Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2014.06.05. 10:34:00
Nóóóóóóóóóóóóó itt van ami igen dühitő

A feladat miatt---Átváltottál 18000 lélekenergiát 1 aranydukátra.

idejét múlt feladat ami csak az ember idegét borzolja.

Miklós miért nem lehet élvezetessé tenni s ezekhez hasónlókat ki venni ??????????????????
Dátum: 2014.06.02. 14:06:42
No problémóóó mikor csődbe mennek, leülnek 1 tea mellé
Dátum: 2014.06.01. 16:42:38
Szia Abcdefg

Lehet , hogy mán megent jobb lett volna nem írnod....

Mióta reklamáltál elszaporodtak az aprók ....Kérdezném ki a fenének jóóóóóóó?????????????????,
Dátum: 2014.06.01. 16:38:25
Az eléggé gyengúúússsssss------

Inkább a testvérével--50 Csatlóskristály ami jobban PASSZOL ..csak a baj Miklósék lassan azt hiszem szadómazó hívőkké váltak.Jobban élvezik ha a játék örömébe keveredik agyérgörcsöt okozó technikai elemek

Uff hát élvezzük őket

De jobb lenne ezt bevezetnék 1db csatlóseledel--átváltható--1db 50-es Csatlóskristályra
Dátum: 2014.06.01. 12:48:06
Az a helyzet, hogy vettem, és sajnálnám, illetve a karakter neve is fontos

................................

Levelemet olvasd el. Hátha segít
Dátum: 2014.05.30. 00:53:50
Lehet , hogy nemessen hat rád a 13
No de komolyságot fére téve.......AF-Mágus specializáció 5,,,hogy állsz ??

De lehet,hogy csak simán van Behos haverja
Dátum: 2014.05.28. 13:34:27


Legaláb értelmes vagy s van humorérzéked ,,Pacsi érte



DE,,,,,,-Legyen 1 gomb amivel az egyéni karakter meg tudja majd választani , neki mikor jó csatlakozni.
Dátum: 2014.05.28. 11:41:37
No koment (( főleg azért mert nem tiszta 1 csapatban ki lesz---4fő a szöviből, olvastam ha nics meg pőtolják más szöviből.vagy csak egész szövi ha több mint 4 fő??) de azért javaslom McMd olvasd el amiket írnak értelmezd hadd magadban ülepedni, majd újboli olvasás után még egyszer rágd át amiket írnak,, értem én hogy mint régi tag ,Behó szerelmes (és mint tudod ,szerelem elvakit))vagy de azért néha nem árt ha látod a fától az erdőt
Felhívnám figyelmedet Többes számra

Szia

McMad nem neked írtam, főleg ha nem vagy beépitett ember-

Azt hiszem Újra kell Néked olvasnod az eredeti kiírást , meg a hozzá szólásomat.Nem kötekedés csak tapasztalatom alapján nem lesz ez sem olyan mint próbálod az élét venni azoknak miket már sejtünk.(( vegyed példának az eredeti HORDÁK harcát amit sikerült elszúrniuk)De legyen igazad,,Játszatok jót vele.Én már nem kérem ,eleget csalódtam.

Ezért kérem--Legyen 1 gomb amivel az egyéni karakter meg tudja majd választani , neki mikor jó ebbe a szövi féle káoszba csatlakozni.

Főleg mert ez szövikben fog sértődést s más egyebet okozni , na ezért írtam szövi féle káoszt

Lovag

Ui:
Behó kompenzál, újraindít, sztornóz, stb. úgy, ahogy az eddig is történt már más ERŐS bug esetén.

Ismerek 1 embert akinek bug miatt már közel 2 hete elszállt karijának mindene ,,1 lánca és 1 gyúrüje maradt,most kinjába röhög

Gondolod estleges röhögő görcsöt tuja Bhó kompenzálni,,na én ezen vigyorgok
Dátum: 2014.05.27. 19:29:29
Én csak egyet kérnék
A szövetségi bajnokságra minden aktív szövetség automatikusan benevez. Ez rendben DE EGYÉNILEG NE LEGYEN KÖTELEZŐ,,,legyen 1 gomb amivel meg tudjuk választani , hogy NEKÜNK mikortól lesz válallalható



Mert van itt a buktató , ami nem töled függ

1,Nagyobb 35 fő körüli szövinél ,nem igazán ideális ha Ti döntitek el kivel leszünk 4 csapatban???
2,Mi van , ha társakközül önhibáján kivül inaktiv lesz
3, Mert gondolom ez is kő vételel lesz hatásos, mi van ha nem tudsz rá pénzt áldozni
4. Társad(id) át megy- mennek másik szövibe mi lesz , főleg ha hordát is vált
5, Mi lesz ha bug miatt vesztitek el a heti csatákat

Lovag
Dátum: 2014.05.26. 13:58:48
De ez , hogy kapcsolódik a most befejeződött HORDÁK HARCA EVENTHEZ. Amit Mikós kérelek alázattal, sikerült elszúrnod


ja bocs

Ha kérhetem ha marad a Hordák harca event így ,,és ez a szövetségi is így ,,,Töröljed mind ketőtt..

Nem részletezem , de a fenti hozzá szólásokból is láthatod mind kettő unfair lesz ill . lett.

Úgy járunk mit a viccben :: Mikor a zsidó boltos mondja a vevőnek---Kérem Én már olyan olcsón adom , hogy rá fizetek-

Mire a vevő megkérdezi --Akkor miből él?

Miből, miből,,,,Hát szombat , vasárnap záva tartok.

Akkor Mi is azzal nyerünk , ha ezeken az eseményeken nem veszünk részt
Dátum: 2014.05.26. 12:45:51
Miklóséknak

""köszönöm"",hogy keserves munkával, miatatok -3 tuladonságot kaptam az event jutalmaként ,az-az minusz 21 Tul.

Nem tudom mit szólnátok ha az életben Ti így járnátok , hogy minusz 210 ezeret kapnátok havi bérként hosszútávon??,

Mert ezt a veszteséget Nekünk kell ÚJBÓL meg szereznünk

Vagy ez után ez lesz a divat ,hogy--megérdemelt jutalom - minusz akárhány Miklós kedve szerint .Mintha csak a politikusaink elvét látnám,,dolgozz becsülettel s jutalomként kevesebb lesz a boritékba meg a lendő nyufdijjadra félre tett pénzedet is jogszabály változtatással csökkentjük



----------------------------------------------

üsz. válasza--
A jutalmazásnál történtek apró hibák, ezeket korrigáljuk, hamarosan mindenki megkapja a megérdemelt jutalmát.

Szerintem meg az egész EVET van elszúrva
Dátum: 2014.05.25. 18:39:37
Te kis kötözködő,,,

szubtéri érzékelés 30 Tehát maxolva

Különben volt már ,ilyen nem egydi jelenxég mikor üsz írtam érdekes módon másnap majd minden 5--10 dobta a követ

Ezédt le álltam a vadászattal és eldobtam ezt a küldit..

ui:Még nulla szubtérivel is kb 40-60 dob normál esezben
Dátum: 2014.05.25. 17:26:19
Újabb gyöngyszem . Hogyan emljük játékos vérnyomását

216 vadászat után--Szerezz vadászataid során 8 kiégett őskövet!
Küldetés állapota: Eddig 0 őskövet találtál vadászataid során.

Lehet tippelni hány vadászat után lesz teljesítve a küldi
Dátum: 2014.05.19. 13:39:01
Nekem nincs nem is lesz kvízgömböm a prémcsi kikötés miatt , De azért kivéncsi vagyok mert leírás szokás szerint elnagyolt,,BE IS SOROLJA ???
Dátum: 2014.05.18. 12:43:56
Most beindult,,,,,,csak így elmaradt pár csata s nem tudom em-e e miatt nem tudom majd elérni a 900 győzelmet
Dátum: 2014.05.18. 12:11:12
Bizti malacfarkával álmodtál
Dátum: 2014.05.18. 11:51:43
Nekem csak szürkére vált , közepén forgó jel.Mint mikor mükszik , de úgy marad , nem fejezi beeeeee
Dátum: 2014.05.18. 11:35:09
De tényleg másnak műkszik?????????????????

Amúgy
Dátum: 2014.05.18. 10:49:30
Nem tudom mi történt.Nem hajtódik végre, eventnél a támadás
Dátum: 2014.05.18. 08:35:46
Zoole

Parlamentiek és azoknak csapatai NEM MARHÁK.Hanem gusztustalan rablók , kik szépen becsomagolva dugják le a nép (( na ezek a marhák))
torkán ,,amibe sokan bele döglenek