Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2009.02.27. 19:06:18
Nincs szerencséd, ez a kérdés már valamelyik régebbi kvíz topicban is felmerült, és mivel egya futballvilágban egyedülálló jelenség Iker Casillas, aki gyerekkora óta a teljes eddigi pályafutását egy csapatnál töltötte, és visszavonulásáig érvényes szerződése van ugyanezen klubnál. Ez a tény bír akkora érdekességgel, hogy helye legyen a kvízben.
Tudom, nem vigasztal, de én például jóra értékeltem.
Dátum: 2009.02.27. 17:35:29
Mi történik ha az állat életpontja 0ra csökken?
elájul az állat és később visszatér
semmi
ellenfelem elrabolja az állatot
meghal és elvesztem az állatot
Dátum: 2009.02.27. 17:26:40
Az a probléma a kérdéssel, a kérdés azt jelenti, hogy Leslie L. Lawrence írói álneve Lőrincz L. László, holott pont fordítva van.
Dátum: 2009.02.27. 16:09:35
Ugyan winnie, dehogy! Aurri is nyilván úgy gondolta, hogy ha nem nehezedik a küldetés, akkor ne növekedjen az érte kapható jutalom sem.
Dátum: 2009.02.27. 15:49:12
Akkor jól emlékeztem, hogy nem is csavart szarvú jószág van a reklámban!
Dátum: 2009.02.27. 15:18:22
Melyik a Székesfehérvári öttusa egyesület?
KSI
Csepel
Mór sc
Alba Volán Bericap

Egész tűrhető lenne, ha nem lenne két válaszban is városnév.
Egy szabályos dobókockán mennyi az egymással párhuzamos oldalakon lévő pontok összege?
7
6
nincs állandó érték
8

Olyan bonyolult lett volna odaírni egy negyedik számot?
a kozel sört milyen állattal reklámozzák?
elefánt
zsiráf
birka-kos
majom

Alkohol, reklám, helyesírás... törölhető
Miket gyárt a ROLEX cég ?
Autót
Élelmiszert
Órát
Cigarettát

Kis betűvel is megértjük, szóközkérdőjel.
Mi található az Extrákban?
Blog
Toplista
Fórum
Őskövek

Ezt nem értem, miért kell erőltetni.
Mi a Bloody Mary jellegzetes összetevője?
paradicsomlé
egri bikavér
vérnarancs
vörös vodka

Alkohol, Egri bikavér, a vörös vodka pedig egyrészt beugratás, másrészt semmi akadályát nem látom, hogy ne sima vodkából készüljön.
Melyik a legnagyobb ismert bálna faj?
Törpebálna
Ambrás cet
Kékbálna
Gyilkosbálna

ámbrás cet, kék bálna, gyilkos bálna (ami valójában nem is bálna, hanem delfin)
Dátum: 2009.02.27. 11:03:20
Akár mennyire távol álljon az embertől a sport, szerintem Michael Jordan kosárlabdázó, és a Chicago Bulls neve elég közismert így együtt.
Te magad mondtad, hogy ha simán csak csökken a beszámított LE mértéke, akkor az semmit nem ér a magas építés miatt magas szinten, nem elég elrettentő. Tessék, ez az.
Hogy lánc, vagy nem lánc, az csak lényegtelen mellékszál. Bútoráruházba nem járnak az emberek hetente, az nem tuskó, hogy a nagy bevásárlást el lehessen ott intézni. Akármekkora, az csak egy szaküzlet. 80 km meg nem vidék, onnan még van aki naponta bejár dolgozni a fővárosba. Én ha vidékről beszélek, akkor arra gondolok, hogy a Budapesttől 3-350 km távolságra is vannak települések. Mi a fenének nézne utána valaki, hogy egy áruháznak az ország túlsó felében hogy hívják a kártyáját. Tökéletesen érdektelen, felesleges információ. Ebben igazad van, erre kellett volna értékelniük, nem speciálisra, de akkor azon akadsz fenn, hogy ez miért lexikális, holott csak érdektelen.


Az aláírásomban pontosan tudom, mi van, és azt is hogy miért írtam oda. Pont az ilyen mondatokért:
Vágó úr, túl speciális ez a kérdés 5 milláért, nem lehetne inkább a "mennyi 3+5*2-7"?
1. Az IKEA Magyarországon a két üzlettel messze van az áruházlánc megnevezéstől.
2. Egy bútoráruházba, hacsak nem lakberendező valaki, nagy valószínűséggel nem jár hetente.
3. Egy nemrég a fórumban szereplő kérdés alapján nagy valószínűséggel megállapítható, hogy a játékosoknak több mint a fele még nem töltötte be a harmincat, erre a korosztályra egyáltalán nem jellemző, hogy bútorboltban töltse az idejét.
4. A játékosok több mint fele vidékről játszik, jó részük soha az életben nem járt még IKEA-ban
5. Sőt, aki kisebb településről játszik, nagy valószínűséggel a négyből 1-2-t ismer összesen.

Szerintem ennyi indok bőven elég ahhoz, hogy speciálisnak minősüljön.
Dátum: 2009.02.26. 21:09:30
Ha nem ír semmit, az a normál méretű állat.
Dátum: 2009.02.26. 20:52:12
Mi Pink valódi neve?
Alecia Moore
Sheena Lewis
Gianna Gred
Kate Rowningston

A valódi neve Alicia Beth Moore
Melyik játékot nem magyarok csinálták?
Crisys
Haegemonia
Terep 2
Imperium Galactica

Ezt ugye töröljük.
Hányas szintű pajzs a végzetúrban a szöges acélpajzs?
6
19
5
9

1-4. szint?
A híres találós kérdés szerint: Sző, fon, nem takács, mi az?
pók
takács
szövőszék
paradicsom

Ehhez sem muszáj ragaszkodnunk.
Hányadik bolygó a naptól számítva a Vénusz?
4.
2.
5.
1.

Ezzel ma már találkztam, de ott nem voltak pontok a válaszok végén.
Mi van a Hot Dog-ban?
virsli
fasírt
sonka
párizsi

Sok kisbetű mindenképpen, de egyébként az eredeti hot dog kolbászból készül.
Osztom Craslorg véleményét, a hiba nem a kérdésben van. (Bár nekem rockzene kedvelőként ez hazai pálya.)
A helyedben tennék vele még egy próbát.
Dátum: 2009.02.26. 20:12:32
Nem tudom, nekem villámmal v1-en smaragdként, és v2-n rubinként egyaránt 70 felett volt a legnagyobb sebzés értéke. A 76 szerintem teljesen átlagos érték a saját tapasztalatok alapján.

A 30-88-as vörös halál most éppen 200 feletti max sebzést tud nálam eredményezni 60-as tauval. (smaragd)
A 24-72-es tűzgolyó 130 felettit 50-es tauval. (rubin)
Dátum: 2009.02.26. 19:00:10
Többet én sem fogok, csak azt mondta, ne csak fentről legyen mindenki nagyokos. Én leírtam neki lentről.
Dátum: 2009.02.26. 18:53:15
Ebben a részében igazad van, de épp ezt nem vagy hajlandó megérteni, hogy ami miatt te most problémázol, hogy ütnek az erősbbek, akik ellen esélyed sincs, az nem új keletű probléma amiért a kínzókamra a felelős, a szintjükön gyengébbek eddig is sok szinttel lefelé ütöttek a biztos áldozat miatt. Csak ehhez logikus módon nem az alsóbb szintek legerősebbjeit választották eddig, ezért idáig megúsztad, hogy arra ébredj minden reggel, hogy 15% alatt vagy.

Az igazságos, hogy a gyengébb, karik csak mert naponta nem tudnak 12 órát játszani, vagy nincs pénzük folyamatos prémiumra, erre ébredjenek rendszeresen? Az nem, ha te neked is erre kell ébredni? Ezt kéne helyre rakni gondolataidban, és mindjárt belátnád, hogy senkit nem a vesztes portya, meg az elvitt pár LE, meg a néhány %-nyi kínzókamra a gond, hanem hogy nem marad ÉP, erre kell megoldást találni, nem arra, hogy téged megint békén hagyjanak!
Dátum: 2009.02.26. 18:11:50
És ahhoz mit szólsz, ha azt mondom, hogy mióta kínzókamra van, engem nem támadnak annyian felülről? Pedig minden top szövinek vannak olyan tagjai akik kényelmesen el tudnának hurcolni, csak nem vagyok kiemelkedő karakter a szintemen. Szerintem többen vagyunk akiknek azóta van egy kis mozgástere mióta megéri a kamra miatt az erősebbeket támadni.
Dátum: 2009.02.26. 18:01:02
Pedig már fórumon sokszor megmondtuk többen is, hogy a kérdést tagadó válasz sokunknál pontosan ezt az értékelést érdemli. Ennek fényében nem értem, miért kell kiakadni egy következetes értékelésen. Tessék kitalálni egy értelmes negyedik választ is.
Dátum: 2009.02.26. 17:23:56
Nem azért értékel valaki speciálisra egy kérdést, mert ő személy szerint nem tudja, hanem azért nem, mert sok ember nem tudhatja. A végzetúrból csak olyan kérdés a jó kérdés, melyre egy első szintű, magányosan játszó játékos is játékon belül választ talál. Az arénáról semmilyen információt nem fog egy első szintű kezdő találni aki nem ismeri a wikidot-ot.