mindenkinek legyen Ja hogy akkor mindenkinek van és olyan mintha senkinek sem lenne? Vegyétek ki a kvízt, ilyen egyszerű. Sok problémát megoldana. [IRÓNIA]

Kvízolimpia, adatbázisok:
Mielőtt széleskörben elterjedt hogy van ilyen adatbázis, már jópár emberen ott figyelt a 12 kvízmedál, emellett scripttel fix 10% LE is befigyelt. No de! Semmi baj, hiszen mostanra minden nyílvános adatbázist lekapcsolnak olimpia idején!!

Akkor megkerdeznem a kedves ekezetet nem ismero arcoktol, hogy

NEKED_MEGIS_MEDDIG_TART_SZEREZNI_EGY_NEM_NYILVANOSAT_HA_AZ_UZEMELTETO_TORTENETES EN_A_SZOVITARSAD??

Komolyan, nem véletlenül fogynak onnan elölről az emberek, ezt a minden megengedett mentalitást nem minden embernek veszi be a gyomra...
Pontszám: 5.76
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
267. hozzászólás - 2010.04.05. 06:38:42
hát ez....

OFF

szomorú, hogy vannak ilyen scriptek. én állat meg meló/család mellett optimalizáltam az időmet, hogy 9 hónapon keresztül a V3 szervert vezessem. és marha fárasztó/unalmas volt, mások meg pár sript segítségével szépen mindent megoldanak? sok emberke elért eredményét a játékban eddig elismertem, de ezután, hogy a scriptek mellett állnak ki, sajnos már nem tudok egyikükre sem becsületes játékosként tekinteni. gratulálok, csak így tovább, csaljatok még.

másrészt azokra meg nem kellene köpködni, akik becsületesen összekapargatták maguknak a 12 kvízmedált (jó tudom, akinek nem inge...). én V2-n elértem a 12 medált mielőtt még babazsúrrá alakították volna az egész kvízolimpiát. azonban már rég nem értem el semmilyen eredményt, de most már érthető, hogy jöttek a scriptet használó arcok.

és marhára nem érdekel, hogy mi az időt spóroló, meg mi az egyéb script, hogy milyen kategóriákba soroljátok. amíg a játékszabály szerint TILOS, akkor tilos is. azt a fenti traktoros mesét meg köszönöm szépen, látszik, hogy gyarló az ember. van aki betartja a szabályokat, van aki nem. alapvetően a mentalitással van baj. egy olyan országban élünk, ahol adót csalni még mindig nem bűncselekmény, hanem ügyeskedés az emberek szemében, még meg is dicsérik érte.

ami a legbosszantóbb, hogy nincs egy tökös játékvezető (Miklós), aki a szabályokra hivatkozva mindenkit, aki itt a fórumon nyíltan bevallotta, hogy scriptel megbüntetne. én pl. törölném is őket a felhasználói feltételek megsértése miatt, de minimum pár hónap zárolás. ja, hogy szinte mindegyik prémium játékos?
vagy a másik opció: húzzuk a fenébe ezt a scriptet, és mindenki úgy használhassa és olyat amilyet, ahogy szeretné

"Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát. "

ON
Pontszám: 6.51
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
268. hozzászólás - 2010.04.05. 08:11:58
Nem azért, de nem lehetne ennek egy külön topic-ot nyitni, ha már így ráharapott mindenki a témára?

Én az eventtel kapcsolatban keresek itt infókat, de már oldalak óta a script-es fújás megy.

Máskor, máshol már 20-an beszóltak eddigre az OFF miatt.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
269. hozzászólás - 2010.04.05. 09:40:54 (Válasz Yaffa #247 hozzászólására.)
Idézet: Yaffa - 2010.04.04. 11:55:24
Idézet: Kocos - 2010.04.04. 03:29:51

Akkor viszont neked is hasznalni kene nem? Vagy azzal te miert jarsz jol, ha a masik napi plusz fel orat ul a gepnel?


De nincs engedélyezve. Ezért inkább kevesebbet fogok játszani. Az ember maradjon hű az elveihez, akkor is ha kényelmesebb lenne feladni azokat. Ez van. Szentimentális lettem vénségemre.


Varj leforditom, te voltakepp ezt akarod, hogy masok maradjanak huek a te elveidhez, nem?
Pontszám: 6.77
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
270. hozzászólás - 2010.04.05. 09:43:39 (Válasz Kocos #269 hozzászólására.)
Nem. Ne csalj! Szerintem csak ennyit akart mondani. Mivel Miklós elnéző, ezért rengeteg játékos csal össze meg vissza, persze ezen játékosok szerint amit ők csinálnak csak kis csalás, csupán könnyítés, még bezzeg a többiek nagyon csalnak ...
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.34
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
271. hozzászólás - 2010.04.05. 12:29:33 (Válasz Kocos #269 hozzászólására.)
Kócos nem lefordítod. Félremagyarázod.
Abban amit idéztél van szó másról? Nincs. Én lettem szentimentális és én fogok kevesebbet játszani event után. Én maradok hű az elveimhez. Mások maradjanak a sajátjaiknál. Ha vannak.
Ennél azért józanabb gondolkodásúnak ismertelek meg a hozzászólásaid alapján.
Köszöntem mindenki türelmét, befejeztem a nem ide illő hozzászólásokat egy jó darabig.
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 8.19
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
272. hozzászólás - 2010.04.05. 13:45:18 (Válasz Bodnaar #246 hozzászólására.)
A történetedet kicsit módosítva és kommentálva beírtam oda ahová tartozik: Felhasználási feltételek megsértése
Pontszám: 4.69
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
273. hozzászólás - 2010.04.05. 14:53:12
Nnnaaa, kapja be mindenki, aki csal, meg a többi is!
Tök jó minden, de azért ez nem kéne!!!
Szkriptelős köcsögök!!!
Pontszám: 5.86
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
274. hozzászólás - 2010.04.05. 14:56:43
Elgondolkodtató egyébként, hogy milyen játékélményt is ad az esemény...

Van a rákészülés időszaka (ami most van). Sokat nem tehetünk, felhalmozzuk a CSP-t. (nulla izgalom, mert várunk), esetleg a küldetésekből, portyából fejlesztünk a mászáson. Többet nem tehetünk.

Mikor elindul az esemény mit is fog nyújtani?:
1. figyelünk a kvízra, hogy minden válasz helyes legyen. (sokan eddig is ezt teték, vagy srciptelnek, vagy adatbázisoznak, most méginkább fognak)
2. elvadászom minden CSP-met. Eddig is ez volt a tendencia, most jobban figyelünk rá egy picit. (szerintem gyorsításra eddig sem sokan használták, aukcióra meg aki eddig is költött, most is fog, mert bukná az eddigi fáradozását)
3. portya. na itt van egy kis lehetőség:
- a) csinálom a küldetéseket, max egy picit többet portyázok, illetve nem hagyom tulcsordulni a PP-t, ami van elnyomom, esetleg barátira.
- b) átállok a 30PP-re, mert erős vagyok, így is meglesznek a küldetések, a plusz PP-ből baráti kihívás lesz
- c) átállok a 30 PP-re, és turbózott mászással az 1 hónap alatt csakis baráti kihívást csinálok.

Szerintem nem túl sok alternatíva, még azt sem látom, hogy mennyire tudjuk ezekkel befolyásolni a térkép találati esélyeket? A végén az egész egy nagy random lesz....

(bár egy 80+80-as mászás, és napi majd 50 baráti kihívás elég komoly lehet. De emiatt leállni a küldetésekkel, meg az EH miatt befolyó +LÉ-vel... Hát nem tudom...)

Ti hogy látjátok?
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.57
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
275. hozzászólás - 2010.04.05. 15:06:52
Az adott FF addonok mindenki altal elerhetoek, meg sok esz sem kell a hasznalatukhoz, kb. altalanos iskola szamitogephasznalati kozepes szint, jatek szolgaltatoja tud roluk, es nem gorditett eddig akadalyt a felhasznalasuk ele, azaz legalizalta oket... Szoval egyszeruen nem tudom mi a problema... En nem hasznalom oket, de nem is erdekel, ha valaki hasznalja, mert en is megtehetnem, ha akarnam.. Max. 1 zavarna, ha valaki sriptel pofozna ossze egyfolytaban, de igazsag szerint az jobban idegesit, ha valaki 18 kiegett oskovet lop el tolem egyszerre, mint tegnap egy frissen atvett karakter....
Pontszám: 4.75
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
276. hozzászólás - 2010.04.05. 15:11:54 (Válasz Tiha #274 hozzászólására.)
En jobban orultem volna egy aktiv eventnek, ahol mas egyebet is kell tenni, mint csak a szokott dolgokat, de jobban odafigyelve, dehat ez is valami...
Pontszám: 4.25
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
277. hozzászólás - 2010.04.05. 15:15:30
Azért szét kéne választani, hogy ki miért is pampog a kvízes scriptek ellen!

1. a vadászatban egy érdekesség volt a kvízelés. Soakaknak teszik, sokaknak nem. (magas szinten, mikor egy nap 100 csp-t kéne elnyomni, mert hét közben nincs mindig idődm akkor bizony zavaró.) Jár hozzá 10% Lé, ha helyesen válaszolsz. Na ez volt a hiba, nem kéne LÉ-t adnia. (valami más jutalmat, ami nem közvetlen erőforrás) Mivel ad jutalmat, pazarlás kihagyni. Így az is megoldja (AHOGY TUDJA), akinek a hócipője is tele van a kattintgatással. És bizony nem szabad őket azért hibázatatni, mert ezt egy segéd programmal oldják meg. AZ más, hogy ezért ugye juatalom is jár.

2. itt a világ esemény, és a helyes kvíz válasz esetén eshet térkép. Újabb hiba. Jobb lett volna a síma vadászatért, vagy valami kikötéssel. (pl az apró, és kisebb lénynél biztos nem esik) vagy lenne benne egy olyan, hogy én ÁLDOZOK minden vadászatért előre 10%-nyi LÉ-t, amit arra költök, hogy térképet rajzolok. Így mindenki eldönthetné, hogy költ-e az eseményre és ezzel növei a győzelmi esélyeket, vagy nem foglalkozik vele. Kár volt belevenni a kvízt, mikor már régóta tudja mindenki, hogy vannak adatbázisok, scriptek.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.34
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
278. hozzászólás - 2010.04.05. 15:15:36
bocsi az előző HSZ-emet kétszer küldte el, így kirakom ezt a részt újra, mert ennek építő jelle van:


Jobb lett volna a síma vadászatért lehet találni a térképet, vagy valami kikötéssel. (pl az apró, és kisebb lénynél biztos nem esik)
vagy lenne benne egy olyan, hogy én ÁLDOZOK minden vadászatért előre 10%-nyi LÉ-t, amit arra költök, hogy térképet rajzolok. Így mindenki eldönthetné, hogy költ-e az eseményre és ezzel növei a győzelmi esélyeket, vagy nem foglalkozik vele.
Kár volt belevenni a kvízt, mikor már régóta tudja mindenki, hogy vannak adatbázisok, scriptek.
A hozzászólást Tiha módosította 2010.04.05. 15:17:26-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.94
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
279. hozzászólás - 2010.04.05. 15:20:18 (Válasz Solina #276 hozzászólására.)
Szia Solina!

Ha jól gondolom, akkor ez az esemény arra van, hogy növelje a játékkedvet, aktivizálja a játékosokat.
Konkrétan semmi másra nem sarkall, csak hogy minden nap aktívan foglalkozz a játékkal.
Miklós nem válaszolt a kérdésemre, de úgy gondolom, hogy az egyetlen taktikai elem az lehetne, ha lehetne látni hogyan állnak a csapatok.
Illetve nem lenne rossz, ha a karakterlapokon lehetne látni ki hova jelentkezett.

Jut eszembe, most majd a regisztrálók számából jól látható lesz egy adott világon mennyi is az aktív játékos.


Let


Idézet: Tiha - 2010.04.05. 15:15:36
bocsi az előző HSZ-emet kétszer küldte el, így kirakom ezt a részt újra, mert ennek építő jelle van:

Ha lehet ne duplázz. Van értelme annak, ha tízszer kirakom valahova a mondandómat? Illetve megfontolandó, hogy érdemes-e "építő jelleggel" írogatni.

Idézet: Nagy02 - 2010.04.05. 14:53:12
Nnnaaa, ezt azért ne!
A hozzászólást Let. módosította 2010.04.05. 15:26:06-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.95
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A térkép
280. hozzászólás - 2010.04.05. 15:53:51 (Válasz Yaffa #271 hozzászólására.)
Idézet: Yaffa - 2010.04.05. 12:29:33
Kócos nem lefordítod. Félremagyarázod.
Abban amit idéztél van szó másról? Nincs. Én lettem szentimentális és én fogok kevesebbet játszani event után. Én maradok hű az elveimhez. Mások maradjanak a sajátjaiknál. Ha vannak.
Ennél azért józanabb gondolkodásúnak ismertelek meg a hozzászólásaid alapján.
Köszöntem mindenki türelmét, befejeztem a nem ide illő hozzászólásokat egy jó darabig.


Bocsi, ugy emlekeztem, korabban azt irtad, hogy azert ne nyerjen mas idot a szkripttel, mert azt te is tudnad hasznositani (marmint a plusz idot). Ezt a korabbi, ugy tunik teves emlekmet adtam hozza a mostani hozzaszolasodhoz, igy szuletett a felremagyarazas.
Pontszám: 7.73
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!