Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Sajnos azt kell mondanom, hogy egyikőtök állítása sem valós.
70. szintű csatlósom fehér, a 102. és a 67. pedig zöld...

Vagy valami más miat zöldültek, és nem a szintjük a hunyó, vagy pedig ez valami bug.
Dátum: 2014.04.19. 20:23:33
Ostor van, az nem szabad, hogy probléma legyen.

De másik témával is jöttem:
Nem csináltátok egy kicsit túl OP-ra a Kulifiiy nevű kristályost???

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 11451 sebzést okoztál, és 2915 sebzést kaptál.

32000ÉP-m maradt, 156os kivégzéssel és haláltánccal... Mégis mekkora kivégzése van ennek a tagnak?!
Nem akadnák ki, ha 10-12ezer ÉP-m maradt volna, az még erősnek nevezném, de ez...

Mod.: kiszámoltam. 1407 + a haláltáncom miatt még 156, szóval több mint 1550kivégzése lenne? Reális ez?!!!
Dátum: 2014.04.19. 19:19:47
Hali. A templomkristályos csatlóssal valami bibi van.
Amikor a Bu-sat aktiválom, megkapom a 179 varielnyelést, amikor a xenósat, akkor meg a 8 kritikus ütést, ahogy azt kell. A templomkristályosnál is kiirja a +10 transzdesztrukciót, de a VT-ben nem növekszik a templokristályok száma a végső jutalomban.
Ennek így kell lennie? Illetve merjek-e rákattintani a végső jutalomra mielőtt utánnanéznek a vezetők? Nem sok az az 5 tk, amit ezen buknék de azért nyugodtabb lennék, ha a végső kincsnél is kiirná, ha már kidobtam 200 kristályt a fétisre...
Hali. Valaki fel tudna sötétiteni engem, hogy 3ból 2 csatlósom neve miért zöldült ki? Gondolom mindennek oka van, csak erre még nem jöttem rá, hogy mi. Először arra gondoltam, hogy a szitjük miatt, de a nem kizöldült csatlósom szint szerint a második legnagyobb, szóval ez a lehetőség kizárva.
Dátum: 2014.04.14. 00:47:43
-_-
Na ez az átka annak, hogy az aláírásokat soha sem olvasom...
Most megnyugodtam, hogy te vagy Molay.
Viszont az elméleteden elindulva: és én honnan tudom, hogy nem te vagy Utolsó, csak álruhában?
Dátum: 2014.04.09. 21:27:51
Idézet: Azazel - 2014.03.26. 23:50:48
Nem tudom kire gondoltál, mikor a neved választottad, nekem az Utolsó lovag, Jacques de Molay, a Templomos rend utolsó nagymestere, aki inkább vállalta Fülöp máglyáját, de nem ismerte be a társai ellen koholt vádakat. Nem csak életében, de halálában is Lovag volt.


Először is köszi az infót. Szeretem az ilyen történelmi hírességeket, de Molay-ról még nem hallottam, vagy csak átsiklottam felette. Tényleg örülök, hogy okosodtam egy kicsit.
Másodszor: nemár! V5ön van egy Jacques de Molay nevű játékos. Elsüllyedek szégyenemben, ha egy világon vagyok egy ilyen demoralizáló alakkal, mint akinek a fenti soraidat címezted...

Mód.: mi kell ahhoz, hogy 5 alá is pontozhassak hozzászólást? Nekem valamiért nem engedi, 5 pontot meg nem fogok adni, mert azzal csak javítanám az átlagot...
Dátum: 2014.04.09. 20:56:53
Bármennyit bármire!!! Még ha 1000ért kapok 1 db hűségszilánkot, akkor is jólesz, csak ne rontsa ott a tárgylistában az összhangot, hogy van majdnem 300 szutyok, amit nem éri meg felhasználnom...
Dátum: 2014.04.09. 20:12:07
Ismét feldobom a témát, hátha ezuttal el is olvassák, sőt ami mégjobb reagálnak is rá a fejlesztők:

Az állateledelek kapjanak már valami alternatív felhasználási módot. A meggyőzőkészség mellett egyszerűen NINCS ÉRTELMÜK!!!
Az meg, hogy a feladatokban néha oda kell adni egyet az állatnak nem nagy kunszt a napi rutinok miatt...
Akkor nálam van valami hiba... Hmmm érdekes... Na végülis mindegy, elvégre MÉG nem sokan szaladgálnak horribilis bónuszokkal a szintmen...

Mód.: vagy ha igen, engem nem ütnek sűrűn.
Az alapötlet jó, de én mondjuk így variálnám:

Epikusgyengítő főzet - lélekkufárnál vásárolható ital lgy-ért és/vagy szilánkért.

Az epikustól/entitástól indított varázslat sebzése (sőt szerintem a közelharcira is kihathatna, de akkor egyesek belekötnének, hogy az meg nagyon OP lenne) csökken X%-al, de nem lehetne több a sebzéscsökkenés 99,99%nál.
X=(az epikus szintje - 2x a karakter szintje)/2
Példa 100as karakter és 300as epikus esetén: (300-2X100)/2=(300-200)/2=100/2=50%sebzéscsökkenés
Ugyanezzel a képlettel egy most indult, 1. szintű kari a 300as epikus ellen megkapná a maximális 99,99%-os csökkenést.
Ám, hogy ez a módszer a nagyoknak ne jelentsen további tápot, 300as epikusról beszélve ugyanezzel a képlettel egy 150es kari már nem kapna sebzéscsökkenést. (300-2x150)/2=0

Vagy Miklósék apróbb módosításokkal megalkothatnak egy másik képletet, de szerintem ez így pont jó lenne. A lényeg, hogy egy kis karinak is esélye lenne az epikusok ellen, a nagyoknak viszont nem lenne +táp.
Hát nem tudom, de ha a v5ön a top 5 kari közül egyiknek sincs csatlósbónusza, akkor valami nagy baj van.
Igen, néztem a bónuszoknál is, de nem látom.
Idézet: Mortu - 2014.03.19. 21:01:01
Csatlós bónusz +30. Akkor pl. van már neki két db 150. szintű csatlósa?


Lehet én nem veszem észre, de ezt hol lehet látni? Lekémleltem vagy 10 embert ma, de egyiknél sem irja külön mennyi a csatlósbónusza...
Idézet: Miklós - 2013.11.20. 17:05:04
A játékba bekerül egy újfajta álaltfelszerelés, a fétis. Számos fétis fog létezni, 1-2 havonta kerül be egy új a játékba, általában az aktuális esemény jutalmaként.


Ebből következtetek...
Dátum: 2014.04.03. 15:57:02
Felvetettem már máskor is ezt az ötletet, de most leporolom ezt a topicot és leírom újból, talán ezuttal reagálnak is rá.

Az AF pontok oldalát meg lehetne-e úgy csinálni, mint a szövi épületekét? Gondolok itt arra, hogy a felépített, tovább nem fejleszthető épületek külön fülre kerülnek. Az AF pontokkal is meg lehetne ezt csinálni? Esztétikusabb, áttekinthetőbb lenne...
Ha abból indulunk ki, hogy minden eventre lett igérve egy, akkor már lassan ideje lenne a kufár fétisnek. Nem merem költeni a nyersanyagaimat, nehogy úgy járjak, mint a templomkristályossal (akkor lett beharangozva, h TK-ból lesz kiváltható, mikor elköltöttem az összeset őskőre, hogy kiváltsam BU-n a feladatot ).
Dátum: 2014.04.03. 12:29:31
Hali. Kufár csatánál ugyebár ha arany dijat érek el, de már abból a dijból van aranyam, akkor kapom a platinát.
De ha platinám van és arany dijat kapnák, akkor mithrillt kapok?
Eléggé fontos ez a kérdés számomra, mert nem tudom, hogy beváltsam-e a relikviakuponjaimat a bölcsesség platina pajzsára, vagy kufár csatából váltsam ki, és utánna fejlesszem tovább mithrillnek...
Dátum: 2014.04.03. 12:26:03
-_-
Szóval már megint a nem prémesekkel lett kibaszva...
Lassan kezdem ezt megszokni.
Szerintem meg lehetett volna oldani, hogy egy X mennyisélg felett (mint az ősdrágaköveknél) bekapcsol egy extra funkció, vagy egy klikkel elhasználod 10 kivételével az össz italodat (annyi már elég kell legyen a feladatra).
De persze meg lett oldva. Fizessünk elő VIP-re + a prém tagság és meg van oldva. Ingyen őskőtermő zsákot mindenkinek és nem fogom drágának tartani ezt a lehetőséget!!!
Dátum: 2014.04.02. 22:15:24
Wáó, nem is tudtam... És mivel tudták ezt indokolni? Mármint semmi értelmét nem látom annak, hogy egyesével használja fel az ember a 20-30as készletét... Valaki sötétítsen fel legyen szives.
Dátum: 2014.04.02. 21:56:22
Nem tudom, hogy ez hiba-e vagy újítás. Amennyiben az utóbbi, akkor ezt most miért kellett?!
Eddig szépen meg volt oldva, hogy a kristály italokat 1 klikkeléssel fel lehetett hörpinteni, bármennyi is volt belőlük. Most meg lehet egyesével kattintgatni mindegyiknél. Nagyon remélem, hogy csak ideiglenes bug...
Dátum: 2014.03.21. 00:50:59
Mi valójában a volapük?
rokonsági fok
mesterséges nyelv *
"paraszt" lengyelül
hangerő állítására szolgáló eszköz

Mesterséges nyelv? Miért, van olyan nyelv, ami nem mesterséges? Tudtommal mindegyiket az emberek alkották meg...