Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jademaster

Oldal: 12345678
Dátum: 2012.05.17. 14:00:14
Tőlem is ment a 10-es, mindenképpen!
A kérdés jogos, bár megmondom őszintén, én mostanában kis szinteken próbálok portyázgatni v2-n, keresgélem a jelenleg durva szakizás miatt legyengült karakteremnek üthető ellenfeleket küldetéshez, hát nem egy, nem kettő, hanem vagy negyven körüli olyan üzenettel találkoztam karlapokon: "a karakter átmenetileg zárolva van". Néha gyakorlatilag egész szövetségek. Szerintem nem dobolják ki Mikiék, mert ezek között volt pár elég csinos LE diffis karakter is. Esélyesen tehát volt akit elkaptak relatíve korán (alacsony szinten már, lévén hamar mennek szerintem a feljelentések). Szégyenfal topicot mégse csinálhatnak a nagy fórumon. Tehát szerintem biztosan volt már.
Dátum: 2012.05.16. 23:04:15
Adott játékkörnyezetből kiemelkedni, abban jól, sikeresen játszani (lásd versenyszellem) most is alkalmas bármelyik szerver. Egyszerűen azokkal versenyezz, taktikázz, harcolj (és ha tudsz győzz ), akik veled egy szinten vannak. Ha meg a top1 lenne neked a célkitűzés, akkor v5. Nyilván nem kis meló lenne behozni az első helyezettet, de te keresed a kihívást, nem?
Dátum: 2012.05.16. 22:44:20
Idézet: Dangerous05 - 2012.05.16. 22:40:54
És ne is mond, hogy nem az számít, mert aki azt mondja nekem, hogy nem azért játszik egy ilyen játékkal, hogy a legjobb legyen, az vagy egy társadalmilag elnyomott, netán egy depressziós ember, vagy hazudik.


Hűha! Minden pók és vf-es karakter, akik vért izzadnak azért minden világon, hogy a lehető legkésőbb lépjenek szintet (ez kb fedi a felső 2-3 kategórián kívül az összes bajnokot és tapasztalt vagy jó játékost) tulajdonképpen társadalmilag elnyomott és depressziós ember... Ti tudtátok magatokról? Nem mellesleg én aki két kézzel kaparok perpillanat egy szakértelem után, ami elfelezi a kapható Tp-t a vadászatokért, vagyis növeli a rést köztem és a nagyon elől állók között, én akkor hazudok (nem hazudok, mert tényleg) vagy menjek pszichomókushoz. Hmm... Érdekes gondolat

Ismerd meg a játékot, mielőtt nyilatkozol
Dátum: 2012.05.16. 21:57:43
Lehet, de őskővel és a végén megtartom
Dátum: 2012.05.16. 21:16:45
Úgy értem megnövelni kell a karakterlapon, vagyis karakterlapra kattintani és ott összesen 3 alkalommal a vonatkozó tulajdonság előtti zöld keresztre. Persze ez nem biztos, csak egy erős tipp, azért reménykedhetsz, de ne lepődj meg nagyon, ha nem fogadja el a templom... (És ne szidj nagyon ha a vészmadárkodásom bejön )
Dátum: 2012.05.16. 21:14:43
Fene, akkor megcsal a memóriám Sorry A lényege ettől persze nem változik a tárgynak, Cras meg vagy követve
Dátum: 2012.05.16. 21:01:44
Elírás Khadmium csapda (talán én jól írtam ) +1% esély szörnyelfogásra
Dátum: 2012.05.16. 20:55:59
A probléma az, hogy a leírás szerint: "Növeld meg a karakterlapodon" te meg az egyéb menüpont, Landragór alatt növeled meg vele. Biztos én sem lehetek persze, de komolynak tartom az esélyt, hogy Landragort nem fogja elfogadni...
Elnézést ha félreérthetően fogalmaztam Természetesen a szintjéhez viszonyítva gondoltam, amúgy v1-en Aurri a neve és most gyorsan felugrottam meg is nézni, eléggé elől áll a LE diffi toplistán (26. a maga 86-os szintjével és bő 60 millás rablásával) de a lényege inkább nem a statisztika lett volna, hanem mint egy adott taktika (pók) egyik legkiemelkedőbb karaktere, így lett volna pontos.
Dátum: 2012.05.16. 18:50:15
Naná, hogy jó lenne, csak most én vagyok az (ha meg nem haragszol Cras ) aki általános Beho szemléletből indul ki Legalábbis amennyire visszaemlékszem Miklósnak folyton mániája ez a minden funkcióra egy relikvia (most esetleg AF képesség), csak úgy változtatni ritkán hajlandó. De persze a tiédnek örülnék a legjobban
(Bár az persze tény, hogy az ilyen "Lépj 2 szintet!" feladatok eléggé leegyszerűsödnének )
Jah, valamikor így gondolkodtam én is Tulok bátyó, de már nem Mióta visszatértem, direktben nem vagyok hajlandó totál rápörögni a játékra és nem vagyok hajlandó azon siránkozni ki az aki csal, ki milyen scriptet használ, meg ilyenek. Én jól elvagyok most, megvannak a magam kis céljai a játékban. Nem tudom lehet-e még kvíz olimpiákat nyerni scripttel, de nem is érdekel. Bajnokit nem is akarok különösebben. Akinek ez annyira fontos, tőlem annyit scripttel, amennyit akar, én ebből a taposómalomból kiszálltam, köszi.

Fontos lenne a tiszta játék úgymond, de ha Mikiéket nem érdekli, akkor nem mindegy menyit vartyogunk? Egyszerűbb hagyni az egészet a fenébe.

Mellesleg: Aurrival váltottam néhány levelet még anno, a törlésem előtt. Róla én speciel nem tudom elképzelni, hogy csalna. Nyilván az én meggyőződésem semmire sem bizonyíték senkinek, azt sem mondom, hogy jól ismerném. De az "ártatlanság vélelme" igenis megilleti mindenkitől, ha nincs az ellenkezőére egyértelmű vagy legalább súlyos bizonyíték. Elszaladtak az indulatok mindenkivel. Nem kéne. Részben azért, mert Texex egy jó játékos, aki talán túl messzire ment, de azért az indulatai azoknak, akik... hmm... komolyan veszik úgymond a játékot megérthetőek. Másrészt mert Aurri tudtommal jelenleg az egyik legjobb játékos egy adott statisztikában, aki mind játékban, mind fórumon tett már le annyit az asztalra, hogy nagyon szilárd tények nélkül senki ne vádolja meg csalással. Szerintem. Jademaster vége
Dátum: 2012.05.16. 18:20:14
Csak nyugi Wuher. A templom pont olyan, mint az összes többi Behos fejlesztés. Átgondolatlan, gyenge és használhatatlan bekerülésekor, lévén gyakorlatilag ez az éles tesztfázisa. Ha eleget tépjünk a szánkat, akkor lassan Miklóséknak is kezd majd leesni a tantusz, ahogy egyre kevesebben csinálják majd az újdonság varázsának elmúltával, még inkább. Akkor majd elkezdik reszelni jobbról-balról és a végére még játszható is.

Templom lassítása nem egy rossz ötlet, előbb pengetnék ki érte akár őskövet is ha erre is valami relikvia lesz, mint a szerencsekerekes marhaságra. Reméljük ezt is a füle mögé írja a főnökség.
Mindkét oldalon elragadtatjátok magatokat skacok/csajok! Texextől tényleg nem volt jó ötlet kapásból csalózni, bőven normálisabb felvezetése lett volna ha kérdez Aurritól akár, vagy akár itt a nagy fórumon, hogy script nélkül lehet-e ilyet, megkapta volna a korrekt választ és kész.
Másik oldalról ha az ember éppen fel van pörögve agyilag, akkor mondhat olyat néha, amit utána egy órával, józan fejjel már nem tenne. Ilyenkor tényleg nem az lett volna a megoldás Chana, hogy ennyire (erre én sem tudok mást mondani) lekezelően szólsz vissza, hiszen ezzel csak az indulatokat szítod.

A dolog a maga kurta-furcsa módján megoldódott, most már tessék a feleknek lehiggadni, ez ugyanis még mindig egy istenverte játék, nem életforma. Szuszáááá mindenkinek.

Tex: anno én is kaptam 3 napot a Banán szigeteken, ne lepődj meg, ha üdülésnek fogod érezni Nem hiszem, hogy az idézet mondatért kaptad amúgy, ha ennél durvább nem volt és gondolom szavaid alapján nem, akkor inkább a gyanúsításért, pontosabban nagy nyilvánosság előtti gyanúsításért lehetett. Pihensz egyet a 3 napban játéktól távol, lehiggadsz és 2 hét múlva már csak röhögni fogsz az egészen
Dátum: 2012.05.16. 10:41:16
Offsboy:
Ha a templom miatt kell egy háború és azt írja az ellenfél (idézlek):
Idézet: Offsboy - 2012.05.16. 10:17:02
Röviden annyi az ajánlatom, hogy ha partnerek vagytok abban, hogy a templomos "győzz 3-szor háborúban" küldetést megcsinálhatjuk rajtatok (lebeszélt, átöltözött, 0 LE-s csaták), akkor szokásunktól eltérően citadella csapás nélkül kapitulálunk ellenetek.

Akkor nem lett volna egyszerűbb, korrektebb és mindkét félnek előnyösebb rábólintani? Nálunk legalább is így működött. Egyik oldalon sem hal bele senki ha bőrgatyára/bőrtangára (nemtől és ízléstől függően ) vetkőzik és így minkét fél meg tudja oldani a dolgot. Még feltétlenül sakkozni sem kell azt mondanám a háborúkat. Mivel ezt a nyomorú feladatot úgy is bedobálja a gyagya templom, akkor ha keres az ember egy hozzá hasonló tagokból és hasonló kútmérettel rendelkező szövetséget, úgy is simán belefér, hogy akkor kapitula most én, következőn te, megint én, megint te. (Nyilván kis szövetségeknél ez nem annyira működik, ott még nagyon számít a kútban lévő LE, de azoknak minden világon tucatjával hevernek az inaktív szövetségek).

Összességében csak annyit akartam mondani a megbántás szándéka nélkül, hogy ha már egyszer van lehetőség valamiben segíteni másnak (jelzem úgy, hogy ez különösebb hátránnyal se jár) akkor valamivel szimpatikusabb megoldás lett volna, az "oké, csináljátok, meg csináljuk mi is, azt had menjen" mint a "nekünk tök mindegy".
Dátum: 2012.05.15. 23:48:07
Portyázó, aki csak abból él. Kiismerve és kihasználva a játék sajátosságait olyan ellenfeleket keres, általában sikeresen, akiktől nagyon sok LE-t szakíthat. Mivel vadászni nem is hajlandó (minek?) rendkívül lassan lép szintet, de bárki másnál több LE-t szerez, éppen ezért legfeljebb egy másik pók győzheti le, másnak általában még 4-5 szinttel magasabbról sincs semmi reális esélye erre, legalábbis ha a pók már komolyabban elfejlődik. Kb ez a pók.
Dátum: 2012.05.15. 19:13:23
Idézet: Szent Vilmos - 2012.05.15. 19:00:33

9763 győzelem, zsákmányolt lélekenergia: 6.334.765, stb ...
Szerintem elegendő tudást biztosítanak ezek az eredmények.


Khmm... Nem azt mondta senki, hogy te értesz a legkevésbé a játékhoz. Figyelj, gömbözni v1-en nem tudok, ott nem játszok aktívan, nem tudlak megnézni részleteiben, de:

56-os szintű vagy. A komplett felszerelésed, ami rajtad van 55-ös. A te szinteden a maximális kereskedelem (turbóval) már alapkövetelmény, főleg ha non-prémmel akarsz lépést tartani másokkal.

A 80 teljesített küldetés egy hangyányit vékonykának látszik ránézésre, bár ez nem olyan vészesen, de nem ártana mielőbb elérned az ismételhetőeket, ha LE előnyt akarsz termelni.

Főleg ha ezt eddig főleg a fertőzés adta meg. Most jár 75%-on. Vagyis néha küszködtél vele, aztán hagytad a francba. Ritkán jó út ingázni két verzió között. 100% nem éri meg. Neked az lesz, még inkább szívni fogsz, non-prémmel meg főleg.

Lehet erős karit gyártani kövek nélkül, elég sokan bemutatták már. De a karakterlapod elsőre látható része nem arról tanúskodik, hogy veled megegyező tudású játékosok tették. Húzzál bele
Dátum: 2012.05.15. 19:00:53
Megsúgom az 50-60-as kriteket a te szinteden éppen azért kiemelkedőnek se nevezném. De most nem is ez a lényeg. Azt mondod:

Idézet: Szent Vilmos - 2012.05.15. 18:41:41

A "az ÉP regen prémmel és maxos gyógyítószentéllyel ennyi idő alatt visz fel" hiányzik csak a boldogságomhoz.


Maxos szentélye elég keveseknek van, de ha ez hiányzik a boldogságodhoz, akkor beszélj a szövitársaiddal, győzd meg őket valahogy és vakoljátok fel. Nem, senki másnál sem építhető kövekből, ez van, ez már csak egy ilyen régi módi épület, mit lehet tenni.
Ép regen prémes verziója hiányzik és nem akarsz érte fizetni? Gyógyital. Kiadás másokhoz képest? Az. Miért? Mert ő támogatja a játékot, amiért joggal vár el előnyöket.
(Valaki hallott bárkit panaszkodni Vilmoson kívül a prémesek regen gyorsítása miatt? Nekem évek alatt sem ugrik be ilyen ember).

Ne morogj, ne irígykedj, hanem gondold át és cselekedj. Előbbre fogsz jutni.

Dicsőséget senki sem vesz amúgy. Mindenki megdolgozik érte. A prémiumosok is. Ha nincs agya a kövei mellé, akkor kitörölheti vele a szőrösebbik felét. Az meg nem dicsőség, hogy ingyen használod a játékot, az egy lehetőség. Nah, nagyjából ennyi lett volna.
Dátum: 2012.05.15. 17:54:58
50-60 környékén papíron már bőven olyan szövetségbe kéne tartozz, ahol ezek az épületek elérhetőek, lévén a fontosságuk esszenciális. Ha nincs meg, nagyon, de nagyon sürgősen feküdjetek rá és ezt mint jó tanács mondom.

Ha a támadóid optimálisan meg tudják csinálni rajtad a krit ütés, krit vari és kábítás küldijeiket, akkor ez annyit jelent: alacsonyak a kritikusaid és a védekezésed. Nem csoda, hogy kikapsz, önmagában a TÖ gyakorlatilag alig jelent valamit is. Annak eloszlása pl lényegesebb és természetesen nagyon nem mindegy milyen szakértelem hátteret építettél ki mögéjük. Akadémia nélkül ráadásul nem hozzáférhető neked sem visszafogott fejlődés, sem energiahasznosítás, sem hordázás, sem kritikus varázslat, sem manakonstrukció, sem mágikus regeneráció, stb.

Elsősorban nem a prémium hiánya miatt érzed magad gyengének, hanem a szövetségi háttered és a szakértelmeid az okai. Nyilván nagyon kevesen fognak bajnokit nyerni akik nem költenek a játékra (és ez így is van jól) de erős karaktert igenis ki lehet hozni enélkül is, láttam eleget.

Ha a szövetséged aktív, csak más irányba fejleszt, akkor beszéld meg velük, hogy álljatok át az akadémiára vezető útra (már csak építés miatt is, manakonstival a többi is gyorsabban meglesz, sokkal, hidd el) ha meg nem azok, akkor keress másik szövit magadnak. Komolyan.

EDIT:
Megkerestelek, ha a Szentek és Sérthetetlenek közé tartozol v1-en, akkor a klánodban minden adott a fentiekhez, vagyis a kérdésed:
Idézet: Szent Vilmos - 2012.05.15. 17:43:22
Na és azt is megmondaná valaki, hogy hol talál a szegény nyomorult kari ilyen szövetséget épületekkel?

Nem igazán értem. 2 szint kell az akadémia maxolásához, minden más megvan az említettek közül. 2 szint nem nagy kaland, húzzatok bele
Dátum: 2012.05.15. 10:09:37
Egyetlen szolíd kérdés, ami eszembe jutott, lehet volt róla szó (ennyit most nem tudok végigolvasni):
Toppoknak nem lesz megoldhatatlan így a VT 2 szintlépős feladata?
Oldal: 12345678