Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bíborhold

Dátum: 2015.07.23. 10:33:07
Tudja valaki, hogy Miklós közzé tette képletében mi az ÉRTÉK?

(1,5 x robbanás összeged - 1 x ellenfél robbanás összege) x MAX.ÉP-d x ÉRTÉK
Dátum: 2015.07.20. 14:09:30
Azért azt látni kell, hogy a robbantáson kívüli sebzések a TOP-oknál 100-200K körüli. Ezt az eredményt kb. 5 év intenzív játékkal érték el. Most pedig bejött a robbantás, és párhónap alatt 300k-s sebzéseket produkálnak. Hol itt az összhang? Mi lesz 5 év múlva?
A robbantás le van azért korlátozva, de a sebzés mértékén csökkenteni kell az én meglátásom szerint.
A korlátozások:
- A tudás képesség nem lehet nagyobb, mint a karaktered szintje.
- A többi képesség nem lehet nagyobb, mint az adott csatlós tudás képessége.

Az, hogy a tudás képessége nem lehet nagyobb, mint a karakterszint szerintem, egy kicsit problémás. Azért érzem így mert, ha valaki lefele támad(mind a kettőnek maxos a robbantás képessége) a védekezőfélnek esélye sincs azt semlegesíteni.

Engem még az is érdekelne, hogy ha valakire robbantani akarnának, de a védekezőnek magasabb a robbantási értéke, akkor levédi azt teljesen, vagy még is megpörkölődik?
Dátum: 2015.07.19. 13:29:34
Lehetne egy új tulajdonságot létrehozni ami a robbantást szabályozná.
Hívjuk most ezt mentális kontrollnak. Ez a tulajdonság, az átlag TÖ-nél nem lehetne magasabb.
Így hiába akarna valaki csak a robbanásra specializálódni, mivel azt csak akkor tehetné meg ha az összes TÖ-jét növeli.
Ez az új tulajdonság nemcsak a robbantást szabályozná, hanem annyi varázslatelnyelést is adna, mint amennyi a tulajdonság összege. Magasabb szinteken AF-fel ezt a varielnyelés hatást növelni lehetne.

Annyi kikötés lehetne, hogy ez a tulajdonság akkor nőne ki (mint régen a szerencsénél volt) amikor az alap tau. 100lesz, vagy szinthez kötni. Azért lenne ez lényeges, hogy kis szinten ne zavarjon be.
Dátum: 2015.07.19. 08:51:07
Ne feledkezzünk, meg a szerencsekerék reformról se. Jó lenne ezt is mihamarabb előtérbe helyezni.
Nyereményed egy relikviakupon. 112 pechpontba került. Ez nem jutalom, hanem szívatás.
Dátum: 2015.07.18. 13:45:25
Nekem is ott van ez a felirat, de felette a csk-val való tömési lehetőség is.
írj az Üsz-re, biztosan orvosolni tudják a problémád.
Dátum: 2015.07.18. 13:19:41
Ahogy eddig is lehetséges volt. a csatlósok oldalon fel van tüntetve a csatlósod mellett, hogy használok x csatlóskristályt. Amikor beírod a számot, akkor katt az ok gombra és már meg is van a TP növekedés.
Dátum: 2015.07.18. 12:18:08
A Zabálás AF képességet (30 AFP) kifejlesztve lehetőségünk nyílik a sajtolás oldalon állatainkat felzabáltatni az aktív csatlósunkkal egy csatlóseledel elhasználásával. Ilyenkor a csatlós megkapja az állat valamennyi kiképzés nélkül 2014.01.28 óta szerzett TP-jének felét és a normál sajtolás is végrehajtódik. (Kapsz érte LE-t, esszenciát, teljesül a sajtolós küldetés) A felzabáltatott lény nem visszaállítható!

60. szintöl tudsz zabáltatni csak, hiába van ott, hogy kiválaszthatod a zabálásra.
Tp kő az a csatlóskristály lenne? Én is kijelöltem az egyik csatlóst zabálásra, attól függetlenül, hogy én sem tudok zabáltatni. A kíváncsiság is nagyúr. Azonban a csatlóskristályt így is benyeli.
Dátum: 2015.07.16. 17:56:39
A megoldás lehetne egy fejleszthető (kuponos) relikvia, és/vagy AF képesség.
A védekező játékos ÉP pontja %-os szorzót kapna amikor az ellenfele robbant rá. Esetleg lenne rá egy minimális esély is arra, hogy vissza verődik a használóra a robbanás 10-20%-a.

Azonban a sebzés mértékének csökkentése, jóval egyszerűbb.
Dátum: 2015.07.13. 18:25:57
Nincs mit.
Dátum: 2015.07.13. 18:17:18
Fel van tüntetve.
" A relikviát minden világon megkapja az ehhez az email-hez tartozó karaktered (De csak ha a vásárlás pillanatában már létezik, visszamenőleg nem. Kivéve az Ősi fétist, a Hűség zálogát, a Császári tekercset és a familiárisokat, ezeket egy karaktered kapja meg, amivel be vagy most lépve)."
Dátum: 2015.07.10. 19:58:50
Volt visszaszámlálás, ahogy eddig is az ilyen eseményeknél szokott lenni. Ott volt, ahol láthattad mennyi őskövet költöttél idáig.
Dátum: 2015.07.02. 15:10:16
Köszönjük.
Dátum: 2015.07.01. 11:33:06
Már látható a kis ikon, ma délben indul.
Dátum: 2015.07.01. 11:11:03
Sajnos, hogy 1 játékos panaszkodása miatt nem jutnak a többi játékosok hozzá. Nem azt akarom, hogy állandó legyen a kufárnál a megszerezhetősége, hanem az ilyen események alatt legalább megvásárolható lenne, mint ahogy eddig is volt.
Valamint a nagyobb mytokronit csomag is a 65. szinttől vásárolható.
Ez által a kisebb szinten csupán győzelmi ládikót és vadászzsákmányt vásárolhatok.
Dátum: 2015.06.30. 18:50:18
Ez jó is lenne, ha nem az lenne számukra a cél, hogy minél több őskövet költsünk el az ilyen esemény alatt. Amikor az a cél, hogy költsek el 1500 követ, akkor ne az legyen a gond, hogy 8 napon keresztül, elérhetővé válik a csatlóskristály csomagok vásárlása.

Remélem mégis megvásárolható lesz, mert szívesen költenék rá.
Dátum: 2015.06.30. 14:42:25
Elérhető lesz a Beholder szeme? Valamint a lélekkufárnál megvásárolható lesz -e a csatlóskristály, vagy szándékosan marad ki a mostani költs el x őskövet eseményből?
Dátum: 2015.06.30. 08:54:03
Pontosan most akartam én is nevezni, és nem tudok. Eddig minden rendbe volt. Szerintem a szerver átrakás hozománya.
Dátum: 2015.06.28. 17:15:45
Persze, biztosan nem vásároltál csomagot. Az előző hsz-dben, meg azt írtad, hogy neked már nem sok értelme van a napi csomagokat vásárolgatni a mostani HH-án. Egyszóval idáig csak vásárolgattad, nem?
Szavazás előtt, nem volt tájékoztatás arról, hogy az új eventben is megszerezhető lesz a trófea. A másik dolog, hogy lehet majd megszerezni azt, majd az új eventben. Remélem olyan egyszerűen ahogy eddig. A mai napig is csak annyit tudunk, hogy megszerezhető lesz, de hogyan is?
A HH-s relikviák megvásárlásárlásáról is volt már szó itt a fórumon, én nem is bánnám, de nem látok sok esélyt arra, hogy ez megvalósuljon. Sajnos.

Ez lett a szavazás eredménye. Lesz még egy utolsó HH. Ha normális tájékoztatást kaptak volna a játékosok, még a szavazás előtt, nem hiszem, hogy ez lett volna az eredmény.
Dátum: 2015.06.28. 12:41:14
Persze, neked már meg van minden. Megvásárolgattad... A többieknek, meg nehogy lehetőssége legyen rá, úgy gondolod?
Dátum: 2015.06.18. 10:14:41
A tárgylista rendbetételét is jó lenne mihamarabb megvalósítani. Azon belül is az egyéb szekciót.
Teljesen átláthatatlan.
Nekem ezek a tárgyak van jelenleg benne.

Egyéb
x db A védelem itala
x db Zöld kristályital
x db Lélekgyémánt csomagocska
x db A vadászat itala
x db A portyázás itala
x db Kisebb portyázás itala
x db Fehér kristályital
x db templomkristály
x db Relikviakupon
x db Templomi pálca
x db Sorsjegy
x db Boldogság itala
x db Szörnykoktél
x db Vadászzsákmány
x db Bűvös állateledel
x db ősdrágakő
x db állateledel
x db hűségszilánk
x db Karácsonyi süti
x db Húsvéti tojás
x db Platina
x db Horda trófea
x db Xenó kitindarab
x db Napkristály
x db Energiakoncentrátum
x db bajnoki tóken
x db szőlő
x db ünnepi embléma
x db hókristály
x db ősi templompálca
x db farsangi maszk
x db hímes tojás
x db Isteni dekrétum
x db isteni manna
x db életkehely
x db győzelmi embléma
x db Sajtoló anomália
x db Lelakatolt ládikó
x db császári pecsét
x db Lélekkút generátor
x db Kútgerjesztő
a Felemelkedés gyémántja
x db Kisebb térkapu stimulátor
x db Apró térkapu stimulátor
x db szubplazma
x db Kézikönyv
fétisszilánk
x db Vörös dukátital
x db A támadás itala
x db Az őrjöngés itala
Esszencia anomália
x db Relikviaforgács
x db Kisebb vadászzsákmány
x db térkifordító ital
x db Csatlóskristály
x Csatlóseledel
x db Kryxónium fókusz
x db asztrális kő
x db mytokronit csomag
x db kristály mytoaffinitás
x db vörös kristályital