Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barna1

Oldal: 1
Nos, azt hiszem a kvízkérdések feltevését végleg abba hagyom! A játékot is, amint elfogynak az ősköveim. Nagyon igazságtalannak tartom, hogy a kérdéseimet, amelyek a megadott feleletek alapján megválaszolhatóak törlik, mint megválaszolhatatlan kérdést. Szerintem azt a kérdést, hogy hányat mutatok a hátam mögött?- a feleletválasztásos módszer miatt elég könnyen meg lehet válaszolni, ha a választható válaszok közül három hatvanon felüli szám, a negyedik meg 3. Akinek van egy kis logikai készsége és látott már olyant, hogy valaki egy számoz mutat a kezével, különösebb nehézség nélkül tud a kérdésre válaszolni. Természetesen az emailemre semmiféle választ nem kaptam, illetve most már kaptam, mert a másik világon játszó karakterem kvízkérdését is visszadobták , rossz kérdés, azonnal törölni értékeléssel. Ez a kérdés a szerintem minden művelt magyar ember által ismert Mátyáshoz kapcsolódó népmesékre utalva így szólt: Hol kel fel a nap? Válaszként a mesében is szereplő "mindenkinek ott ahol van"-t jelöltem meg, és olyan egyéb válaszokat ( észak, dél, ágy alatt ) ami a válasz egyértelműségét nem zárja ki! Szerintem mindkét esetben a kvízkérdéseknél leírt kritériumoknak megfelelő kérdések és válaszok voltak. Az valószínű, hogy a google alkalmazásával nehezen lehet a kérdést megválaszolni, de ez nem szerepelt az előzetes feltételek között. Ha a két karakteremnél levő kb 600 őskövem árát vissza kaphatnám, azonnal abba hagynám a játékot. Gondolom ezt a hozzászólást is addig lehet majd olvasni, ameddig egy moderátor el nem olvassa, mert nem igazán mutat jól a játék fórumában...
Oldal: 1