Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2014.06.26. 10:04:39
Birka hozzászólásából eszembe jutott egy olyan dolog, amire nem is gondoltam eddig. Úgyis láttam egy-két helyen, hogy panaszkodnak a játékosok, mert a platina bevezetésével le lett nerfelve a lopás. Ha a kiégett őskő--->platina átváltást lecserélnék állateledel--->platina átváltásra, azzal két problémát oldanának meg egyszerre...
Dátum: 2014.06.25. 16:48:33
Szerintem attól függ mire. Platinára támogatom Bpetya 10:1hez arányát.
Gwindor ősköves ötlete sem rosz. Mondjuk 50 darabért kapsz 3-4kavicsot. Ez sem táposabb, mint a hűségszilánk, aminél 10:2 az arány.

De még ha gyógyitalra lehetne beváltani, engem az sem zavarna, csak valami olyan legyen, amit használ is a nép. XD

Mód.: figyelembe kell venni azt is, hogy most azért úszik mindenki állateledelben, mert nincs értelme elkölteni. Ha Miklósék bevezetnek valami alternatívát és mindenki elkölti őket, akkor átlagban olyan napi 1-2 jön csak mindenkinek. Ehhez kell igazítani az átváltási arányt...
Dátum: 2014.06.25. 10:45:05
Idézet: NEMESIS 13 - 2014.04.09. 20:12:07
Ismét feldobom a témát, hátha ezuttal el is olvassák, sőt ami mégjobb reagálnak is rá a fejlesztők:

Az állateledelek kapjanak már valami alternatív felhasználási módot. A meggyőzőkészség mellett egyszerűen NINCS ÉRTELMÜK!!!
Az meg, hogy a feladatokban néha oda kell adni egyet az állatnak nem nagy kunszt a napi rutinok miatt...


És megvan a 300. állateledel... Újra feldobom a témát eme szép, kerek szám megünneplésére...
Dátum: 2014.06.23. 13:59:16
Idézet: Birka - 2014.06.22. 12:38:21
Ehhez kellene hogy legyen az ütőtávban 500-al magasabb TÖ


Van. Még nagyobb is. 3800+os TÖ-vel rendelkezem, de a portyalistámra kidob még 5000+osokat is...

Idézet: Hanspeter - 2014.06.22. 12:52:07
Pedig ez egérhiba lesz, mert a weboldalnak nem szokása csak úgy ugrándozni fel-alá.


Ha egérhiba lenne, nem írnék ide, hanem lecserélném. Azért gondolom, hogy nem az egérrel van gond, mert más játékoknál/weboldalaknál nincs ilyen problémám csak a végzetúrnál.
(Csak valaki ne akarjon azzal a baromsággal kontrázni, hogy az egerem nem kompatibilis a VU-val... )

Idézet: Xyz443 - 2014.06.22. 14:25:17
Viszont ha ranyomsz a tamadas gombra, feljon egy megetosito uzi, hogy tenyleg megtamadod-e.


Ahogy Hanspeter kollega is mondta megelőzve engem: direkt azért kattintok görgővel, hogy ne jöjjön fel az az üzenet. Ha nem számolom ezt a 100alaklomból 1 fel-le ugrálását a játéknak, akkor totál feleslegesnek találom, hogy rákérdez a játék. Mondjuk jó lenne, ha ezt a rákérdezést ki lehetne kapcsolni a beállításoknál...
Dátum: 2014.06.22. 12:16:54
Csak egy sima észrevétel:
Bosszantó dolog, mikor portyáznál, és hogy gyorsabban haladj, görgővel kattingatsz a nálad kisebb TÖ-s "prédákra", de erre gondol egyet a játék és a kattintás pillanatában feljebb ugrik a képernyő (mielőtt lehülyéznétek, nem a görgő miatt! Egy görgetéssel nem lehet akkorát mozdítani, mint ami nálam szokott történni) és megtámadsz egy nálad kb 500 TÖ-vel erősebb ellenfelet.
Dátum: 2014.06.13. 14:40:09
Idézet: Miklós - 2014.06.11. 18:23:42
Minden fétis megszerzésére van több lehetőség, ez csak az első alkalom a sok közül.


Arra lennék kíváncsi, hogy a többi alkalom is találkozókon lesz, vagy pedig pl. innen Szerbiából is meg tudom majd szerezni játékon belül? Ha az utóbbi, akkor nem panaszkodom...
Dátum: 2014.06.11. 11:05:00
Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy működik az állatelfogás.
ÜSZ-től kapot üzenetben Miklós azt írta nekem, hogy a VT-s küldetést meg lehet csinélni vele. Nos turbózva van a csapdakészítésem, a napi rutinoknál megkaptam a sisakszilánkot az elfogásra, mégis a VT-s feladat 0%on van...
WTF? o.O
Dátum: 2014.06.06. 09:25:19
Kényszerített gyógyulás szakértelem
Ellenfeledet életpontjait felgyógyíthatod a szakértelmed szintjétől függően (képlete lehetne ugyanaz, mint a mágikus regenerációnak). Csak olyan ellenfélen használhatod, aki nem vadászott az elmúlt 5percben.

Sörözés mellett érdekes ötletek születtek tegnap...
Dátum: 2014.06.04. 11:40:25
Hali. Lehetséges, hogy én emlékszem rosszul, de úgy rémlik, mintha régebben (kb 1 éve) többször is találtam volna epikus kalandoknál relikviakupont. Mostanában meg semmi Na most több fajta válaszlehetőséget is el tudok képzelni:
-Egyszerűen csak én emlékszem rosszul
-Ezt a lehetőséget már kivették a játékból
-Ez csak bizonyos event(ek) ideje alatt elérhető
-A második és harmadik lehetőség keveréke: csak bizonyos eventek alatt volt elérhető, de már kivették a játékból
Aki tudja a megoldást, legyen szives jelezze, hogy legalább azt tudjam, reménykedhetek-e még kuponban az epik kalandok megoldásakor...
Dátum: 2014.06.01. 17:43:44
Na így már érthető, köszönöm szépen. Ezt a választ könyebben megemésztem és elfogadhatóbbnak is találom.
Dátum: 2014.06.01. 16:57:00
Azt értem, hogy nekem nem jött be a varim, neki meg bejött. De nem éppen az lenne az IQ dolga, hogy ezt szabályozza? Egyszerű józan ésszel végiggondolva az egészet, ha nekem nagyobb az IQ-m is, meg a szerencsém is, akkor joggal várhatnám el, hogy az én varim okozzon teljes sebzést és az övé feleződjön, nem pedig fordítva...
Dátum: 2014.05.29. 22:44:11
Már látom is magam előtt: 100 pikkelyért cserébe jár a fétis. Minden 50. szint után +1%esély esszencia találásra sajtoláskor... XD

Mód.: de szép is lenne...
Dátum: 2014.05.29. 21:33:59
De smaragd volt (és tudom a bónuszukat) de az a 10% ennyit dobna rajta? Én meg rubinos vagyok, +sebzést kapok közelharcra, mégsincs túl nagy különbség az én ütéseim és a többi horda tagjai között (persze 2-300al nagyobbat ütök, de az nem ennyire OP, mint az előző hsz-em példája).
Dátum: 2014.05.29. 11:46:11
Hali. Én tényleg igyekszek maximálisan tolerálni a játékot, de ezzel már nem tudok mit kezdeni:

Az én tulajdonságaim:
IQ 665 + 108
Taumaturgia 518 + 96
Szerencse 490 + 8

A Restartka nevű karakter tulajdonságai:
IQ 480 + 76
Taumaturgia 430 + 7
Szerencse 413 + 2

"Mormolsz, kezedből kirepül egy száraz tűz. (-430 VP). Restartka futás közben kitérni próbál. Csak 707 életpontot vesztett.
Regenerálsz 119 életpontot. Ellenfeled 119 ÉP-t sebződik.Restartka int, mire egy denevérfény sújt le rád. 4342 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -44 Védekezés, -44 Taumaturgia, -44 Kábítás. A negatív aurád sebez rajta 738 életpontot. Az állataid 1 életpontot sebződtek."

Ez mi?! Oké, hogy bejött neki a kritikus, de még úgy is sokallom a különbséget a sebzések között...
Dátum: 2014.05.27. 10:47:53
Hali. A karakterlapomon megjelentek nálam eddig még meg nem szerzett relikviák. Ez jó is lenne, csakhogy pár meg eltűnt. Kicsit jobban megnézve rájöttem, hogy a relikviák leirása ugyanaz maradt, csak a képük változott. pl.: a féléves aukciós bérletem a kalandkódex képét viseli (amit meg sem szereztem) vagy az indiana ostora most egy aranytojástojó tyúk.
Más karakterlapokat is néztem, ott is keveri a képeket a játék. Átlagban kb 40 relikviából csak 10 nem kavarodott össze.
Ez a hiba másnál is fentáll, vagy csak nálam?
ÜSZ-re már írtam, de felrakom ide is.
Dátum: 2014.05.27. 10:40:03
Pont ugyanez volt az én problémám is régebben.
Elsőre két megoldást tudok csak ajánlani ha nagyobb a szinted:
1.: szövifórumon irj a társaidnak, hogy VT-hez szükséged lenne egy te szintedbeli visszahívott epikusra, amit rajtad kívül nem üt más. Amennyiben csapatjátékosokkal vagy együtt, visszahívnak egy nálad kb 10-15 szinttel nagyobb ellenfelet, amit te kedved szerint gyepálhatsz (persze csak ésszel! Ne öld meg teljesen és hagyj neki elég időt regenerálódni, hogy mégtöbb kincspontot facsarhass ki belőle). Ha ez nem kivitelezhető, mert épp nekik is kell valamiért epikust ütni, akkor peched van. Ha pedig egyszerűen csak nem hajlandóak ezt megtenni érted, akkor javaslok egy szöviváltást (persze ez a templom bukta lesz, de legalább esélyed lesz olyan szövihez kerülni, ahol segítenek ha kell).
2.: az építésre kiadott LE-t sokkal könnyebb elkölteni, ha arra gondolsz, hogy a szerencse a játék egyik legfontosabb eleme. Régebben én is nehezen költöttem építésre, mert a többi tulajdonságomat akartam volna fejleszteni, de közben rájöttem, hogy ez rossz hozzáállás. Volt már olyan csatám, ahol kb 100al több IQ-m és 30-40el több taumaturgiám volt, mégis én 3-400at sebeztem a varázslattal, az ellenfelemnek meg bejött egy 8000es kritikus a szerencse miatt (ami kb 200al nagyobb volt az enyémnél). Szóval szedj össze pár "a szerencséd fejlesztése X%al hatékonyabb" képességű tárgyat és állj úgy hozzá a dologhoz, hogy ez is jócskén erősíti a karidat.

Ha pedig még alacsonyabb szintű karaktered van, akkor a tanácsom a következő: a dekrétumokat ne pazarold el a könnyebb küldetésekre, hanem a kincspontos legyen az első, amit kiváltasz. Kb 60-80as szintig én is ezt tettem. Hidd el, később ha jól fejlesztesz szakértelmeket/AFeket akkor lesz akkora bevételed, hogy könnyedén építesz annyit, ami kell.
Dátum: 2014.05.17. 00:41:07
Na szép. Éjfél után akartam elnyomni a 65 csatát, erre fel nem tölti be a rendszer őket (és mily meglepő, nem is számolja). Ez bug, vagy csak így akarjátok korlátozni a rubin hordát kedves játékvezetők??? Ha az utóbbi, akkor picsázzátok már a zafírokat is, ők nagyon elhúztak, mint mindig...
Dátum: 2014.05.14. 10:44:20
Idézet: Shadowrun - 2014.05.14. 10:06:46
Napi ajánlatként esetleg meglehetne oldani, hogy bekerüljön 12 horda trófea egy alkalomra? Azért lenne rá szükség, mert aki nem szeretne részt venni az eseményben és mindennap megveszi a 2 háborús csomagot 21 napra 168 horda trófea jut. Ami sajnos a 2 új jutalomra nem elég...

Ha az ötletedet meg is valósítsák, garant, hogy csak őskőből lesz kiváltható és majdnem ugyanott vagy, mintha event alatt vásároltál volna, azzal a különbséggel, hogy akinek event alatt is tellett rá, megveszi napi ajánlatban is és mégjobban elhúz. Ez az ötleted egy "ollónyitogató" módszer. Ellenzem.

Az előző kommentekhez: biztos nyomós okotok van erre a szájkaratéra, abba nem is szólok bele. Csak megjegyezném, hogy van az a fajta játékos (mint például jómagam, de lefogadom rajtam kívül vannak még sokan) akit abszolút nem motivál a hordamedál, ami fél év múlva eltűnik (más lenne a helyzet, ha valami formában megmaradna, vagy átalakulna valami kisebb jutalommá, mint BU-n az irtóztató maszk). Mi csak azért játszunk, hogy összegyűjtsünk minnél több hordatrófeát (és sok mást, amit még mellé dobál az event) pár HH után kiváltsuk a nekünk kellő relikviákat, utánna (ha addig sem javul az event) hagyjuk a francba az egészet...

Mód. annak, aki nem érti a felső sorokat: azért van ennyi "széthúzás" egyes hordák között, mert a játékosok egy része (megmerem kockáztatni, h nagyrésze) minden mindegy alapon játszik, elvégre éppen mindegy melyik mezőt támadja, a neki kellő jutalom potyog mindegyikből és ballisztikus ívben lesz*rja hanyadik lesz a hordája...
Dátum: 2014.05.03. 21:36:05
Miről? Annak mindenki örül ha kész a küldi... Viszont ma is csak én voltam aktiv, mert a többiek délután szoktak ténykedni...
Dátum: 2014.05.03. 13:43:48
Egy kis apróságot módositsatok légyszives. A 10 szövetségi küldetésnél oké, hogy állandóan szavazni kell a következőre, de amikor már 9 meg van csinálva, akkor minek szavazni? Úgyis csak egy lehetőség van, induljon el automatikusan, szavazás nélkül a 10. küldi...