Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2013.08.21. 15:09:24
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légyszives hozzátok szinkronba az-- Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat vagy kihívásokat viv..emiatt feleslegesen fogy a csp és a pp pontjai (meg hát másokat is feleslegesen zargatunk),,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.21. 15:06:33
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légyszives hozzátok szinkronba az-- Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat vagy kihívásokat viv..emiatt feleslegesen fogy a csp és a pp pontjai (meg hát másokat is feleslegesen zargatunk),,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.21. 14:51:59
Köszi remélem mükszik majd





Brrrrrrrrrrr tovbra is ugrál ,,,Próbáltam script nélkül is akkor is urik
---------------------------------------
ezt újból hozzá toldom

Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légxszives hozzátok szinkronba a Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat viv..emiatt feleslegesen fogy a csp és a pp pontjai,,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.20. 11:59:25
Hali

Lenne még 1 kérésem.

Reklámokkal nics semmi bajom ,volt is mikor rá katintotam s használtam. Csak a fent meg jelenő reklám igen zavaró,,miatta nem stabil a képernyő ,, ugrál.

Ezért galibát is okoz , nekem PL: támadásnál rávittem a nyilat a kiszemeltre s katintotam de küzben ugrot és mást támadtam meg miatta.
Lett is 1 csúnya LE vesztássel járó zakó

Ja meg vadászatnál is e-miatt jelölődött be más válasz ,,persze , hogy rosz lett

Kérném tegyétek rendbe ezt is

Lovag
Dátum: 2013.08.20. 00:45:03
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légxszives hozzátok szinkronba a Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat viv..emiatt feleslegesen figy a csp és a pp pontjai,,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.20. 00:42:08
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légxszives hozzátok szinkronba a Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat viv..emiatt feleslegesen figy a csp és a pp pontjai,,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.20. 00:40:42
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légxszives hozzátok szinkronba a Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat viv..emiatt feleslegesen figy a csp és a pp pontjai,,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.20. 00:38:29
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légxszives hozzátok szinkronba a Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat viv..emiatt feleslegesen figy a csp és a pp pontjai,,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.20. 00:36:46
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légxszives hozzátok szinkronba a Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat viv..emiatt feleslegesen figy a csp és a pp pontjai,,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Dátum: 2013.08.03. 03:38:27
Miklós

Ha már van feladat,,jó lenne ha kedvel tudnánk csinálni.

Mert a LE/TP arány igencsak lohasztó.Szerintem A TP lehetne harnadolni

Gondolom ezt a javaslatot mindenki támogatná s örömmel venné a változást

S az is jó lenne ha a kisebb szintekre is gondolnátok a szerzz vagy használj 12 templom kristályt is jó lenne harmaolni.

VALAMINT A --Szrezz az AUKCIÓSHÁZBAN ARANYDUKÁTOT LÉLEKENERGIÁÉRT-ki kéne venni---mert gondolom velem együtt boszankodnak mikor sorozatban kapjuk s E miatt már nekem pl 110000LE kell költenem rá

Lovag
Dátum: 2013.08.03. 02:22:34
Végzet temploma

Kérdésem lenne MIKLÓS

A VÉGZET TEMPLOMBA lévő feladatokat nem lehetne igazitani FŐLEG 1 szintnél (( ha már elérhetővé tetétek) a szinthez . mert próbaként regiztem vagy 50-szer,,de mindig a VTemplomnál őgy dobta , hogy csak több szintlépéssel lehetne teljesíteni ,,PL Lépjen álltod szintet,,,,vadész 50 ,,,kölsed el az összes csp pontodat.,,vegyél varázslatot

Tudom most azt fogod írni KILEHET váltani,,,csak van 1 bibi,,,,NEM LEHET ,,mert mindig úgy doja , hogy 4db van ilyen .

Ha csak 1 lenne az elviselhető ,,mert ezek mellé mindig párosul 1-2 amit csak KŐVEL lehet teljesíteni,,pl...váltspecializációt kővel vagy prémium tagságot 1 hétre,,,


SZÓVAL nem kéne rögtön a kezdetkor el venni a kedvüket,,

MERT így hamar rájönek az INNGYENES játék bizony SOKBA kerül

Legyen úgy mint a feladatoknál..1 szinten elvégezhető legyen,,,ez jó" reklám "lenne
Dátum: 2013.08.03. 01:21:54
Már értelek ,,ADZSI76 Svédországból ((ezt Te regizted)

Bár ellent mondasz a mostani beszédeddel,,,,,,,,

Pontszám: 5.88
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
707 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Válasz erre
Idézet

Re: A Végzetúr indulása
33. hozzászólás - 2011.05.30. 12:01:14 (Válasz Dangerous05 #32 hozzászólására.)
Nekem még a jelenlegi 4 szerver is soknak tünik,minek még egy?
Pontszám: 5.52
fórumozóDangerous05Férfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Válasz erre
Idézet

Re: A Végzetúr indulása
34. hozzászólás - 2011.05.30. 19:08:04 (Válasz ADZSI76 #33 hozzászólására.)
Hát mivel egy online játékban sosem lehet azt mondani, hogy oké akkor ez az utolsó szerver, mert új játékosok mindig vannak, és nem lehet elvárni, hogy ők a régiekbe kezdjék el a játékot ahol az esélyük bármit elérni kb 0. Ez minden ilyen jellegű játéknál így megy.
Pontszám: 5.88
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
707 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Válasz erre
Idézet

Re: A Végzetúr indulása
35. hozzászólás - 2011.05.30. 21:08:20 (Válasz Dangerous05 #34 hozzászólására.)
Az tuti hogy vannak újak csak az elsö 10 szinten meg is vannak rekedve,még ha a legújabb szerver toplistáját nézem ott igazán rengeteg az új karakter.Egy probléma van velük,90%-uk hetek óta nem mozdult semerre sem onnan ahol jelenleg tartózkodik.

"hogy ők a régiekbe kezdjék el a játékot ahol az esélyük bármit elérni kb 0. Ez minden ilyen jellegű játéknál így megy."

Azért bármelyik világon elindulsz,ha jól fejlesztesz tuti hogy sikeres leszel...
Persze ha átverekedted magad a "halott zónán". Ez az idöszak többnyire szakizással megy el,utána meg ha portyázol a szaki miatt nem lesz 0 LE-s portyád,ha a visszafogott fejlödést választod akkor meg portyára sem szorulsz.
Mindenképpen érhetsz el sikereket viszonylag alacsony szinten is.A V5-ön még inspirációs bónuszt is kapnak a karakterek és "pillanatok" alatt beelözöl egy éve játszó karaktereket is.Én speciel a szövim tagjaiból beelöztem majdnem mindenkit,nem csak szintben...
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.05.31. 16:33:23-kor
Dátum: 2013.08.02. 18:45:08
Itt a példa----

Azt ne mondjátok , hogy be tudnátok hozni és legyőzni

HAGSÚLYOZOM 8 SZINT--amikor elöször tudsz bajnokin RÉSZT VENNI

Rossz Idegzetű Kisleány - 8. szintű végzetúrnő
Üzenet írása
Rossz Idegzetű Kisleány
11 bajnoki medál (összesen +15 minden tulajdonságra) 9 utolsó vérig bajnoki medál (összesen +15 minden tulajdonságra)Smaragd Horda
5 kvíz medál (+5% LE minden helyes kvíz-válaszra vadászatnál)1 xenó medál

a Túlvilág szövetség tagja
Eredmények
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 142 18
Zafír horda ellen 189 23
Gyémánt horda ellen 842 71
Összesen: 1173 112
Legtöbb okozott sebzés: 59
Tulajdonságösszeg: 278
Szakértelemösszeg: 69
Teljesített küldetés: 19
Teljesített kaland: 0
Összes építés: 43.866
Zsákmányolt lélekenergia: 165.000
Elvesztett lélekenergia: 7.902
Helyes kvíz-válaszok: 200
Jelenleg láthatatlan.
Viselt tárgyak
Yssuf tőreacélkristály: Sebzés: +2
energialövedék
móleon lemezpáncélizzó opál: +1 IQ, +1 Mágia, +1 Taumaturgia
bűvös acélpajzsmárványgömb: +1 Erő, +1 Támadás
Relikviák
¤ ¤ ¤

Kvíz olimpia:

2011.06.01 2. Rossz Idegzetű Kisleány 50 541 1 kvíz medál

2012.03.15 4. Rossz Idegzetű Kisleány 50 839 1 kvíz medál

2012.03.30 3. Rossz Idegzetű Kisleány 50 689 1 kvíz medál

2012.05.15 6. Rossz Idegzetű Kisleány 50 816 1 kvíz medál

2013.01.31 5. Rossz Idegzetű Kisleány 50 819 1 kvíz medál

¤ ¤ ¤

Bajnoki viadal:

2011.06.03 Az 1. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2011.11.04 Az 1. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.01.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.03.02 A2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.04.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.06.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.07.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.08.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.09.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2013.01.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2013.02.02 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

¤ ¤ ¤

Utolsó vérig viadal:

2011.11.18 Az 1. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.02.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.03.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.06.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.08.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.09.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.10.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2012.11.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány

2013.07.16 A 2. kategória győztese: Rossz Idegzetű Kisleány
Dátum: 2013.08.02. 13:48:22
Hát igen

Jelmző DE szerintem IGAZSÁG ki fog bujni csak akkor késő lesz ,,mert akkor fog MEGSZÜNI .

NEM látjátok

ÉN nem a mostani álapotokat kritizálom csak példaként irom.

NEM VÉLETLEN a karim neve UTOLSÓ_LOVAG mert mikor regiztem már tudtam mi fog várni
Dátum: 2013.08.02. 12:07:41
Látod épp ez a baj

PÉNZ ,, s amit a Te (( Adzsi 76))válaszodból is ki tűnik felületesen olvasol..valamint mint látom nem e honban vagy ezért a PÉNZ neked nem jelent akadályt.


NEM vádolok TÉNYEKET írok,,sajnos.

Én csak azt szeretném ha lenne egy olyan világ ahol NEM a PÉNZ--KISKAPUK döntenék el hogy tudjad élvezni a játékot.

-----------------------------------------------------

Csak egy mostani példa 5 világ új kari rögtön olyan feledatot kap melyet 1 szinten nem lehet teljesíteni...Vtemplomban 4 olyan melyet ki kellene váltani .. hát gyorsan töröltem is a karit.

PRÓBÁLD MEG

AHOL a valós egyéni adotságok lennének ami a kariban vissza tükröződik.

AZOK meg akik eddig ilyen-olyan módon vitték karijukat legyenek egy csoportban szivják egymás idegeit
Dátum: 2013.08.02. 11:44:59
Olvastam írásod

Kezdő hum 2009 az első karim.....De pont a visszaélések miat törölóltem 3 világban az összes adigi karijimat.2 évig nem néztem felé - mostani újra kezdésem egy barátom kérésére csináltam.

Csalás csak egy pálda..2 világ--Földturók szövije mely lényegében 1 tagos TRAKTOR....rajta kaptam csaláson.De mivel pénzes ezért most is játszik.

Tudom amit kell épp ezért irtam...gondolkozz el mélyen rajta.

--------------------------------
Alendaar
Tegnap, 19:46:25 [Idézet ebből]
Ha nem lennék lusta és lenne rá időm/kedvem, simán tudnék olyan karaktert csinálni, aki - felérve a jelenlegi kari szintjére - hülyére verné azt

Kiváncsi lennék rá mert LEHETETLEN behozni azt az elönyt amit 2-3 éve csücsülő BAJNOKI gyüjtőnek van már ,,mert épp ez a poén ...BAJNOKI jutalom NEM JÁR TP ezért a szinten marad

----------------------------------------------------------

rta: Maci
Ma, 07:06:28 [Idézet ebből]
Nézzetek picit körül, kik várják alsóbb szinteken a játékosokat. A nem ritkán 3-4-5 éve alacsony szinten játszó játékosok karakterei.
Hozzál már be egy olyan karaktert bárhogyan, aki csak landival, térkapuval, és nagyrészt tp nélküli ismételhetőkkel fejlődik .

TELJESEN egyetértek veled ,l mert amaddig az új fejlődik az ellenfele is fejlődik

S zárásként egyet ne felejtsetek a TI játékotok függ rajta mert sok az ilyen ingyenes s látványosabb játék.
Dátum: 2013.07.31. 22:09:00
Sziasztok

Igazából nem tudom hova illik amit most fogok írni

De szeretném ha ez a játék maradna még egy ideig.Mert ahogy most van olyan mint a Magyarnép kihaló félben sok az öreg kevés a friss.
Ez nem véletlen MERT aki új karival szeretne játszani ELEVE VESZTES LESZ Minden világban rengeteg az olyan karakterek akik a játék kiskapuját ki használva ( azt most nem tárgyalom menyire CSALÁS MENTESEN mert bőven vannak ilyenek akik csalással érték el amit elértek)

Javasolnák egy megoldást ,,,,vonjuk össze 1-2-és a 3 világot.
Legyen egy új világ melyben,,NEM LEHETNE HALMOZNI a BAJNOKI eredményeket .CSAK tornától - tornáig lenne érvénybe és szint lépéssel párosulna , ezzel el lehetne kerülni , hogy Ők uralják a szinteket . Valamint csak felfelé támadhasanak , mert igen csak elvesztete e miatt a játék a FAIR valóságát.

Lovag
Dátum: 2013.07.16. 11:44:01
MIKLOS

Rendben, próbálunk fokozottan odafigyelni erre! Megvan rá a mechanizmus, ami figyeli az azonos szöviben, azonos IPről épitőket.
Oké és azokkal mit csinálsz akik a sajét karijukon kivül amit othonról vezérelnek,,,a másikat munkahelyről?????????Valamint akik rejtet IP-vel játszanak????????????
De nem is ezért írok

Tudás fája ujabb lehetőség a NEM TISZTA JÁTÉKRA ,,

------------------------------------
CSAK 1 KÉPZELETBELI PÉLDA

regizel.....ÉS MÉG 20 UJABAKAT AKIkNEK AJÁLATA alapján regiznek.Persze ezeket időnként cseréli

Van rá progi amik rejtik az IP címet,,,így látszólag minden OKÉS amit TI láttok.

Meg alakit egy szövit ami kicsi lesz

Saját karival alig lép be ,,többit nyomja ,,Így eléri 8 szintől BAJNOKSÁGOK nyerését.Közben a szövije is hizik hiszen a TUDÁS FÁJA rendszeren át kapja a lét

TEHÁT úgy kap mindent , hogy azoktól kapja akik rendszeressen szorgalmassan BECSÜLETTEL játszanak


Pl Traktor és szövije
Dátum: 2013.04.23. 10:19:29
CSALÓDTAM

Következő Térképben lajtos leszek

Ha addig be nem fejezem ezt a játékot
Na itt jön ki az amit írok.

Mikor is kezdtétek ??????????????????????????????????