Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2014.07.29. 19:38:20




és mán megent nekem volt igazam
Dátum: 2014.07.29. 12:45:03


Kösziii

Mint prókátor tudsz eredményt elérni
Dátum: 2014.07.29. 09:19:31
Szia MIKLÓS

Nem tudom kiben milyen érzést kellt , mikor Kristály Hordások be támadják az embert 15% alatt . Főleg mikor általuk inditott hárorú megy.


Tudom Ők rendelkeznek ezzel az unfair joggal , aminek a mai napig nem látom értelmét . Hacsak nem azért születtt , hogy ezzel is a játék élmény rombolódjon.

Remélem nem lenne nagy fáradság ezt
(( Kristályszív
Ellenfeleitek nem bújhatnak el előletek. A támadhatósági szinten belül bárkit támadhattok, életpont százaléktól függetlenül, de ha ti támadtok és győztök portyában, csak feleannyi lélekenergiát zsákmányoltok.)) kivenni.

Lenne még 1 kérésünk---Energiakristályosítót 35 szintig engeditek húzni ,,,,, Mi már elértük s javasolnánk , hogy 50 szint legyen a plafon.

Lovag
Dátum: 2014.07.25. 23:29:09
Köszi teljesen igaz.......

Csak az teszi bizonytalanná . hogy nem tudni mik változnak,,,,,,,,,Nem-e változik mondjuk 20db.-ra a mennyisége stb.

És akinek ez az első BU eventje nem igazán örül ha ezért is KŐvet kell áldoznia. Mikor van ennek egyszerübb megoldása,

Pl: fenti utolsó sorban lévő,--Készíts megaesszenciát!--feladattal helyet cserélne
Dátum: 2014.07.25. 22:42:02
Én is tartok tölle tavaly ki kellett váltanom . mert vagy 200csp ment rá s elfogytak
---------------------------------------------
Más

Egy kis Behó féle hopácska


22 csapdája

Irtózat piramis 6. szint:

Vásárolj egy stimulátort!
Pusztíts el 2 entitást!
Szerezz szint*60 (??) TP-t!
Szerezz 10 szubplazmát szubplazma detektorral!
Sebezz tüskés borrel vagy negatív aurával 20 portyában amit te kezdeményezel!

Használj el 5 osdrágakövet!

Vásárolj meg 2 napi ajánlatot.
Támadj meg 30 alkalommal egy epikust!


Jutalom: 30 őskő, 30 kiégett őskő, 40 aranydukát, szint*3000 LE, ősdrágakő detektor, relikviakupon, katalizátor esszencia

Mint látjátok az ősdrágakő detektort csak az után kapjuk meg miután a 6 sorral végzünk.

Tehát bármit csinálsz ki kell váltanod,



így ez egy sikeres 22 csapdája .

Hát vigadjunk
Dátum: 2014.07.25. 17:47:02

boostolás

Két vagy több emberből álló csapat végezte cselekvés, amelynek célja a lehető leggyorsabb módon elérni bizonyos eredményeket. A játékokban nehezen elérhető eredmények lehetnek, amelyeket a játékosok normál játékkal nem teljesíthetnek, így a hasonló célokkal rendelkező játékosok közösen olyan helyzeteket hoznak létre, ahol ezek könnyebben elérhetők. Általában multiplayer-centrikus játékokban fordul elő.
Dátum: 2014.07.24. 08:22:21
Dátum: 2014.07.21. 16:46:05
Bull..

Köszi ígymár érthető ..

Talán feltudok csiga tempóna mászni a csúcsra.

ui, ha tudtam volna a sárga tikát nem pazrlok el év közben esszeciát

Nagy pacsi érte sajna másom nincs
Dátum: 2014.07.21. 15:38:48
Nekem van 2 HÚZÓS feladat --Szerezz 50 kilgett öskővet ezt mondjuk unfair volt be tenni,,,, Meg a sárga esszencia,,,ezt az utóbit múltkor is ki kellett váltanom

És még mindig nem tiszta ( kérdeztem , de senki még az üf sem adott érthető választ)) , hogy kell sárga esszenciásat meg csinálni--egyáltalán mi az a sárga esszencia???

Lehet , hogy a 21 nap alatt (nincs rá apanázsom ,,,jövedelmemből főleg nem futja ) kő hiány miatt csak pár emeletes BU leszek

VISZONT KÖSZÖNET
, hogy végezz ki 50 szintű állato(kat)t végre nics benne.csak ilyen csóróbbbak örültek volna ha idejében megtudják s kevéske erejuket másra tudjá öszpontosítani...KÖSZÖNET

s akkor még a köszönet mellé fejet is hajtanék ha irtoztató fétis helyett kapnának mást akik a múltkoriban megszerezték,
Nekem van 2 HÚZÓS feladat --Szerezz 50 kilgett öskővet ezt mondjuk unfair volt be tenni,,,, Meg a sérga esszencia,,,ezt az utóbit múltkor is ki kellett váltanom

És még mindig nem tiszta ( kérdeztem , de senki még az üf sem adott érthető választ)) , hogy kell sárga esszenciásat meg csinálni--egyáltalán mi az a sárga esszencia???

Lehet , hogy a 21 nap alatt (nincs rá apanázsom ,,,jövedelmemből főleg nem futja ) kő hiány miatt csak pár emeletes BU leszek

VISZONT KÖSZÖNET , hogy végezz ki 50 szintű állato(kat)t végre nics benne.csak ilyen csóróbbbak örültek volna ha idejében megtudják s kevéske erejuket másra tudjá öszpontosítani...KÖSZÖNET

Dátum: 2014.07.21. 10:00:52
Sétál a nyuszika és a medve az erdőben. Azt mondja a medve, neki el kell menni pisilni. Elvonul egy bokor mögé. Míg a nyuszika várja, hallja hogy a medve számol:
- Egy, kettő, három, négy, öt.
Előjön a medve, és mennek tovább. Kérdi a nyuszika:
- Medve, mit számoltál míg pisiltél?
- Hát, tudod nyuszika, én mindig így pisilek: 1-kiveszem, 2-hátrahúzom a bőrt, 3-pisilek, 4-visszahúzom a bőrt, 5-visszateszem a gatyába.
Mennek tovább,beszélgetnek,és egyszer csak a nyuszika azt mondja:
- Hallod, medve komám, most nekem kell pisilnem, majd kipróbálom a te módszeredet.
Elvonul a nyuszika egy bokorba, és elkezd számolni:
- Egy, kettő, három, négy, kettő-négy, kettő-négy, kettő-négy, kettő-négy, kettő-négy....
Dátum: 2014.07.20. 21:39:33
Látod ez a baj, hogy csak ilyen stilusban tudsz írni,,Bár Magadból indulsz ki hát nem is várható más.

Jó lenne ha írások mondanivalóját meg értenéd..

Felhívnám figyelmedet Te kezted direkt kötekedni akarsz, ezért gusztustalan módon írsz olyat ami nem igazán értemes,,mint a mostaniból is ki tünik..

Tudod GERENDA ((ennyi zagyvaságot egy posztba

nem vagy te rokona utolsó lovagnak?

most már két trollunk van a fórumon ))) idézet tőlled mert kissé feledéken vagy --

TANÁCSOM JOBB HA CSENDBE MARADSZ és 1 pszihológust meglátogatsz.

ui:Az erőszakos lényed azért tör előre mert lényed tiltakozik ellened s nem tudsz ezért ember maradni

!!nem is értem miért vagy még engedve, hogy a fórumba írkálj --tölled iDÉZET --fasiszta módszer,,azok alkalmazzák kinek nics igaza, s elferdit más irányba terel vagy elnyom mert más eszköze nincs.

És szokd meg mások is itt vannak s lehet más véleményük amit KULKURÁLT MÓDON KÉNE MEGTÁRGYALNOD .



jAAAAAAAAAAAAAAA és kiemelném ((ha nem emlékeznél Én nem szóltam hozzád Te kezdted megent---akkor, hogy is van ez kit kéne ki tiltani --Aki nem fér a bőrébe s kezdi a teljesen felesleges emberhez nem méltó írásokkat köt bele másokba s utánna megsértődik

Ja szókincsed uncsi

Még 1 megjegyzés --most ,hogy szóba került vissza néztem --Te már régebben pár éve is belém kötöttél s másokba is lassan mindenkit a nem olvasom csoportba kell tenned.

Nem egyszerübb ha Törlöd magadat legalább a FÓRUMRÓL?????????????

SOKKAL KULTURÁLTABB LESZ, Nélküled

Na pusszantás
Dátum: 2014.07.20. 19:46:34
Fsanyi82 ha már meg idéztél..Látom szürkeállományod le van fagyva a saját szintedre.Ezért nem akarod vagy a nagyképüségtől nem tudod értelmezni másnak írását.

Mert akár hiszed akár nem, az igaz lehet

Mert való igaz ilyen és hasoló idegeket borzoló beállitások léteznek

Próbálj már játéknak hasznos véleményt írni nem pedig kötekedést szítani..mert igencsak alacsony majdhogynem minuszos múveltség és gondolkodásu emberek ((bocs,hogy ember szóval feldicsérlek) élvezik ezeket

Ja és menj szemészetre mert a saját gerendáidat nem látod

És pussza arra az 5 éves gyerek szintű agyadra

Mehetsz Mklóshoz panaszra , attól még ez van ,,és mindenkinek üzenem csak az sértődik meg kinek nincs igaza
-------------------óóÓÓÓÓóóó yes

Megoldás..bármikor feltöltheted s követ vehetsz....

A PayPal a modern internetes fizetőeszköz, az interneten már szinte mindenhol tudsz fizetni vele. Ezen a menüponton keresztül AKKOR IS tudsz fizetni, ha nincs Paypal számlád, a bankkártyaszámod megadásával! Ha pedig létre akarsz hozni egy paypal számlát, a következőt kell tenned:

Először is fel kell keresned a www.paypal.com oldalt, és ott regiszrálnod az adataid megadásával. Ahhoz, hogy paypalon keresztül tudj fizetni, meg kell adni a bankkártya számodat (értelemszerűen, kell, hogy legyen hozzá bankkártyád). A továbbiakban bárhol, ahol paypallal lehet fizetni, elég megadnod az email címedet és a paypal jelszavadat, a paypal pedig levonja a bankkártyádról a szükséges összeget anélkül, hogy az adott oldalakon a bankkártyszámodat meg kellene adnod, és így biztonsági veszélynek tennéd ki magad.

Előnyök: gyors, biztonságos, kényelmes, az ősköveket rövid időn belül megkapod.

Hátrány: bankkártya szükséges.

----------------------------------------------------------------

De a felkészülésnek nem a költs drágán vett követről kéne szólnia, Jobb lenne ha már tudnánk a piramis feladatait SZINT SZERINT PONTOSAN s eme kevés idő alatt ami még kell hozzá és pótólható tudjuk beszerezni,,,,

Ja és ne írd , hogy nézzem meg a -http://vegzetur.wikidot.com/,,,mert sokak örömére röhögőgrcsben múllok ki,,s te meg örök időre csuklani fogsz mert szellemként emlegetni foglak
Helyesebben a Kristály hordások Kamikáze nélkül is tudnak támadni,,,MINDIG, hiába vagy 15% alatt
Dátum: 2014.07.15. 19:46:17
Offs,, megent nem kellett volna megszólalnod...(( tudom a telibuksza gője nem bír benned megmaradni))


Bár ha veszel nekem oda adom a maradékot....
Dátum: 2014.07.15. 13:03:32
SOS---SOS---Energiakristályosító 35.
Energiakristályosító
Ezt az épületet nem lélekenergiából, hanem őskőből vagy kiégett őskőből lehet építeni. Az X. szinthez 100*X őskő vagy kiégett őskő szükséges. A szövetség tagjai szintlépéskor annnyi kiégett őskövet kapnak, ahányadik szintű az energiakristályosító. Az épület a 35. szintig fejleszhető.
Állapot: 35. szint felépült.

Mst van eladó kiégett őskővem,,,Bár gondolkodom rajta összegyűjtöm s valamelyik Orbán ulicát ki kövezem vele
Dátum: 2014.07.14. 21:27:51
Dátum: 2014.07.14. 20:29:25
Bacus --Azazel neked apaszolult semmiiii humor érzéked nincs--Tesék vigyorogni,,vagy inkáb töröl a hozzááá reakciódat...direkt írok így

Régebben írtam ha csak kötekedést szereted inkább ne koptasd ujjacskádat,,játsz a kezeddel tudod balkéz
Dátum: 2014.07.14. 20:01:04
Kértétek hát szinesebb lett a játék,,,,Főleg lilullhatsz mérgedben