Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sogilight

Oldal: 12
Dátum: 2009.11.19. 15:34:30
Sziasztok!

Szerintem meg egyaltalan nincs semmi baj a vf-el, hiszen mindenkinek elerheto es kifejlesztheto, sott el is lehet felejteni, ha nem tetszik...
Nincs olyan szakertelem a jatekban, ami ne arrol szolna, hogy altala elonyhoz jutassuk a karakterunket a masik jatekossal/jatekosokkal szemben, ezt hivjak "karakter fejlesztesnek" szoval ezzel az erovel az sm-et miert nem tiltjuk be? Vagy az inteligens kedvencet?
En ellenzem a valtoztatast, mert szemely szerint mar ketszer is kimaxoltam a vf-et (5 szintlepos idejere elfelejtettem )
Tenyleg, ki az akinek baja van vele? ha az a baja valakinek, h neki nincs, es ezert ugy erzi szinttarsai azert verik el, mert ok visszafogottan vadasznak, akkor nosza fejlessze ki
ha az elbolynak van baja azzal, hogy ok a tobbiek elott jarnak, hat ez visszafogott nelkul is igy lenne, mert ugyan ki akarna a hatosugarukba belekerulni? Es erre az se megoldas, hogy akkor 10 szinttel tamadhassanak lefele, mert az az amit se szakival se to-vel nem lehet kompenzalni.
Tisztelettel Mokt.
Mi alltalaban hagyni szoktuk a dontetlenezoket, kiveve, ha peldaul a haboru indulasa elott, hirtelen 4-5en elkezdenek dontetlenezni...
Esetleg meg szinten dontetlenes szerkoban allatok nelkul tamadjuk oket (bar ez nem jellemzo, de nem is szolunk meg erte senkit).
Idézet: Charon - 2009.09.13. 17:44:47
Megkerestek más szöviből, h csatlakoznának a Citadella egyezményhez, mit mondhatok nekik, hogyan tehetik ezt meg? Köszi!


Charon v2-n ha jol tudom, az alapito tagok barmelyikenel lehet jelentkezni, es ok egymas kozott eldontik, h felvesznek-e vagy nem...
Udvozlok mindenkit, en csak annyit szeretnek hozzaszolni, hogy nem tamogatom a citadella hasznalatat.
Es meg tajekoztatasul, megjegyeznem, hogy a 300 cimu film egy tipikusan amerikai (eltulzott-agymosott) kepregenybol keszult es nem a tortenelmet vette alapul.

Tisztelettel Sogilight (Moktorn Barindul, v2, Sotet Magusok szovettsegenek tagja)

Ui: a joval korabbi hsz-ekre reagalva, en szintem legerossebb tagjai koze tartozom korulbelul 8-9 honapja, es annyira kocka vagyok, hogy ket munkahelyem van (egyik melo kozben se tudok netezni) heti hat napot dolgozom, es a kis szabadidombol gazdalkodom ki a karakterem fejlesztesevel toltott idot, ugyhogy valoszinuleg az eggyik legkevesbe "jelenlevo" jatekos vagyok (holott mindennap fel szoktam jarni) ezert is nem hiszem, hogy kocka lennek. Es minden nap lelkiismeretesen lefarmolnak 6-7 szinttel feljebb levo legdurvabb karik, megse rinyalok nekik... errol szol a jatek:P Bocs, hogy hosszu lett meg ekezet nelkuli (nincs nekem olyanom:P)
Dátum: 2008.11.08. 21:07:21
Sziasztok!

Keresem a szovetseget, ami szivesen latna a tagjai kozott! :D:D
Bar elosszor jatszom ezzel a jatekkal, remelem, hogy nem fogok senkinek sem csalodast okozni!
A valaszokat elore is koszonom!

Udv: Gabo/Sogilight/Moktorn :D
Oldal: 12