Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
181. hozzászólás - 2009.07.13. 17:07:07 (Válasz Zantetsuken #180 hozzászólására.)
csak olvasgattam, de végre hogy elmész..pedig jókat mosolyogtam rajtad !!
A hozzászólást Infernal módosította 2009.07.13. 17:07:53-kor
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
182. hozzászólás - 2009.07.13. 17:07:36 (Válasz Zantetsuken #180 hozzászólására.)
Szerény véleményem szerint Te örvendezted meg Phobos nevű karit a jókívánságaiddal, úgy hogy nem ártana először lükvercbe kapcsolni és aztán szétnézni. ;>)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
183. hozzászólás - 2009.07.13. 17:09:28 (Válasz Ajgatsz #179 hozzászólására.)
nem vagyok sötét! és türelmem végtelen.
és nem fordult meg a fejedben, hogy a sok magasabb szintű karaktert nem érinti annyira ez a probláma, mint a még több alacsony szintűt???


és nem mondtam, hogy csalás, hanem hogy "csalás"! kérek különbséget tenni köztük! remélem menni fog!
Pontszám: 3.75
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
184. hozzászólás - 2009.07.13. 17:10:01 (Válasz Zantetsuken #180 hozzászólására.)
Ó istenem ez az idő is eljött, köszönöm!már eddig is hülyék voltam\unk hogy ilyen sokat foglalkoztunk veled...engem már csak a karineved érdekelne, de mindig kibújsz a válaszadás alól...sebaj, majd kiderül
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
185. hozzászólás - 2009.07.13. 17:15:02 (Válasz Szabinho #184 hozzászólására.)
apropó! mi ez villám a nevem mellett? most vettem csakészre, hogy mindenkinél süt a nap, csak nálam fog esni mindjárt!
ennyire nem vagyok színpatikus? vagy ti még azzal is foglalkoztatok, hogy lepontozzátok a hozzászólásaimatm, ahelyett hogy megpróbáltátok volna megérteni a gondomat?

Köszönöm mindenkinek!

u.i.: ugye fórum írásjog megvonás, meg ehhez hasonló retorziók nincsenek ebben a játékban?
mert még szeretnék írni ide a jövőben!
Pontszám: 3
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
186. hozzászólás - 2009.07.13. 17:16:13 (Válasz Zantetsuken #183 hozzászólására.)
És az nem fordult meg a fejedben, hogy a magasabb szintűek tudják hogy ez a "probléma" gyakorlatilag magától megszűnik?
Pontszám: 5.33
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
187. hozzászólás - 2009.07.13. 17:26:24 (Válasz Ajgatsz #186 hozzászólására.)
és az nem fordult meg a fejedben, hogy ennek a problámának nem is kéne léteznie? és akkor nincs ami meg kell, hogy szűnjön! ennyire egyszerű!
Pontszám: 3.00
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
188. hozzászólás - 2009.07.13. 17:31:11
*Felkap egy vödröt ás Zantetsuken fejébe húzza, majd rácsap egy nagyot!*

Ha van értelmes javaslatod azt mond, és ne a szád sírjon állandóan! Hülye!
Pontszám: 9.55
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
189. hozzászólás - 2009.07.13. 17:40:16 (Válasz Zantetsuken #187 hozzászólására.)
Az Isten áldjon már meg 64 gyerekkel! A probléma NEM létezik, csak a te buksidban, épp ezt próbálja beleverni (sajna nem légkalapáccsal) a fejedbe Ajgatsz!!!!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.67
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
190. hozzászólás - 2009.07.13. 17:45:35
Olvasom ezen a fórumon, hogy mekkora felhördülést keltett Zantetsuken hozzászólásai a többiek részéről. Úgy vélem kedves játékostársunk amiatt van ennyire elkeseredve, mert úgy véli, hogy túl kevés ehhez a játékhoz. Ne aggódj! Pár hónap és Te is elég tapasztalt leszel ahhoz, hogy kialakítsd a saját taktikád. Azért, mert egyesek nem kis energiát fektetnek bele a játékba még nem feltétlenül csalók; és itt gondolok az időtényezőre, az információ cserére, az optimalizálásra...stb. Be kell látnunk, hogy mindig van olyan (legalábbis az esetek 95%-ban), akik ezekben tehetségesebbek. Ezért nem kell elkeseredni. Sokan vannak olyanok is, akik elölről kezdik a karakter fejlesztést és a már megszerzett tapasztalatukat is felhasználják. De ez csak nem baj? Mindenki számára adott a lehetőség így eljárni.
A portyázás egy bizonyos szint után pedig már nem éri meg, a vadászattal szemben, ez az előny is eltűnik, míg a visszafogott fejlődéssel is csak rövid távon érdemes foglalkozni, utána el kell felejteni. A szövetségi bónuszok pedig szintén adottak mindenki számára...
Volt egy alacsony szövetség, akiktől pár napja (egy hete?) kaptunk egy Citadellatámadást. Csak nem Ti voltatok?
Kérdezz, ha valamit nem értesz a játékkal kapcsolatban, szerintem sokan válaszolnak is rá, akár taktikai kérdésekben is. De stílusban még változtatásokra van szükség!

Üdvözlettel:
Pontszám: 9.17
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
191. hozzászólás - 2009.07.13. 18:05:33
az a baj hogy egy alacsonyszintű "noob" nem fogja fel azt hogy eljön az a szint amikor a pókot is leverik max szinttávolságból. hiába a magas TÖ, hiába a magas SZÖ, hiába a prámium felszerelés.

itt van a szintemen a legerősebb V1-es pók (Nephila). esélytelen vagyok ellene bajnokin, esélytelen vagyok még sok más jobban fejlesztett kari ellen is. benne lehetek a szintem top 15-20-ában. nem néztem, nem is érdekel, én a játékra koncentrálok valamint arra hogy a szövetségem sikeres legyen. ha most elkezdeném verni a nyálam az ellen hogy Nephila miért ver el akkor lehurrognak, és azt hiszem joggal. az épületbónuszoktól eltekintve is van 6k+ portyaelőnye. ez óriási táp, még akkor is ha az én 400-700-as portyaátlagomat nézem (ez utólagos statisztika, mióta elkezdtem LE-vel portyázni). a pók stratégia működik, egyre jobban kitolva, de egy idő után lesz egy ember aki agyonver max távból. ez nem csalás. ahhoz hogy top vagy ultraerős játékos legyél ahhoz kell az hogy nagyon sok időt szánj a játékra. az aki csak napi 1-2 órát tud rászánni az nem lehet igazán sikeres (sajnos).

Miltropax-nak ment a 10 pont. IDŐ!!!!! ez határozza meg azt hogy mennyire vagy jó. az én 20 eleji karim totálkáros volt, építő voltam (ész nélküli építő, építés szaki nélkül). tönkretettem a karakteremet az elején, aztán mivel tudtam hogy ez egy olyan játék hogy távlatokban kelll gondolkodni, elkezdtem húzni a létszükséget jelentő szakértelmeket, és most nem állok rosszul a szintemen. ezt bárki megteheti. nem leszek a legjobb, legerősebb, de tudom hogy háborúban számolni fognak velem, ha nem, hát megmutathatom miért.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.20
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
192. hozzászólás - 2009.07.13. 20:07:22 (Válasz Zantetsuken #185 hozzászólására.)
........
Én is villámot akarok


Edit:egy jóbarát kedvéért!
Azért a villám még jöhet
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.07.13. 20:30:25-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 1.87
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
193. hozzászólás - 2009.07.13. 21:24:26
Nos, ha jól tévedek, akkor ők azok:

V2
Mana Van D'állók szövetség
Kammus - Rúnaíró Kammus
Zantetsuken - Vortexlovas Victórió
V2 Mephistopheles
Pontszám: 5.40
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
194. hozzászólás - 2009.07.13. 21:37:30 (Válasz Vorian #193 hozzászólására.)
Nekem azt írta PÜ-ben hogy v1-n is van karija...amúgymeg mit sír, ő is valami pókféle akar ott v2-n lenni, csak nem megy neki
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
195. hozzászólás - 2009.07.13. 21:38:46 (Válasz Szabinho #194 hozzászólására.)
hehe...itt mindig valaki sír!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
196. hozzászólás - 2009.07.13. 21:39:26
Hát így megnézve Őket, csak magukra vethetnek...ennyi portyából ennyi LE, ez elég sovány arány. Ahelyett, hogy itt csalóztok vagy foglalkozzatok tüzetesebben a kari-pátyolgatással vagy ne, de akkor neis civódjatok!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
197. hozzászólás - 2009.07.13. 21:56:12
Már csak azt magyarázzátok meg nekem, hogy miért az én jó kis topikomat cseszte szét ezzel a hülyeséggel...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
198. hozzászólás - 2009.07.13. 22:01:08 (Válasz Mortimer #197 hozzászólására.)
No para Morty! Nyugodtan nyiss egy másikat -II- néven vagy biggyesz oda egy 2-est!

UI: Sztem fogalmunk sincs...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
199. hozzászólás - 2009.07.13. 22:34:36 (Válasz Viszok009 #198 hozzászólására.)
Üdv ismét!

Nos lettem "hülye", lettem "noob" a szemetekben, de nagyon tévedtek!
A tipp, hogy kik vagyunk igen közel talált! Tudtuk, hogy előbb-utóbb kiderül, semmi gond!

Amit itt leírtatok az utolsó hozzászólásom óta, már mind a tudomásunkban van! Csak saját magatok ismételgetitek (és még én vagyok hülye...)!

Ha mindez, amit én véleménynyilvánításnak szánok, a ti szemetekben a fórum "szétcseszése", akkor gratula nektek (és még én vagyok sötét és bunkó...)!

Azért a rutinosabb játékosoktól kicsit többet vártam ennél! Bár mondhatnám, hogy nem csalódtam...
Fogadjunk, hogy egyikőtök sem képzelte magát a mi helyünkbe (pláne egy átlagjátékos helyébe)egy pillanatra sem...
Pontszám: 2.30
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karakterek közötti különbség konzerválódása, kitörési pont hiánya
200. hozzászólás - 2009.07.13. 22:40:23
és most jön a lényeg, amire nem számítottam: az első támadások után már jött is az üzenet, az egyik ilyen "tisztességes és etikus" játékostól:

"Szia!

Ha jól sejtem, egyikünknek se jó, ha a játékélménye csökken, ezért a következő igen egyszerű ajánlatom van: MNT (szövetségi szinten).


a nevét nem írom oda, mert elég, ha a mi szemünkben marad ilyen szánalmas!
Pontszám: 5.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője