Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sveger

Oldal: 123
Dátum: 2009.06.13. 22:45:20
Ha jól tudom v2-n a Joker volt 155-160 .ez volt a legdrágább aukció.V2-n egy nem kell el a többi olyan 130 körül.
V3-n meg 50-65 között kelletek el,egyedül a 3 kvízmedál volt 80
Dátum: 2009.06.13. 20:23:55
hát inkább au bérlet
az jobban termel
Azért 1 hét alatt ha kapsz 3 tárgyat és eladod már jobban jársz vele mint a tojóval
Szerintem ennél azért többet ad mindenkinek :)Vagyis v2-n igen
Dátum: 2009.06.13. 19:50:11
Elnézést kérek a szép hölgytől aki elől elvittem a kvízmedál aukciót (v3)
Dátum: 2009.06.13. 19:48:53
Végzetúr Aukciós tárgyak
Minden világon lesz aukció
V1-v2 100 dukáttól indul a licit
V3 50 dukáttól indul a licit

1:A tanulás könyve:

Egy tetszőlegesen választott szakértelmedet,amely már megvan,megnő 10-zel
(de max,fölé nem mehet).A tétel megnyerésekor kell döntened.



2:Időugrás:

Cselekvéspontjaid száma megnő 250-nel(de ha így a maximum fölé menne,a felesleg elvész.)


3:Kvízmedál

Kapsz 3 kvízmedált(de nem lehet így a max.lehetséges 12 fölé)


4:Destruktor:

(fókuszkristály,fegyverbe rakható,visszaváltható) +100 sebzés az epikus ellenfélre



5:Turbókristály

Felezi a tudatturbó VP költségét


6:Inspirátor: (csak az első két világon)

A cselekvéspontokat az átlagnál gyorsabban regenerálod,attól függően,hogy szintedben mennyire vagy lemaradva az élmezőnyhöz képest.(naponta(max szint-te szinted)/2 plusz cselekvéspontot kapsz).


7:A szívósság öve: (csak az első két világon)

Szívósságod lehetséges maximuma 100-ra nő(100-as szinten +1 harci kört kapsz)


8:vadászcsizma:(csak az első két világon)

A vadászat ideje fél perccel csökken


9:kamikaze:(csak az első két világon)

Akkor is tudsz portyázni,ha életpontod 15% alatt van.


10:Joker:

Megkapsz egy tárgyat,ami szerepelt már a játékbeli aukción.(a tétel megnyerésekor kell döntened).
Dátum: 2009.06.12. 00:06:11
Dukát árverást úgy képzeljem el hogy ülünk egy nagy teremben és egymásra licitálunk?
Pl mondom hogy mennyit adok érte?
Vagyis úgy képzeljem el mint egy árverést
Körülbelül mennyi tárgyat árvereztek el?
Dátum: 2009.06.04. 16:52:58
mit jelent pontosan az hogy Visszaváltható?

Mert az újrahasználható azt értem.
Talán az hogy ha mégsem tetszik a tárgy akkor visszakapod érte a dukátot?
Dátum: 2009.05.30. 16:57:22
Ricardo játékossal egyet értek.
Tegyük fel hogy fent van az illető vége a licitnek míg elküldi az kb 20-30 másodperc.De aki 2-3 másodpercenként frissíti az oldalt és tudja támadni az illetőt aki elviszi,az biztosan megtámadja,és lehet hogy a társainak is szól
szegény párának 100k nem marad sok,max ha leütteti magát és elkölti,ez a megoldás lenne még
javaslom hogy legyen olyan hogy a karakterlapja alján megjelenik a relikvia,mikor rákattint akkor aktiválja
Dátum: 2009.05.25. 23:27:03
Eddig nekem az aukciós bérlet jott be legjobban meg a tojó tyúk sem rossz
de ezeket nem lehet megszerezni mert ilyenekért még a kvízmedálokat is eladták (v3-n megkérdeztem az illetőt)

Valami jó fókuszkristály vagy állatos felszerelésért beállnék én is
Dátum: 2009.05.25. 20:05:02
Szerintem maradjon az a stílus mint v1-2.Lehetne azzal kombinálni hogy a köves fegyvert és varit kiveszitek belőle.
Többi maradhat(pajzs,páncélállatcuccok,fkristály)
Regisztrációkor tüntessétek fel hogy ez olyan szerver ami véget és és nem addig játszol ameddig meg nem unod
javaslat:

Lenne egy szövetség itt 20 tag lenne csak gép játszana.
Ez a bot szövi nem küld senkinek hadüzenetet amíg neki nem küldenek.Az a szövetség aki legyőzi őket háborúban,azok minden háború megnyerése után kapna egy ékszert.
Lenne egy épület amit ékszerből lehetne építeni.Minden szinthez kellene 1 ékszer(épület max szintje 10)
Ez a bot szövi fokozatosan erős lenne,azért úgy hogy jó szervezéssel le lehessen őket győzni.Aki felépíti az ékszercsarnokot az a szövetség nyer.Kap relikviát amit át lehet vinni más szerver karakterére.A bot szövi visszapróbálhatja szerezni az ékszert.Egymás szövetség is eltudja vinni egymástól.
Valami hasonló dolog nem lenne rossz.Lehetne ebből kis javítással kihozni elég jó szervert és talán sokan jönnének
Dátum: 2009.05.25. 17:47:25
V2-n miért csak 3 tárgy + ajándékcsomag van amire lehet licitálni?
Késik vagy csak ennyi lesz 5 naponta kint?
"Lehet jobban fogy a tárgy mint amire gondoltak"
Dátum: 2009.05.21. 13:49:01
Kristálygömb tényleg jó dolog

Ez 100 dukát körül fog elkelni.Háborúban nagyon hasznos vagy olyanoknak akiknek a kivégzés szaki magas.megnézik mikor jön ki az áldozat 15% alól és már halott is az illető


Papi amulett
Típus: relikvia
Hatás: A gyógyitalok 33%-kal több ÉP-t adnak vissza (zafír bónusszal nem adódik össze)

Ez sem olyan rossz,bár olyannak aki szinte csak portyából él
Dátum: 2009.05.08. 00:06:20
Ahogy így végigolvastam a fórumot elég változó válaszok vannak

Engem az érdekel ha engem helyettesít valaki 4-5 napig mert én nem leszek netközelbe,de láthatatlan vagyok és csak dukátot vesz nekem csp-t meg az állatomat küldi el gyakorolni ez már szabálysértés?
Közben az ő karakterét is veszi,de nálam csak ezt csinálja:)
Lényegében a multizás az ha egy netről ugyan azt támadjuk meg folyton

Természetesen ő sem és én sem akarom zároltatni magam így ha nagy esély van rá hogy csalásnak minősül akkor nem kérek meg senki ,ha ez belefér a szabályba akkor igen
azt hozzáteszem egy klánba vagyunk,de nem egy netről játszunk és eddig még nem léptem be hozzá a gépemről és ő sem az enyimbe
Dátum: 2009.05.06. 01:10:55
Szerintem az aukciós bérlet túl jóra sikerült
3* ár nyakláncra és gyűrűre
Első aukciós megvette és most is elvitt egy relikviát.
Szerintem a 3* ár sok max 2 adna mert így minden hónapban tud venni míg mások meg 2-3 havonta csak
Hátrányba szorulnak más játékosok.
Mi a véleménye másoknak?
Dátum: 2009.05.05. 16:00:03
Ezzel szerintem fel akarják verni az árakat,nem hiszem hogy nincs gáz
Van ennyi eszük ha fogyóba van azt maguknak megtartják és nem más országoknak küldik el
Dátum: 2009.05.05. 12:13:32
A Hűség záloga

Ez egyszeri alkalomra jó vagy bármikor használhatod?
és ha hordát vált vele a tulaj akkor az 50 követ ki kell fizetni neki?
Amúgy elég furcsa lenne hogy akikkel jóban vagy(társaid)azokat támadod
Maximum elviszed kínzóba ők meg elmennek vadászni.
Gondolom sokan csinálják ezt,csak nem a saját hordájukkal:)
Mit csinál aki köpül?

Szilvát aszal
Vajat készít
Túrót készít
Köpköd.

A kérdésre eddig 22 jó és 3 rossz válasz érkezett.
Kérdésed kiértékelésre került.
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 70:35:35 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)


Hello

Erre nem tudom ki adott azonnal töröljék értékelést,de szerintem az nagyon tudatlan.
Észre lehet venni hogy elég sokat tudják sőt ez nem egy nehéz kérdés,Vagy írja be a keresőbe hogy köpül és már meg is van rá a válasz
Valahogy nem lehet visszatenni a játékba?
Dátum: 2009.03.26. 18:19:50
érdelklődnék,hogy az szabálysértésbe tartozik hogy megcsináltam az ismerősömnek a regisztrációt mert ő telon játszana és úgy meg nem tudja megcsinálni?
De ezt még bonyolítja hogy azon a világon van karakterem,és a rendszer ilyenkor multizásnak veszi?
Többször innen nem lépek be hozzá.
esetleg még az gond ha egy klánba lennénk?
Dátum: 2009.03.02. 00:25:34
Üdv

Feltettem egy kérdést v3-n és eltűnt.Kiírta hogy kiértékelés alatt van mire visszajöttem most már nincs róla infó hogy jó vagy rossz lett a kérdést és a kérdésem sincs meg a kvíz topicba

508.helyes válasz után adtam le a kérdést és most ezt látom:

Eddigi kérdéseid értékelései: 3 jó, 0 rossz, 1 törölni.
Eddig 508 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 92 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.

Vagyis 3+1=4 nem 5.Hova tűnt ??

Esetleg ha elveszett akkor kiírhatom újra a kérdést,de most nem engedi jelenleg az 5 kvízemet kiírni
Dátum: 2009.02.27. 14:52:38
Üdv

Feltettem egy kérdést v3-n és eltűnt.Kiírta hogy kiértékelés alatt van mire visszajöttem most már nincs róla infó hogy jó vagy rossz lett a kérdést és a kérdésem sincs meg a kvíz topicba

508.helyes válasz után adtam le a kérdést és most ezt látom:

Eddigi kérdéseid értékelései: 3 jó, 0 rossz, 1 törölni.
Eddig 508 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 92 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.

Vagyis 3+1=4 nem 5.Hova tűnt ??

Esetleg ha elveszett akkor kiírhatom újra a kérdést,de most nem engedi jelenleg az 5 kvízemet kiírni
Dátum: 2009.02.23. 12:42:18
Pisti 1989-ben született,2009-ben hány éves?
5
10
15
20

Erre a kérdésre miért kaptam azonnal töröljék választ?
Este feltöltöttem mikor lefeküdtem megnéztem 26 jó válasz és asszem2-3 ossz élrkezett.De kérem ez a legkönnyebb kérdés
1989+20=2009
Oldal: 123