Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

De ha mégse ti, akkor tuti én voltam, mert cirip nyaral, más meg nem olyan szemét, hogy merő kedvtelésből pofára értékeljen!

Ja, hogy nem is tudunk pofára értékelni, mert fogalmunk sincs, melyik kérdést ki rakja fel? Akkor lehet hogy a kérdések nem voltak mégsem tökéletesek. Ha esetleg a morgáson kívül érdekel is, hogy mi volt a gond, írd be a kérdéseid az indoklással, és megmondjuk, hogy mi lehetett az oka az értékelésnek. Már persze azon kívül, hogy szemétládák vagyunk!
Dátum: 2009.06.18. 00:14:15
Az agresszor szövi 24 óra múlva akkor is tud csapni tudtommal, ha egyáltalán nem lett még hatástalanítva a csapás.

Fegyelmezni kell valakit, vagy csak tájékozódsz?
Dátum: 2009.06.17. 22:56:08
Semmit, csak úgy látszik, kapával nehéz gépelni!

Mert a mondandója telibetalált.
Szerintem mehet, bár én a milánói Scalát nem hagynám ki a lehetőségek közül.
szerepel néhányszor
7 csodás már jóval több mint 7 van, és egy Szabadság-szoborhoz hasonló modern építmény nem is kimondottan szerencsés választás szerintem.


Attilát én elfogadnám, mivel tudtommal a mai napig nem találták meg a sírját, csak a legendáknak lehet hinni, a legendák közül viszont a nászéjszakás-orrvérzéses a legismertebb, Gárdonyi sem véletlenül ezt a verziót írta meg a Láthatatlan emberben.
Dátum: 2009.06.17. 18:50:26
Hány országban vezették be az euro-t?
20
10
16
13

mikor?
A harci szakértelmekben mit lehet fejleszteni?
idomítás
csapdakészítés
meggyőzőkészség
kritikus ütés

spec
A galaxisunk középontja mivel van tele?
Szupernovákkal
Napokkal
Feketelyukakkal
Bolygókkal

ööö, tudtommal egy hatalmas feketelyuk, és sok csillag van a középpontban. Olyan égitest, hogy nap, nem kimondottan van, azok csillagok, ugyanúgy ahogy a szupernovák is.
Mennyi 4 a köbön?
4
16
64
1

matek
Kik játszanak a Bunyó karácsonyig című filmben?
Starsky és Huch
Bruce Willis és Katherin Zeta Jones
Bud Spencer és Terence Hill
Liam Neeson és Hugh Grant

a szmájli miatt megérdemel egy törlést (a feltevő)
Dátum: 2009.06.17. 18:05:03
Melyik rigó él az ember környezetében is?
feketerigó
sárgarigó
zöldrigó
szárnyasrigó

ezt valaki plz magyarázza el! a sárgarigó is elég közel él az emberhez, akár városi parkokban is.
Hány órából áll egy nap?
6
12
24
20

gagyi
Hány atom van a hidrogén-klorid (HCL) molekulában?
3
megszámlálhatatlan
2
1

1 - HCl
2 - egy darab, vagy egy mol molekulában? én még úgy tanultam, hogy alapértelmezve az egy mol van ha nincs más mennyiség feltüntetve, vagyis 2*6*10^23-on, azaz megszámlálhatatlanul sok. a kérdező viszont az egy darab molekulára gondol, vagyis 2 atom
rendbe kéne tenni valahogy a kérdést, vagy inkább törölni, mert a 2 darabbal viszont gagyi
Dátum: 2009.06.17. 14:39:03
Az Ericsson és a Sony közös termékének mi a neve?
SonyEricsson
Sosson
EricSony
Erony


ööö, hipergagyi

mennyi magyarország lakossága körülbelül?
10millió
13millió
8 millió
15 millió

Nagybetűk
Dátum: 2009.06.17. 14:08:32
Melyik sportban szerepel Görbicz Anita?
Kézilabda
kosárlabda
úszás
tenisz


megjelölt válasz
És ha ezeket a Kvíz3 topicba írtad volna, még az is találkozna velük, aki tudja őket javítani
Dátum: 2009.06.17. 13:30:53
A válaszadatbázist nem lehet letiltani, hisz hogyan tiltanál le egy külső, a játékhoz sehol nem kapcsolódó programot? Úgy kell megoldani az olimpiát, hogy ne tudjon előnyhöz jutni, aki használja az adatbázist.

Ez az új kérdéses külön adatbázis szerintem határozottan jó ötlet, több szempontból is:
- most hogy már szinte kizárólag az adminok értékelnek, 99%-ban csak a tökéletes kérdések mennek át, hatalmas színvonalbeli javulást jelentene az olimpiának
- az értelmesebb réteg szerintem újra ösztönözve lenne, hogy írja a szebbnél szebb kérdéseket, hisz most többen úgy vannak vele, hogy kár a gyöngy a disznók elé.
Dátum: 2009.06.17. 12:56:13
Írjon nyugodtan. Csak oldja meg az ékezeteket.
Dátum: 2009.06.17. 12:04:03
Én spec úgy emlékszem, hogy KARR volt a prototípus, akiből még hiányzott az embert védelmező program, meg néhány frissítés, és ezért volt lényegében egy gonosznak beállítható személyisége, no meg kicsit agyára ment az ácsorgás a Knight Múzeumban.
Dátum: 2009.06.17. 11:26:01
Ráadásul szerény emlékeim szerint nincs is ismert pontos dátuma a születésének, de az bizonyított, hogy i.e. néhány évvel született.
Dátum: 2009.06.17. 11:24:51
(x+4)(5-y)(x-2-x+2)(6+z)(7x-2b+c)=A Mennyi A?
21
nulla
7
12


A mint Anyád!
Dátum: 2009.06.17. 00:58:53
Micsodát? Már ne is haragudj, de az nem kvízolimpia, hogy ki tudja gyorsabban copypastelni a kérdést a válaszadatbázisba, és kinek van akkora szerencséje, hogy csak olyan kérdéseket kapjon, amik szerepelnek abban az adatbázisban. Sanyi legutóbb kevesebb mint 500 sec alatt adott 50 helyes választ. Nyilván sokkal többet tudott magától is a többieknél, mert 200 másodpercet vert a következő helyezettre de ez a válaszadatbázis összességében nemes egyszerűséggel csalás az olimpián! Pont olyan, mintha matek érettségit függvénytábla helyett megoldókulccsal írhatná 3 gyerek a 20 fős osztályból!

És igenis legyen kezdve vele valami, mert ezzel jogosulatlan előnyhöz jutnak nagyon sok emberrel szemben, akik saját erőből jó eséllyel pályázhatnának. Nekem önerőből van 7 medálom 2 világon, és igenis felháborítónak tartom, hogy azért nem tudok újabb érmeket begyűjteni, mert egyesek kopipészt-olimpiát csináltak a kvízolimpiából!
(ja, és én is tudom hol az adatbázis, csak nekem nem bármi áron kell a medál!)
Abba nem mentem bele, csak a helyesírási hibákat kérdezte, azt nem, hogy jó-e a kérdés.
Egyébként valaki elárulhatná nekem, hogy ez most méregzöld, vagy tengerkék:

Dátum: 2009.06.17. 00:09:55
A szabályok közt sokminden nincsen leírva, ami azóta jogerőre emelkedett. Egyébként van olyan kérdés, ahol beugratós jelleggel elfér, de az esetek 99%-ában gagyi helykitöltésnek használják, hogy ne kelljen újabb választ kitalálni.
Az egy, kettő meg a válaszokba nem kell szóköz. Ez már öt hiba.