Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Holloo

Oldal: 1
Bocs, az nem volt meg, hogy templomkristályból is lehet fétist szerezni, visszaszívom, amit írtam.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a fejlesztés csak még tovább nyitja az ollót azok között, akik veszik az ősköveket, meg akik csak játszani jönnek és nem akarnak pénzt ölni bele. Aki nem vesz ősköveket, az kb teljesen esélytelen, hogy egy bolygó urát meg tudjon csinálni. Nem tudom, hogy a többi event alatt hogyan lehet majd fétist szerezni, de ha ott is csak a legjobb x fog kapni, akkor azok, akik nem költenek a játékra rengeteget, azok soha nem fognak csatlóshoz jutni.
Dátum: 2013.08.25. 17:55:47
Köszi a segítséget!
Dátum: 2013.08.25. 17:36:13
3x támadtam, és egyszer sem sebeztem semmit. Amikor ő támad, akkor kb minden második alkalommal eltaláltam az állatát
Dátum: 2013.08.25. 17:16:47
A másodlagos támadásom 10 + tudatturbó, másodlagos varázslatom viszont még nincs. De amikor ő támadt engem, akkor tudtam sebezni az állatát.
Dátum: 2013.08.25. 13:56:57
Idézet: Gamer01 - 2013.08.25. 11:11:32


Holloo
Amikor ő támad engem, akkor szépen tudom sebezni az állatát, viszont amikor én támadok, akkor egyáltalán nem sebződik az állata. Meg tudná valaki mondani, hogy mi lehet ennek az oka?

Sok minden lehet, látni kellene a csatát, ki-mikor mentette a varázslatot és a találatokat.
Ellenfelednél nem található meg ez a relikvia?
Asztrális védőburok
Ha portyázás során megtámad valaki, állataid 50%-kal kevesebbet sebződnek.


Nincs meg neki a relikvia
Itt a csata:
Ez a portyázás +1 portyázáspontba került.
Idomított állatod, egy 4. szintű ében halálhajcsár is részt vesz a csatában. MusMusculus idomított állata, egy 1. szintű Szárnyasragadozó is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
MusMusculus ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy energialövedék. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 19 pontnyit sérültél.
Futás közben egy vörös halál igéjét mormolod. (-100 VP). 100 sebzést okoztál.
MusMusculus egy gyors támadást intéz feléd. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Szárnyasragadozó acsarogva támad. 1 sebzést okozott.
Egy gyors támadást indítasz a hegymélyi szablyával MusMusculus lába felé. MusMusculus 104 pontnyit sérült. ében halálhajcsár is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor MusMusculus egy alsó támadást indít. Könnyedén félrehajolsz. Szárnyasragadozó is támad. Mellé!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. 44 pontnyit sebeztél. ében halálhajcsár is támad. Nem talált.
MusMusculus a buzogánnyal a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz. Szárnyasragadozó is támad. Célt téveszt.
Egy gyors csel után a hegymélyi szablyával MusMusculus védtelen felsőtestére támadsz. MusMusculus 94 pontnyit sérült. ében halálhajcsár az oldaladon harcol. 9 sebzés!
MusMusculus lesújt rád a buzogánnyal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Szárnyasragadozó is rádtámad. Célt téveszt.
Egy gyors csel után a hegymélyi szablyával MusMusculus védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 51 sebzést okoztál. ében halálhajcsár acsarogva támad. 5 életpontot sebzett.
MusMusculus vicsorogva sújt rád a buzogánnyal. Melléütött! Szárnyasragadozó is támad. 1 sebzés!
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
A csatában összesen 407 sebzést okoztál, és 21 sebzést kaptál.
Dátum: 2013.08.25. 11:05:42
Most próbálom megcsinálni azt a küldetést, amelyikben egy ellenfél állatát kell kiütni. Egy sráccal megegyeztünk, hogy segítünk egymásnak. Amikor ő támad engem, akkor szépen tudom sebezni az állatát, viszont amikor én támadok, akkor egyáltalán nem sebződik az állata. Meg tudná valaki mondani, hogy mi lehet ennek az oka?
Dátum: 2013.08.11. 14:20:26
Ahogy építesz a szövetséged lélekkútjába és/vagy épületeibe, úgy nő a szerencséd. Tehát gyakorlatilag ugyanúgy, mint akár egy erőpróbát (hogy csak egy példát említsek).
Dátum: 2013.07.25. 19:57:07
Ezt a kérdést tettem fel:
Milyen rokoni kapcsolatban állt Gaius Marius római consul és Gaius Julius Caesar dictator?

Gaius Marius volt Caesar apósa
Gaius Marius volt Caesar egyik nagybátyja*
nem volt közöttük rokoni kapcsolat
Gaius Marius volt Caesar anyai nagyapja

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: ezekben a válaszokban mi nem egyértelmű? Mert az biztos, hogy Gaius Marius Caesar nagybátyja volt.
Oldal: 1