Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xena

Dátum: 2011.05.30. 14:01:37
Ez eltér az eddigi megoldástól és rosszabb is.
Korábban ilyen esetben az olimpiát meghosszabbították, most pedig egyik játékos kettőt tölt, a másik pedig csak egyet (már ha nem lesz újabb probléma).
Dátum: 2011.05.18. 09:37:03
Xena
Dátum: 2011.05.17. 11:51:20
Az aszfaltból már nem lehet kijönni! 13 bajnoki medállal főleg nem!
Milyen lehetőségek maradtak?
1. Kérjük a játékvezetést, hogy a környezetedben lévő karakterek nyugalmának biztosítására adjanak a karakterednek aranyat, hiszen egy 13-szoros bajnok karaktert nem tehetnek tönkre azzal, hogy sunyi módon lezárják 3 hét elteltével az eventet. Látniuk kellett volna, hogy még kell egy győzelem! Esetleg megkérdezhették volna, hogy mikor lesz meg az az 1 gól, hogy lezárhassák az eventet.
2. Törölsz, hiszen egy ekkora tragédiával nem lehet tovább játszani. Egy 13-szoros bajnok tapasztalatával felvértezve még sokra viheted az új karakterrel!

Bárhogy is döntenél, tényleg szemét egy eljárás pontban 10-kor lezárni az eventet, mikor még ki tudja hány olyan játékos van a különböző világokon, akik nem tudták mikor ér véget az event és "eltökölték az időt", mialatt még egy győzelem hiányzott. Ez az utólagos sírás inkább azt bizonyítja, hogy néhány rabszolgán felnőtt bajnoknak is lehetnek gondjai a játékkal (10-kor vége, 1 győzelem hiányzik, akkor gólt lövök és nem rácsodálkozok a világra, hogy de bal...z voltam és ezt még tetézve másban keresem a hibát)!
Dátum: 2011.05.17. 09:41:03
10 pont.
A kevesebb gépidővel rendelkező, küldetéseket sem olyan intenzitással pörgető játékosok többsége védekezésül fejlesztette ki a másodlagos szakértelmeket.
Top karakterként is érthető lehet a céljuk: unják már a küldetéspörgető "szupermenek" napi tizenvalahány verését és a maguk módján tesznek róla, hogy ne találják meg őket 35 percenként.
Megoldás:
lassulnak a küldetések, a kocka tovább kockul, amíg gyógyítja az állatait vagy szakértelemfejlesztés (itt van még a feldobom a témát, hátha belenyúlnak és megúszom "melléfejlesztés" nélkül lehetőség is).
A vastag bőr fejlesztése nyilván nem optimális az iq és társai rovására, a másodlagos varázslat azonban optimálissá teszi!
Belenyúlni, hogy a korábbi mészárláshoz ne kelljen annyit gyógyítani?
Akkor e probléma megoldására csak a toptoptop toljon már x szakértelmet pluszban, akár az optimalis iq, iq, iq, kritikus... fejlesztés kárára, mint hogy a vastag bőr hatásfokát megnövelve(vagy más módon segítve) ne sérüljön az optimalizálás.
Mi a megoldás tehát toptopként?
Fórumbéli aktivitás, érvelni hogy nem optimális vastag bőrt fejleszteni (eddig azért más is eljutott!), várva hogy a rendszer továbbra is kiszolgálja kívánságait vagy megoldani léből még akkor is, ha az eddigi 100 százalékhoz konvergáló győzelmi esély esetleg csökkenhet 1-2 százalékot?
Újra és újra lesz panasz/"sírás", ha a kicsik tennének valamit a mészárlás ellen, ha a törlés helyett megragadják -jelen pillanat egyetlen- lehetőségüket, hogy a támadónkénti napi x vereség csökkenjen.
Dátum: 2011.03.27. 23:19:02
.
Dátum: 2011.03.27. 22:42:50
.
Dátum: 2011.03.27. 16:40:17
.
Dátum: 2011.03.27. 15:49:16
.
Dátum: 2011.03.27. 15:26:46
.
Dátum: 2011.03.27. 13:02:52
.
Dátum: 2011.03.27. 12:29:22
Idézet: Ricskosz - 2011.03.27. 12:25:47
és te mi vagy a 0 azaz 0bajnokiddal? biztos nagy májer vagy a környezetedben...


0 bajnoki?
Eddig úgy kb. 1 tucatot húztam be (igen, majd minden másodikat!). Eladogattam őket, de ezt honnan is tudhatnád?
Jó ám az, mikor "szelel valakinek a szája" (irónia vagy sem? ezt most gondold át az előző hozzászólásod után, aztán jöhet valami cufflából... ó ez is az volt?!)!
Dátum: 2011.03.27. 12:15:23
.
Dátum: 2011.03.27. 10:52:05
.
Dátum: 2011.03.27. 10:28:04
.
Dátum: 2011.03.27. 08:35:21
.
Dátum: 2011.03.26. 23:04:05
Erről van szó! Ez a lényeg!
Nem volt háttérinformáció! Nem tudtatok semmiről! Hepciáskodott, csak mert mást tart helyesnek (ki nem ... le?)!
Hozott egy döntést a szövetség nevében -kizárt a szövetségből, melynek egyik alapítója voltam- anélkül hogy megbeszélte volna veletek! Olyan dolog miatt, mely még az előző szerveren is csak néhány szmájlit váltott ki a vezetőkből. Azokból a vezetőkből akik megjárták és megnyerték velem mind a 4 eddigi versenyszervert!
Dátum: 2011.03.26. 22:03:14
Köszönöm!
Végre emlékszik rám valaki!
Sajnálom, hogy csak az első két szerveren játszhattunk együtt! A csapat értékes tagja voltál!
Sokat küzdöttem, hogy oldjam a köztetek lévő feszültséget (mondjuk úgy borzoltam a kedélyeket a hosszas lobbizással! ), de nem jártam sikerrel!
Dátum: 2011.03.26. 21:07:47
.
Dátum: 2011.03.26. 11:12:05
Tisztelt Hegylakók, Állatkák, Csak simán torony és Homokvár lakói, valamint győzelemre törekvő "minimum félkockák"!


Először is elnézést kérek a következő néhány sor látszólag magas lováért. Nem verem a mellem, csak úgy vélem hozzátartozik a történtekhez.
Mind a 4 győztes csapatban játszottam (remélem emlékeztek még rám: Nellus, Bálványkígyó, Kolompár Banderas, Építő), az építőversenyt 3 alkalommal nyertem meg, milliókat ráverve az utánam jövőkre (a 3. szerveren -már agyonnyert állásban- az utolsó másfél nap elszólított a való világ és így az egyébként kiváló játékos csapattársam beelőzött).
Az első 2 v4-en a vezetőség tagja voltam (kérésemre a háttérben maradva) és nem alkalmatlanságom, hanem való világbéli elfoglaltságom miatt lettem "közkatona" a későbbiekben. Én voltam az is, aki a "gyilkos vagy áldozat" játék fórumban jól játszható változatát sikerrel bevezette az eddig győztes szövetségekben (hátha így ugrik be valakinek ).

Az előző V4-ek irányítói sajnos ezúttal nem vállalták a játékot.
Ezen a világon -az előző v4-es győztes csapatba valahonnan éppen csak beeső- önjelölt vezető született, aki azzal van elfoglalva, hogy (szakértelem)fejlesztési parancsokat osztogasson nekem (úgy, hogy le van maradva tőlem a szakilistán, és egyébként sem optimális az általa kiadott fejlesztési terv!), valamint megmondja azt, hogy kémkedhetek (ez olyan rosszul hangzik, mondjuk inkább úgy, hogy új játékosok-, és azok taktikáinak megismerése vezérel, mely információkat igenis képes vagyok hasznosítani) e, amíg nem csatlakozom a főszövetséghez vagy sem.
Teszi a törvényt etikáról, miközben az 50 ősköves remélt kvízgyőzelemért cserébe lélekenergiák millióitól fosztja meg a szövetségét. A szövetség nevében jelenti ki, hogy ha kémkedek akkor nem lehetek a szövetség tagja, mert ő -és a fia- így dönt.
Ez egy harci/pvp játék és így a kémkedés kapcsán -mondjuk úgy- etikátlan etikáról beszélni.
Nos: egó az van itt is és egy biztosnak vélt medálért cserébe sem mondhatja meg nekem egy vezetőként még nem bizonyító "senki", hogy mit tehetek, mielőtt csatlakozom (vagyis most már nem csatlakozom )!
Eddigi v4-es szövetségeim vezetése -és nem csak a miénk: más szövetség is vélte már úgy, hogy nyitott szemmel jár - eleddig nem talált kivetnivalót a kémkedésben.

Őszintén szólva -aki az előző v4-eken velem küzdött, tudja- nem volt jelentősége a kémkedésnek, inkább csak poénnak volt jó, hiszen a szakértelemfölény és aktív/kocka játékosaink miatt nyertünk és nem volt olyan információ, melynek a győzelmet köszönhettük volna. Csak a fejetlenségről, önjelölt vezetőkről -akik erőltették építés szakértelem nélkül, vagy építés szakértelemmel lészerző szakértelmek nélkül az építést- kaptunk képet.
Az etikátlanságról:
lelkizik valaki a pókeresek közül pl. azon, hogy körfold után kisvakként a szuperfeszes-szuperpasszív, buborékba jutásért remegő játékos nagyvakját ellopja a játék középső szakaszában? Információhoz jutott és hacsak nem néz bele mondjuk K5o-val Kurnyikovába (vagy még jobb lapba, amivel megad az ellen), akkor besöpri a potot és nem gondol etikára.
Vegyük a sakkot: etikátlan megverni egy olyan játékost, akire adatbázisból fel tudtok készülni (vagy inkább azt mondjátok, hogy nem kapcsoljátok be a gépet, nem kell a játékon kívüli előny)?
Bármilyen stratégiai, taktikai... játékban kihasználatlanul hagynátok e az információszerzés lehetőségét?
Ha a fentiekre egyértelmű nem a válasz, akkor hogy is kérhetnénk számon etikátlanságot egy harci játékban!
A mostani vezető is az előző csapat tagja volt, akkor mégsem emelte fel a szavát az etikai vétséget elkövető csapattársai (nem csak egyedül voltam!) ellen, csak most nyílt ki a szeme, hogy vezető lett (valahogy).
A döntés, miszerint nem vesznek be a csapatba (melynek eddig a v4 kezdetétől része voltam, ők pedig nem!) a szövetség nevében (mely jelenleg 11 főből áll, tehát a volt csapattársak többsége nem is tudhatott az ügyről!) -a nevetekben- született, holott nyilván egyéni döntés ( az egyik vezető -apa- meghozta, a másik -a fia- pedig rábólintott), mondjuk úgy: "csakazértis dac" hozta létre!

Az előző v4-ekről általam ismert, vezetőként már bizonyító személyek sajnos ezúttal nem indultak és a játékostársak többsége sem. Az mindenki számára nyilvánvaló lehet, hogy a v4-en eredményes, top akárhányadik játékos és a vezető nem egymás szinonímái, melyre a fent említettek is rámutatnak.
Kérek mindenkit, akiben él a szervergyőzelem (és így a medálszerzés! ) iránti vágy, tenne is érte és megtisztel bizalmával az keressen már meg privin, hogy együtt kivívhassuk a győzelmet!
"Félkész" katonai alakulatok, szakizó kőművesbrigádok jelentkezését is várom (vagy ha úgy tetszik: én jelentkezem náluk! ).
Dátum: 2011.03.03. 15:19:23
Idézet: Noug - 2011.03.03. 13:15:17
V2, kristály horda előjött a katagombából, hadat üzent a Vackornak, majd azzal a lendülettel vissza is mászott a kombába. Ez most új feature vagy bug?