Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kárhozat verme
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
41. hozzászólás - 2016.12.20. 18:33:50 (Válasz Offsboy #39 hozzászólására.)
Ebben tök igazad van, ezért nem értem, hogy hogy kerül ebbe a kérdésbe az inspirátor.
Aki ilyen módon akar előnyt szerezni az nem fogja megvenni az inspirátort, mert még az EH/VF váltás esélyét is elveszíti.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
42. hozzászólás - 2016.12.20. 20:46:24 (Válasz Miklós #32 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.12.20. 12:00:28
Ez nem ügyfélszolgálati probléma, inkább itt beszéljük meg. Természetesen nyitottak vagyunk bármiféle vitára, és észérvekkel meggyőzhetőek vagyunk. Először is egy összefoglaló:

A szerverből és a tárgyból eredő inspiráció eredeti célja, és funkciója is nagyon hasonló: a célja, hogy segítsen behozni a lemaradást, és ezt részben úgy éri el, hogy extra CSP-ket regenerál a karakter. A tárgy inspiráció régebbi, ezért még hibásabb konstrukció: a CSP regeneráció a top játékostól való távolságodtól függ, ezért részlegesen exploitálható; a szerver inspiráció az indulási időtől függ, ezért nem exploitálható. Tehát ha bármilyen okból arra a következtetésre jutottunk, hogy az inspirációból származó előnyt visszafogjuk a Végzet vermében, akkor ezt ésszerű a tárgy inspirátorra is alkalmazni.



Miklós, ha állításod szerint a szerver inspiráció nem exploitolható, akkor kérlek, magyarázd meg, hogy lehet az, hogy V5-ön a szint TOP1 karakternek kb. 2X még mindig az inspirációs szorzója úgy, hogy már 6 szinttel magasabb szintű, mint a szint TOP2 karakter (228 vs 222). Ez így normális?
Pontszám: 8.21
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
43. hozzászólás - 2016.12.22. 10:00:22
Nem tudom kinek jelenthet ez az elcseszett inspirációs dolog előnyt, de hogy a játékosok hatalmas többségét szopatja, az egyértelmű!
Legyetek szívesek, vegyétek már ki!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.35
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
44. hozzászólás - 2016.12.22. 14:19:04
Már az, hogy a Végzet Vermében osszunk az inspirátorral, is a ti kérésetekre került be. A tárgy és a képesség inspirátor egykutya a CSP regen szempontjából, tehát ott semmiképp sem szabad különbséget tenni. Megoldásnak azt látom, hogy az inspirátoros osztás megmarad a Végzet Verménél - a tárgyas is! - viszont a Kárhozat Verménél megszüntetjük az inspirátoros osztót - mind a 2 fajtát. Ez akkor meg is van, annyi a kérésem, hogy ezzel kapcsolatban ne írjon senki, hogy ilyen-olyan kompenzációt kér, ilyesmire most nincs lehetőség, a szabályok a ti kéréseitek alapján változtak meg, nem programhiba vagy hasonló miatt.

Ami még itt felmerült, hogy a veremnél túlzottan is sok kincs jár minimális TP-ért, ezt a részt még felülvizsgáljuk, ill. az inspirátorral is futunk még egy kört, hogy jó-e úgy, ahogy van. Amit Kwisatz ír, ezt nem hívnám exploitnak, attól, hogy egy karakter később indul, fejlődhet optimálisabban. De ettől függetlenül, lehet ott is igazságos lenne, hogy aki a topra ér, annál az inspiráció többet ne működjön.
Pontszám: 6.82
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
45. hozzászólás - 2016.12.22. 14:34:45 (Válasz Miklós #44 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.12.22. 14:19:04
Megoldásnak azt látom, hogy az inspirátoros osztás megmarad a Végzet Verménél - a tárgyas is!


Ehhez csak gratulálni tudok...szívassátok a népet, egyszer majd megunják és egy 18. csatlós harcba hívása se fogja pótolni a bevétel kiesést.

Végül is teljesen normális dolog ha néhány ember ugyan azzal a kezdő csp mennyiséggel az első 3-4 órában végig szalad, ugyan ez a mennyiség egy inspiráltnak a HARMADÁIG sem elég.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2016.12.22. 14:37:10-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.53
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
46. hozzászólás - 2016.12.22. 14:47:05 (Válasz Miklós #44 hozzászólására.)
Sok a kincs a tp-re? Hol itt a gond, hiszen mindenkinek adott a sok kincs kevés tp-re. Most akkor kezdjük el szépen herélni a vermet?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.84
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
47. hozzászólás - 2016.12.22. 14:59:30 (Válasz Mortal55 #46 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek. Mi értelme lesz a veremnek akkor? A vadászat időtartalma így is lecsökkenthető már másodpercekre, felesleges ezért a KV-t is betenni azért, hogy plusz örjöngés- ,támadásitalát, sorsjegyet, stb. kapjunk.

Ahogy írtad mindenkinek elérhető a 8. szinttől. Ebből miért kell problémát csinálni. Havi teljesíthetőséggel, és a kisebb szintű karakterek gyengébb ill. kevesebb táposabb tárgyakhoz való hozzájutásával már így is le van korlátozva.
Pontszám: 9.17
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
48. hozzászólás - 2016.12.22. 15:09:24 (Válasz Bíborhold #47 hozzászólására.)
Hát ez az. Ezer helyen megnyírhatnánk a vermet, minden téren túl jól ad, nem is tudom hogy akkor miért is lett berakva, miért is nem lett átgondolva rendesen. Termeli szépen a manit a cégnek, a játélosok kapják a tápot cserébe, hát mindenki boldog, kivéve pár mazohistát. Az inspiráció a gond itt max, a többibe meg nem kell piszkálni
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.70
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
49. hozzászólás - 2016.12.22. 16:51:24 (Válasz Miklós #44 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.12.22. 14:19:04
az inspirátoros osztás megmarad a Végzet Verménél - a tárgyas is! - viszont a Kárhozat Verménél megszüntetjük az inspirátoros osztót - mind a 2 fajtát. Ez akkor meg is van, annyi a kérésem, hogy ezzel kapcsolatban ne írjon senki, hogy ilyen-olyan kompenzációt kér, ilyesmire most nincs lehetőség, a szabályok a ti kéréseitek alapján változtak meg, nem programhiba vagy hasonló miatt.

Köszönjük!
A Végzet vermének verseny jellege miatt oda kell vmi "fék". Nem számolgattam és nem is fogok, nekem ez így teljesen elfogadhatónak tűnik!
Hogy a tápból vesztek-e majd el, a ti dolgotok, de én nem tenném. Végre egy olyan dolog, ami nagy tetszést aratott a játékosok körében, hajlandóak költeni a CSP-t (sőt, szórják!!!), hajlandóak kavicsot is költeni a veremben található jutalmakért, stb...
Szerintem mindkét félnek megérős a dolog!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.76
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
50. hozzászólás - 2016.12.22. 17:28:14 (Válasz Miklós #44 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.12.22. 14:19:04
... Ami még itt felmerült, hogy a veremnél túlzottan is sok kincs jár minimális TP-ért, ezt a részt még felülvizsgáljuk...


Én magam is azt vallom, ezt a részt nem kéne bántani Miklós.
Mert akkor már "megint" átesünk a ló másik oldalára.
Ez NAGYON tetszett a játékosoknak, nem kell nerfelni.
Csak az inspiráció miatt volt morcogás, minden más része teljesen rendben van.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.90
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
51. hozzászólás - 2016.12.23. 15:01:27
javaslat:
Verem medál

0.1% csökkentse a szerencsekerék nem nyertél semmit esélyét
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 8.25
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
52. hozzászólás - 2016.12.23. 16:10:45 (Válasz Texex #51 hozzászólására.)
Nagyon gyenge sajnos
Pontszám: 6.01
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
53. hozzászólás - 2016.12.23. 16:15:24
Javaslat:

Medálonként +1 szint a kárhozat vermében és 2-vel többnek számít az EH a csaták után kapott LE-nél.

Max verem szint 25, utána csak az EH-t növelné, de csak vermen belül.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2016.12.23. 16:21:03-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.55
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
54. hozzászólás - 2016.12.23. 16:38:30
Szerintem ez a verem most nagyon nagy táp. Nem erősíteném meg míg ki nem tapasztaljuk rendesen, hogy nem borít-e fel véletlenül nagyon valamit.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.76
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
55. hozzászólás - 2016.12.23. 16:40:05 (Válasz LanMaffia #54 hozzászólására.)
Már annyira mindegy... a csatlósok vissza fordíthatatlanul felborították a játék egyensúlyát.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.55
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
56. hozzászólás - 2016.12.23. 16:43:01 (Válasz Spellatrix #53 hozzászólására.)
Én nagyon örülnék annak, ha minden teljesített verem után, bónuszként kapna a (gy)ász szövetség minden egyes tagja egy gőzkokit.
Ennek lenne és van értelme, amúgy ezen az inspirációs dolgon törtem a fejem.
Kell nem kell, buffot vagy nerfet neki...
Érdekes kérdés, bár szerintem apróbb finomításokkal, itt értem mondjuk a v3 finomhangolását, minden mehetne úgy ahogy van.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.12.23. 16:43:21-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.95
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
57. hozzászólás - 2016.12.23. 18:54:59 (Válasz Don Firenze #56 hozzászólására.)
Mit akarsz már a V3-mal? Békén lehet minket hagyni OK?
V3-Alíz
Pontszám: 8.16
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
58. hozzászólás - 2016.12.24. 09:28:00 (Válasz Mortal55 #46 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.12.22. 14:47:05
Sok a kincs a tp-re? Hol itt a gond, hiszen mindenkinek adott a sok kincs kevés tp-re.

A gond az, hogy aki máshogy nem költi a cspt, csak itt, az szintjén maradva televágja magát megaesszanciákkal és 400 LE/TP csp aránnyal. Így is mindig amiatt nyígnak az emberek, hogy milyen bebetonozott bajnokok ülnek mindenhol és nincs sikerélmény. Jogosan. Szerintem sem jó ezt támogatni a felfelé jövő, szintben haladó, normálisan játszó karakterekkel szemben. Vagy aztán ne csodálkozzunk, hogy nincs elég új - fizető - játékos, és drágul meg hanyatlik a játék.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
kedvencMordusFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
59. hozzászólás - 2016.12.24. 11:18:02 (Válasz Offsboy #58 hozzászólására.)
Elmondom a másik oldalt, én mint a szintemen "ücsörgő" bajnok. Csak, hogy kerek legyen a történet v2-ről beszélünk 47-es szinten, a szerver sajátossága miatt már jó ideje nem szoktam portyázni csak mini event miatt. Az a 400 le/tp az valójában 180 és 3 smaragd szelencét tudtam szerezni (őskőért) belőle cserébe léptem egy szintet. Ez egy évben 36. A mostani karácsonyi eventből minimum 56 szelencét szedek ki -mondjuk jelentős őskő költés mellett- ,ha nagyon akartam volna 0 szintlépéssel, nyilván akkor kicsit kevesebb szelence, mert a vadászós, portyázós feladatok kiesnek. Így a karácsonyi esemény alatt is léptem egy szintet durván. Szóval én nem látom, hogy annyira túl lenne kalibrálva se le/tp ügyileg (a 46-os szintű eh-s karakterem se kap 190le/tp nél többet), mert térkapuból jelenleg 310le/tp-t szedek ki, se egyéb táp ügyileg.
Ha engem meg tudott mozgatni az új fejlesztés úgy, hogy még szintet is léptem, kavicsot is költöttem akkor szerintem más hasonló beállítottságú karaktert is. Ami pont jó tesz az ücsörgő jelenségnek és a játéknak is szerintem.
Én örülök az új fejlesztésnek, mert végre egy olyan alternatíva a csp költésre ami játékélménnyel párosul. Mert nekem az nem játékélmény, hogy elindítom a vadászatot és 2 óra múlva visszanézek elkölteni. Persze neked lehet ez már a feledés homályába veszett, hiszen jó ideje másodpercek alatt lepörögnek a vadászatok. De majd mikor sok év múlva a karácsonyfa mellett egy bögre forralt borral a kezedben nosztalgiázol az unokáidnak, hogy milyen jó is volt a végzetúr régen, biztos nem a több órás vadászatokra fogsz visszagondolni.
Szóval én nem piszkálnám a vermet.
Kellemes karácsonyt mindenkinek.
A hozzászólást Mordus módosította 2016.12.24. 11:21:19-kor
Pontszám: 9.11
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
60. hozzászólás - 2016.12.24. 12:09:48
Arra lennék kíváncsi, hogy a 200+ -os karakterek mit kapnak, tárgyjutalomként és mennyit.

Valószínűleg nekik van "nagy táp" mert kisebb szinteken(100 alatt) azért nem nevezném annak. A 400LE/TP pedig gondolom azoknak van akik már előrehaladottak a megával és EH eszencia segítségével kapják a felhizlalt LE-t. Megjegyzem ez nem baj vagy gond, hiszen ezért így vagy úgy megdolgoztak.
Pontszám: 9.17
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!