Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2016.12.24. 12:09:48
Arra lennék kíváncsi, hogy a 200+ -os karakterek mit kapnak, tárgyjutalomként és mennyit.

Valószínűleg nekik van "nagy táp" mert kisebb szinteken(100 alatt) azért nem nevezném annak. A 400LE/TP pedig gondolom azoknak van akik már előrehaladottak a megával és EH eszencia segítségével kapják a felhizlalt LE-t. Megjegyzem ez nem baj vagy gond, hiszen ezért így vagy úgy megdolgoztak.
Dátum: 2016.12.22. 14:59:30
Teljesen egyetértek. Mi értelme lesz a veremnek akkor? A vadászat időtartalma így is lecsökkenthető már másodpercekre, felesleges ezért a KV-t is betenni azért, hogy plusz örjöngés- ,támadásitalát, sorsjegyet, stb. kapjunk.

Ahogy írtad mindenkinek elérhető a 8. szinttől. Ebből miért kell problémát csinálni. Havi teljesíthetőséggel, és a kisebb szintű karakterek gyengébb ill. kevesebb táposabb tárgyakhoz való hozzájutásával már így is le van korlátozva.
Dátum: 2016.12.21. 18:31:51
Préseléssel ezekből nyerhetsz ki sárga mytokronitot(/db)
-10 kristálypontért
-1 ősdrágakőért
-1 szubplazmáért
-1 aranydukátért
-1 sorsjegyért
Dátum: 2016.12.20. 18:28:28
A verem színtől függően adja a tápot. Minél magasabb a karakter annál jobb tárgyakat ad ill. kínál tárgyakat megvásárlásra. Nekem speciel összesen 2 szelencét adott 36. szinten. Mellette a sok haszontalan bigyókat tömkelegével áraszt el. Míg a V4-ről átvitt most +100-as karakterem jóval használhatóbb tárgyakat kap.

Egyébként is ha CSP mellett őskővel is "kell" fizetni a teljesítésért, akkor legyen már tápos is egy kicsit a dolog.
Nem hiszem, hogy ezen változtatni kellene. Hiszen ezért csinálják a játékosok és van kedvük követ költeni is, ami Miklóséknak nem lényegtelen. Valamint a havi egyszeri teljesíthetőség lekorlátozza azt.
Dátum: 2016.12.15. 21:29:16
A VT-ben a csatákkal teljesül a "Vadássz 50-et egyetlen napon, és még aznap lépj be a Végzet Templomába!" c. feladat.
A BU-t nem tudom, de szuper lenne ha számolná.
Dátum: 2016.12.15. 21:05:35
Én pedig szívesebben látnék csomagokat, mint amilyen a "fekete pénteki" volt. Ne csak 1 tétel legyen naponta, hiszen ez a karácsonyi vásár.
Mondjuk holnap lehetne már 1 verempálcát, 50000 kheszont és 25 smaragdszelencét tartalmazó csomagocska.
Dátum: 2016.12.15. 13:53:56
Úgy tudom ezek nem visszaválthatók. Nézd meg ismét a kufárnál, elvileg ott kellene lennie 50 őskő/db áron.
Dátum: 2016.12.14. 09:38:44
Már a karácsonyi befizetési akció is frissítve van. Gondoltam szólok, én még csak most vettem észre.
Dátum: 2016.12.13. 10:41:08
Még nincs megerősítve, hogy szándékos volt a Verem aktiválása. Nehogy bug kihasználás legyen a dolog. Elvileg 1 hónap van teljesítésére, nem kell vele rohanni.
Dátum: 2016.12.12. 13:14:42
A beválthatóság helyet inkább adnék neki egy kis pluszt. Ha már úgy is a dekrétumokat nullázza akkor ne csak a VT-nél, hanem BÚ piramisnál is működjön. Ezáltal megnövelné az értékét, nem lenne haszontalan kacat senkinek sem(remélhetőleg).
Dátum: 2016.12.08. 12:34:27
Köszönöm. Ezt nem is figyeltem, hogy az esemény időtartama megnövekedett.
Dátum: 2016.12.08. 10:55:31
Miért van az, hogy a tavalyi karácsonyi minieseményhez képest kevesebb végrehajtható feladatok vannak. Ha már újak vannak akkor legalább a mennyiség megmaradhatott volna. Most 5 feladat van csak.

Ezek voltak az első napon.
Ajándékozás: Ajándékozz meg 5 játékost bontatlan ajándékcsomaggal!
Őskő mester: Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
Tapasztalt portyázó: Szerezz szint * 6 TP-t portyázás során!
Őskőgyűjtés: Szerezz egy nap alatt %s kiégett őskövet vadászat során!
Csatlósok ura: Adj csatlósodnak 5 csatlóskristályt!
Kalandor: Teljesíts 3 kalandot a mai napon!
Hatalmas: Növelj tulajdonságot 30 alkalommal lélekenergiából! (több nap alatt teljesíthető)
65-ös szintű tárgy az asztrális kő. Egyszóval akiknek még nincs meg a barna myto képessége legalább egy csatlósának, esélye sincs teljesíteni a feladatot. Persze voltak már ilyenek régebben is a mini események során...
A verem medálra lenne egy ötletem. Minden egyes nap a hűségbónusz átvételekor egyúttal egy kék és egy barna mytotokronitot is kapsz medálonként.

Egyébként a szerencsekerék újabb átreformálására mikor számíthatunk?
Dátum: 2016.12.07. 11:29:28
+1
Dátum: 2016.11.18. 13:36:05
Azon szövetség tagjai amelyeknél már felépült a TF és a lélekkutat is feltöltötték, ne kaphassanak tovább energia téglát. Ezzel a kritériummal könnyen orvosolhatnák a problémát. Vásárlásnál már meg van oldva, mert téglát nem lehet venni a lélekkufárnál. Rákattintva ezt az üzenetet kapjuk "Ezt a tárgyat nem veheted meg!".
Dátum: 2016.11.09. 18:46:26
.
Bocsi. Nem vettem észre, hogy már válaszoltak.
Dátum: 2016.10.29. 20:30:10
Köszi. Nem is tudtam, hogy ez lehetséges. Így már minden tiszta.
Dátum: 2016.10.29. 19:34:55
Hogy sikerült a topic címét megváltoztatnod?
Eredetileg a Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Szövetségek -> Gyémánt szövetségek lenne és nem a V4:Szövetség létrehozásának rövidítése.
Dátum: 2016.10.23. 19:05:28
Ha nem is sikerül a választ kicsikarni most, talán a találkozón az élőfórumon rákérdezhetne valaki. Remélem olvassa valaki aki megy, és érdekli a válasz.