Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kaoszfatty

Oldal: 123
Dátum: 2009.01.08. 14:22:33
MElyik típust NEM gyártja a BMW?
M3
M6
M5
M2

sztem mind a 4. M2 a jó válasz elvileg, én arról azt találtam hogy a BMW új szuperkocsija...
Dátum: 2009.01.08. 12:51:11
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=putty&btnG=Keres%C3%A9s&meta=lr%3Dlang_hu

első találat...kliens program... 4 válaszlehetőség közül a terminálra illik, katt rá:)

de nem vitázom akinek speciális annak speciális, de akkor sem azonnal töröljétek kategória.
Dátum: 2009.01.08. 12:33:48
Idézet: Zoltanszon - 2009.01.08. 12:29:58
Te igen. De nem általános. Én is használtam, de ez csak a véletlen műve, és ugyanúgy speciálisnak szavaznám...


az lehet, de akkor sem baromság:) Én pl nem mondom semmire se hogy töröljétek azonnal ha még arra se vettem a fáradságot hogy beírjam Googleba hogy PUTTY. Beírod, rögtön látod mi az. Semmi extra. Sőt az ez ki volt az ki volttal sincs semmi bajom, mert szintén Google v Wiki
Dátum: 2009.01.08. 12:28:00
Idézet: Darkshade - 2009.01.08. 10:58:49


A putty milyen típúsú program?
stratégia
tetris
terminál
köpködős

Ez viszont törlendő baromság, kérdést sem értem és aki beengedte? Ah, mindegy, hiába koptatjuk itt, jópáran ilyenek miatt a billentyűt.



a PUTTY egy terminál program, és nézz utána mielőtt lebaromságozod, az egyetemen 4 éve használom, több ezer magyar diákkal együtt.
Dátum: 2009.01.07. 15:49:04
az előző hozzászólásra engem is nagyon érdekelne a válasz.
Melyik nem sörmárka?

Kőbányai
Adambrau
Becks
Panalgorin

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

na nemár:)... de most komolyan... még ha valaki egyáltalán nem ismeri ezeket, akkor is Googleal 20sec alatt megvan... jajj gyerekek
Dátum: 2008.11.29. 00:33:21
hát ez... kiket hívtunk eredetileg elfeknek... kidobja nekem hogy a Mikulás melletti manókat... aha... wiki szerint meg az elf mitikus lény volt a pogány germán népeknél; az észak-európai folklórban máig fennmaradt. Az elfek eredetileg kisebb termékenységistenek voltak.... Mikulás melletti manók...eh
Oldal: 123