Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Unr34l

Dátum: 2020.04.02. 10:42:42
Éjfél után meglesz a mágikus komponensek
Dátum: 2020.04.01. 14:36:31
Ja tényleg csak azóta már aludtam egyett:D
Dátum: 2020.04.01. 12:47:42
meggyőzőkészség szakertelmhez is lehetne egy AF képesség mivel már nagyon gyorsan lépnek szintet az állatok ,akinek megvan a "Bűvös síp" relikva ( ugye itt az első kijelölt harcra kijelölt állat moralja nem csökken ) AF-el lehetne 2. 3. 4. és 5. harcoló állat moralja ne csökkenjen vagy úgy hogy a szakértelm hatásfokát növelje és itt lehetne több színt is.

Általában annak magasak az állatai akik eleve magas szintűek és sok AF pontjuk vagy gyorsabban termelik/szerzik az AF pontokat
Dátum: 2020.03.31. 12:42:17
+1

Ez egy nagyon megtervezett, nekem is tetszik!
Dátum: 2020.03.31. 12:41:20
A barnára írtam már és elő fórumon is többen felhoztuk a relikviát lehessen tovább fejleszteni arany fokozatról.

Egy olyan AF képesség is lehetne ami a mytkoronit csomagokbol esne barna myto is ( ezt is írtam feljebb )
Dátum: 2020.03.28. 11:58:56
Igen én is úgy gondolom ezért is írtam de Miklós szerint nem, pl. pedig a kalandoknál is úgy van ahogy egyre magasabb ezért egyre magasabb szintű gyógy- és mannaital is kell ( több lélekenergiába kerül a vásárlása ) vagy a mikor Lélekenergiáért vásárolok lélékufárnál ott is emelkednek az arák feljebb szintlépeseknél , olyan új AF képességek amik nem csak azoknak jó akiok közel 400-as szinthez vannak és mivel itt már sokkal több AF lehetne többe is kerülhetne , mert most mi a heklyzet jön egy új AF képesség és a toplista egyből mindent kifejleszt
Dátum: 2020.03.27. 20:42:36
- kaland csaták után ( pl. Gratulálunk, teljesítetted a kalandot! Jutalmul 717 lélekgyémántot kapsz. )

- Lélekgyémánt csomagocska ( amikor felhasználod, kapsz a szinted*3 lélekgyémántot )

némely felszerelések adnak bónusz kaland csaták használatánál pl. gyűrű,nyaklánc,csizma,sisak és pajzs

AF képesség is van: Lélekgyémánt 10 szint ( 20AF összesen csak )

esetleg van rá esszencia is +20% kalandoknál de ezt nem ajánlom nem éri meg esetleg ha egyszere több száz kaland van végrehajtva
Dátum: 2020.03.26. 22:16:07
- Arany harcgyűjtő relikvia ezt is kértük többen már hogy arany fokozatról lehessen Ősi éjkristály fokozatig ( akár itt lehetne AF képességet is hozzá hogy lehessen tovább növelni a szinteket ne csak relikvia kupon, Kryxónium fókusz és Unobtánium fókuszokkal. )
- Zu'lit lombikja és Sámán iszák relikviákat AF-ből továbbfejleszteni hogy szintnek megfelelő manaitalt és gyógyitalt adjanak + lehetne hozzá még egy AF képesség amivel napi nem egy hanem akár kettő vagy három... italt adnának
- Lehetne Szövetségi bajnoksághoz is AF-et készíteni ( ehhez még nem volt úgysem ) vagy Relikvia formájában amihez AF képesség is kell hogy tovább lehessen fejleszteni
- Lehetne olyan AF képesség is ami a tudás fája utáni jutalmakat növeli %-ban vagy esetleg fixen adna szentiként hozzá mindebből X menyiséget.
- Lehetne olyan AF képesség is a mytokronit csomagokhoz ( pl 5 szint ) 1-es szinten 1% barna mytokronit , 5.-ik szinten 5% barna mytokronit, mert csomagokból barna nem jön de egyre több barna mytokronit kell a szintemelésekhez csatlósoknál
- CSP hiányra is lehetne olyan AF képesség ami növeli napi mennyiséget ( ez sokaknak szűk keresztmetszet a sok sok verempálca miatt , nekem is gyűlik mert nincs elég CSP hozzá )



De már annyi ötletet adunk adtunk itt fórumon is meg találkozón is

Azt is lehetne bizonyos AF képélességekkel hogy szinttől függjön hogy mi mennyibe kerül ( egy 100-200 szintű karakter jóval kevesebb AF-et termel mond a 300-400 szintű karakterek )



EXTRA1: Energiahasznosítás vagy valóságformázás csak egyik a kettő közül folyamatosan kifejtené hatását úgy mint az esszencia
~10000 AF ( ez lehetne évente aktiválni újra )


EXTRA2 AF képesség aminek feltétele lenne a prémium és VIP tagság

~10000 AF-ért lehetne olyan képesség hogy a kárhozat verembe csak elhasználna annyi CSP-t, gyógyitalt ( amit beállítok ) mamaitalt ( amit beállítok ) és lefut az egész automatikusan és a végén platináért vagy őskőért amit meg akarok venni azokat kijelölöm sok sok kattingatást és időt lehetne spórolni
Dátum: 2020.03.24. 15:54:04
mindenképp összehangolt támadás kell és talán kő is kell hozzá de akkor nem sok
Dátum: 2020.03.22. 12:32:08
Minden jót Archi! Köszi a sok CSP-t amit utánad kaptam

Lassan mi következünk a sorban.
Dátum: 2020.03.19. 15:44:50
Minden nap utaznak 30 napig de valamit meg kell csinálni minden nap hozzá
Dátum: 2020.03.16. 19:40:41
Lesz valami új jutalom vagy nem?

Sokuknak már megvan minden
Dátum: 2020.03.15. 09:59:17
Miklós!


Találkozón mindig leadjuk a javaslatunkat de nem nagyon valósulnak meg írok egy párat

Arany harcgyűjtő relikvia ezt is kértük többen már hogy arany fokozatról lehessen Ősi éjkristály fokozatig ( akár itt lehetne AF képességet is hozzá hogy lehessen tovább növelni a szinteket ne csak relikvia kupon, Kryxónium fókusz és Unobtánium fókuszokkal. )

Amit jeleztem 2 relikviát amik a Kufár eseményhez tartozik ( elvileg holnap indul a márc. 16. Kufár csata és sokuknak már nem tudnak kivenni új jutalmat mert már megvan mind )

-Zu'lit lombikja: avatár manaitalt ad úgy hogy a relikvia a legmagasabb szintje van meg Zu'lit ősi éjkristály gyűrűje
-Sámán iszák: áldott kulacs ( Szint: 180 ) de itt csak Nagyobb éjkristály sámán amulett van mert előző után nem volt értelme fejleszteni
2020.03.02. frissítésnél jött a - 300-410. szintű gyógyitalok és varázsitalok bekerültek a játékba amik eleve nincsenek a szintre igazítva de azért kalandoknál eddig jó volt a 280. szintű ital most már 360. szintű gyógyital és manaitalokat kér itt érdekes sikerül beállítani a szinthez igazítást a relikviáknál még mindig nem.

Beszéltük is találkozón ezt elvileg fel is írtad ezeket is lehetne AF-ből szinhez igazítani ha már 385. szintű a karakterem és a Zu'lit lombikja megvan + Zu'lit ősi éjkristály gyűrűje a legmagasabb szintű akkor ne egy avatár manaitalt ( Szint: 200 ) adjon hanem ami legalább a kalandokban is elfogad vagy a karakternek is ér valamit gyógyításkor

- Lehetne Szövetségi bajnoksághoz is AF-et készíteni ( ehhez még nem volt úgysem ) vagy Relikvia formájában amihez AF képesség is kell hogy tovább lehessen fejleszteni
- Lehetne olyan AF képesség is ami a tudás fája utáni jutalmakat növeli %-ban vagy esetleg fixen adna szentiként hozzá mindebből X menyiséget.
- Lehetne olyan AF képesség is a mytokronit csomagokhoz ( pl 5 szint ) 1-es szinten 1% barna mytokronit , 5.-ik szinten 5% barna mytokronit, mert csomagokból barna nem jön de egyre több barna mytokronit kell a szintemelésekhez csatlósóknál

X AF - ért 28 órán keresztül +1 esszenciát használhatsz, itt lehet egy külön AF, amivel a képességet fejleszted ki


ez is jó de nem hinném hogy megvalósítható 2 esszencia futása vagy fixen AF-ből mehetne a plusz növelés az adott esszencia hatására

Ezek az AF képességek árazást úgy kéne belőni hogy mindenkinek jó legyen
Dátum: 2020.03.09. 09:24:42
Már kettő utazást is tudtok indítani a sok klónnal
Gratulálok!

Nekünk már nem hagysz semmit

Nekem nagy megtisztelés hogy a Kutatás eseményben majd veled is asztrálisan utazhatok
Dátum: 2020.02.11. 09:01:18
Érdemes azért néha a Robotra hallgatni


Dehogy fejezted be a játékot már két kezemen nem tudom megszámolni hányszor hallottam ezt tőled
Dátum: 2020.02.07. 19:17:10
Mondjuk simán lehetett volna nekem is de én inkább 2000 végzetmedált szedtem ki
Dátum: 2020.02.07. 19:16:25
Tudjuk hogy kié Saláh Ad Din az uralkodó - 400. szintű végzetúré
Dátum: 2020.02.07. 16:53:15
Úgy el tudom képzelni hogy egymás után folyamatosan csak kiképzés küldetés
Dátum: 2020.02.07. 16:09:35
Hogy csinálod hogy már 13K állatod van? Mesélj


van most 5 olyan állatom ami 2800-as szintűek ezeket ha most felzabáltatnám akkor --> Biztos felzabáltatod A végzet fétise csatlóssal? (1390236 TP-t fog kapni) Vigyázz, ez nem visszafordítható!

de a 5 legnagyobb azok 9779,9779,9634,9587 és 9587 szintűek