Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.01.28. 12:19:44
Nekem az a megjegyzésem lenne még így az olimpia előtt állva, hogy ha már fordítottatok rá pár másodpercet, hogy a legszemetebb kérdéseket kimentsétek, akkor tegyétek meg, hogy beírjátok a kvíztopicba is, Hatsepsutnak annyi munkát adunk annak ez egy topicnak a követésével, hogy a többit nem tudja nyomon követni rossz kérdések után kutatva. Ne vesszen kárba az áldozatotok, hogy időt fordítottatok a másolásra! Köszi!
Dátum: 2009.01.28. 00:36:28
Nem lehet, hogy érdekesebb lenne a játék, ha nem lebeszélt ütésekkel rohannál előre a küldikben, hanem egyedül próbálkoznál?
Dátum: 2009.01.28. 00:33:12
Figyu, nem tehetnek róla a készítők, hogy ilyen népszerű az oldal, hogy a magyarul alig beszélő külföldi cserediákok is tucatjával regelnek.
Csak ne lenne annyira kőszívű majd.
Dátum: 2009.01.28. 00:09:24
Melyik nem egy bolygó neve ?
Uránusz
Plutó
Centrino
Mars

Ha pontos akarok lenni, a Plutó sem bolygónév, de még a Plútó sem.
Milyen szint kapunk ha összekeverjük a kéket és a sárgát?
Barna
zöld
Narancs sárga
Lila

színt, narancssárga, és vagy minden válasz kisbetű, vagy mind nagy, de ne csak a helyes legyen kicsi
Egye fene, beírhatsz engem, ha már én hoztam szóba ezt a témát! Meg én úgyis elég randa leszek.
Dátum: 2009.01.27. 19:09:25
Hanyadik szintű a sünrája varázstőr?
14
12
23
15

Az eredetileg bejelölt speciális helyett törölnit kapott, mert nem elég, hogy egy 20. szintű tárgyat akar "megvetetni", de azt 15. szinten.
Az Alkonyattól pirkadatig Robert Rodrigez film, Tarantino csak a forgatókönyvet írta, és ővé az egyik főszerep, de nem ő rendezte.
Háló, te olvasod is amit írunk, vagy csak szajkózod a magadét? Igen, a kvízleírás kicsit elavult, mert azóta bekerült egy olyan a rendszerbe, hogy lehet a rossz értékelést indokolni, és némely indoklás más elbírálást vonz maga után.

Személyes hozzáfűznivalóm, hogy az ilyen irtó kreatív, kvízértékelési rendszert firtató kérdés tőlem nem helyesírási hibával került volna vissza, hanem simán rossz kérdéssel, mert tapasztalat, hogy az ilyen kérdések túlnyomó része személyes megbántottság miatt kerül fel, sokszor nem épp kulturált válaszlehetőségekkel.
Valamint éppen tegnap volt róla szó a fórumban, hogy ha 3 normális válasz mellett egy "nincs is ilyen" jellegű a negyedik válasz, akkor helyesíráshibával dobjuk vissza, hogy lehetősége legyen a kérdezőnek egy normális negyedik választ adni. Egyébként mióta lehet indokolni az értékelésnél, azóta a nem egyértelmű válasz tényleg csak rossznak számít.
Dátum: 2009.01.27. 15:03:23
Ki a csapatkapitánya a Real Madridnak??
Raúl
Cannavaro
Sergio Ramos
Higuain


És mi van, mikor lecserélik?
Dátum: 2009.01.27. 14:23:14
Nálam mukod, de téged is belépve jelez.
Akkor megvan Nagy Laci különlegessége, ami miatt befér
Köszi, tudok olvasni, szerepelt a kérdésben. Lehet, hogy nem vetted észre a vesszőt a hasonló és a focisták között?
Dátum: 2009.01.27. 13:40:57
Én meg biológiát csak általánosban tanultam.
Az ember műveltsége nem igazán abból áll, hogy iskolában milyen tanuló volt. Az iskola csak az alapokat adja meg, a műveltségét mindenkinek magának kell felépítenie a mindennapokban összeszedett információkból.
Dátum: 2009.01.27. 13:36:57
Akkor tudod mit? Törlés, igénytelen kérdés.
Dátum: 2009.01.27. 13:26:24
Nem azért van tiltólistán, mert olyan sok ilyen jellegű kérdés van, hanem eleve tiltólistás volt, hogy ne legyenek százasával az európai fővárosokra vonatkozó kérdések. 50 db fővárosos kérdés van a rendszerben, de az még a JV-csomag részeként került be.
Dátum: 2009.01.27. 13:23:52
Idézet: Zoltanszon - 2009.01.27. 13:11:02

Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.27. 12:39:52
Melyik a testben termelődő neurohormon, mely a boldogságérzettel áll kapcsolatban, és hiánya szorongást okoz?
riboflavin
dopamin
adrenalin
inzulin

Kicsit spec érzésem szerint
Nem tudom... Az utolsó kettőt rögtön ki tudnám zárni, a maradékból meg nem tudom miért, a dopamin volt a szimpatikus. Utánanéztem, igazam volt


Persze, én is így álltam hozzá. De nem azért tartom specnek, mert nekem utána kellett nézni, hanem mert biokémia, ami azért nem kimondottan általános műveltség. Én nem fogok kétségbe esni ha marad és megkapom még egyszer, de szerintem sokan igen.
Van egy olyan tippem, hogy az értékelők még nem hallottak, csak a Vácrátóti Arborétumról, keresni meg lusták voltak.
Akár én is megadhatom a választ, egyrészt rosszul tetted fel a kérdést, mert akármikor eligazolhat, és akkor a jelenidőben feltett kérdésed elavul. Másrészt a hasonló, focistákra vonatkozó kérdéseket írtjuk ahol érjük, mert speciális, és érdektelen információ, így hacsak nincs valami különleges háttere annak, hogy hol játszik Nagy László, ez a kérdés is érdektelen és speciális.