Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2009.06.28. 15:50:37
Attól tartok, hogy nem is igazán akarod megérteni javaslatom célját.

Amennyiben nincs értelmes javaslatod, akkor legalább próbáld meg elfogadni, hogy másnak van, még ha nem is értesz azzal egyet, amit mond.

Semmire nem mennél ezzel, a feletted lévő ugyanúgy fejleszti tovább. Ezt akkor tudnánk kijelenteni, ha ha eltörölnék a korlátot.
Dátum: 2009.06.28. 15:43:10
Szuper amit írtál, csak nem igazán értem mondanivalód lényegét.
Dátum: 2009.06.28. 14:32:20
Mindig elszomorítanak az ilyen hozzászólások. Amit idekiabáltál, azon kívül van valami értelmes, konstruktív javaslatod is?

Speciel én a szintemhez képest jelentősen erősebb vagyok a többi játékos legnagyobb részénél, és nem nem vagyok "Pók/Sharpa-klón". Sőt, azt sem tudom, kik ők, nyilván nem a 2. világon játszanak, ahol én játszok.

Nem tudom, ők milyen taktikával emelkedtek ki a többiek közül de ezek szerint mégiscsak kellett valami taktika, amire ők hamarabb rájöttek, mint a többi játékos.

Gondolom arra is van valamilyen magyarázatod, hogy akkor nekem mégis hogy sikerült, ha egyiket sem utánoztam. Kíváncsian várom.

Mindenesetre nagyon szomorú lenne, ha úgy volna, ahogy gondolod, hogy nincs választása az embernek, ha jól akar fejleszteni. Roppant egysíkú volna a játék ami szerintem nem így van.

A 170-es kereskedelem határ megszűntetése szerintem azért volna jó mert adna némi szabad mozgásteret a felhasználónak, hogy mennyit fejlesszen rajta (a LE növelő szakértelmeknél természetesen, jó ha van korlát). De ezt már párszor leírtam.
Dátum: 2009.06.28. 13:15:15
Mivel foglalkozik a herpetológia?
madarakkal
bogarakkal
csúszómászókkal
növényekkel
A herpetológia a zoológia azon ága, amely a kétéltűekkel és hüllőkkel foglalkozik. - Wikipédia

Nagy az isten állatkertje...
Dátum: 2009.06.28. 13:12:41
Hogy írják helyesen?
egy kanyar nem lehet egyenes
az egyeneskanyar
az egyenes kanyar
a egyenes kanyar
Helyesírásilag az első és a harmadik is jó (logikailag csak az első). Kérlek, javítsátok, de inkább töröljétek, ha lehet.

Kösz.
Dátum: 2009.06.28. 10:59:27
De hát nem az volna a lényeg, hogy a taktikázásra használható szakértelmeket taktikára használjuk?

Azt, hogy sok ez a 170, az mondja általában, aki úgy gondolta, hogy inkább nem fejleszti. Így tud összejönni 18 szint különbség. Aki nem veszi a fáradságot, hogy fejlessze, meg nyilván azért hangoztatja a maga igazát, hogy aki fejlesztett, annak nehogy már lehetősége legyen kiaknázni a szaki adta előnyöket.

Végül is húzzuk már vissza egy kicsit a jobban játszó játékosokat a gyengébbekhez, legyen ez a "jutalmuk", mert jobban játszottak, nem?

200-300 szaki, TP "hátrányt" úgy lehet csinálni, hogy pl, nem fektetsz bele +CSP-t adó szakértelembe, vagy nem fejleszted ki rendesen a SM-t. Vagy nem költöd el a CSP-t. De ez mind olyan, hogy ott van rá a lehetőséged, csak meg kellene csinálni. Valaki megcsinálta, ezért jobban fejlődött. Őt meg "jutalmazzuk" meg azzal cserébe, hogy nem adunk neki lehetőséget taktikai előny szerzésére!

A 3000 bekapott sebzésre pedig van orvosság: fejleszted a sebgyógyítást, mint ahogy én is. 20-as szinten, 80-as egészséggel már egész szépen visszanyerem több, mint 25%-át a kapott "áldásnak", ha becsúszik egy verés. Persze ez is olyan, hogy ha nem fejleszted, akkor nem lesz jobb...

Hidd el, a 170-es kereskedelem korlát eltörlése nem azokkal szemben juttatna előnyt, akiket 2000:200-ra meg bír verni az ember, hanem a vele egy súlycsoportú játékosokkal szemben jelenthet sokat.
Dátum: 2009.06.26. 12:16:46
Azt, hogy 160-ról 170-re emelték, nem tudtam. Valóban van sok igazság abban, amit mondasz, bár nekem most lazán meglenne a 180 kereskedelem (182 épp), úgy, hogy tul. összegben sem maradtam el.

Látom a korlátnak értelmét, csak az a gond, hogy előbb-utóbb sokan elérik a 170-et, és akkor megint ugyanott vagyunk, hogy annak van jobb fegyója, aki magasabb szintű.

Én pl. úgy számoltam, hogy olcsóbb még 10 kereskedelmet kiépíteni, mint 160-as tulajdonságokra ráfejleszteni azt a pluszt, amit az új tárgy adna.

Ha meg valakit úgy vernek el, hogy 250:2500, akkor mindegy, hogy 18, vagy 20 szinttel nagyobb fegyvertől kapta.

Én inkább bevállalnám a korlátlan kereskedelmet, bár lehet, hogy ezzel sokan nem osztják a véleményem.
Dátum: 2009.06.26. 10:45:55
Szerintem meg nagyon nagy kár volt belerakni a 170-es korlátot a kereskedelembe, mert ezzel gyakorlatilag be van betonozva a magasabb szintűek előnye.

Én a visszafogott fejlődést választottam, hogy minél erősebb legyek a szintemhez képest, azonban a 48. szintnél már jóval több TP kell szintlépéshez, és azok, akik el tudnak verni ismét bekerültek a +6-os körzetembe.

Tulajdonságaim ugyanolyanok, mégis elvernek, mert nem tudok kereskedelemmel kompenzálni, "hála" azoknak, akik kisírták hogy legyen benne 170-es korlát.

Így gyakorlatilag ki lett nyírva a visszafogott fejlődés tápsága. Nagyon dühítő.
Dátum: 2009.06.23. 22:33:33
Kinek a nevéhez fűződik Ynev világa?
Terry Goodkind
Paul Anderson
Isaac Asimov
Wayne Chapman
ultraspec.
Dátum: 2009.06.23. 22:32:40
Melyik autó tipust nem a BMW gyártja?
YX8
X6
M6
Z4
ultraspec.
Dátum: 2009.06.21. 15:46:20
Melyik sorozat egyik főgonosza Syler?
Dexter
Heroes(Hősök)
Prison break(A szökés)
Pushing daisies(Halottnak a csók)
Hát egyiké sem, mivel Sylar a neve. Légyszi javítsátok.
Dátum: 2009.06.18. 19:19:22
Hány km a Grand Canyon legmélyebb pontja?
1.8 km
1.6 km
1.3 km
...
A kérdés elég bénán lett feltéve, de ezzel már nem is foglalkozom.

Az angol Wikipedia szerint 1.83 km. Bejelölöm az 1.8-at, mert az van hozzá a legközelebb, mondom, biztos még kerekített is egy kicsit.
http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Canyon (második bekezdés, 4. sor a gyöngébbek kedvéért)

De nem! A kérdező szerint 1.6 km a jó válasz.

Szánalmas, légyszíves javítsátok a kérdést. Vagy töröljétek...
Dátum: 2009.06.14. 23:36:29
Melyik világban játszol most?
1
3
2
4

"gratulálok" ehhez a kérdéshez. Kérném azonnali törlését.
Melyik filmben NEM szerepel Cate Blanchett?

Benjamin Button különös élete
A Gyűrűk Ura
Aviátor
Átkozott boszorkák


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ok, ennyi erőkkel a 3/4 adatbázist ki lehetne zúzni...
Dátum: 2009.06.04. 13:26:41
Hol tudod megnézni a többi Végzetúrral vívott csatádat?
Este 20 órától a TV2-n
Az Információk menüpontban
Kit érdekelnek az elmúlt csaták?
www.vegzeturinfo@info.hu
Twit of the year kaegória

Töröljétek, kérlek, vagy bocsássatok egy dögsugarat a kérdezőre.
Dátum: 2009.05.27. 22:48:50
Kit neveznek az édesanyák megmentőjének? (higénia)?
Te
Robert Koch
Sir Alexander Fleming
Semmelweis Ignác Fülöp
Ha már a higiéniánál tartunk, úgy látom, a kérdező agya is steril maradt, a tudás nem "szennyezte be"

szerk:
Na meg az első válasz: kritikán aluli
Dátum: 2009.05.27. 22:45:21
Mi volt Raffaelo teljes neve?
Raffaello Horatzio
Raffaello Sanzio
Raffaello Gallileo
Espero Raffaelo Bowe
Engem Attilának hívnak. Mi a teljes nevem?
a, Kovács Attila
b, Nagy Attila
c, Kocsis Attila
d, Varga Attila

Ugye sikerült rámutatnom, miért kell ezt a kérdést törölni?
Dátum: 2009.05.24. 17:02:08
Hány %-a a Földnek víz?
71%
30%
50%
99%
Ez a kérdés így fogalmazva baromság. Más formában meg (Hány %-át borítja a Földnek víz?)már találkoztam vele.

Törlésre érett.
Dátum: 2009.05.16. 00:39:50
Hogy kell kiszámolni a téglalap kerületét?
(a+b)*2
ab+2
a*2+b*2
a+b*2

Na most melyiket válasszam, a*2 + b*2 vagy pedig (a+b)*2?
Mindkettő helyes.

Töröljétek....
Dátum: 2009.05.13. 20:07:51
Ki NEM játszott az Interjú a vámpírral című filmben?
Tom Cruise
Brad Pitt
Antonio Banderas
Christian Slater
Még szerencse, hogy mind a négy játszott benne.

Sörétessel fejbe a kérdezőt...