Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sergeant

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.17. 22:17:42
Nem azzal van gond, hogy nem találok sok nagyobb/hatalmas szörnyet, hanem azzal, hogy 100-as spektrálissal 38. szinten 456 LE jön egy normális méretű méonech mágusból. Egyszerűen nem hiszem el, hogy 228 LE járna alapesetben ezen a szinten egy normális lényért (ugye spektrális nélkül).

És tényleg bocsánat, ha kizárólag sírásnak tűnik, de sok szövetségi társam panaszkodik ugyanerre (az egyik most talált egy hatalmas szörnyet 50-es spektrálissal, ami 700 LE alatt adott, a másik pedig egy 292 LE-t hozó aprót). Olyan, mintha két nappal ezelőtt történt volna valami, ami miatt szélsőségesen kevesebb lé jön. Akkor 1000 felett volt az átlagom, most lazán 700 alatt van. Senkinek nincs hasonló problémája? Ha nincs, akkor befogom, de már most sem csak a magam nevében beszélek.
Dátum: 2009.04.17. 19:06:50
Gondolom gyémánt vagy, így levonódik az árból a hordabónusz miatt 10%.

edit: Látom, hogy közben már más is válaszolt.
Dátum: 2009.04.17. 18:45:21
Ezt én is felvetném, adatokkal alátámasztva. A Világ1-en 38. szintű vagyok, a szerencsém 89 (azaz szint*2+13). A spektrális manipulációm 100. Ennek ellenére két-három napja megdöbbentően alacsony mennyiségű LE jön a vadászataimból. Nem mondom, hogy nem csusszan be egy-egy 1700 körüli hatalmas vagy 2000 feletti óriási, de a normális és nagyobb lények az eddigiekhez képest radikálisan kevesebb lélekenergiát jelentenek. Az utóbbi 8 vadászatom (utána leállítottam, olyan ideges lettem):

Nagyobb lázadó galetki - 858 LE.
Tűzféreg - 570 LE.
Óriásféreg - 601 LE.
Apró nekropoid - 609 LE.
Nagyobb titánpók - 878 LE.
Taurus - 670 LE.
Óriásféreg - 570 LE.
Tűzféreg - 737 LE.

Nem szoktam panaszkodni, benyelem a számomra negatív változásokat is, de mivel tényleg nagyjából 3 napja ez megy, úgy gondoltam, legjobb lesz, ha felvetem a fórumon is. Kérlek Titeket, valamit reagáljatok rá, hogy Nektek is hasonló-e vagy csak a személyes szerencsém kerül el olyan 100 CSP elköltése óta.
Dátum: 2009.04.17. 18:31:23
Viharsarok, ennek az lehet az oka, hogy eredetileg más volt a fókuszkristályok őskőköltsége, Miklós utólag szállította le őket. (Mondjuk az ilyen kérdések kikerülhetnének.)
Dátum: 2009.02.25. 23:14:31
Igen, a Térkapu építési költsége is úgy nő, mint az alap épületeké (5k, 20k, 55k...).
Dátum: 2009.02.15. 23:47:13
Most találkoztam a kérdéssel, értékelni is kellett, viszont nem tudom pontosan idézni:

Melyik híres magyar utazó állt be dervisnek?

Vámbéry Ármin
Stein Aurél
...
...


A helyes válasznak Stein Aurélt jelöli, miközben valójában Vámbéry Árminra igaz.
Dátum: 2009.02.06. 00:57:34
Sziasztok!

Beszállok én is a sztorizásba: aktív volt a 7 óriási szörnyes küldetés 1 számlálóval, olyan 40-50 vadászattal a felvétele után. 3 vadászatra voltam a szintlépéstől, így váltottam a 3 szintlépéses küldetésre. A 28. szintre vezető 3 szörnyből 2 volt óriási...
Dátum: 2009.01.09. 15:42:46
Sziasztok!

Lenne egy olyan ötletem, hogy lehessen látni, hogy ki van a Katakombákban. Nem nehéz megoldani és nem elemi jellegű probléma, de nálunk volt már abból gond, hogy nem tudtuk, hol van egy bizonyos kari. A Támadások között tényleg lehet nézni, hogy ütik-e, de egyáltalán nem biztos, hogy az utóbbi 20-ból éppen őt lecsapták, főleg háborúban.

Szimplán meg lehetne oldani annyival, hogy a Katakombák fülre kattintva egymás alatt kijöjjenek a nevek, gondolom, nem nagy feladat programozási szinten.

Mi a véleményetek?

Pernahajder, Avatar
Dátum: 2009.01.05. 13:08:11
Írtam Miklósnak a "Süsd ki a Lélekkutat!" küldetés ügyében, már válaszolt is, amiben azt írja, hogy hosszútávon lehet, hogy lesz megoldása, de most inkább koncentráljak a másik kettőre. Ezt fogom tenni, mindenesetre remélem, hogy nemsokára túlléphetek ezen is. Voltak egész jó ötletek az előttem szólóknál, talán valamelyik megtetszik nekik is.
Dátum: 2009.01.04. 10:17:02
Sziasztok!

Nem prémiumosként sikerült elérnem a Lélekkút kisütéséhez. Olvasom a fórumot és tudom, hogy volt már róla szó, de azóta nincs senkinek új információja arról, hogy Miklós készül-e bevezetni alternatív utat a küldetés teljesítéséhez? Írok neki is, csak nem tudom, mikor válaszol rá, így gondoltam, jobb, ha Titeket is megkérdezlek.

Előre is köszönöm!

Pernahajder, Avatar
Az Avatar szövetség nevében írok, nagyon jó kezdeményezésnek tartjuk az Elitesek ötletét, természetesen csatlakozunk hozzá. Egyesek magánvégzetúrként sem fognak támadni azalatt a 3 nap alatt. És mi nem látunk benne hátsó szándékot

Pernahajder
Dátum: 2008.11.30. 14:57:50
Vajon olvassák az illetékesek a topicot? Mert iszonyú jó ötletek hangzanak el és mégsem látom, hogy akár csak egyszer is bólintott volna Miklós...
Dátum: 2008.10.01. 15:14:32
Sziasztok!
Sajnos nem teljesen olvastam át a kvízfeltevés szabályait, így volt egy-két kérdésem, ami kiesett, viszont a legutóbbit már a szabályok szerint tettem fel. Félek, hogy tiltva leszek, azt viszont nem szeretném, mert jó mennyiségű LE jön belőle és most már tudom, mit nem lehet kérdezni.

A kérdésem tehát, hogy mikor veszti el a jogát egy játékos a kérdésfeltevésre? Illetve ha elveszti, hogyan kaphatja meg újra?
Oldal: 1