Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsimi

Oldal: 1
Dátum: 2012.03.20. 01:36:49
SZiasztok!

Feltűnt hogy egyes emberkék a kisebb szinteken megállnak és portyázgatnak, elszedve a LE-t. Sokáig húzzák a dolgot majd egy jó erős karakterrel indulnak felfele. Félre értés ne essék--- nem árulkodom, csak mi lenne ha bevezetnétek a VÉRDÍJJAT. Pl.: az alsó 20 szintig. Szintenként aki az első vagy második helyen áll, kitűzni a fejére 20.000LE-t, ami elosztódik azok között akik támadják. Pl.: józsi 5x, kati 12x, Pisti 3x ütött rajta, akkor józsinak 5000LE Katinak 12000LE, Pisitinek 3000LE jár. Ugyanis szint lépésre lehetne kényszeríteni, az egy helyben várakozó játékosokat. A kisebb szintűek ugyan nem tudnak győzni, de ha 0LE-vel támadják, akkor a várakozónak a tp-je nő, LE nem szerez, így feltolódik egy szintet. Így kényszerűségből haladnia kell az első 2 helyezetnek... És a gyengébbek is kapnának LE-t, amiből tudnak fejlődni...
Dátum: 2012.03.15. 14:19:07
Jövök elsírni bánatom... (már ha bánat:))

Vagy egy hónapja kezdtem el játszani, feleségem csak mellém ült és elkezdett közbe szólogatni a kvízeknél, meg tetszett neki a játék, tegnap regisztrált is. (legalább nem szól bele a kvízembe...) Csak hogy így már 2-en játszunk, egy IP címről. Nagy gond nincs mert távol állunk szintben. Viszont a fiam is már akar játszani, és persze ugyan abban a hordában, meg már alkusznak az anyjával hogy gyors csinálnak szövit, meg majd visszacsalnak stb. Hmmm... egy IP-ről 3 játékos. Na ezt hogy oldjam meg???
Az hagyján, de beszéltek húgommal, barátnőjükkel stb. Mindenki most az ünnepek alatt akar kezdeni, hogy egy szinten legyenek. ÁÁÁÁÁÁÁÁ....

Nos a többiek messze vannak, és gondolom az látszik, hogy külön mozgolódnak, de mit kezdjek az 1 ipről 3 játékossal? Annyi biztos hogy anyaja-fia megbeszélik egymás között kit támadjanak stb. Na ekkor ebből szerintem kirekesztés lesz... Kérdés mit kezdjek a helyzettel? Megmerjük kockáztatni a játékot? Mivel bizonyíthatom történetem valódiságát?????
Oldal: 1