Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mrlocklear

Oldal: 12
Dátum: 2009.06.06. 11:04:46
Felháborító kérdés !

Mikor volt a II.világhábor?
2000
1978
1990
1942

*világhábor*
*évszámok!!*

Töröljétek pls. !
Dátum: 2009.05.25. 13:18:33
Nem szívügyem a politika, de azért az alábbi kérdés elég vicces:

Ki Magyarország miniszterlnöke?
Gyurcsány Ferenc
Medgyesi Péter
Sólyom László
Orbán Viktor

Hibák: helyesírási (*miniszterlnöke*) és már nem aktuális --> törlendő
Dátum: 2009.05.16. 23:12:46
Már megint egy rossz kérdés bent maradt:

Melyik hónapban ünneplik az oroszok az októberi forradalom emlékét?
- Január
- Szeptember
- Október
- November

Októbert fogadja el helyes válasznak, miközben úgy tudom November 7-én ünnepelnek az oroszok. Javítani / Törölni kérem.
Dátum: 2009.05.10. 23:29:20
Mekkora Budapest-New York távolsága légvonalban?
6897 km
9841 km
7348 km (ezt fogadja el)
8933 km

WIKI: 7043 km Budapest–New York-távolság légvonalban

A kérdés is felesleges lexikális tudást feltételez. Szerintem töröljétek!
Dátum: 2009.05.04. 22:11:46
Feltettem az alábbi kvízkérdést, ami rossz, hibás kérdés-t kapott, mert csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ:

A Tavaszi szél vizet áraszt c. népdalban mi a visszatérő verssor?

Virágom, virágom.
Galambom, galambom.
Szerelmem, szerelmem.
Bogárkám, bogárkám.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Szerintetek is speciális? Úgy gondolom, hogy erre a kérdésre minden magyar kisgyermek, kisdiák és ettől a korosztálytól felfelé bárki tudja a választ. Sőt még néhány külföldi(!) zenekar is el szokta énekelni a magyar nagyközönségnek (pl. 1986 Július 27-én a budapesti Népstadionban fellépett a Queen, ahol Freddie Mercury elénekelte a Tavaszi szél vizet áraszt című népdalt)

Kérem, mondjatok véleményt erről! Hálás lennék, ha a kérdés bekerülhetne a kvízkérdések közé.
Dátum: 2009.05.01. 02:44:44
Idézet: Magusocska - 2009.04.30. 10:04:29
(Szalonnát, belső részeket) ízesített lében hosszú ideig forráspont alatt főz. Mit csinál?

abál
abszorbeál
habar
kavar

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Javított alak:
Szalonnát (belső részeket) ízesített lében hosszú ideig forráspont alatt főz. Mit csinál?



Kedves Magusocska!

A kérdést tulajdonképpen a Wikiszótárból vettem, ahol betű szerint így áll:

abál

1. <Szalonnát, belső részeket> (ízesített) lében hosszú ideig forráspont alatt főz.

Tehát ez még furcsábban van írva, mint a saját verzióm.

DE!! Nem is ez a lényeg. Ha már ilyen szőrszálhasogató lett a kvízkérdések elbírálása, akkor le van tojva az egész, ergo soha többé nem fogom boldogítani a tisztelt egybegyűlteket. Főjetek -- azaz inkább csak abálódjatok -- a saját levetekben és írjatok idiótábbnál idiótább kérdéseket. Nosza.
Dátum: 2009.04.29. 23:24:00
Valaki szándékosan visszadobja a kérdéseimet azzal, hogy helyesírási hibát tartalmaznak!
Ez már a 4. ilyen egymás után. Miért teszi? Több, mint 1 napja volt már kiértékelés alatt a kérdésem. Szerintem már elfogadták páran, de valaki visszadobta.
Kérem a kérdés elfogadását. Vagy valaki lát ebben hibát?

(Szalonnát, belső részeket) ízesített lében hosszú ideig forráspont alatt főz. Mit csinál?

abál
abszorbeál
habar
kavar

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.04.08. 23:45:54
Valami ilyesmi volt a kérdés: Hányadik lett Talmácsi Gábor a világbajnokságban?

1
2
3 *
4

Mikor / hol ? Pontosítást vagy törlést kérek.

Köszönöm.
Dátum: 2009.03.19. 23:38:30
A fenébe!!

Most kaptam egy kérdést arról, hogy Hány menüpont van az EGYÉB menüben?

Nekem: 5 ( Lélekkút kisütése / SpecializációSpecializáció / Bajnoki viadalBajnoki viadal / FertőzésFertőzés / HordaváltásHordaváltás)

A jó válasz: 8 ???????????????

Lehet, hogy magasabb szinten (vagy több épülettel, vagy tudom is én) tényleg 8 van, de akkor a kérdés ROSSZ!
Nem engedtem volna át az biztos!

Mivel a kérdésre a válasz két-(több-)értelmű kéretik TÖRÖLNI. Köszönöm!
Dátum: 2009.03.09. 22:21:17
Csak a pontosság kedvéért (DE MÁR TÖKMINDEGY) : 200 őskőről volt szó (nem 350-ről).

Jött válasz SMS is :

" Koszonjuk a rendelest. 40 Rubin hozza lesz adva az account-jahoz hamarosn. "

Rubin (??????)

Nekem ekkor esett le, hogy át lettem b., akarom mondani verve.
Dátum: 2009.03.09. 20:20:08
Sajnos bedőltem én is.

Miért kellett volna azt gondolnom, hogy átverés? Például a (direkt így írom) ríderdájdzseszt állandóan 20-30 millióval dobálózik és nekem csak ezt meg ezt kell visszaküldenem, megrendelnem stb. Elvileg kis befektetéssel is lehet nagy nyereményeket szakítani.
Őszintén szólva a kapott üzenetnek én annyira megörültem, hogy nem sokat teketóriáztam az SMS elküldésével.

A Beholder Kft.-t semmilyen felelősség nem terheli. Tőlük kárpótlást én nem várok el. Abban viszont segíthetnek, hogy az illető gazember komoly felelősségre vonásban részesüljön. Tudja meg Ország-Világ ! Nem tudom, hogy hány embert tudott rászedni ez a féreg, de remélem időben lekapcsolták --> Az adminok közbeléptek: nekem már törölve lett a délelőtti üzenet, így remélem, hogy kevesen estünk áldozatul.

Ja, és azokat a hozzászólásokat, hogy butuska, tudatlan, ostoba stb. lennék *visszautasítom* ! Emlékeztetném őket a következő szállóigére: "Egy újszülöttnek minden vicc új."

Tanulság: legközelebb, mielőtt bedőlnék egy ilyen átverésnek *tájékozódom* ! Elolvasom a híreket és a Fórumot. Egy hasonló nyereménysorsolás esetén a Beholder Kft. egész biztosan időben és előre tájékoztatna az eseményről. Tehát mindenki vigyázzon Magára és legyen még óvatosabb!

Ajánlom figyelmetekbe a Quimby : Az egyik ember... - dalszövegét, szerintem pontosan ideillik és engedjétek még meg, hogy ebből két sort idézzek zárásként:
>>>
... Az élet szép, csak te, Világ, vagy beteg,
megfertőzte valami az embereket, ...
<<<
Dátum: 2009.03.08. 16:26:17
Fura kérdés. Már a kérdés feltevése is az :

Hogy hívják a Gyűrül Ura című film föszereplője?
Szürke Gandalf
Szauron
Samu
Zsákos Frodó (ezt fogadja el helyesnek).

Szerintem ez egy roppant rossz kérdés.
Dátum: 2009.02.27. 20:30:58
Nóóórmális?

3+3+3+3+3X3=? Mennyi az eredmény?

18
45
30
54

A helyes válasznak a 45-öt fogadja el !!
Kérem javítsátok zárójelezéssel, mert a kedves kolléga nem egy matek zseni.
(3+3+3+3+3)X3

Köszönet.
Dátum: 2009.01.17. 01:02:18
Miért kellett a régi rendszert átalakítani? Eltart egy darabig, amíg megszokom, az biztos. Szinte már csukott szemmel tudtam, hogy hová kell kattintanom az egérrel. Annak ellenére, hogy kicsit áttekinthetőbb lett a Szövetség lap, még minden olyan idegennek tűnik.
Dátum: 2008.12.24. 14:01:29
Mi a nyíltörés?

Nem tudom
Amikor a csont eltávolodik a másiktól , bőrön belül marad
Nincs ilyen törés
Amikor a csont eltávolodik a másiktól , bőrön kívűlre kerül

Csak annyi, hogy vicces a kérdésfeltevés " nyíl - törés "? Noooórmális? A nyilat miért kellene eltörni?
(plusz helyesírási hiba: kívűlre)
Dátum: 2008.12.05. 19:46:10
Ma délután 2 és 3 óra között vettem őskövet banki átutalással. A bank visszaigazolta az átutalás sikerességét. Még nem jelentek meg az őskövek a karakterlapomon. Meddig kell várnom? Még egyszer írom fiók-időben utaltam és a tranzakció sikeres volt (be is tudom bizonyítani).

Köszönöm.
Dátum: 2008.10.12. 18:08:01
Pontatlan kérdést kaptam:

Melyik évszakban koronázták meg Hunyadi Mátyást (lehet, hogy a kérdésben "Mátyás Királyt" volt) ?

tavasz
nyár
ősz
tél (ezt fogadja el)

Bevallom megnéztem a wikin, és ott egyértelműen 1464 március 29. szerepel. Ez úgy tudom, hogy már tavasz.
megjegyzés: Március 21. a csillagászati tavasz kezdete.

A kérdést nekem kellett értékelni, "Jó kérdés"-t adtam, viszont a tavasz választásomat nem fogadta el.
Mi a teendő? Ki fogja javítani valaki? ( A jó válaszért járó 10% LE-t már nem is merem kérni, pedig jó volna )
Dátum: 2008.10.09. 23:12:22
Sziasztok!

Egy újabb gyöngyszem:

Hány szeme van a Beholdernek (AD&D)?
1
10
11 (ezt fogadja el, persze nekem nem sikerült!)
2

Miééért? Miért kéne ezt tudnom??? (Bocsánat a Beholder Kft névadójától )
Dátum: 2008.10.09. 23:08:58
Milyen kérdés ez ???? Ráadásul nekem kell értékelnem!!!

Mi a rendőrök jelmondata?
1. Szolgák és férgek
2. Szolgálunk és félünk
3. Szolgáltatunk és félünk.
4. Szolgáltok és félünk

Ezt a kérdést nemrég írta egy másik játékos. Értékeld!
*Azonnal töröljétek!
*Rossz, hibás kérdés
*Jó kérdés

Szerintem nem olyan vicces (még ha esetleg igaz is valamelyik).
Na böktem, persze rosszul.
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Szolgálunk és félünk

Javaslom hogy *Azonnal töröljétek!

Rim.
Dátum: 2008.10.05. 15:08:01
Az előbb kaptam a következő kérdést (kb.) =

Hány része van a Star Wars-nak?

3
6
7
5

Helyes válasznak a 6-ot fogadja el. A kérdező feltehetően a Csillagok háborúja mozi filmekre gondolt.
Egyébként készült egy 25 epizódból álló rajzfilmsorozat is. A legutóbbi Star Wars: A klónok háborúja ,
animációs film például miért nem számít? Tehát ebben a formában ez nem egy "Jó kérdés". Kérem javítsátok!

>>> A lélekerő legyen veletek! <<<

Rimfiztrik
Oldal: 12