Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2013.03.14. 12:32:34
Sziasztok!

3. szintről nem lehet lefele támadni 1 szintet?
A http://vegzetur.wikidot.com/portya oldalon legalul a táblázatban azt mutatja, hogy lehet 1TP-t kapnék érte.
Eddig csak ezt figyeltem, így azt hittem lehetséges.
Aztán ugyancsak a vegzetur.wikidot.com-on azt olvastam most, hogy csak 4. szinttől lehet.
Én meg abban a reményben siettem, hogy tovább tudom ütni a kettes szintűeket.
Akkor, most mi lenne az igaz?
Dátum: 2013.03.04. 19:30:34
Landragór csizmák vannak 5,10,15 szinten, nem nagy választék.
Köszönöm a választ.
Dátum: 2013.03.04. 17:58:16
Sziasztok!

2-es szinten vagyok és már egypár kalandot megcsináltam.
Kalandoknál van csata is. Gondom az, hogy a csatáknál nagyon kevés LE-t kapok.
1-es szinten 1TP 7LE/csata
2-es szinten 2TP 4LE/csata
2-es szinten 2TP 7LE/csata

A kérdésem az, hogy ez normális? Talán valami hiba?
Így nem igen éri meg a csatázós kalandokat megcsinálni egyenlőre.

Előre köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2013.03.03. 21:24:38
Mondjuk annyira még nem tudom leszűrni ezeknek a lehetőségét. Azt hittem a VF-fet sokkal kevesebben részesítik előnyben mint az EH-t. Ezért gondolkoztam azon, hogy lehetne ezen változtatni.

Köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2013.03.03. 20:59:58
Én még a kettes szinten vagyok. Portyázok 400CSP-m van és azt a bizonyos pók taktikát folytatom. Egyáltalán nem magam miatt vetetem fel csak olvastam a fórumon, hogy nem a VF ami a nyerő hanem az EH. A játékba nem azok a "menők" (már most letudom szűrni) akik a nyomatják a vadászatot ész nélkül. Talán, ha tájékoztatnál, hogy mire gondoltál azzal, hogy "túl erős a VF". A pókoknak lenne csak nehezebb dolga. Lenne kihívás.
Dátum: 2013.03.03. 19:55:02
Sziasztok!

Lenne egy ötletem a vadászó karakterek védelem növelésére ill. a visszafogott fejlődés vonzóbbá tételére.

Lehetne a neve: Orgazda

Szakértelem max, szintje szerintem alacsony legyen, mondjuk 10-es és amikor kivan fejlesztve a 10. akkor lesz meg a hatása.
Valamint már alacsony szinten kilehessen fejleszteni.
A lényege, hogy ha láthatatlanul vadászik valki akkor meg kapja a normál TP és LE menyiséget ill.az állatbefogási esélyt. A VF-fel itt is csökkentheti a TP-t így plusz védelmi bónusszal vadászhat normál körülmények között.

Orgazda szerencséje

Valamint, ha megvan ez a szakértelem és VF-es akkor a kufárnál vásárolható lenne egy relikvia ami növelné a vadászatért befolyó LE-t.
A vissza élések véget a relikvia csak akkor működik, ha valaki a VF-es (térkifordító).


AF képességnél is lehetne a VF-eseknek egy újabb lehetőség ami növelné a befolyó LE menyiséget. Ha ez táposnak gondolnátok akkor valamennyi TP szorzót is kapna.

Valamint egy másik AF képesség hogy láthatatlan valaki akkor is tudjon portyázni max. napi 5-ször. Persze itt a láthatatlanságból eredő bónuszt nem kapná meg támadáskor. Persze ez is csak VF-eseknek.

Várom a véleményeteket.
Dátum: 2013.02.28. 15:24:22
Igen, nekem is ezt válaszolták.

Köszönöm.
Dátum: 2013.02.28. 11:42:13
Köszönöm Ywgarrd!
Dátum: 2013.02.28. 09:22:43
Sziasztok!

A feladatoknál, ha szintet lépek és nem veszem át az összes jutalmat, akkor nem kapok a következő szintemen újabb feladatsort?
Nálam ez történt.
Dátum: 2013.02.19. 14:58:41
Köszönöm a válaszod Craslorg!
Dátum: 2013.02.19. 14:45:32
Sziasztok!

1-es szintű vagyok. Jelenleg 3 sorsjegyem van a szerencsekerékhez. A sorsjegyeimnek is vannak szintjei, mindegyik 1-es.
Azt szeretném meg kérdezni, hogy mindegy mikkor forgatom el a sorsjegyem, akkor is egyes szintemhez való jutalmat kapok érte?
Lehetséges -e az, hogy nagyobb szinten jobb dolgokat kaphatok érte, vagyis nem befolyásolja a nyereményt a sorsjegy szintje?
Remélem érthető volt a kérdésem.

Köszönettel: Bíborhold
Dátum: 2013.01.24. 23:10:13
Köszönöm szépen a gyors választ!
Dátum: 2013.01.24. 23:03:38
Sziasztok!

A relikviák között meglehet vásárolni a Császári tekercset 100 őskőért. A kérdésem az lenne, hogy ezt csak egyszer lehet megvásárolni vagy több alkalommal is. Valamint ha többször meglehet venni, akkor a karakterlapomon a relikviák között csak egy helyet foglal el, vagy többet?

Köszönöm előre is a válaszotok!
Dátum: 2013.01.15. 19:43:58
Nem tudom miért, de nem jön be az oldal.
Ezt az üzenetet kapom:

No site configured at this address

Egyébként a V3-on vagyok. Nektek is van problémátok?
Dátum: 2013.01.15. 16:40:20
Sziasztok!

V3

oOrespectOo

A szövetség "kisebb" szintű végzeturak jelentkezését várja.
Próbáltam kisebb szövetségekbe jelentkezni, de mindegyikük inaktív.
A legkisebb aktív szövetség amit találtam oda 240 000LE-t kellett volna töltenem. Ezért arra gondoltam, hogy csináljunk egy újszövetséget.
Alapító tagokat várok mellém, mivel egyedül vagyok. Az építkezésbe sem kezdtem még bele, mert a szintemen(4) az a 5000LE elég sok és a fejlődésben maradnék le.
Várom a jelentkezéseteket, ha ti is úgy gondoljátok, hogy érdemes lenne belevágni.

Köszönöm, hogy elolvastátok

Üdv: Bíborhold, a oOrespectOo harcosa
Üdv Mindenkinek!

Már a sokadik kérdésemet dobják vissza azzal az érvvel, hogy már szerepelt az adatbázisban.

Íme az utolsó kérdésem:

Hol található a Yukon folyó?

É.-Amerika +
Ázsia
Afrika
D.-Amerika

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Gondolom sokan használjuk azokhoz a kérdésekhez a "keresőket" amire nem tudjuk a választ.
Mindenki leellenőrizheti, hogy ez a kérdés nem volt még feltéve.
Ha a kérdést egy az egyben bemásoljuk vagy Yukon, Kvízkérdések keresőszavakat beírjuk, akkor sem találni találatot. Csak a egy pár kérdésnek ez volt a választási lehetősége.