Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Corvus

Oldal: 1
Üdvözletem!

Kérném a karakter zárolását helytelen szóhasználat és észnélküli pötyögtetés miatt...

Küldő:Baalberit
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:Ma, 08:30:01
ez ment többi karidnak is.
üdv

v2n mihamarabb add vissza a szövetségünktől ellopott karit.
Az, h elvárásokat támasztasz követelsz egyszerűen felháborító. Nem vkit kérsz meg, hanem mindenki foglalkozzon veled.
Én du alig értem géphez, este beájultam az ágyba. Malazár portya kari és egész nap nem tudott játszani. Dolgozó emberek vagyunk, nem pedig fasz lógató éppen kihagyok félévet vagy ne tagok. Tőlem te ne követeld a szabadídőm, hanem kérj.

add vissza a karinkat és húzz a búsba

Minden multid feljelentem és zároltatom másként
Dátum: 2010.01.02. 17:22:09
Tehát 2 karid van ugyanazon a világon...ejnye most lebuktál...
Dátum: 2010.01.01. 16:30:01
Jelenlegi licit: 128 aranydukát (Kabuto)

Licitálok: Licit vége:
2010.01.06. 10:38:26
Típus: Egyszeri hatás
Hatás: Kapsz 100 aranydukátot

V2...ez tényleg VICC kategória, de mekkora!!!! XDXDXDXDXD
Dátum: 2009.12.18. 15:46:48
Mai nap ez a második 4 es kombóm...lehet fújjolni, 1 óra 20 percre volt a másik...

Ma, 15:42:35
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy ogre. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

Ma, 15:40:35
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy tűzmadár. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

Ma, 15:38:35
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy északi tigris. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

Ma, 15:36:35
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy varkaudar berzerker. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Dátum: 2009.12.15. 21:11:34
Na az nagyszerű...akkor lehet beszálok V2-n a harcba...
Dátum: 2009.12.15. 10:10:01
nekem az lenne a kérdésem, hogy ha netalántalán megveszem az AH ban a kódot (relikvia) akkor azt a kódot másnak is adhatom? nem muszály csak annak a karinak amelyikkel megnyerem?

Mint pl egy tök ismeretlennek is adhatom? csak annyi a lényeg hogy beírjam Nála a kódot és kész? Ugye?
Bocsesz ezt muszály volt smájlikkal....

Ycco'Zahn:

vegyetek fel lécci! ...nem vagyok drogos!!! XD...csak uncsi egyedül ...a lúzerekkel meg pofázni se lehet ...igérem egy hét alatt feltöltöm a kutat ...van 200.000 tartalék CSP-m ...na...most télleg...szeretnék egy jó társaságba keveredni ...és idővel hasznos tagjává válnék a szövetségnek ...


Információk: 2 es szintű, a kutunk 1,4 M körüli...a többit a fantáziátokra bízom!
Dátum: 2009.12.01. 14:02:20
Nem sokkal, csak 1 nappal!
Dátum: 2009.11.26. 19:53:33
Viszont ne ezt a topicot szemeteld össze légyszíves, ha mindenképp chat-elni akarsz akkor menj a Kötetlen Csevejbe! Előre is köszi.

De felőlem azt csinálsz amit akarsz, ha nem bánod, hogy a hsz-eid gyorsan lefognak pontozódni.

További szép napot.

Üdv.
Dátum: 2009.10.05. 14:24:21
HKK!
Dátum: 2009.10.04. 10:50:31
Jó reggelt szép napot!

Akárhányszor megyek rá az Állatok menügombra, mindig kiléptet Adatbázis kapcsolódási hibával, tom, hogy az Adatbázisos topicba kellett volna, de az akkor is hiba.sry érte.
Oldal: 1