Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Kiegészítés a Gyorsításhoz
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
61. hozzászólás - 2009.09.14. 15:17:35
Ahogy van prémium, ami a csp maximumát 250-ről 400-ra növeli, valamint 25%-al növeli a csp-k számát egy hétre 6 őskőért, lehetne "szuper prémium" heti 12 őskőért, ami a csp-ka maximumát 800-ra növeli, a beállítható vadászatok számát 20-ról 50-re és felezi a vadászat idejét (szerintem nyugodtan felezhetné a többi várakozás időtartamát is - sajtolás, portya, térkapu, epikus stb. - mert úgyis ez fogja hosszú távon megölni a játékot).
Ez talán kellő kompromisszum, és anyagilag se tűnik rossz üzletnek - ráadásul játékegyensúlyilag se borít negyed annyit se, mint a sima prémium.

Hogy a csp-t miért kell belekeverni, azt én sem értem, egyértelműen elhibázott lépés volt.
Pontszám: 8.56
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
62. hozzászólás - 2009.09.14. 15:24:15 (Válasz Jeriko #61 hozzászólására.)
Ez érdekes ötlet.

Megjegyezném továbbá, hogy mindenki folyton a portyacélpontok hiánya miatt aggódik, és a gyorsítás ezt pont hogy növelné: minél rövidebb a vadászat, annál több a portyacélpont. Kétnaponta egy teljes napom rámegy a vadászatra (100 CSP lefogyasztása legalább hét óra, sajtolásokkal együtt), ezalatt végig 15% vagyok. Ha ez felére csökken, sokkal többet használom a pihenést, és engem is sokkal többet üthetnek.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.14. 15:25:23-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.28
népszerűSzazaFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
63. hozzászólás - 2009.09.15. 13:36:01
Gyorsabb vadászatnál egyetértek Mortimerrel ( sőt a 62. hozzászólásával is) az elementárissal mindenképpen kezdeni kéne valamit. Egyszerűen nálam hogy felvigyem 800k kellene még a 200 csp-n felül ez olyan mintha a összesen 700CSP-t kéne ráálldozni.
(Ariel nálam nem megoldás a spektrálist maxolása, mert nem azért szenvedtem a szintemhez képest a nagy tudatturbóval, hogy most felvigyem). Ha azt akarjátok hogy a 200 CSp-n felül áldozzunk rá én még bele is megyek, de ne ilyen horribilis összeg legyen, pl 150k lenne akkor az lenne az első dolgom.
Esetleg lehetne kivitelezni hogy az elementáris max 75 legyen és ekkor érje el a 2 perces szintidőt. Tehát 3 szintenként 15 másodperccel csökkene a vadászat ideje. Szerintem nagyon sokan költenének rá. Akik esetleg már meghaladták azt a szintet, biztos lehet valamit kezdeni vele. Igy nézne ki a javaslatomban:
57 3:30
60 3:15
63 3:00
66 2:45
69 2:30
72 2:15
75 2:00

Szerintem se kéne ennyire a portyacélpontok hiánya miatt aggódni, ha ugy akarom akkor egésznap senkise talál meg, csak azért mert vadászom. Viszon ha ez az idő lényegesen kevesebb lenne biztosan gyakrabban használnám a pihenést..... És ezt még hosszan lehetne sorolni.


Ricardo: Alacsonyabb szinten vagyok mint te
A hozzászólást Szaza módosította 2009.09.15. 13:48:28-kor
Pontszám: 8.46
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
64. hozzászólás - 2009.09.15. 13:39:27 (Válasz Szaza #63 hozzászólására.)
Idézet: Szaza - 2009.09.15. 13:36:01
Szerintem se kéne ennyire a portyacélpontok hiánya miatt aggódni, ha ugy akarom akkor egésznap senkise talál meg, csak azért mert vadászom.


Hanyadik szintű is vagy?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.98
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
65. hozzászólás - 2009.09.16. 19:48:47
"A mi játékunk nem várja el, hogy napi 24 órában a gép előtt ülj, a játékosok cselekvéspontokat kapnak, és ezeket maguk osztják be, ha 1-2 napig nem jutsz gép elé, semmilyen hátrányba nem fogsz kerülni a többiekhez képest."

"Nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod."

Ezekhez kepest itt vitazunk, hogy cirka 4500 forintert vagy 600 csp-ert kiharcoljuk, hogy csokkentsuk a jatekidot.

Szerintem siman ingyen kellene adni a gyorsitas lehetoseget. Ugyanis a jatek folyamatosan bonyolodik, egyre tobb lehetoseg/beallitas/tennivalo van. Maximum azt tudnam elkepzelni, hogy az elementaris fuzio novelesevel gyorsulna a jatek. Az elementaris fuzio maximuma pedig a karaker szintjehez lenne kotve.
Pontszám: 6.35
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
66. hozzászólás - 2009.09.16. 20:12:31 (Válasz Szaza #63 hozzászólására.)
Érdekes, más szakikra gondolkodás nélkül áldoz az ember erre meg sajnálja a LE-t. Persze érthető hiszen passzív nem támadó és CSAK a játék/vadászatidőt csökkenti.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 6.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
67. hozzászólás - 2009.09.18. 17:51:24 (Válasz Miklós #58 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.14. 13:45:17
Ezt egy járható útnak tartom, hogy a költség legyen 200 CSP helyett 50 CSP és 50 őskő, vagy valami hasonló, és aki már megvette, őskőért visszakaphatja a CSP-jét. Sajnos, ez egyúttal a legtöbb programozást igénylő megoldás (nem az új ár, hanem a visszamenőleges visszaváltás). Kérdés, hogy a top játékosok nem fogják-e ezt a 50 CSP-t is "soknak" tartani.

Jerikó: abban igazad van, hogy egyszerűbb lett volna ezeket a dolgokat költség nélkül, automatikusan beirni. A fejlesztési időt ez azonban nem 3 napról 5 percre csökkentette volna, hanem 3 napról 2.7 napra (cirka a gombnyomást nem kellett volna megcsinálni, meg a megnyomta v se tárolását, azon kivül mindent).

Az 50 vd és a 2 kviz szétválasztható legyen, ez is megoldható, egy gomb a beállitásoknál vagy valami hasonló.


Sztem elfogadhato, egyet kiveve, meg mindig bele akarsz eroszakolni 50 CSP-t, aminek nem latom semmilyen ertelmet. Arpi javaslatai is nagyon jok.
Pontszám: 6.77
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
68. hozzászólás - 2009.09.18. 18:02:56 (Válasz Mortimer #62 hozzászólására.)
Lehet, hogy odafönt csak a célpontok száma a lényeges, ami így valóban nőne is, csakhogy a playerek 95%-át nem az érdekli, hogy minnél több üres TPért portyázhasson, hanem hogy LEt hozzon a célponttól, ezt viszont nullaközeli értékre redukálná a vadászat idejének felezése (vagy egyszerűbben: a mégtovább való csökkentése!). A t0pper hozzáállás megint...
Pontszám: 5.82
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
69. hozzászólás - 2009.09.18. 18:25:33 (Válasz Cavalorn #68 hozzászólására.)
Baromira nem látok összefüggést. Aki szán rá őskövet, attól te nem fogsz rabolni lószart sem. Esetleg akkor ha béna volt, vagy kifejezetten a felgyógyulását számolgatod, mint D. Schefer*. Ennek viszont semmi köze nincs a vadászat sebességéhez. Akit lerabolnak, azt igyis-úgyis lerabolják.

*név javítás
A hozzászólást Butchman módosította 2009.09.18. 18:57:37-kor
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.01
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
70. hozzászólás - 2009.09.18. 18:29:52 (Válasz Butchman #69 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.09.18. 18:25:33
vagy kifejezetten a felgyógyulását számolgatod, mint Daccs Séfer.


ÖÖÖ .. a karakter nevét nem így írják. Ha valami bajod van Velem, akkor azt írhatod PM-ben is.

Egyébként már én is elmondtam, hogy jó lenne, ha csökkene a vadászat ideje. Az én taktikám valószínűleg meghalna, de a játék élvezetesebbé válna a játékosok 99%-ának.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.91
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
71. hozzászólás - 2009.09.18. 18:55:57 (Válasz Ricardo #70 hozzászólására.)
Semmi bajom Veled. Elnézést a megnevezésért, ha bánt javítom. Sajnos a játékstílusod az, amivel nehéz sokmindenkinek kibékülni.
Hidd el, akit eddig is levettél, azt ezután is le fogod.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.01
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
72. hozzászólás - 2009.09.18. 19:00:30 (Válasz Butchman #71 hozzászólására.)
OFF

"Sajnos a játékstílusod az, amivel nehéz sokmindenkinek kibékülni."
Erről nem ő, hanem a relikvia tehet. Erre készült.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.48
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
73. hozzászólás - 2009.09.18. 19:02:05 (Válasz Butchman #71 hozzászólására.)
Köszönöm.

(A játékstílusom megvitatása nem ebbe a témába vág, így abba nem mennék most bele.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.91
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
74. hozzászólás - 2009.09.18. 19:18:15 (Válasz Cavalorn #68 hozzászólására.)
Idézet: Cavalorn - 2009.09.18. 18:02:56
ezt viszont nullaközeli értékre redukálná a vadászat idejének felezése (vagy egyszerűbben: a mégtovább való csökkentése!)


Alapvetoen nem a megtovabb csokkentes a cel, hanem az, hogy mas legyen a csokkentes koltsege.
Pontszám: 4.85
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
75. hozzászólás - 2009.09.23. 14:17:27
Kb mikorra varhato a modositas?
Pontszám: 6.25
népszerűtlenBlackfalconFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
76. hozzászólás - 2009.09.23. 16:40:45
Sztem nem így kellene a gyorsítást megoldani hanem inkább az egyik világot kéne az előző kettőnél kétszer gyorsabbá tenni majd nem úgy mint a 4. világot.
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
77. hozzászólás - 2009.09.27. 19:13:28
Miklós, két hónap után tegnapelőtt módosítottad a várható fejlesztések topik első hozzászólását, és bekerült az 50 CSP ÉS 50 őskő.

Szabad tudni, hogy miért került be a CSP? Mi köze ennek egy kényelmi fejlesztéshez? Ahhoz, hogy kevesebb időt tölthessek a játék előtt, és megnövelhessem a maximumot 800-ra, miért kell játékbeli erőforrást áldozni? Ez csak egy hasraütésszerű érték, amit akkorának jelölsz meg amekkorának akarsz. Miért gyengül emiatt a karakter?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.72
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
78. hozzászólás - 2009.09.27. 19:19:57 (Válasz Mortimer #77 hozzászólására.)
Illetve aki már korábban megvette a gyorsítást, az visszakaphatja a 200 csp-jét 50 csp-ért vagy 50 őskőért?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.87
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
79. hozzászólás - 2009.09.27. 19:53:39 (Válasz Mortimer #77 hozzászólására.)
CSP elvesztésétől nem gyengül a karakter, hiszen a LE/TP arányra ez nincs befolyással.
Pontszám: 3.89
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kiegészítés a Gyorsításhoz
80. hozzászólás - 2009.09.27. 20:07:44 (Válasz Cavalorn #79 hozzászólására.)
Arra nincs, de a fajlagosan szerezhető TP-re igen. Azaz kevesebb TP-je lesz, mint annak, aki nem veszi meg. 200 CSP pedig elég szép mennyiségű TP-t ad, pláne 600...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.72
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője