Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giume

Oldal: 1
Dátum: 2013.10.30. 23:34:59
Jól emlékszel..
Vallástörténésznek tanultam, és néztem "Hettinénit". Viszont meg kell hogy mondjam, szerintem sem egy olyan kérdés akármelyik, amit bárki az utcáról kiráz a kisujjából. A Váratlan utazás egy családi filmsorozat volt, de nem hiszem hogy annyian tobzódtak előtte mint mondjuk a Dallas előtt. Nem mindenki szereti a kedves vidéki történeteket, ahol a gyerekek legnagyobb csínytevése, hogy fűzőt húznak egy malacra. Nem elvárható tudás egyik sem, viszont nem kifogásolom, mert maximum ezt is tudom ezentúl. Számomra soha nem a tudásomat meghaladó kérdésekkel van a gond, hanem az igénytelen, hibás, ostoba kérdésekkel, amivel tele van az adatbázis, ennek ellenére senki nem veszi a fáradtságot hogy kigyomlálja, de a jó, trükkös, kicsit keményebb kérdések menyjenek a fenébe, mert épp a kedves Adminnak fogalma sem volt róla.
A mai Kvízolimpia gyöngyszeme:
Dátum: 2013.10.29. 17:16:06



Csak Gratulálni szeretnék a megújuláshoz...
Ez is nézőpont Tehát azért van annyi panasz rájuk, hogy Dunát lehetne rekeszteni, mert ők annyira odafigyelnek. Ezt nevezem paradoxonnak... Bocs, de z szerintem elég viccesen hangzott. Mindegy. Azért sem írtam eddig, mert annyira felesleges vitatkozni... Erőltessek akkor! Hátha majd egyszer úgy gondolja mindenki hogy jó
Az a baj, hogy teljesen ostobának nézik a játékosokat. Az itt beírt kérdések 80%át én nagyon jó kérdésnek tartom. Van olyan amire nem tudom a választ, viszont nagyon tetszik, és szívesen olvasnám, mert tanulhatnék belőle. Érdekel, ötletes és igenis érdekes. Akkor tegyünk fel olyan kérdéseket, amire tényleg minden hülye tudja a választ. Mi akkor ebben a játék és az ismeret terjesztés??? Mellesleg egy frissen regisztrált karakter néhány nap alatt eljuthat most már olyan szintre, ahol igenis találkozik a kristály hordával valamilyen formában. Pl a legendában is olvashat róla. Én ezt nem fogadom el indoknak. Aki veszi a fáradtságot, márpedig vegye....az tudja. Aki nem, az úgyis kihelenázza, aztán legalább megtudott valami újat a játékról ami fontos lehet. Értem az indokaid, de itt az alapvető nézőponttal vannak problémák. Aszerint ahogyan az adminok bírálják el a kérdéseket, valóban sok kihullhatna innen, de szerintem pont ezeken kéne változtatni, nem a kérdéseinken. Főleg miután az új, besorolásra váró kérdések közt 10-ből 1- vagy 2 olyan színvonaltalan és ostoba, vagy hibás, hogy a fejem verném a monitorba... bár nem az enyémet kéne... Szóval ez a kettős mérce cseppet piszkálja a csőröm. És valószínűleg nem csak az enyém, ha ilyen mennyiségű panasz érkezik hozzátok. Ezen nem gondolkoztatok még el? A panaszok terjedelme nagyobb mint az összes többi téma együttvéve. Játszottam életem során más hasonló játékokkal. Döbbenetesen nagy a különbség. Ott volt egyetlen topic erre, hetente 1-1 hozzászólással, itt meg a fórum nagyrésze erről szól. És itt már nem az én kérdésemről van szó... El kéne gondolkozni alapvető hozzáállásbeli változásokról, ha szeretnétek több elégedett játékost.
Dátum: 2013.10.14. 21:50:52
Teljes mértékben egyet tudok érteni veled. Ami az egyik legjobb ötlet lenne ebben a játékban, és amitől más lehetne mint a többi, azzal basszák el, de nem kicsit. Nekem már teljesen elvették a kedvem tőle. Ha túl nagy falat ez nekik, akkor keressenek egy olyan admin csapatot, aki gatyába rázza a kvíz adatbázist, vagy ne legyen... De totálisan nevetségessé teszik magukat vele. Viccen kívül, nincs olyan nap, hogy ne futnék bele valamilyen deviáns vagy hibás kérdésbe. Elmond az is valamit a munkájukról, hogy nem egy több száz oldalas panasz topik van tele. Mindenki hülye akkor? Az a vicc jut eszembe erről, mikor a fazon megy az autópályán és hallgatja a híreket: "Egy őrült száguldozik az autópályán szemben a forgalommal" Ráncolja a homlokát.. "mit egy... mindegyik hülye szembe jön." Na ez erről a véleményem. :/
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy miért is kaptam a feltett kérdésemre "rossz kérdés" besorolást. Ez komolyan mondom már egy vicc.. Nem először, és nem is másodszor történt hogy totálisan nevetségesé teszik magukat az adminok.
A következőről van szó:

A Kristály horda tagjai a kristályszív épületnek köszönhetően mire képesek, amire a többi horda nem?

Több LE-t rabolni
Gyakrabban támadni
Gyorsabban regenerálódni
Támadni 15% ép alatti karakterre (jó válasz)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

NYILVÁN!!!! Mivel erre mondjuk a nagyanyám nem tudna válaszolni...De ő nem is játszik a Végzetúr nevű játékkal, amiben elhangzik ez a kérdés. Ne vicceljünk már!!! A Játékkal kapcsolatos kérdés nem jó mert túl speciális??? Ezt ugye Ti is érzitek hogy nevetséges? Ne mondja már nekem senki, hogy ha ezzel a játékkal játszom, akkor ne kelljen tudnom róla semmit. Ha pókerezek és megkérdezik hogy melyik magasabb, a Póker vagy a Flöss, azt mondom hogy, bocs, ez túl speciális, mert mondjuk az 5 éves gyerekem nem tudna rá válaszolni, mert soha életében nem pókerezett??? Könyörgöm!!! Ezzel a játékkal játszunk... Erről tettem fel egy kérdést. Rohadtul speciális....Kérdezzem azt hogy mennyi 1+1? Lassan kezd ez a színvonal lenni....
NEM VÉLETLEN hogy kurva ritkán teszek fel kérdést, mert csak ez a hülyeség megy. Vagy szedjétek össze magatokat, vagy csinálja más...

Üdv: Kata
Oldal: 1