Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - deepone

Oldal: 1
Dátum: 2008.09.22. 23:31:00
OK, ez jogos, köszi a választ !
Dátum: 2008.09.22. 23:30:26
Nem, ezt direkt ellenőriztem, nem is mentem volna csatába ha 0 lett volna, azért köszi az 5letet !
Dátum: 2008.09.22. 21:48:11
Nekem több gondom/kérdésem is lenne :

- amikor a mai nap 13 óra környékén beléptem a rendszerbe akkor mintha kaptam volna 6 db Őskövet, de ezek kb. 16 órára eltűntek. Ezekkel mi történehett ? Vagy valami bug miatt nem is szabadott volna kapnom ?!

- Már 4 sikeres csatát is vívtam másik végzeturakkal de soha sem kaptam egy fia lélekenergiát, ami egy picit furcsa, hogy egyik (találomra kiválaszott) ellenfelemnél sem volt akkor egy darab lélekenegria-pont se ?!

- Ami viszont szerintem a legnagyobb probléma, hogy a rendszer mintha nem venné figyelembe a rajtam lévő bőrvértet (+2 védekezés) és amikor egy egyértelműen gyengébb másik végzetúrral harcoltam (soha nem küzdöttek meg másik végzetúrral illetve tulajdonságösszegük is két ponttal kevesebb volt mint az enyém) kétszer is én kerültem ki vesztesként holott majdnem tuti volt a győzelem, márcsak a +2 támadó (vásárolt pontok) és a +2 (bőrvért miatt) védelmi pont miatt. Lehet tudni, hogy a rendszer milyen szisztéma alapján dönti el egy csata kimenetelét ?

- és végül még egy gondolat (elnézést a hosszú memoért) : valami miatt szintén 16 óra környékére eltűnt a végzeturakkal történő csatázás formjáról a "szimuláció" rádiógomb, ami szerintem nem volt haszontalan ?!


Köszi a válaszokat !
Oldal: 1