Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Unr34l

Látod ez a nagy eredmény hogy 13k nagyobb állataid meg több mint 20%-al nagyobb TÖ-d volt ( csatlós bónuszod magasabb volt , legendás tárgyak is erősebbek voltak , na meg a a kettő tetoválással is előnyben voltál: Elnyelő tetoválás és Sebző tetoválás , nekem ezek ég most sincsenek meg ) és nekem csak a robbanás, tudás és a jó taktikai időzítés volt, igen úgy tudtam győzni erre büszke is vagyok , mit kellet volna tennem? Nagy művészet egy nap alatt 860 szerencsét emelni hogy abban is jobb legyél nálam de ez sem segített ( egy egyszemélyes szövetségben egy nap ennyit beépíteni ) úgy hogy az állat oldalon ~40ezer templomkristályt kattingattál el, ezt én is megtehetném csak én már évek óta építek magamnak szerencsét de a többieknek a tudás fáját, a jelenlegi kettő top szövetség is megmondja , azt hogy én elhasználtam több tízezer templomkristályt végzet medálra az nem jelenti azt hogy nincs templomkristályom

Kár hogy töröltél most bajnoki viadalon ledarálhattál volna , de nem biztos hogy Te nyerted volna mert közben más is megerősödött és lehet ez sem ízlett már neked

Nem én voltam az aki átjött és hátba támadta azokat a játékosokat ahová csatlakoztál volna, mert nem tudtál várni pár órát és még zafír hordára sem voltál átváltva szóval erről ennyit , ha már az IGAZI arcról beszélsz ( érdekes én 2x tudtam várni fél napokat hogy bevegyenek úgy hogy elég fixen meg volt hogy mikor érkezek )

Visszajöttél V1-re jöhettél volna bármelyik nagy szövetségbe de Te azt hitted bedarálsz inkább mindenkit mint egy török basa de ezek a számítások nem jöttek be teljesen ugye azért jó volt lefelé támadni kisebbeket nagy dicsőség legyőzni erre büszke lehetsz! de a gyenge vesztes robot mindig meg tud újulni és meglepetés támadásokat végrehajtani
Dátum: 2020.09.17. 14:11:16
Köszönjük !
Dátum: 2020.09.17. 12:00:22
Igen és csak 1x kaphat
Dátum: 2020.09.16. 16:59:55
Ez a 50 hordatrófea elég sovány lett ehhez még el kell költeni 1600-at bíztam hogy befizetési csomagokban is kerül be.

MOD: jövő héten esetleg még napi ajánlatban is lehetne egyik nap őskő/platinaért
Nekem mindegy én csak adtam egy jó ötletet.
Én meg eleve robot vagyok
Erre az SZB-re simán lenne megoldás , egyszerűen nem látszódnak a szövetségek csak színek lennének és hétfő délben lenne felfedve a szövetségek , persze ezt is ki lehet játszani ( de nem az első kör előtt ) de azért sokkal izgalmasabb lenne

MOD: a színek meg random lennének azaz ugyan abban körben lévő 4 szövetségnek , mindegyik szövetség szemszögéből más más színek lennének ezzel is ki lehetne szűrni , sőt a ranglista is csak a legvégén lenne felfedve
Végülis átjött V3-ról és hozott magával 3 inaktív karaktert és csinált egyszemélyes szövetséget

Az hogy TÖ-ben Ő volt a legerősebb az egy dolog bármikor beütöttem nem bírta a nyomást és gyorsan feladta , V3-ra vissza menekülni mégegyszer már nem akart és büszkeségből
törölt , meg rajtam kívül más is simán felvette vele a versenyt

Sajnálom hogy törölt de ez van.
Dátum: 2020.09.13. 23:05:54
Szint és időtől független , 400-asbszinten megszűnik hatása
Dátum: 2020.09.08. 22:02:44
Az szép még az 500-at sem érem el
Dátum: 2020.09.08. 21:19:38
463. ( Eddig 3 szintet léptem ) De most erre nincs időm.

Múltkor mennyi őskővet toltàl bele ?
SZB-re rosszul emlékszel a fordulót a Légió nyerte és végén ők lettek a bajnokok ,de ez annyira nem is lényeges én csak azért hoztam fel mert aki ott volt karakter az igazi Ronin-os volt Te meg 4 karakterrel csak bevándorló

Ha valóban igaz hogy annak a két karakternek van igazi gazdája akkor azt úgy is visszafogják kapni ha nem azt neked köszönhetik.
V3-s nerfhez semmi közöm

Én örültem a legjobban hogy visszatértél én fel is vettem veled a harcot nem sírtam most sem

Abban az SZB körben semmi segítség nem is volt el is buktuk a Légóval szemben a kört de Te egyszemélyes szövetség még minket sem tudtál ott legyőzni

Ha nem hozod át azt a 3 karaktert akkor mond már meg hogy neveztél volna be szövetségi bajnokságba és több száz vagy ezer portya pontokat nem tudod ott elhasználni
Volt ott egy régi utolsó aktív Ronin-os tag aki tartotta Ti vagyis Te meg a tovább vitt karakterek szépen kiraktad hogy tud azt csinálni amit csináltál.

Igen emlékszem rá , törölt is Ómen01 mert ott annyira durván tolták hogy már a vak is észre vette de akkor ugyan ezzel a szakértelmes csalással más világon is törölt erős karakter

Semmit nem változtat ezen nincs mit vitázni , nem is értem miért hoztad fel az előző esetet de igen V3-ról jössz amikor átment még Offsboy ott is volt valami simliskedes a karakterek tápoltak egymást az is kiderült , meg ez is.


Erre még válaszolnak :

"No de Kleopatra es Popeye egy pár akiknek gyermekuk szuletett es kesobb szeretnek majd folytatni a jatekot."

Igen és ha akarták folytatni akkor miért nem maradtak V3-on katakombákban? Nem csináltál velük semmit legalábbis kerek 14 nap alatt egyik karakter sem csinált még 1-1 küldetést sem ,akkor mi ez ha nem kihasználtad
Egy a lényeg csaltál és nagyon mert így tudtad használni az szövetségi bajnokságot ha nincs a plusz 3 karakter akkor nem vagy hozzá jogosult
Elég olcsón megusztad ,végülis 5 fős szövetségből 4 karakterrel játszani erre nincs mit mondani, bemásolom a beszélgetésünket amikor kérdeztem tőled mert több játékostól hallottam:

Unr34l kérdez :

"Írtad az elején sokan mondták hogy csalsz vagy ilyesmi, én csak tudod mire vagyok kiváncsi ez a 3 játékos átjött és igazából itt elég gyengék, csak egy opciót látok benne hogy azért hogy meglegyen a létszám hogy tudj SZB-ni de mindenképp érdekes hogy egyszerre jöttek neked megtisztítani a terepet "

Saláh Ad Din válaszol:

"Az ilyen "en csak arra vagyok kivancsi" spekulaciokkal nem foglalkozom... Mar mielott megjottem a V1-re szoltam Lan-nak, hogy csatlakoznek a Legiohoz, de amikor megerkeztem nem volt hely a szovetsegben, maxon volt a letszam. Aztan jottem csak ide jatszani....
Gondolj-gondoljatok amit akartok, hidd el en vagyok az utolso akit erdekel."
Egy negatív teljesítményt is meg kell említeni a jelenlegi abszolút top1-es karakternek még +3 multi karakter is kellet a sikerekhez
Dátum: 2020.08.23. 11:47:54
Mit csinálsz akkor azzal a sok aranydukáttal?
Dátum: 2020.08.20. 12:23:23
Szerintem vagy annyira aktív hétvégén arra a 1 perc belépj hogy indíts egy esszenciát , csatlós arénában is lenyomod a harcokat de Te tudod neked kell és megéri

"Ha működne egyszerre a kettő esszencia: energiahasznosítás és valóságformázás akkor én is megvenném mert akkor lenne értelme "

Nekem hogy 44 óra 20 perc legyen az esszencia nem éri meg mert minden nap energiahasznosítást is használok ha még csak pár SZB és csatlósarénát használom el
Dátum: 2020.08.20. 00:35:40
Na meg ez a három vásárolható is indokolatlanul


Alkímista esszencia mester inkább a 16 óra helyett lehetne azt hogy működjön valamilyen formában 2 esszencia hatása mert így 200 kőért a +16 óra felesleges az eleve 28 óra 20 perc hatásra , ha ez lenne akkor még azt mondom drágábban is meg vennék a játékosok mint 200 de így előreláthatólag senki nem veszi meg max 1-2 balek


Alkímista esszencia
Típus: relikvia
Szint: 200
Aktív esszenciád hatóideje megnő 16 órával.
Ár: 200 Őskő

Szörnykihívás célok
Típus: relikvia
Szint: 180
Megvásárlásakor összes szörnykihívás célod nullázódik, újra teljesítheted őket.
Ár: 400 Őskő

Hordakitüntetés
Típus: relikvia
Szint: 150
Választott hordagyűlölet szakértelmed maximuma 100-ra nő.
Ár: 200 Őskő
Dátum: 2020.08.20. 00:16:24
Új, hordatrófeáért váltható relikviák
Bronz (ezüst, stb) bajnoki köpeny, Bronz (ezüst, stb) hűségamulett


500-500 hordatrofeáért egy kicsit túl lett árazva a bronz fokozat