Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tyberius06

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.07.12. 01:18:20
hol játszik Messi??
Tórinó
Milánó
Barcelona
Nápoly

Szerintem No comment kategória. Egyrészt ki az a Messi, milyen messzi, izé Messi? Ja, és miért is kisbetű a mondatkezdés, minek két kérdőjel, Torinó, az biztos Tórinó?
Dátum: 2009.07.01. 15:51:48
Milyen állat a pegazus?

a sok baromság mellett helyes válasznak az egyszarvú ló volt megjelőlve, de tudtommal az az unicornis, míg a pegazus valójában a repülni tudó szárnyakkal rendelkező ló, na most ilyen válaszlehetőség nem volt. Kérném ezt a kérdést törölni.
Dátum: 2009.06.16. 15:08:19
Félre ne érts, de egy kicsit furcsa, hogy 30. szinten ugyanannyit kapsz egy óriás lényre, mint 48-dikon. Mindezt, egy totál hasztalan szakértelem bevezetése után, jah és a 30. szint környéki karakteremnek ki sincs még maxolva a spektrálisa. Lehet csak én látok ebben egy csöpnyi programozási szopatást, de ez így akkor is sok, illetve kevés. Azóta jött még két hatalmas és azok is mind 2k fölött adtak.
Dátum: 2009.06.16. 14:55:53
Két egymás követő vadászatom, amitől a pofám leszakadt! Gratulálok a fejlesztőknek, csak tudnám mit szívtak, amikor ezt programozták...

Ma, 14:44:24
A korábbi vadászatoktól kissé fáradtan indulsz útnak, de több lélekenergiára van szükséged. Az egyik völgyben egy óriási sziklarovar bukkan fel előtted, talán megfelelő zsákmány lesz. 1900 lélekenergiát nyersz ki belőle, miután sikerül meglepned és elpusztítanod. +26 TP

Ma, 14:40:54
Füstöt látsz a távolban, arra veszed az irányt. Közelebbről látod, egy felégetett erdő - nemrégiben szörnyű csata dúlt itt. A romok közt egy hatalmas varkaudar berzerker kutat. Kihívást intézel felé. Vad dühvel vetitek magatokat a csatába. Csak néhány percig tart, és máris árad beléd ellenfeled lélekenergiája (+2649). +26 TP A szerzett lélekenergiából 241 a helyes válaszért kapott LE.


Az ilyen foss random baszoktól kapok hülyét! A fejlesztők ezzel akarják kényszeríteni az embereket, hogy a legújabb totál használhatatlan és felesleges fejlesztéspróbálgatásukat bárki is használja??? óriás lény 48-as szinten 1900 Le max spektrális és kurva magas szerencse mellett! Ennél az átlag nagyobb lényeim sokszor többet adnak. Az a szép hogy 20 szinttel lentebb 30. szint környékén kapok rosszabb esetben ennyit egy óriás lényért... Átkéne egy kicsit gondolni a dolgokat, nem pedig a hülye szar szakértelmek fejlesztését ilyen foss randomizált hülyeségekkel befolyásolni...
ezt nem értem, mert ha kiszámolom, akkor az van, hogy 40-es valóságnál, márha ez a képlet így jó, akkor 35 szinten 35,5 k-t tudok vinni, ha pedig 0-ás, akkor 21,7 k-t smaragdként. Ezt nem vágom, így semmi értelme, legalább valami magyarázat mehetett volna mellé, hogy miért pont a vf-et használják alapul a képletben...
Áááá ez az rájöttem mi az a valóságformázás benne, szimplán elírta. Véletlenül nem kreatív affinitásnak kéne a képletben lennie?

limit = (620+kreatív affinitás*10) * szint; ha gyémánt limit=limit*gyémánt bónusz.

Szóval valahogy így kéne kinéznie nem?? valóságformázás helyett kreatív. De most komolyan ez csak nekem tűnt fel vagy mi a szösz van?
Oké, hogy van ez a képlet, de aki egyáltalán nem fejlesztett valóságformázást, azzal mi van??? Egyáltalán mi köze van a valóságformázásnak a kreatív affinitáshoz. Az hogy 4 szintenként több pp-t kapok az mit számít a krea "új" képletében. Egyáltalán honnan a francból került ide a valóságformázás???

Lehet háttal ültem a mozinak, de reggel óta kurva sok hsz született és egy idő után átugrottam dolgokat, szóval valaki elmagyarázná, hogy a fészkes francba szülte meg Miklós ezt a képletet a valóságformázással a kreatívhoz?

Másik tök jó volt eddig a rendszer, azért mert két egyén ennek okosságát kihasználta és nagy előnyre tett szert, majd jöttek a felhördülések még nem kéne beszopatni egy csomó játékost... Voltak itt vélemények, meg ötletelések, de olyan megoldás nem született, ami ne szopatná így vagy úgy a portyából tengődőket. Miért megint azok vannak szivatva. 3 világon vagyok jelen az elsőn egy elfuserált vadásszal, a másodikon egy exportyával, a harmadikon meg egy tök átlagossal (ott nem is lehet nagyon más az ember), szóval értem én az összes oldalt, csak azt nem, hogy miért mindig a portyásokon verik el a port.
Dátum: 2009.04.28. 15:04:54
Nem az a baj hogy jönnek aprók, hanem hogy ekkora szerencse mellett vadászatonként legalább 4. Most pl indítottam 2 20-as vadászatot egymás után, az elsőben szereztem 20800 LE-t és befogtam 2 lényt, volt benne egy óriás, 1 hatalmas, néhány nagyobb, egy csomó normál 1000 alatti LE-ért, aztán jött 2-3 kisebb, meg 3 apró. Ezután indítottam a második vadászatot, amibe volt ez az ominózus 326-os apró lény, kaptam 2 kisebbet, 1 aprót, 12!!!! normált, 4 nagyobbat, nem kaptam hatalmasat és 1 óriásat kaptam apró 2000 LE-ért, befogtam mégegy lényt, így legalább meglesz a sajtolós küldim, ez mindösszesen 17000 LE, amit majd növelnek a kisajtolt lények, de akkor is durván kevés.
Azt nem értem, hogy van az hogy másoknak 250-300 csp-ből sem jön össze az apró lényes küldi nekem 100 is sok volt rá...
Dátum: 2009.04.28. 13:56:29
Valaki felvilágosítana, hogy 42. szinten kimaxol spektrális mellett 119-es szerencsénél hogy a francba jöhet vadászatonként 3-4 apró lény (szerencse frissen lett 1 szintet emelve), és ami még ennél is bosszantóbb, hogy a francban jöhet vadászatért ezen a szinten a fentebb említett tulajdonságok mellett lényért 326 LE egy vadászat során. Igaz apró lény volt, de ezen a szinten az apró lények is 5-600 között hoznak.
Illetve azt veszem észre, hogy minél többször megyek vadászni (20-asával) egy napon, annál kevesebb LE-t kapok... Ez most hogy van?

Jah a másik kedvencem, hogy van az, hogy megyek egy 20-as vadászatot 70+30-as spektrálissal kapok érte x ezer LE-t, aztán leszedem a spektrálisról a turbót és a köv 20-as vadászatnál, minden lényre (ugyanolyanokra mint az előző körben) sokkal több LE-t kapok, úgy hogy 30 %-kal kevesebbet kapnék vadászatonként.
Dátum: 2009.04.28. 13:24:36
Pár hétről beszélsz, viszont pont itt a lényeg, hogy a Top szövik nem pár hét alatt, hanem pár nap alatt építik fel az új szinteket rosszabb esetben...
Dátum: 2009.04.28. 13:23:09
Miért te nem szertnéd újra meg újra átélni a döntetlenezz 5-ször küldetést???!!!
Dátum: 2009.04.28. 12:43:17
Na igen vannak nagyon zsír ötletek, tetszik.

Kérdésem nem e lesz olyan szakértelem, ami növeli a varázslás köreinek a számát. Valami olyasmire gondolok mint a szívósság, csak ez úgy működne, hogy +1 varázslás kör -1 harci kör, maximum +2 varázslás kör lehetne ezt 30. szinten lehetne elérni és ennyivel csökkennének a harci körök így szívósság nélkül 3 varázslás köre lenne a karakternek, de csak 1 harci köre. Persze a szívósság növelésével a karakter továbbra is kapná a + harci köröket, így 60 szívósság meg ennek a kimaxolása mellett lenne 3 varázslás köre és 4 harci köre. Ez azoknak kedvezne elsősorban, akik iq-ra tau-ra és varázslatokra gyúrtak meg a smaragd hordának persze, de változatosabb is lenne a harc.
Ami még színesítené, de ez lehet programozási nehézségekbe ütközne (nem értek hozzá, szóval nem tudom), hogy egy legördülő menüben (mint állatok gyakorlatoztatásánál) állítani lehetne, hogy az illető karakter hány körben akar varázsolni és mennyiben fizikai harcolni.

A másik elborult ötletem a több varázslat használata, mely az előző felvetésem mellett nyerne igazán értelmet abban az esetben ha be lehetne állítani, hogy 1-es varázslás körökben akár más-más varázslatot használhasson a karakter. Ezt a kettőt össze lehetne kötni egy szakértelembe, úgy hogy 30. szakiszintig varázslás köröket növel, 40. vagy 50. szinten +1 varázslatot, 60. vagy 70. szinten +2 varázslatot használhat az illető, de egy varázslás körben csak 1-et. Mindegyik körben használhatná ugyanazt a varázslatot, vagy körönként más-mást...

Ha már valaki gondolt erre és le is írta, akkor elnézést az ismétlésért, az utóbbi időben nem nagyon követtem a fórum eseményeit sajnos.
Dátum: 2009.04.21. 11:51:42
Ez a kérdés, hogy élte túl az értékelést?

Melyik napon szokták vetíteni a Terminator című filmet?
Kedden este
Hétfőn este
Szerdán este
Csütörtök este

Egyrész, a filmet évente lehet leadja valamelyik csatorna, de bármelyik nap lehet. Ha az illető a sorozatra gondolt, akkor az sorozat és nem film. Harmadrész: ha már a sorozatnál tartunk, akkor melyik országban és mikor, csak mert pl. 2008 őszén kezdték sugározni a Fox tv csatornán az USA-ban hétfő este 8-kor (a nyitó epizódja meg vasárnap volt), aztán 2009 elején a sorozat átkerült a Fox pénteki műsorrendjébe szintén 8 órától. Arról pl. semmi infóm nincs, hogy a világ egyéb országaiban mikor melyik nap vetítették. Negyedszer ha a magyar vetítésre gondolt az illető, akkor azt a 3 részt, amit leadott valamelyik hazai csatorna (fogalmam sincs mikor melyik csatorna, mert nem nézek tv-t, max Forma 1-et, abba legalább nincs reklám) nem nevezhetjük "szokta vetíteni", mert igen hamar lekerült a műsorról, szóval pl. már nem is vetítik egyetlen egy magyar csatornán sem.
A fent érvek miatt kérném a kérdés törlését, vagy pontosítását...
Dátum: 2009.03.30. 21:04:13
Hány perces egy focimecs?
x
y
45+45
45+45+2X15

A helyes válasz a 45+45 volt, de így ez a kérdés meg a válaszok rá megtévesztőek, mert egyrészt a kérdés nem zárja ki a hosszabítás lehetőségét, márpedig ha van hosszabítás akkor egyből az utcsó válasz a helyes. Persze alap esetben jó lenne a megoldás, amit megadtak, de ahhoz oda kellett volna biggyeszteni, hogy hosszabbítás nélkül, vagy pedig a hosszabbítást is magába foglaló megoldást nem kellett volna beírni...
Dátum: 2009.03.30. 19:16:35
Ricardo-hoz csatlakoznék, hasonló problémával. 113-as szerencsével 38. szinten most zajlik a 3. 20-as csomag vadászatom és azt figyeltem meg, hogy a nagy szerencse ellenére (direkt a vadászatok előtt emeltem 1 szintet a szerencsén építkezéssel) egymás után kapom az apróbb és kisebb lényeket, és csak elvétve nagyobbat, hatalmasat, óriást meg alig, és a lenti hozzászóláshoz hasonlóan én is tapasztalom, hogy egy fajta nagyobb, vagy normál lényért kaptam már ugyanazon feltételek mellett kevesebb LE-t, mint ugyanabból a lényből egy kisebbért és mindezt egy vadászaton belül...
De az továbbra is bosszant, hogy 60 vadászat alatt 20-as pakkonként összesen 4-8 apróbb és kisebb lényt szedek össze nyúlfarknyi LE-ért 113-as szerencse mellett... és a maradok 16-12 vadászatban sem sok a hatalmas, nagyobb vagy óriási lény (ez útóbbi alig van).
Dátum: 2009.03.14. 11:54:09
Melyik Nem Fekete István műve?

Felsorolt négy olyat, amelyik mind az ővé, majd megjelőlte a Vadászok címűt helyes válaszként. Csak érdeklődnék, hogy akkor miért is tudnám Fekete István: Vadászok c. könyvét megrendelni az egyik netes könyvárusító oldalon???
Kérném a kérdés törlését, ami a szép benne, hogy már nem lehet értékelni, tehát hibásan került be a rendszerbe....
Dátum: 2009.03.09. 02:48:34
Írtam Miklósnak, hogy tud e erről valamit, de szerintem is fake, csak hirtelen nagyon szépnek tűnt de utána számolva egy 5 rugós befizetést 150 ft-ért eléggé vicces.
Dátum: 2009.03.09. 02:28:19
Megelőztél pont ugyanezt akartam én is kérdezni, hogy ez most mi a fuck???
Én örülnék ha ez igaz lenne, de megvárnám vele valami adminnak a válaszát, hogy tényleg van ilyen, mert sehol nem találkoztam erre vonatkozó tájékoztatóval...
Dátum: 2009.03.06. 13:15:21
Ki rendezte a Csillagkaput?
George Lucas
Peter Jackson
Andy Mikita
Steven Spielberg

Mind a kérdés mind a válaszok pontatlanok. A kérdés ebben a formájában a filmre utalna, azonban a válasz lehetőségek ezt nem támasztják alá, mert a filmet Roland Emerich rendezte.
Az itt felsoroltak közül, csak Andy Mikita-nak van köze a Csillagkapu univerzumhoz, de ő max sorozat néhány epizódját rendezett, és mivel nem az összes epizódot két sorozatban, így eléggé pontatlan. Kérném a kérdés törlését...
Dátum: 2009.03.02. 14:03:31
Hány holdja van a Plútónak?

a feltevő szerint 1, akkor viszont kérdezném, hogy szerinte mi a 2005-ben felfedezett Nix és Hydra, amik körülötte keringinek. Igen a helyes válasz holdak. Szóval 3 van neki. Kérném a kérdés azonnali eltűntetését a listából... Köszi.
Oldal: 12345678910