Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricas

Oldal: 1
Dátum: 2016.09.09. 18:32:40
V1-es karakteremtől válnék meg. 34-es szintű. Vannak természetesen jóval erősebbek is, de nem annyira gyenge a kari! (3-an vannak előttem a saját szintemen)
Karakter neve: Goodcharlotte
Nagyon szívesen cserélném őskőre a hatos világon! ) Keressetek V1-en privát üzenetben, köszi! ^^
Dátum: 2010.01.23. 22:00:27
Ez így van látom az érme mind2 oldalát, sőt eleinte még én sem akartam beoltatni magamat, hiszen 17 vagyok és nincsen állandó/veleszületett betegségem. De rengeteg ismerősöm beoltatta magát, meg megyek Velencei karneválra is, így nem igazán volt más választásom:)... Amúgy meg nem lett az oltástól semmi bajom így innentől kezdve nem bántam meg... De arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy tavasszal újra a médiába kerül-e a H1N1 vírusról szóló hírek:O
Dátum: 2010.01.22. 18:35:20
Félre értés ne essék, az oltás nem a H1N1 ellen nyújt teljes védelmet (elkaphatod csak gyengébb lefolyás), viszont nem alakul ki szövődmény... Amúgy meg persze mondhatod, hogy hú "CSAK" 46-an haltak bele, de ez több 1000 ember életét változtatta meg... amúgy meg most tél van és ez az időszak nem kedvez a vírusnak, hanem majd tavasszal jön a nagy fertőzésveszély

Amúgy meg ha a Kínaiak alá kocsit raknak teljesen mind1 lesz, hogy van-e H1N1
Dátum: 2010.01.20. 21:32:53
Sziasztok! Beoltattam magamat, de előtte alaposan kifaggattam az orvost: Maga szerint miért fél olyan sok ember az oltástól? --- nem tudom, teljesen fölösleges... azthiszem erre tudom a válszt: néhányan olyanokat írnak, hogy a H1N1 bináris katonai fegyver, meg a szaporulatot akarják visszafogni: Madách- Az ember tragédiája: alaptétel, semmi sem tökéletes---> mindig lesznek a társadalomban olyanok, akik hülyeségeket találnak ki. Youtubeos videók: honnan veszik az emberek, hogy hiteles? ha beültetek egy okosnak tűnő papót, akkor húha neki biztos igaza van?! Amúgy meg eltudom képzelni azt is, hogy valaki azért ellenzi, mert fél magától tűtől:O azthiszem nálam volt benne ebből egy kicsi:) (bocsivalamitől én is félek x) So annyi a tény, hogy lehetnek mellékhatásai, nekem például fáj még ma is (tegnap történt az oltás) de azthiszem ezen kívül jól vagyok. Valamint fontos, ha megakarod védeni családodat, ismerőseidet és mondjuk rendszeresen utazol buszon, ahol nagyobb az esély, hogy elkapod a vírust, akkor egyértelműn oltasd be magad. Ellenben, ha csak dolgozni mész és utcán mászkálsz, nem vagy zárt helyiségben sok emberrel, akkor nem feltétlenül fontos beadatni a vakcinát. "Rosszul tesztelt ellenanyag ugyanolyan bajt csinálhat": ismerősök, akik beoltatták magukat élnek és virulnak... amúgy meg a hír, hogy beoltatta magát és meghalt xy, az több okból kifolyólag is lehet: 1. náthásan oltatta be magát (ilyenkor hatástalan az oltás) 2. már az oltás előtt elkapta és a szövődmény már átterjedt a tüdejére...

Kritikát bírom ésszerű határokon belül, szóval ne kímélj:)

Bocsi egy módosítás: "H1N1 egy szimplan ujabb influenza varians ugyanazokat a tuneteket mutatja mint a tobbi influenza virus" : Sorry de ezzel nem értek egyet, a szövődménye halálos és alig kezelhető
Oldal: 1