Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Turul77

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2017.06.27. 08:00:20
Nem is fogsz.Rakattintasz az atvetelre barmennyi Le-t is mutat,majd mikor atveszed,akkor irja ki a teljes Le összeget.
Dátum: 2017.06.26. 17:20:09
Köszi Offs
Dátum: 2017.06.26. 15:45:12
Hát akkor rúgj ki.
Tudod,ez egy játék.Ez az szb egy idegbaj így,nem ér annyit.Presztizs,meg fanatizmus,agyf@szságok tömkelege.Tudom te egy marék homokért is csinálnád.
Igen amíg nem egyesült a két szövi,nem volt ilyen gondod,mert mindenki bólogatott.Nekem és 1-2 embernek a játék,és a karakter előre haladása a cél.Nem azért fizetek a játékért,hogy belépek...oh nincs taktika....majd este van,nincs taktika.....majd másnap írod,hoppá be se léptem.
Annyira kár ezen agyvérzést kapni.Mindegy mi változna,valaki mindenképp megszívja.Annyira véresen komolyan veszi mindenki.Lassan ölik az emberek egymást,tök fölöslegesen.Az életbe annyi mindenért kell harcolni,és idegbajoskodni,a játék ne erről szóljon már,hanem élvezzük végre.
Top sövi?Lehet.Nyerni kéne?Lehet...De mi van ha csak egyszerűen élvezzük,és haladunk,és a karaktereink érdekeit szem előtt tartva játszanánk.
És ismétlem az szb a pp költésre jött létre,és nem annak beszabályozására.
Dátum: 2017.06.24. 11:05:46
neked kell átírnod olyanra
Dátum: 2017.06.22. 16:23:27
Itt az szb ütéskorlát elleni érvről van szó,arról,hogy a taktika így is korlátoz,és ne legyen még ütéskorlát se.És igen rohadtul nem értem ezt a fene nagy szb taktika fanatizmust.Ez egy játék,és élvezni kellene.
És nem,nem lehet előre tervezni,mert akkor játszok mikor időm van,nincs időm órákat várni,és akkor szeretnék játszani mikor tudok küldiket pörgetni,mert állataim kijöttek a kenelből(ebből lehet Le-t szerezni).De ez az én és még pár ember problémája.Nem hiszem,hogy mások élvezik a napi 5-10-15 ütést,azt hogy egy helybe topog a karijuk,pláne ha fizetős játékos is.
Mindegy,a nagy szb fanatikusoknak,ezt úgy se lehet elmagyarázni,és nem is fogják érteni,hogy a saját szövetségi társaikat semmibe nem nézik.Én oda ütök ahova kell,és annyit amennyit kell,lehet kérni plusz ütést oké,de könyörgöm ne egy ember szabja meg mit tehetek.
És a vége a mondandomnak,hogy ne legyen lekorlátozva az ütésszám ennél jobban is.
Dátum: 2017.06.22. 05:25:57
Az szb pont a pp elköltésére készült,és nem annak a lekorlátozására.És igen lehetne semleges mező,de mondjuk azért nem járna tóken.Legyen taktika oké,de így a játszani,és haladni akaró karakterek vannak bekorlátozva.Na meg azokat a kis karikat se felejtsük el akik ezért energiatéglát kapnak,és ezzel tudnak a szövikbe beépülni.Szegények így is marha lassan tudnak egy valamire való szövibe beépülni.
Dátum: 2017.06.21. 16:38:42
Az szb azért is lett kitalálva,mert nem volt célpont,és nem azért,hogy egyes taktikusok diktatúrát csináljanak egy személybe a szövetségükből a többi csapattársát szívatva....és ez a legbosszantóbb,hogy nem halad a karakter.Ahelyett,hogy felzárkózna lemarad.
Lásd a kárhozottak vermét,egyéni,és mindenki úgy csinálja,és úgy osztja be magának ahogy akarja.És a verem pedig a csp túlcsordulás ellen lett kitalálva.
Egyszerűen csak a játék vezetőségnek kellene engednie,és másképp elosztani a jutalmat.Nem volna ez a fanatizmus,hogy ....."jaj benne kell lenni az első háromba,hogy kapjunk +1 a tudás fába".....és ezzel baromira szívatni a haladni akaró szövetségi társunkat.
Tök egyszerű,amelyik szövinek van tudás fája az mind kapjon +1-et,akinek nincs meg Le-t.vagy legyen egy veremhez hasonló egyéni szb,ahol mindnenki úgy csinálja ahogy akarja.
Ez így egy agyrém,és idegbaj,elveszi az ember kedvét játéktól.
Dátum: 2017.06.20. 17:59:10
Ezt próbáltam en is kinyögni
Dátum: 2017.06.20. 17:08:49
az ütésszám korláttal valószínű ez is meg szünne
Dátum: 2017.06.20. 15:32:03
Miért akarod nerfeltetni a szb-t?Semmi szükség rá,hogy le korlátozzák,az ütésszámot.Jelenleg pp költésre túl sok lehetőség nincs.Vannak karik akik élvezik ha napi csak 10 üthetnek,de vannak karik akik pedig pörgetik a küldiket.
A hiba nem az ütésszámba megy.Ha annyira a tudás fa +1 a fontos,akkor puncsolni kellene inkább azért,hogy pl mindenki kapjon aki játszik,és van fája,akinek nincs az meg Le-t.Ez így egy idegbaj,hogy napi szinten korlátozva vannak karik,és egy embertől függ minden,és várni a taktikára.Ez így minden már csak nem játék!!És alapból nem egyenlőek az esélyek egy 25 és egy 3 tagú szövi közt.
Ez a bibit kén kiküszöbölni,és megoldást találni rá nem pedig az ütés számot elvenni.
Így csak az élvezi majd aki bajlódik a taktikával,senki más,a többi kari mind ballisztikus ívbe le van pottyantva.Erre nem az ütésszám csökkentés a megoldás.
Dátum: 2017.06.15. 16:36:08
igen,rájöttem
nem az öltözetet váltja,hanem ha rákattintok a pluszos Le-t adja
én azt hittem,h az öltözetet váltja
Dátum: 2017.06.15. 15:51:14
csináltam *küldetés öltözetet,kész a küldi,rálépek küldetés oldalra és semmi
nem igazán értem mit kell csinálni,h ne kelljen ugyanúgy átöltöznöm
Dátum: 2017.06.15. 15:34:37
na épp ez az,én is így gondolnám,de nem igen veszi át,és nem csinál semmit,ezért nem is értem
Dátum: 2017.06.15. 15:21:48
Ha van olyan öltözeteted, amelynek nevében a * jel szerepel (pl. *küldetés) akkor azt a jutalom átvétele ELŐTT automatikusan átveszed (és így a kapott jutalom a fentinél több is lehet!) majd utána visszaveszed.

hát én ezt marhára nem értem
Dátum: 2017.02.27. 16:49:40
A következő, sima bajnoki viadal időpontja: 2017. Március 02.
a kvizolipia előtte 2-3 nappal van...és jött is az üzi....Holnap (2017. Február 28.)
Dátum: 2017.02.13. 19:07:07
Az egyik megoldas az lehetne ,hogy lathatatlanok lennenek az ellenfelek,igy a másik szovivel valo osszefogas egy harmadik ellen kilove.Nincs etikatlansag,nincs kicseszes,nincs ellensegeskedes.
Dátum: 2017.02.13. 17:17:08
gratulálok nektek a győzelemhez...ezzel a saját szövim ellen vagyok....DE...egyet értsetek meg,nem azzal van a baj,hogy nyertek,hanem azzal hogy a kisebb és a kevesebb több,maga az egész rendszer a szar,és ez nem az első és az utolsó eset,más számítást kell rá kitalálni,mindemellett én nagyon taktika ellenes vagyok
Dátum: 2017.02.13. 15:51:16
Nyerjetek fene bánja,de könyörgöm ne arcoskodjátok tele a fórumot hétről-hétre,hogy mekkora fun-ok vagytok,mert unalmas állandóan a ti nagyképűségeteket olvasni.
Igen mindenkinek más a lényeg a játékba,de rajtatok kívül senkit nem láttam ennyit ömlengeni saját magukról bármibe is legyen jó.
És igen,változtatni kellene a szabályokon,mert nem egyenlőek a feltételek bármerről is nézzük.
Volt egy jóó hozzászólás,és pártolom.....csak utolsó nap derüljön ki,hogy ki nyert stb....akkor lássuk mennyit érnek a taktikák.
Tök fölösleges erre az egészre ennyire ráfeszülni,mert csak a játékélményt veszi el,és idegbaj,és korai agyvérzést okoz.
Dátum: 2017.01.07. 08:28:22
Turul77 v5 átadó ha erdekel valakit
Dátum: 2017.01.04. 18:03:15
A Barátság kristalyt nem ugy volt h kivettek a szerencsekerekbol?Vagy csak volt szó róla?
Oldal: 1234567891011