Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Beszélgetés a szövetségekről
népszerűtlenUrmos77Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
101. hozzászólás - 2008.09.24. 18:29:11
A GYÉMÁNT HORDÁSOK KÖZÜL SZERINTEM REMEK GALETKIK VANNAK DE A TÖBBI HORDA IS JÓ.
SZÓ MI SZÓ TEHÁT AZ AZ ARANYHORDA SZÖVETSÉGBEN SZÍVESEN VÁROM A JELENTKEZŐKET, MERT EBBE A SZÖVIBE DIPLOMÁCIA,BÉKE ÉS S SOK KICSI SOKRA MEGY ELMÉLET IS BENNE VAN.


az aranyhorda
IDE ÉRDEMES JELENTKEZNI ÉS NINCS BEUGRÓ SEM (LE)

ÜDV: MARKAR(Dani)
Pontszám: 3.50
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
102. hozzászólás - 2008.09.24. 18:56:39 (Válasz Urmos77 #101 hozzászólására.)
Bocs, de mi nem galetkik vagyunk, hanem végzeturak. Egy homo sapiensre is sértés azt mondani, hogy neandervölgyi.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
103. hozzászólás - 2008.09.24. 21:36:30
Frissen alakult szerepjátékos Gyémánt szövetségbe keresünk nemes végzeturakat és végzetúrnőket. Elsősorban konstruktív fertőzötteket várunk.

Ave.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
104. hozzászólás - 2008.09.27. 16:40:39
Néztem pár szövi lapját és néhánynál ilyen van írva, hogy a később csatlakozsó tagoknak kötelességük átadni a szavazatukat az alapítóknak...pfff...milyen alapon?

Ez nem pofátlanság?

Amit én lapítottam Szövit, ott mindenki egyenlő joggal rendelkezik, igaz még 5-en vagyunk, építjük az első tornyot kitartóan.
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 8.33
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
105. hozzászólás - 2008.09.27. 17:57:04 (Válasz PHOENIX #104 hozzászólására.)
Egyenlő jogokkal rendelkezik? Ez azt jelenti, hogy senki sem tud a lélekkút energiájából építkezni. Ehhez legalább 3 szavazatot kell birtokolni. Így nem lesztek egy rakéta szövetség. Sajnos ha boldogulni akartok, akkor le kell térni a demokrácia ösvényéről.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
106. hozzászólás - 2008.09.27. 18:06:53
Meg lehet azért oldani úgy hogy ha legalább 2 tag online akkor az egyik ideiglenesen átadja a szavazatát a másiknak az építkezés erejéig és utána visszavonja.

Az ilyen szavazatátadást követelő szövik pedig addig életképesek amíg az alapító tagok többen vannak mint az újak. Ugyanis ha az 1szavazatosok priviben összebeszélnek és EGYSZERRE vonják vissza az átadott szavazataikat akkor az alapítóknak nem lesz meg a szükséges többségük ahhoz hogy ákármelyik renitenst is kiszavazzák. Vagyis ha biztosra akarnak menni akkor kell lennie egy "beépített" embernek aki valójában alapító, de a szavazatát átadta és mindenképpen együtt szavaz az alapítókkal; így a puccs megakadályozható és a renitensek eltávolíthatóak.

Totális egyeduralom esetén dettó uez a rendszer; ott is csak egy külső támogatóval lehet biztosra menni.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
107. hozzászólás - 2008.09.27. 18:17:57 (Válasz tramenes #106 hozzászólására.)
Valóban meg lehet oldani úgy is, ahogy te mondod, de kissé döcögős. Nálunk az a terv, hogy az első 2 tag kap plusz egy szavazatot, így ők építkeznek a kútból + persze sajátból is. Inkább szolgálat ez, semmint hatalom.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
108. hozzászólás - 2008.09.29. 20:19:41
A szavazat kérdése meg lett oldva, egyikünk a Szöviből rám bízta a szavazatát, így tudok épízeni a Lélekkútból, de szerintem nem valami kóser, amikor azt olvasod, hogy ''beléphetsz, de nincs jogod ,,beleugatni'' a dolgokba, te csak építsé' és maradj csöndben''.
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 5.33
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
109. hozzászólás - 2008.09.30. 18:10:59 (Válasz PHOENIX #108 hozzászólására.)
Idézet: PHOENIX - 2008.09.29. 20:19:41
A szavazat kérdése meg lett oldva, egyikünk a Szöviből rám bízta a szavazatát, így tudok épízeni a Lélekkútból, de szerintem nem valami kóser, amikor azt olvasod, hogy ''beléphetsz, de nincs jogod ,,beleugatni'' a dolgokba, te csak építsé' és maradj csöndben''.


Mindenki maga dönti el, hogy melyik szövetségbe akar belépni...
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
110. hozzászólás - 2008.09.30. 22:32:57
Szerintem nem kell ezt ilyen véresen felfogni.

Van hogy a praktikum az ami vezérli a dolgokat. Aki a legtöbbet aktív az kap 3 szavazatot, a döntéseket meg lehet vitatni fórumon (nem itt a belső szövettségin) és attól, hogy teszem azt te csak 1 voksot birtokolsz attól még nem biztos, hogy nem a többség, vagy éppen a te véleményed érvényesül.

Nincs ebben semmi hatalom. Az építés az elején triviális úgy is ugyanazokat építitek, mert ez visz előre, ha viszont tagfelvétel van akkor elmondod mit/kit szeretnél és miért. ugyan úgy lehet demokratikusan szavazni.

Ha valahol nem veszik figyelembe a véleményed akkor ott komoly bajok vannak és nem ez játék értelme. És hidd el azt a vezetőt, vagy azt a társaságot aki egy ilyen játékot,( ahol ráadásul meg se halhatsz, én nem lehet komoly problémád, mert ugye tudjuk, hogy cselekvéspontot nem tudnák elvenni tőled.. na mind1) úgy kezel, mintha ő lenne az istencsászárka azt előbb utóbb úgy is mindenki ott hagyja.
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Építő rabszolgák
111. hozzászólás - 2008.10.04. 16:33:49
Nem tudom volt-e mar. De engem kicsit zavarnak az epito rabszolgak. Nem sokan vannak, de eleg sokat tudnak lenditeni egy-egy szovetsegen. Jo volna ezeket kizarni es a szovetseget megbuntetni, mert valoszinu nem egy mazochista jatekos iranyitja oket.....

Hogy kik ok? Konnyu rajonni: rendezni epitett LE szerint a toplistat. Es latni 6.szintu karaktereket minimalis (szerintem csak szerencsebol adodo) tulajdonsagosszeggel es egyszal buzogannyal, vagy nagyon minimalis felszerelessel.
Pontszám: 6
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építő rabszolgák
112. hozzászólás - 2008.10.04. 16:41:11 (Válasz AranyAlma #111 hozzászólására.)
Most, hogy így megnéztem, legalább tudom, hogy kiket fogok támadni
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építő rabszolgák
113. hozzászólás - 2008.10.04. 17:04:45 (Válasz Zsolesz #112 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2008.10.04. 16:41:11
Most, hogy így megnéztem, legalább tudom, hogy kiket fogok támadni


ha megnezed minimalis LE-t vesztettek eddig, ahogy van valami maris nyomjak epuletekbe. Aztan ha hosszabban vadasznak es otthagyjak oket, akkor meg leveretik magukat 1EP-re. Ugy hogy nincseselyed....
Pontszám: 5.33
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építő rabszolgák
114. hozzászólás - 2008.10.04. 17:19:57 (Válasz AranyAlma #113 hozzászólására.)
Idézet: AranyAlma - 2008.10.04. 17:04:45
Idézet: Zsolesz - 2008.10.04. 16:41:11
Most, hogy így megnéztem, legalább tudom, hogy kiket fogok támadni


ha megnezed minimalis LE-t vesztettek eddig, ahogy van valami maris nyomjak epuletekbe. Aztan ha hosszabban vadasznak es otthagyjak oket, akkor meg leveretik magukat 1EP-re. Ugy hogy nincseselyed....


Majd biztos a Miklós által emitett csoda-scriptek kiszúrják őket a logok alapján és jól megbüntetik őket.
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építő rabszolgák
115. hozzászólás - 2008.10.04. 19:35:29 (Válasz AranyAlma #113 hozzászólására.)
Kipróbáltam A zsákmányom 0LE.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűPacalpörköltFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
116. hozzászólás - 2008.10.05. 15:19:49
Nem lehetne azt megoldani, hogy a szövetségi statisztikáknál csak azokat az értékeket mutassa, amelyeket az illető az ADOTT szövetséggel kapcsolatban tett?
(gyk.: Turó Rudolf beépített X LE-t A szövetség épületébe majd onnan kilépett. Belépett B szövetséghez, azonban a B szövetség építési statisztikáiban megjelenik nála az X, habár ezt máshol tette meg.)
Arius - Nyugdíjas Klub
Pontszám: 5
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beszélgetés a szövetségekről
117. hozzászólás - 2008.10.05. 20:22:37
Ehhez az építőrabszolgához nem tudok hozzászólni...

Valószínű, hogy ha egy játékos 2 vagy több karaktert irányít azt kiszúrják előbb utóbb.

Valaki pedig csak azért nem fog játszani, hogy nyomja az Le-t egy szövibe amitől nem kap cserébe semmit. Nálunk a Lélekőröknél nincs például senki akit ne azért vettünk volna fel, mert:

1. Jófej
2. Elég jól áll, és meg tudja védeni magát.
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 5
utáltZacsi78Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Toborzás!!
118. hozzászólás - 2008.10.07. 19:12:50
Sziasztok! Gyémánhordások figyelem! Atlanisz szövetsége minden harcoskedvű jelentkezőt vár!
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Gyémánttoborzás!
119. hozzászólás - 2008.10.09. 14:44:47
Gyémántok!
Most érdemes belépnetek a GARABONCIÁS szövetségbe, később egyre több lélekenergiát kell belepumpálnotok a lélekkútba!
A helyek is egyre fogytán...
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Kérdés
120. hozzászólás - 2008.10.09. 20:08:37
Sziasztok. Tud valaki bármilyen információval szolgálni a "Bajnok" és "Epikus szörny"-el kapcsolatban? Minden érdekelne: mikor lesz, hogyan lehet szert tenni rá, mire jó?-bármi infó jó lenne. Előre is köszi.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!