Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V3 haladóknak
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
201. hozzászólás - 2009.09.01. 21:30:49
Én a mostani bajnokira abszolút esélytelen vagyok. Kicsit Mogorva visszafogottjával szemben semmit sem érek

AH-ba elméletileg holnap kerül be a szívósság öve. Van egy sejtésem, hogy elvetemült nagy csata lesz érte
Pontszám: 6.07
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
202. hozzászólás - 2009.09.01. 23:00:58
Én is

Hiába tulajdonság összeg emelkedésem a mágia és az egészség teszi ki a nagy részét.
A hozzászólást Impopo módosította 2009.09.01. 23:02:10-kor
Pontszám: 5.10
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
203. hozzászólás - 2009.09.02. 09:04:26
Ez az olimpia nalam leverte a biztositekot. Aki manozott az eselytelen. ESELYTELEN. Hihetetlenul merges es felhaborodott vagyok. Hogy lehettek kepesek egy ilyen esemenyt csinalni, ami tonkreteszi a jatekban fellelheto egyetlen izgalmas es erdekes reszt, a bajnoki viadalon valo esellyel valo indulas lehetoseget? Kozel 2 millio LE-m all benne a manozasban, aminek a hianyaban minden eselyem elszallt, nem hogy a cimvedesre, de egyaltalan a becsulettel, es tisztesseggel valo helytallasra is.
Pontszám: 4.57
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
204. hozzászólás - 2009.09.02. 09:23:01 (Válasz McPaul #203 hozzászólására.)
Hát nézd, mi számit manózásnak, meg honnan indulsz. Én a 309 leölt manómmal, ami nem olyan kevés, esélyes vagyok példának okáért.
Pontszám: 4.85
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
205. hozzászólás - 2009.09.02. 09:41:28 (Válasz Kundi #204 hozzászólására.)
Idézet: Kundi - 2009.09.02. 09:23:01
Hát nézd, mi számit manózásnak, meg honnan indulsz. Én a 309 leölt manómmal, ami nem olyan kevés, esélyes vagyok példának okáért.


Én is aki két bajnokit is nyertem, nekem sem lesz esélyem. Pedig még bőven lett is volna esélyem. Mogorva sem lett volna ellenfél, ha nem jön be a Zarknod. Konkrétan a 31-es szinten lévő bajnokság óta a TÖ-m annyit változott, hogy húztam egy kis mágiát és szerencsét az építéssel. És ennyi. Konkrétan léptem 5 szintet és nem fejlődtem semmit (persze az állatok fejlődtek)
Amit LE-t szerzetem azt kreatív maxolás után szereztem és pár szaki elfelejtésével. Abból is csak a hordázást húztam fel 30ig és az elementáris fúziót maxoltam.

----------------------------

Zarknod

Egyébként ha már csak a napi 1 adagot használtam volna már akkor esélytelen lettem volna bajnokin egy olyan ellen, aki egyáltalán nem használta. Abszolút nem volt ez a dolog figyelemebe véve. És legfőképp az sem, hogy ennek koránt sem lesz vége a bajnoki előtt.

Most egy páran megszoptuk, mert belementünk mint a vakegerek. De ez nem feltétlenül a mi hibánk. Abszolút semmilyen korrekt figyelmeztetést, vagy leírást nem kaptunk a Zarknodról. Csak ennyit: "höhöö lesz jutalom birkák". És ezek után még képesek voltak azt hinni, hogy ebből nem lesz verseny Vicces.
Pontszám: 7.51
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
206. hozzászólás - 2009.09.02. 11:49:44 (Válasz McPaul #203 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.09.02. 09:04:26
Ez az olimpia nalam leverte a biztositekot. Aki manozott az eselytelen. ESELYTELEN. Hihetetlenul merges es felhaborodott vagyok. Hogy lehettek kepesek egy ilyen esemenyt csinalni, ami tonkreteszi a jatekban fellelheto egyetlen izgalmas es erdekes reszt, a bajnoki viadalon valo esellyel valo indulas lehetoseget? Kozel 2 millio LE-m all benne a manozasban, aminek a hianyaban minden eselyem elszallt, nem hogy a cimvedesre, de egyaltalan a becsulettel, es tisztesseggel valo helytallasra is.


Ne haragudj, de nem tudok nem hozzaszolni.
2 millio LE-t toltottel bele. Amikor beletoltotted, akkor nem gondoltad at, h a szamodra egyetlen izgalmas es erdekes resz ezaltal ellehetetlenedik?

Edit: Huh, de lepontoztatok egy kerdest...
A hozzászólást Moderator módosította 2009.09.02. 12:50:54-kor
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.18
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
207. hozzászólás - 2009.09.02. 15:18:08 (Válasz Moderator #206 hozzászólására.)
Nem allt szandekomban reagalni a provokaciodra, mivel a valasz sem lesz szerves resze a topicnak, de tessek az ok, amiert lepontozast kapsz:

- Semmi mas celja, es ertelme nincs a postodnak, mint hogy kotekedhess
- Nem a topic tartalmahoz szol, nem velemenyt tartalmaz, pusztan szemelyeskedsz
- Meg csak vegig sem gondoltad, mirol szol a post
- Valamint nyilvan nem tartottak erdekesnek, netalan ertelmesnek sem.

Elnezest kerek mindenkitol...
Pontszám: 4.87
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
208. hozzászólás - 2009.09.02. 15:31:24 (Válasz McPaul #207 hozzászólására.)
Mondjuk hozzateszem, azert igaza van. Senki nem kenyszeritett, h 2milla LEt olj bele. Persze, nem lathattad elore, hogy mi lesz, de ne mondd nekem, h csak 2M le utan vetted eszre, h ez neked rafizetes. Hagytad volna abba 100-200k LE utan, akkor lenne eselyed most bajnokin (es kevesbe lennel ideges, mint most)

Ha neked a bajnoki a fontos annyira, akkor ne manozz. Ha meg a mano a fontos, akkor vedd eszre, h a bajnokin lemaradsz.
Mindenben nem lehetsz az elso.
Pontszám: 6.33
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
209. hozzászólás - 2009.09.02. 17:17:25 (Válasz Endyr #208 hozzászólására.)
Ismet nem ide tartozik, de a zarknod topicban mar kifejtettem en is, klantarsaim is, hogy csak Miklos postja utan vagtunk bele (raadasul klanszinten), melyben kifejtette nem lesz szivatas a zarknodosozas. Bovebben ott olvashatsz, reszletesen leirtam a dontesi folyamatunkat.

Az hogy valoban hibaztunk-e, mikor a jatekvezetes postjat komolyan vettuk, az majd kiderul, elore es lathatatlanban nem sirok, lehet meg jol is jartunk vele.

Ami zavaro, hogy kepesek megrendezni egy olimpiat, mikozben egy olyan esemeny fut, ami nyers eroforraselvonasra alapul, meghozza kokemenyen. A sportszeruseg meg halovany szikraja sincs meg ebben.
Olyan, mintha azoknak rendeznek, akik a kozossegi "munkara" magasrol tojtak... Ez az ami nagyon erosen bosszanto.

Konnyeden megcsinalhattak volna, hogy Zarknod felrugdosasa okan a bajnoksag szunetel, illetve elhalasztjak x nappal, arra hivatkozva, hogy nem akarjak a vegzeturak erejet megosztani. Meg szamtalan verzioban es modon megtehettek volna, esetleg a 3. fazist is belekeverve. Pl a birak es dontnokok is erejukon felul dolgoznak azon, hogy a drakolder nagyur ebredeset biztonsagossa tegyek.
Pontszám: 4.41
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
210. hozzászólás - 2009.09.02. 17:20:52 (Válasz McPaul #209 hozzászólására.)
Nagyon azzal sem ersz el semmit, ha ez a bajnoki kimarad, mert ugyanugy elbukod a kovetkezot azzal szemben aki most nem manozott.

De mind1, ez tenyleg nem ide tartozik, reszemrol most hagyom abba.
Pontszám: 8.47
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
211. hozzászólás - 2009.09.02. 17:26:25 (Válasz Endyr #210 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.09.02. 17:20:52
Nagyon azzal sem ersz el semmit, ha ez a bajnoki kimarad, mert ugyanugy elbukod a kovetkezot azzal szemben aki most nem manozott.

De mind1, ez tenyleg nem ide tartozik, reszemrol most hagyom abba.


Nem feltétlenül! Még mindig nem tudjuk mi a jutalom. És elméletileg senki sem tudja mi az. Lehet valami olyan, amivel a köv 3 bajnoki biztosítva lesz neki.

Mivel mindenki kap jutalmat (ahhoz képest, hogy mennyit dolgozott), így én LE-re tippelek, mert Miklós azt mondta nem kristálypont lesz. Mást nem tudok elképzelni, amit mindenkinek osztogatnának. Őskőt biztos nem, azzal a saját kenyerüket vonnák meg.

És akkor még ezen felül lesz a hordajutalom is amit a zafírok kapnak!

Szerkesztés: Endyr, mivel V3as karakterekről beszélünk, így nem off.
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.09.02. 17:27:08-kor
Pontszám: 8.46
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
212. hozzászólás - 2009.09.02. 17:47:48
Biztos hogy tokon is szurnam magam ha oskovet adnanak ...

Ha arra gondolok, hogy egy a servertol fuggetlen dologtol, aminek semmi de semmi koze nincs a v3-hoz, egyes emberek 1% LE bonuszt kapnak a vadaszatukra, akkor remenyre van ok

Az erme masik oldala, hogy Miklos azt irta, a V4 gyoztesei titulust kapnak, de nem tapot... Szerintem ez pedig a titulushoz merten nyers TAP, amit nekem nem fog tudni senki sem megmagyarazni, miert volt ra szukseg, foleg ugy, hogy server fuggetlen esemeny kapcsan kapnak elonyt a serveren levo tarsaikkal szemben...
Ez alapjan nem tudom mennyire lesz barmi is az egeszbol, mit lehet elhinni, mit nem.

Mondjuk ha senki sem kerte V3-as karakterre a bonuszt, akkor targytalan, en bizom ebben, es hogy csak a V1 es V2 tagjainak a problemaja a dolog, meg ha teljesen meg is ertem a felhaborodasukat.
Pontszám: 5.55
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
213. hozzászólás - 2009.09.02. 18:38:23 (Válasz McPaul #207 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.09.02. 15:18:08
Nem allt szandekomban reagalni a provokaciodra, mivel a valasz sem lesz szerves resze a topicnak, de tessek az ok, amiert lepontozast kapsz:

- Semmi mas celja, es ertelme nincs a postodnak, mint hogy kotekedhess
- Nem a topic tartalmahoz szol, nem velemenyt tartalmaz, pusztan szemelyeskedsz
- Meg csak vegig sem gondoltad, mirol szol a post
- Valamint nyilvan nem tartottak erdekesnek, netalan ertelmesnek sem.

Elnezest kerek mindenkitol...


Marpedig akkor is valaszolok, ha az egesz klanod ezentul folyton lepontoz fuggetlenul attol, h mit irok!
A hszem azert szuletett, mert mar sokadik alkalommal irsz azzal kapcsolatban, h a zarknodba olt sok eroforras miatt mekkora hatrany is er Teged es kedves klanodat. Ez senkit nem erdekel, Te/Ti dontottetek amellett, h ekkora aldozatot hoztok a jatekban egy 6 hetes event miatt!
Minden ilyen jellegu hozzaszolasod arrol szol, h a jatekvezetes tette tonkre a karaktereteket, es vagy direkt vagy burkoltan a mellett kardoskodsz, h legyen kompenzacio! Hosszu eves beholder tapasztalatom pedig azt mondatja velem, h ha sokaig tudod ezt a fajta strategiat alkalmazni, akkor bizony Miklos olyan kompenzaciot fog adni, h belesantul mindenki, aki nem manozott. Ez szamomra a jatek csodjet jelentene, mert azt sugalna szamomra, h mostantol barmit lehet csinalni, ha eleg kovetot tudok toborozni, eleg nagy szamban tudok megfelelo hszeket elejteni a forumon, akkor az lesz, amit en akarok!
Ettol fuggetlenul nem provokacionak szantam az elozo hszt, csupan egy olyan kerdest tettem fel, amire ebben a hszedben valahogy nem sikerult valaszolni. Vajon miert nem?
Semmi szemelyeskedes nincs benne, az adatot a Te postodbol vettem. A kerdes pedig arra iranyult, h egy tervezheto esemenyre miert nem keszulsz, ha tudod, h minden honap elejen rendezik. Miert gondoltad, h az a 2 millio LE nem fog hianyozni a karakter statjaibol/skilljeibol, ha szamodra olyan nagyon fontos a bajnoki?
Amennyiben valaszolsz, ugy remelem, h a kerdesekre fogsz koncentralni, nem pedig szemelyes tamadasnak veszed!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.51
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
214. hozzászólás - 2009.09.02. 19:33:38 (Válasz Moderator #213 hozzászólására.)
Totál igaza van sajnos, hogy Miklós "enged" a "nép" szavának.
Sőt, ha megnézed stratégai marketing szempontból rá is állt az utóbbi időben arra, hogy azt programoztuk amit ti kértetek, azt vettük előre amit ti kértetek stb...
A sluszpoén az, hogy a zarknodos eventet is a játékosok kérték!

Természetesen ha megnézed az egész zarknodos topicot, már most is több ponton engedett a folyamatos sírásnak. Pedig toronymagasan látszik, hogy ugyan az az 5-8 ember tolja a hú de belehúztunk, farmok vagyunk, ide nekem már most a kompenzációt, pedig azt se tudjuk mit kapunk majd szöveget. MINDEN felszólalást azonnal lepontoznak, ami esetleg arra próbál rámutatni, hogy MIKLÓS halál korrekt volt az event kiírásával kapcsolatban.
LEÍRTA:
-Az event nem jellemzően tápra vajaz
-6 azaz 6 hetes az event nagyságrendileg
-Ha már programoztak, megcsinálták, akkor egy nem veszedelmes, de azért ösztönző hatással indult az event...

Persze a lobbi pörög, Miklósnál léthatóan el is pattant a húr a hsz-ek alapján, pedig ugyan az a kis csoport olja. Idő előtt információkat csepegetett az event végéről (hogy 3 fázis lesz), megváltoztatta a díjjazást (szó nem volt róla hogy 2 top10 lesz...), megsúgta, hogy a betöltött LÉ számít, és csak az kap valamit aki legalább 30 manót kibelez stb...

A félelmed alaptalan szerintem. Miklós nem adhat olyat az event résztvevőinek, amit máshogy nem lehet elérni, és jelentős hatása van! Mivel ez egy egyszeri event, mely után indult karakterek soha nem vehetnek részt!

És ha ezt is hozzáadjuk a kiinduló információkhoz, akkor a legelső napon látszódott a következő:
-2 csp + szint*50léért nem kapok lét, de kapok nem kevés TP-t
-mivel 6 hetes az event ezért beleesik minimum 1 bajnoki, de ha elhúzódik, akkor akár 2 is
-mivel nem kötelező a részvétel, és horda kapja a bónuszt, így ez a bónusz inkább fun, semmint komoly tényező lesz (ezért tippelek 5% manaregre)
-Mérve van a betett lé, és a leölt manók száma, de a vesztett csatákban elbukott 2-2 csp-k sehol... (ez kb a 4. csata után tiszta volt...)
-valamint azt is látható volt, hogy ha a befektetett lé arányában nem lesz 80-90%-ban midnenki jutalmazva, ha toplistás, ha nem, akkor kemény törlések lesznek a sok keletkezett zombi/farm kari miatt.
-és az is látszódott, hogy a 800k töltés jó ha 2 hétig kitart azaz minimum 1 de inkább még 2 fázis lesz.
-ha valaki valaha játszott mmmorpg-t vagy tf-et az tudta hogy maximum jelképes köztes jutalom várható (3 relikvia meg is van), és a végén lesz eredmény...

Ennek nagyját kb első nap le is írtam!

Ezek után kiderült, hogy a manók tolják az ismételhető küldit...

És beindult a lobbi...

Kértek mindenkitől az ártérben 1-2 kavicsot a gáthoz, egyesek odaadták a fél ház oldalát, az árvíz még el se volt, de már azon megy a lobbi, hogy ki mennyit kap vissza az elmosott gátból, hogy visszaépítse a ház oldalát? Persze azt még senki nem tudja mennyire mosta el a gátat a víz, mert az még a víz alatt van, és nem látszik!

Miért nem lehet gerincesen felvállalni a dolgot? Megnézem mi lesz a jutalom. Ha belerokkan a karakter, akkor lobbi indul! Ha hatástalan, akkor törlök, és elkönyvelem, hogy jót játszottam, szervezkedtem kombináltam, de rosszkor toltam be az allint!
Pontszám: 5.93
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
215. hozzászólás - 2009.09.02. 19:39:47 (Válasz Birka #214 hozzászólására.)
De miért kellett allin-t tolni?! Nem kérte senki, nem utasította senki! Mindenki tudta már az elején, hogy egy végtelen játékban ez csak egy hat hetes ciklus lesz, azaz nem szabad az egész karaktert feláldozni.

Nekem nagyon olyan ez az egész, hogy én most eladom a házamat, veszek az összes pénzemen lottó szelvényt, mert 3 milliárd forintot lehet nyerni. Ha csak egy-két négyesem lesz és hajléktalanná válok akkor majd tüntetek, hogy nem erről volt szó.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.34
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
216. hozzászólás - 2009.09.02. 20:44:28
Szervusztok!

Ricardoval és Birkával a legtöbb esetben nem értek egyet, mert ők specializált karakterek, s valamihez nagyon értenek, de elhúztak az átlagos játékosoktól, de most teljesen igazuk van.

Erről beszélek, amikor a versenyzést szapulom.

McPaul: Rád, és a szövetségedre is igaz: kényszerpályára kerültetek, hónapokba fog telni, amíg helyrehozzátok a karaktereteket. Adott esetben egy Visszafogott kimaxolás, és egy 25-ös Felejtés is listára kerülhet, amit azonnal kell majd kihúznotok, ha eddig nem tettétek meg... hogy legyen időtök felerősödni, és utána elfeledhessétek a VF-et, ha akarjátok.
Bebuktatok pár bajnokit is. Ez van, vagy elfogadjátok, vagy töröltök, és újra kezditek, a szerzett információk birtokában. Ráharaptatok az eseményre, mint kutya a gumicsontra, és szájzárat kaptatok... így valószínűleg valamelyik listán jól álltok, vagy mostanában csúsztok lefelé, tehát esélyetek van némi személyes jutalomra, de többre nem biztos.

V3-on nekem nem biztos, hogy meglesz a szükséges három relikvia, nem pofozom annyit a manókat. Ez van, ráadásnak smaragd vagyok, tehát a hordajutalomból sem kapok. Nekem fix bukta lesz, ha csak az erőforrásokat nézem, de fényes siker, ha azt nézem, hogy egy, a világot fenyegető veszélyben megtettem mindent, ami tőlem telt. Tehát statisztikákban veszíteni fogok, de karakterként nyerni, és ez számomra a lényeg.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.04
kedvelt tagElhaNő
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
217. hozzászólás - 2009.09.02. 20:58:14 (Válasz Ricardo #215 hozzászólására.)
Márciustól játszom itt veletek, de eddig nem nagyon volt hozzászólásom a fórumon. Hogy most mégis tollat (klaviatúrát) ragadok, annak két fő oka van: Az egyik az, hogy kishíján beindult nálam a gyomor- ill. nyelőcső antiperisztaltika McPaul siralmait olvasva, viszont Wart, Ricardo és a többiek dumcsija nagyon tetszett. Ricardo utóbbi hasonlata kiváltképpen találó volt, ugyanis valami hasonlóról van itt szó tényleg.
Paul kapott egy jv-i fülest, hogy érdemes manózni, ezért tápszagot érezve elkezdte a csapatával kegyetlenül tolni a dolgot. Valleg botor módon bíztak abban, hogy majd hősök lesznek és valami űbertáp lesz a jutalmuk és azzal visszaszerzik a befektetett nergiát, sőt le is körözik a kimaradókat. Vagyis akár azt is mondhatnánk, hogy nemtelen dolgot műveltek azzal, hogy csak "biztatásra", jutalom reményében indultak neki a történetnek. És lám, a jutalom talán közel sem biztos, hogy arányos lesz ezzel a lendülettel! Nem is lenne jó, hiszen az event csak egy rövid kis érdekes epizódja a játéknak. Sajnálatos, hogy egyesek csak úgy mernek bármiféle kockázatot is vállalni, ha példátlan kincset ígérnek nekik.
Akik úgymond erőn felül ügyködtek manózásban és ezáltal "lerongyolódott" a karijuk, azok így jártak. És bízom benne, hogy nem lesz eredményes a sírásuk. Nehogy már a ketrec rázza a majmot, emberek! Elcseszünk valamit, hibás döntést hozunk, és mégis előnyt követelünk érte??? Álljunk már meg és nézzünk magunkba!
Hol van az leírva, esetleg törvénybe iktatva, hogy a végzetúr vezető karaktere csakis és kizárólag McPaul lehet, és az ő sikerének kell mindent alárendelni???? Elárulok egy titkot, ez a játék a középmezőnyben is kimondottan élvezhető, ha magával a játékkal és a barátainkkal foglalkozunk a vélt sérelmeink fennen hirdetése és a fenyegetőzések helyett.
Én több mint egy hónappal a játék indulása után léptem be ebbe a világba. Döcögve, bukdácsolva haladtam az elején, de hamar derék barátokra leltem, akiktől rengeteg segítséget kaptam és kapok is még mindig. Kb. 1600.-ként indulva eljutottam oda, hogy a legtöbb paraméterem benne van a TOP 50-ben, ami talán nem kis eredmény. Fél éven át rettegett egykori ellenfeleim rendre lepattannak rólam, csak csekély hányaduk őrizte meg előnyét velem szemben.
Sosem nyertem bajnokit, nem is lenne erre esélyem. Manókat vertem eleget, bár közel sem annyit mint jeles barátunk, de nem is sírok a veszteségeim miatt. A vadászatot akkor is élvezem, ha gyenge eredménnyel jár, a rajtavesztett portyákon meg jókat tudok derülni.
Sírásban a Cruentus a király! Végzetúr!!!! Én így szeretlek!!!!!
Pontszám: 5.71
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
218. hozzászólás - 2009.09.02. 21:17:04
talán jobb lett volna ha ezt is megtartod magadnak
Pontszám: 5.36
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
219. hozzászólás - 2009.09.02. 21:24:25
nekem pedig olyan érzésem van hogy azok írnak be hogy ilyen-olyan barmok vagytok akik nem eventeznek és így attól tartanak hogy komolyabb hártányba kerülhetnek.a játékvezetés meg ne támogassa a vakmerőbb karaktereket,hiszen jól látszik hogy ebből a klánunk messze a legjobban jönne ki
Pontszám: 5.86
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V3 haladóknak
220. hozzászólás - 2009.09.02. 21:27:51 (Válasz Paulkaresz #219 hozzászólására.)
En eventezek, ugyhogy az erzesed egy fabatkat sem er!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 4.60
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!