Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
541. hozzászólás - 2009.11.11. 22:49:02 (Válasz Birka #540 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.11.11. 22:46:58


Hercegnő, anno Raintól is 7,5k-t ütöttem asszem, de mostanában sajnos rég nem ilyen jó a helyzet... (Buyukot megfenyítem, hogy mért van nála ennyi lé )



Kb 3 hónap alatt 3-4 ilyen alkalom volt, azért ki ne rúgjátok
Pontszám: 5.83
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
542. hozzászólás - 2009.11.11. 22:49:02 (Válasz Ricardo #537 hozzászólására.)
Nézd meg hányan töröltek mostanában, elég ha csak az egyik ember haverságból, vagy esetlegese megbeszélt jutatásért nem épít 1-2 hét csp ből, hanem átömleszt. A V3 szabályrendszere ezt megengedte eddíg...
Pontszám: 5.47
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
543. hozzászólás - 2009.11.11. 22:57:49 (Válasz Birka #540 hozzászólására.)
Ugyan, a kreatívos mókát kb tavaly novembertől(!) használhattuk volna legálisan, még nagyüzemi terv is volt rá év elején, mégsem játszottuk meg, hiába megengedő a szabály. Mindent nem lehet tiltani...

Arról nem beszélve, hogy nincs is szükséges ezek szabályozására, hiszen egész egyszerűen a játék szellemiségével nem fér össze (attól függetlenül, hogy nincs kerek perec leírva, hogy ne csináld).
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.97
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
544. hozzászólás - 2009.11.11. 22:58:39 (Válasz Birka #542 hozzászólására.)
Akkor ha történik ilyen csalás azt úgy is észreveszi valaki, v3-on pl Te biztosan. Akkor lesz büntetés. De ez így .. csak azért mert Te 1-2 millió lével szaladgálsz és nincs kedved figyelni arra hogy kit nem támadhatsz, inkább bevédeted magad a JV-vel, nos ez az ami sokaknak nem tetszik. (Még mindig azt mondom, hogy aki 1 millió lével szaladgál az megérdemli, hogy mindet elbukja, ha figyelmetlen.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9.07
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
545. hozzászólás - 2009.11.11. 22:58:58 (Válasz Rodriguez #539 hozzászólására.)
Sok volt nálam, úgy gondoltam költök belőle. Közben betámadott Pumur én meg kapásból visszamentem rá Nyertem, adtam neki 30-40k ajándékot
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.71
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
546. hozzászólás - 2009.11.11. 23:11:12
Tudjátok mit? Rájöttem, hogy engem hogy lehetne kompenzálni.
Nekem nem sok bánatom van de mindről hajlandó vagyok elfeledkezni:
- skara módosítás
- 6 szinttel fentebbről ütve a +30% találati esély jár a fentről ütőnek +6 szinttel magasabb tárgyak, fegyver, varászlat a bónuszokkal együtt (ezzel ellehetetlenítve a védekezőt)
- hogy a támadás és védekezés közel sincs összhangban és ezért szinte mindenki a levegőt üti (az alaptulajdonságokra +30-50 támadás szemben a +150-200 védekezéssel )
-hogy a 200+30-as támadás a 180+120-as védekezés ellen esetenként 150 sebzést jelent ( és csak ritkák többet), a 30 IQ különbség esetenként 1200 sebzést úgy, hogy 6 szinttel alacsonyabb a magasabb IQ-val rendelkező varázslat, a tau alapból meg 50-el.

Tökéletesen kompenzálna, ha valaki a behotól megmondja, hogy az elmúlt 9 hónapban elkövetett hibáimat hogyan tudnám kijavítani. A többi világon ha bevállalós vagy és figyelsz, kémlelsz, számolsz, több százezret szedhetsz össze naponta.
V3-on jelenleg azt látom, hogy tökéletesen mindegy, hogy milyen irányba indulok el, mit számolok utólag, akit eddig elvertem továbbra is elverem, aki eddig elvert azt pedig soha a büdös életbe nem fogom tudni elverni. Vagyis bármilyen, az optimálistól eltérő fejlődési kitérőt tettem, azt sehogy sem lehet a későbbiekben korrigálni.
Vagyis ha egyszer hibázik valaki és nem jó irányba fejleszti a szakértelmit pl, a másik pedig igen, akkor a különbséget soha nem lehet ledolgozni, és az "olló" két szára - ahogy az optimalizátorok hívják - soha nem fog közelíteni egymás felé, csak szép lassan tágulni az idő előrehaladtával.
Ergo: vagyok aki vagyok, de több már nem lehetek akkor se ha megszakadok.
Pontszám: 7.66
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
547. hozzászólás - 2009.11.11. 23:21:33 (Válasz Impopo #546 hozzászólására.)
Ezt a sok számot csak Birka érti, mert én tuti nem

Én kompenzállak téged, szerezd meg a Déjá Vu című kalandot, biztosan fog tetszeni
Pontszám: 6.43
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
548. hozzászólás - 2009.11.11. 23:29:44 (Válasz Impopo #546 hozzászólására.)
Huha, picitt helyesbítenem kell:

-Fentről támadó szintenként asszem 1 támadást kap. Cserébe drasztikusan csökken az elvihető lé (6 szint már -80% körűl van.)
-A scara módosítás talán ha 4 ütést érintett voln a a multban, azaz csak a durva exploitot védte le.
-6 szint előny: 100 felett csökken a keri hatásfoka, valamint te is benyomhatod a "turbó boost" gombot, és mehetsz szinguval...
-Meglepő, de a támadáshoz hozzáadódik a karakter szintje, azaz 66. szinten +66 támadásod van, ami a védelemhez nem adódik hozzá! Jelenleg McPaul 358+szintkülönbség támadással üt, miközben a 353-as védelme is toppos a szerveren...
-A sebzés azert ilyen pici, mert az erobonusz nem %-os, hanem csak egy a fegyver sebzéshez hozzáadott +rnd érték maximumát növeli.(50. szinttől a sebzés kap kompenzációt ami 60. szinten +8% környéke)
-Továbbá a fizikai sebzést az állatok elnyelése védi le ennyire drasztikusan, üss meg valakit akinél nincs blöki. (Túl jól sikerűlt a blöki reform annó...)
-A varázslatoknál is megvan a 20+-10% esély arra hogy "besűl", ha szeretnéd csökkenteni ezt az rnd faktort, legyen drasztikusan magasabb szerencséd mint az ellenfélnek (kb 4-5 szerencse 1%)

Az olló közeledés lehetetlensegere ellenpélda volt Szolis, és Rain, most Mcpaul (legnagyob harcso) és Sátánfajzat (legnagyobb varázsló).
Nem lehetetlen a dolog, csak baromi nehéz...
Pontszám: 6.67
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
549. hozzászólás - 2009.11.12. 00:02:14
skacok

skarabeus-szal elméletileg lehet több millió LE-t átadni, gyakorlatilag igen nehéz, de elképzelhető!
Konkrétan vannak olyan karik magas szinteken akár, akik törölnek, mi sem bizonyítja jobban ezt, mint az elmúlt két hónap "termése". Elég, ha csak egyszer valaki megcsinálja, hogy áttol 2 milliót a haverjának, máris lenne anyázás. Gondolom ez magas szinten sem kevés LE, lehetne belőle szép kis előnyt csinálni.

És a vicces az egészben, hogy Miklósék nagy valószínűséggel nem korrigálnák a dolgot.
Lásd kreatív exploit, ahol a végén csak azért tiltották le a játékosokat, mert egymáshoz belépkedtek(ahogy valaki feljebb említette is), nem is azért, mert lebeszélt csatákkal 15milliót ütögettek ki egymásból pár nap alatt.. .LOL,

Ebből kiindulva én azt mondom, nem volt baj, hogy megelőzték a problémát. A korlát mértékét azonban nagyon nagy túlzásnak tartom én is..
Pontszám: 8.07
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
550. hozzászólás - 2009.11.12. 08:15:10 (Válasz Rodriguez #547 hozzászólására.)
Több mint 444 kaland van.
Ha neked meglenne a szövege elküldhetnéd, mert elég kicsi rá az esély, hogy a közeljövőben megkapjam.
Pontszám: 6.32
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
551. hozzászólás - 2009.11.12. 08:20:02 (Válasz Impopo #550 hozzászólására.)
Egészen véletlenül pont megvan
Pontszám: 5.26
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
552. hozzászólás - 2009.11.12. 08:27:18 (Válasz Rodriguez #551 hozzászólására.)
Légyszilégyszilégyszi!!!!
Pontszám: 7.54
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
553. hozzászólás - 2009.11.12. 08:33:19 (Válasz Impopo #552 hozzászólására.)
Elvileg elküldtem.
Pontszám: 5.26
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
554. hozzászólás - 2009.11.12. 08:45:53

Hát ez komoly!
Ha valamikor lesz rá agyam, írok én is valami szívednek kedveset!
Pontszám: 6.32
kedvelt tagHollofiaFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
555. hozzászólás - 2009.11.12. 10:17:04
Szerintem átgondolt karakterfejlesztéssel igenis lehet előrébb kerülni, csak sírás hogy soha nem tudod leverni azt, aki általában laposra ver
3672. a regisztrációs számom, valamikor január végén kezdtem, most pedig megszereztem az első bajnokit elég magas szinten!
az arénában pl. Hercegnő, Georgee hónapokig folyamatosan lealázott, most meg eléggé pariban vagyok velük
A hozzászólást Hollofia módosította 2009.11.18. 23:07:01-kor
v3 Hollofiver
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
556. hozzászólás - 2009.11.12. 10:30:00 (Válasz Hollofia #555 hozzászólására.)
Bőven nem elég az átgondolt karakterfejlesztés, a játék minden részletével tisztában kell lenni. Nem szabad lemaradni semelyik téren, és ha valami új bejön, arra azonnal reagálni kell, gyorsabban, mint az akihez fel akarsz zárkózni. Ami korántsem egyszerű, tekintve, hogy ő is azért van ott ahol, mert jó játékos.

De ha mindez sikerül is, bejöhetnek olyan körülmények, amik ellen teljesen tehetetlen vagy, például a szövetségéé lesz a hatalom tornya hónapokon át, szerez egy brutál epikus cuccot, amivel agyontápolja magát a küldetésekben, vagy olyan lélekszívásra tesz szert, amivel a térkapuban és a kristályoknál nálad naponta akár 20-30%-al több LE-t szerez. Ezeket sehogyan nem tudod kivédeni, sehogyan nem tudod behozni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.39
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
557. hozzászólás - 2009.11.12. 11:05:42
Hollo, az én számom 16.000-es, és én kezdtem január közepén, a 3000-es sorszám az olyan októberi. De mindegy, én is azt mondom, hogy jó játékkal komolyan be lehet hozni a hátrányt.
Én a 15. szintemig nem tudtam, hogy csak akkor rabolhatok LE-t, ha van is nálam. És a 31. szintemig nem tudtam, hogy a kivégzést kell nyomni, ha radikálisan több LE-t akarok szerezni. És eléggé sikerült behoznom azokat, akikhez képest mondjuk 3-4 hónapos lemaradásban vagyok. A szintem környékén még Meszy és Nephila az, aki nagyon messze van tőlem, a többiek azért vagy csak kevéssel vannak előttem (pl. Csiga), vagy lehagytam őket fejlettségben, szintben, LE-ben.

De ehhez az kellett, hogy tényleg odafigyelve játszak.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.70
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
558. hozzászólás - 2009.11.12. 11:08:44
Hollo, 19000-es a szorszámod
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.70
kedvelt tagHollofiaFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
559. hozzászólás - 2009.11.12. 12:48:39
A V1-n 19043, V3-n 3672, tehát stimmel a január, csak gondoltam a V3 haladóknak topikban a V3 karakteremről (Hollófivér) beszélek!
A hozzászólást Hollofia módosította 2009.11.12. 12:49:32-kor
v3 Hollofiver
Pontszám: 5
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
560. hozzászólás - 2009.11.12. 13:00:22
Kikapcsoltam magam!
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 6.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője