Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2010.03.09. 16:42:22
Részemről semmi gond. Isten bizony, mindig a "szerk:" után írom a módosítást

Ok, hogy megesik, így jön ki a lépés, bakapjuk a pihenést, de újabban sorozatosan. A béke idő meg mostanában nem 1 hét, hanem 1 hét + amíg a kútjuk végre nem negatív. A kút méret növelését pont ez előbbi miatt vetettem fel, ne kelljen újabb két hetet várni, hogy mire hadat üzennek, el is bújjanak. Ez valahogy nem kerek

Szerk:
Bár az is jó lenne, ha a kutuk gyorsabban regenerálódna.
/szerk

De ami ennél sokkal jobban irritál, hogy hiába írok, kérek tájékoztatást, nem méltatnak válaszra.
Dátum: 2010.03.09. 15:51:51
Sehogy sem jön össze az általad említett 3 nap. Leírom még egyszer, hátha átmegy: 6.-án délután elbújtak, 9.-én reggel előjöttek. Eddig minden más alkalommal egy hétre bújtak el. Akkor most mi erre a szabály?

És a további felvetéseimre mik a válaszaid? Vagy csak egyetlen dolgot kiragadtál, és azon lovagolsz?
Dátum: 2010.03.09. 15:26:39
Én azt furcsállom, hogy a KH 2 és fél napra bújt el. Nem egy hétre kellett volna?

Szerk:
Ha az eleje óta így működik, attól az ilyen még bug. Sőt, ez a tény még rosszabb fényt vet az egészre.

Nyilván azért történik meg gyakrabban mostanában, mert több szövi gyalázza őket, de erre is van megoldás. felül kell bírálni a kezdeti feltételeket, amik a mostani helyzethez már nyilvánvalóan nem igazodnak. pl. Korrigálni kell a kútméretet, mert szánalmas, hogy a KSZ már csak a szövetségi toplista második oldalán jelenik meg. Korrigálni kell az elbújás szabályait is.

Utolsónak megemlítve, de legfőbbképpen: reagálni kell az e-mailben küldött személyes üzenetekre!
(ha lenne most itt font méret módosító... )
Dátum: 2010.03.09. 15:04:24
A kristály szövetség hadat üzent nekünk, március 6.-án reggel 7-kor kezdődött a háború.

A kristály szövetség még aznap délután elbújt, miután csapást mértek ránk.

A kristály szövetség ma délelőtt előbújt és csapást mért ránk.

Miért vagyok kiakadva?

Mert itt állunk 45 csatával, miközben csapkodnak citadellával! De normális mennyiségű csatát már nem tudunk vívni, mert közben letelt a 3 nap! Ez egyszerűen undorító, és zsinórban harmadszor fordul elő velünk.

Az előző alkalommal is írtam, info@-ra és fórumra is, de természetesen jó magyar cég mintájára semmiféle választ, reakciót nem kaptam, ami sokkal felháborítóbb!

Ízléstelen, hogy minden második háborúban nem tudunk teljes háborút vívni, valamilyen kompenzációt kérek a mostani esetre (Pl. holnap üzenjenek hadat, hogy normális háborút tudjunk vívni)!

Amennyiben erre sem lesz a Beholder Kft. irányából semmilyen reakció és korrigálás, kénytelen leszek azt hinni, hogy a Beholder Kft. úgy gondolja, megengedheti magának, hogy rendszeresen fizető ügyfeleket válaszra sem méltatva elveszítsen. Szerintem nem.

V2, GlassEye
Dátum: 2010.03.09. 11:42:19
Melyik, magát a zoom-zoom érzéssel reklámozó japán autógyár gyárt (2008-ban) egyedülálló módon Wankel-motorral szerelt széria sportautót?
Mazda
Mitsubishi
Honda
Subaru
Ilyen trágya kérdések hogy bírnak bekerülni az adatbázisba? Törlés.
Dátum: 2010.03.07. 22:04:39
Valóban szép és kiforrott mostanra. Ha ekkora a különbség a két böngésző között, lehet, hogy kipróbálom én is az Operát.

Csendben viszont még megjegyezném (építő jelleggel), hogy a kalandoknál az "Értékelem" gomb még mindig lila.
Dátum: 2010.03.04. 11:03:34
A világ eseményekben a két egymásra keresztbe tett kard ikon (háború kitörése) háttere is lila.
Dátum: 2010.03.03. 15:01:38
A böngésződdel van szerintem a gond. Az IE 8 nagyon gyengén támogatja a szabványokat, a régebbi IE verziókról meg már ne is beszéljünk.

http://en.wikipedia.org/wiki/Acid3
Dátum: 2010.03.03. 13:16:13
Melyik nem rangjelzés volt a honfoglalás kori őseinknél?
Horka
Kete
Gyula
Kende
Istennek sem bírtam megtalálni 5 perc alatt. Biztos velem van a gond, de attól ez még ultraspec.
Dátum: 2010.03.02. 15:24:22
Apróságok:

Az "Állatok gyógyítása" gomb és a kalandoknál az "Értékelés" gomb lilán világít. Lehet, hogy már írták előttem.

Szerk:
Egy javaslat: Mivel a feliratok sárgák a bal oldali menüsoron, az aktív meg fehér, roppant nehéz megkülönböztetni, hol vagyok épp (ha csak a bal oldalt nézem). Nekem a szürke alapon a sárga világítás (mint ahogy a tagtoborzásnál van) vagy valamilyen egyéb kiemelés jobban bejönne. Én nem is ragaszkodom a piroshoz, szerintem sárgával is jól nézne ki.
Dátum: 2010.03.02. 12:39:59
Értékelném, ha lennének választható skinek, köztük egy nem lila minimal skin, ami nem tölt be méteres képeket, mint például ez:

http://images.vegzetur.hu/pic/design_uj/main_back.png

Szerk:
1000x808 pixel
213434 Byte

És ezt nemtom hányszor kipakolja
Dátum: 2010.03.02. 12:30:04
Frissítsd a böngésződ, IE 8, FF 3.6 alatt ilyen probléma nem jelentkezik.
Dátum: 2010.03.02. 12:07:16
Szépen néz ki, tényleg.

De az óriási háttérképek és animáció sokkal nagyobb betöltési időt, betöltés után jelentősen több processzor terhelést eredményez.

A horda ikonok (esetleg más kisebb rajzi elemek) sarkai lilák maradtak. Legalábbis a Kristályé biztosan.

Az oldal funkcionalitásban nem javult, ugyanúgy 60 métert kell lefelé görgetni (vagy END-et nyomni, tudom ), pedig én pont azt vártam volna az új designtól, ezt a problémát megoldjátok.

Pl. választható kompakt tárgynézet, mint a lélekkufárnál, és akkor fele annyi helyen elfér a lap hosszában. Valamint hogy tárgyváltáskor ne vágjon fel a lap tetejére, hogy megint le kelljen görgetni. Lélekkufárnál eladáskor kompakt nézet, eladás után ne rakjon fel a lap tetejére. Meg ehhez hasonló apróságok.

Hiába szép az oldal, ha kényelmetlen használni, és lassú.
Dátum: 2010.02.23. 14:44:08
Igen nagy a kuss a Beho háza táján...

Remélem valami irtó nagy fejlesztésben vannak, például az ultrascrollozós weblap átdolgozásán. Bár egyes esetekben kifejezetten jól jöhet az edzett középső ujj.
Dátum: 2010.02.07. 15:07:51
Mi az exoszféra?
kísérletezés
A Föld légkörének legkülső,kb. 5800 km magasságban kezdődő rétege *
Az adott népcsoporton kívüli személlyel kötött házasság
Gyümölcs külső terméshéja
Majdnem.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Exoszf%C3%A9ra

Javítsátok, kérlek.
Dátum: 2010.02.05. 09:45:04
Idézet: NUNI PENG - 2010.02.05. 08:37:44
Milyen kategóriába soroljuk az állatokat, növényeket és a gombákat?
kontinensekbe
városokba
országokba*
megyékbe

Esetleg osztályokba. De ilyet, hogy állat ország, növény ország, meg gomba ország (XD) eddig még soha nem halottam. Kérem törölni


Akkor itt egy link:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Rendszertan_%28biol%C3%B3gia% 29#Korszer.C5.B1_filogenetikus_oszt.C3.A1lyoz.C3.A1s
Dátum: 2010.02.04. 09:52:32
Melyik ételhez kell babérlevél?
tyúkhúsleves
babfőzelék*
marhapörkölt
rizibizi
Ez eléggé receptfüggő. Én valamikor a babfőzelékbe csombort (borsikafű) rakok, nem babért. És van pár ismerősöm, aki a marhapörköltbe tesz babérlevelet.

Szóval szubjektív, hogy mi kell bele.
Dátum: 2010.02.02. 22:45:00
Nyilván nem 1 ÉP-n voltál, amikor felvetted.

Tegyük fel, hogy épp abban a pillanatban cseréled le a gyűrűdet az egészség gyűrűjére, amikor 15%-ra érnél. Ez esetben kapsz 7*szint ÉP maxot egészségből kifolyólag, de a tárgycsere nem ad ÉP-t, csak a maximális lehetséges ÉP-t növeli. És így már egyből nem 15%-on vagy, hanem alatta.

Szóval ez nem hiba...

Szerk:
A válasz természetesen arra vonatkozik, hogy nem érted miért nő a 15%-ra regenerációd ideje 2 perccel, a félúton lecseréled. Csak azóta totál átírtad a hozzászólásod...
Dátum: 2010.02.02. 15:14:09
Mivel a múlt hét végén az info@vegzetur.hu címre küldött (eredetileg Miklósnak címzett) üzentemre nem csak érdemi, hanem semmilyen válasz nem érkezett, ezért ide is beírom:

A Kristály szövi hadat üzent nekünk, majd azzal a lendülettel egy óra múlva el is bujdosott. Egy hétre.

Amikor kijönnek, lesz majd egy fél napos háborúnk, aztán szépen kapitulálnak. Ezután megint egy hétig jön a malmozás, meg a sorozatos 0 LE-s rablások tőlük, amíg ismét háborúban nem állunk majd.

Ez nem először fordul elő, már legalább 2 alkalommal megtörtént! Ha már hadat üzentek, akkor ne bújjanak el, vagy pedig ne üzenjenek hadat! Nem hinném, hogy ezt olyan nehéz volna javítani. Légyszíves, javítsátok!

Javításra szorul a lélekkút méretük is, a V2-n már nincsenek fenn a szövetségi toplista első oldalán!
El sem merem képzeni, mi lehet a V1-en? Ez is sürgős javításra szorol, kérlek, javítsátok!

Köszönettel:
GlassEye, V2
Dátum: 2010.02.02. 10:43:08
Akkor szociális alapon én is követelek magamnak egy 80. szintű karaktert az első világra. A TÖ-t és SZÖ-t a V2-es karakterből számoljátok ki légyszíves, a TÖ-t arányosítva kérem, a SZÖ-t pedig elkölthető pontok formájában.

Ha holnapra nem kapom meg, hiszti lesz!