Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xena

Dátum: 2011.02.01. 09:04:36
A katakombákból való kicsapkodás mikor lesz leállítva?
Tegnap ezt csak nem sikerült megoldani, hiszen az egyik katakomba harcos 4 ájult állattal versenyben van a +1 százalékért.
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak."

Nem történhetne végre valami az ügyben, hogy egy játékos ne támadhasson több karakterrel?
Belép, támad, majd -mivel neki úgy tetszik ("haver még alszik, támadok az ő karakterével is") és főleg mert büntetlenül megteheti!!!- belép a klántárshoz és vele is megtámadja ugyanazt a karaktert.
Meghatározhatnátok végre, mi tartozik a helyettesítéshez és mi az ami már más kategória!
A multizásnál szerepel a "lehetőleg ne támadjátok mindig ugyanazokat a karaktereket", melyet elég enyhén, olyan "ejnyebejnyésen"
sikerült megfogalmazni és ez a mentalitás érződik a több karakterrel támadás kezelésénél is ("játszatok csak, majd ha sürgős lesz beavatkozni -mint a visszafogottnál, mely üzemeltetőként öngól volt, hiszen nem fogy úgy az őskő és kapóra jött a beavatkozáshoz hogy óriási egyenlőtlenségekhez vezet- akkor majd egyből lesz törvények sora, melyek -stílszerűen- majd csak visszafogják a visszafogott játékosokat"- beavatkozunk)!
A megfelelő büntetések kilátásba helyezésével, majd azokat alkalmazva (gondolom figyelmeztetés, játékosok megfigyelése majd zárolás ahogy szerepel is 1-1 hozzászólásban) nyilván tehetnétek valamit a "játék tisztaságáért"!
Érezhető lehet bárki számára, hogy a "lecsapom a haverral/klántárssal is, mert nekem úgy tetszik, ráadásul hogy fog örülni a puszipajtás, hiszen hetekig nem érte el a kocka célpontját" gondolat már túllép a helyettesítésen és annak tudatában, hogy a több karakterrel támadás már eddig is háborúkat döntött el -sőt az sem kizárt, hogy több játékost is a játék abbahagyására késztetett- talán sorra kerülhetne megoldandó problémaként!
Nyilván van ez is olyan feladat, mint az 1-2 (jó, nyilván több személy életét is megkönnyíti, ha lefekvés előtt megspórolhat 1-2 percet az életéből, hogy a gyakorlásért cserébe állat nélkül hagyja karakterét) játékos által kért "minden állat gyakoroljon" gomb.
Szeptemberben már írtam az ügyfélszolgálatnak. Mellékeltem a támadáslistát, a konkrét csataszámokat. Jött a válasz: megnézik. Azóta is... Írtam az élő segítségnek is. Megnézték: "valószínűleg igazad van, egy játékos támadott, de nem tudjuk bizonyítani!" Tessék???
Most újra nyilvánvaló, hogy a hajnali időpont, a támadáslisták (két másik szövetségtől is elkértem) és az eddigi "tell-ek" alapján 1 játékos élvezkedett más játékos(ok) kárára (nem úgy ).
Dátum: 2011.01.20. 16:06:33
A hatalom tornyát birtokló szövetség játékosai kapnak +10 százalékot a xenózásba fektetett cselekvéspontokra?
Dátum: 2011.01.04. 18:33:40
V2 események:

Ma, 16:03 az aukción megvásárolta a következő tételt: A mágia kisebb köve 0 aranydukátért.

Mi történt?
Kié lett a tárgy és mennyiért?
Dátum: 2010.12.06. 00:32:12
Dukáttermelő varázstekercs használatakor:

"Felolvastad a tekercsen található varázslatot, és kreáltál 2 lélekgyémántot."
Dátum: 2010.11.03. 12:58:17
A fájdalomtűrés képesség -melyet az elsők között (jó, nyilván a kufár barátja és ... után) fognak kifejleszteni- elértékteleníti a tüskés bőr relikviát (szövegezése szerint csak az ellenfél szakértelmére hat, szóval hogy fog ez kinézni?) ?!
Dátum: 2010.10.08. 09:54:03
Ilyen jegyzeted soha nem is létezhetett, de azért blöffnek megtette!
Néhány pontban reagálnék:
1. Amennyiben nálunk valakinek 25-ös felejtése lett volna, azt jó eséllyel kivágjuk a szövetségből!
2. Egyikünk sem tudott a bugról, de ha tudott volna is, miért kockáztatta volna a biztosnak hitt győzelmet? Jó csapat vagyunk, miért tettük volna? Ti megpróbáltátok(volt ahol szövetségi szinten), lebuktatok, ennyi! Mellesleg az egyik "rivális" játékos dobta fel a külső fórumra a bugot. Lehet csak akkor jutott el hozzá az a csalási mód és gondolta ki... velünk, hát most kiderült ki csalt és ki nem!
3. Tőlünk mindenki benne volt a top 50-ben, most meg talán a fele? Az építők maxolták a lészerző szakértelmeket, milyen szakit fejlesztettek volna,mikor ÉPÍTŐK? Lemaradtak szakértelemben? Na és? Számít ez, mikor ők csak építenek?

Ha egy kicsit is kapisgálnád a dolgokat...

Majd a következő V4-en!
Dátum: 2010.10.07. 21:13:05
Magháznál lenne a pont? Nem nálam? Hidd el, tudom miről írok!
Természetesen sajtolok én is.
A 241-es szakiösszegű klántársam valószínűleg behúzza a kvízgyőzelmet, de sajtolás nélkül is nagyot alkot! Ha nem menne a kvízre, min. 2-3 millióval megelőzne az építési listán.
Dátum: 2010.10.07. 21:00:12
Egy kvíz győzelemre hajtó játékos nem sajtol (tehát néhány szakértelmet egyáltalán nem fejleszt). Azt már nem magyarázom el, hogy miért nem!
Dátum: 2010.10.07. 20:46:34
Csak a fúzió stimmel! A tipped is jelzi, miért olyan nagy a különbség a Homokvár és a többi szövetség között!
A rejtély kulcsát a kvíz toplistán keresd! Az építők többsége azért sajtol is.
Dátum: 2010.10.07. 18:06:51
Az építési toplista első 12 helyén NJ játékos, akik szintén nem most kezdték a játékot (ezt a korábbi versenyszervereken már bizonyították: ki építőként, ki epikverőként).
Az első 8 építőnk kb. 100 M lét épített a szövetség épületeibe, mely 12.5 M-es átlag, míg a legjobb nem NJ-s játékos 4.6M-et építő hibrid karakter a maga 482-es tulajdonságösszegével. A lészerző szakik mielőbbi maxolásával és a lé teljes beépítésével értük el a fenti eredményt, nem pedig a hiba kihasználásával.
A "sors furcsa fintora", hogy a csaláselmélet első fagylaltja máris visszanyalt. Mint a zárolásokból is látszik -a konkurencia játékosaival ellentétben- nekünk nem volt időnk játékbeli hibákkal foglalkozni (pláne nem azokat durván kihasználni!), hiszen ahogy a szövetség lapján is sokáig szerepelt: "mi nem játszunk, ez most véresen komoly lesz"!
Dátum: 2010.10.06. 00:47:11
.
Dátum: 2010.09.16. 12:25:07
"Akinek már van aukciós bérlete, és igy nem látja hasznát a féléves aukciós bérletnek, azoknak egy másik relikvia esik, hogy ne érje őket hátrány. Ez a relikvia is (bár a leírásában nincs külön feltüntetve, mivel Baraty egy meglévő relikviát klónozott) csak fél évig lesz náluk!"

Akinek már van aukciós bérlete, az először megszívta a kiégett relikvia bevezetésekor (egy térkapus küldetés alatt van hogy 6-7 darabot is bead a térkapus tárgyak helyett, így a bérlet kb. feleakkora hatásfokkal működik, mint kiégett relikviák nélkül), most jött a második dobás -fél évig az event résztvevőinek is lesz bérletük, a bérlettulajdonosok a bérletszórásoknak köszönhetően mesterségesen generált ellenfeleket kapnak a licitáláskor, a dukát inflálódik...- majd nehogy már a bérleteseknek megmaradjon a lélekkút katalizátor (mely egyébként évek alatt is nyilvánvalóan kevesebbet nyújt, mint fél év "bérleti jog"), ez is csak fél évre szól, mint a "jutalombérlet".
Dátum: 2010.08.24. 11:36:24
Nem kezdhetnétek végre valamit a kristály horda hadüzeneteivel, melyeket közvetlenül a 7. vereség begyűjtése előtt küldenek ki? Egyik szövi rendre megszívja, a másik meg nem! Mi az elmúlt 10 háborúból 8 alkalommal jártunk így (de legalábbis nem tartott 3 napig a háború), van olyan szövi, akinél ez a szám 10-ből 2.

Megoldás lehetne az, hogy a kristály horda nem kezdeményezne háborút.
Dátum: 2010.04.29. 15:12:12
Idézet: Kocos - 2010.04.29. 12:59:59
6 őskövet adhatnátok akkor a regisztrációhoz, ezt gyakorlatilag minden világon minden regelő megkapja.
Dátum: 2010.04.22. 10:34:32
.
Dátum: 2010.04.02. 13:03:46
Tessék? Hogy mondod, apucika puskázós .....gyereke? Most annak örülsz hogy nem szólt rád apád és így büntetlenül rosszalkodhattál?
Hihetetlen különben, hogy senkit nem zavar, hogy az egyik játékos szabadon puskázhat a tanár bácsi könyvéből, a másik meg nem és a puskázást medállal jutalmazzák!
Amennyiben tehát apád nem veszi el tőled a puskázásért járó medált (dicsőség medálja? ugyan már!) -mint az előző szerveren!- , akkor legalább tedd már meg, hogy jó bűnös módjára sarokban térdepelsz, ott nézegeted a játékodat és nem vered itt magad, hogy te ügyesen -és büntetlenül!- puskázhatsz! Ezt még tudásnak mered nevezni?

Lehet, hogy nem te .... oda a szoba közepére, de valamiért csak neked barna a nadrágod!
Dátum: 2010.03.26. 13:09:36
Nem, de ez nem is lényeg. Az számít, hogy a központi adatbázishoz való hozzáférése unfair a többi játékossal szemben, és ezen tény komolytalanná teszi a kvízversenyt.
Dátum: 2010.03.26. 12:59:08
Vezet annyival, csak nem vadászott le minden csp-t, mint ahogy én sem.
Csak hogy képben legyél: nekem is jócskán maradt még csp, jóval több mint a pillanatnyi ~ 300 diff.
Dátum: 2010.03.26. 12:52:03
"(nincs cím)
Ma, 07:43:54
Egyébként e levélnek előzménye is volt: néhány nap után én vezettem a kvízlistát, erre szemtelen módon még gratuláló levelet írt, holott tudta, hogy ezt a versenyt neki rendezik és nincs senki, aki szembeszállhat a "központi adatbázis hatalmával"!"


"De azert egyvalami van. Ezt tudasnak hivjak. Ha nem rendelkezel felette, amiatt ne ram legyel merges.
BTW: nem kell elolvasni az uzenetet amit irok, ha nem erdekel. Ott a torles gomb ugyesen megnyomod. Hidd el nem foglak elarasztani levelek garmadajaval hogy bosszantsalak. Ahhoz eleg ha leirom az igazat."

A tudás ott is mérhető, ha képes vagy értelmezni, hogy ne írj nekem!

Miután a fórumban NYÍLTAN megkértem az értetlensége miatt most már hülyegyereket, hogy nekem ne írkáljon privire, csak írt és flegmáskodik, szóval a továbbiakban ne gondolja már senki szentnek, ha lehet!

A tudásról pedig: ez csak a puskázás tudománya és még hepciáskodsz itt nekem! Leraktam én annyit a való világ asztalára mint te! A nyilvánvaló különbség e játékban az, hogy te kvízadminként szabadon puskázol a központi adatbázisból, én meg nem!