Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Éjkirálynő

Oldal: 1
Dátum: 2013.11.12. 14:14:11
Ez a téma igen fontos lenne...
Dátum: 2013.10.15. 14:07:00
Nálam is gyengültek az ellenfelek, viszont a krites küldik nehezen teljesíthetőnek tűnnek. Váltottam 15 pp-re, de még így is magasabb szintű ellenfeleket kapok, de csak 1 állattal. Hiába turbózom a krit varázslatot (tt 80), alig varázsolok kritikusat.
Dátum: 2013.10.15. 12:06:25
Váltsak 15 pp-re, vagy várjak, mert változni fog az ellenfelek generálása? Csak mert ha lenullázom magam pp-ből, akkor nincs esélyem a maxos jutalmat kiszedni...
Dátum: 2013.10.15. 10:21:33
Nálam 12-ből 12 győzelem, de elég neccesek a csaták... Az ellen még az állataim nevét is klónozza...
Dátum: 2013.01.20. 09:26:46
És a toplistások milyen medált kapnak? Milyen bónuszt ad az a cucc?
Dátum: 2012.11.14. 12:51:40
Sztem nem volt ez rossz döntés a részemről. Az elsődleges, hosszú távon fontos szakik már maxolva voltak induláskor, a többivel meg ráérek most foglalkozni. Majd meglátjuk...
Dátum: 2012.11.14. 12:39:19
Azért írtam oda, hogy látni lehessen: volt azért ára ennek. Viszont alacsony szintről indultam, a V5-ön nagyon gyorsan pörögnek a szintek az inspiráció miatt. De még így is bőven megérte. A legerősebb karakterek közé emelkedtem. (Persze most neki kell állni szakizni keményen).
Dátum: 2012.11.14. 12:29:55
Az is szép! Egyébként én is 100 körüli növekedésekre számítottam. Ez az eredmény a legmerészebb álmaimat is felülmúlta...
Dátum: 2012.11.14. 12:16:21
Érdekességképpen én is beírom az eredményt:

V5
18 szintlépés

Felhasznált LE: 97.485
Effektív töltés: 130.096
Leölt sárkányok: 274

Jutalmak:
+ 143 Erő
+ 143 Támadás
+ 143 Védekezés
+ 143 Egészség
+ 143 IQ
+ 142 Mágia
+ 142 Taumaturgia
+ 5 Szerencse

5% fertőzés csökkenés

transzcendális fókusz
féléves aukciós bérlet
mágiaelnyelő
a fáradhatatlanság medálja
féléves bölcsesség kötet
55 kiégett őskő
Dátum: 2012.11.14. 10:31:45
Én nem számoltam pontosan a dolgot, de brutálisnak tűnik a jutalmam. Mondjuk V5-ön nyomtam, alacsony szintről, sok szintlépéssel, inspirációs bónusszal...
Dátum: 2012.10.23. 09:08:36
Ugyanez a kérdésem az ultraspezializációs cuccal kapcsolatban is...
Dátum: 2012.09.23. 19:16:39
Módosítva: közben rájöttem, hogy nem hibás a kérdés-válasz...
Bocs.
Dátum: 2012.08.10. 21:03:07
Sztem nem kell LE-ről lemondani, mert ha szétgyepálod a népet, majd később csapatot váltasz, akkor a győzelmeid nullázódnak. Ettől függetlenül mondjuk tényleg választhatóvá lehetne tenni a medált.
Dátum: 2012.05.23. 19:41:10
Eszem ágában sem volt megsérteni téged (sem mást). Nem az a bajom, hogy megugrott a tulajdonságösszeged, hanem az, hogy információhiány miatt másoké nem nőhetett meg. Ennyi a lényeg.

(Egyébként tudnék még neveket említeni, de nem teszem. Téged is csak azért nevesítettelek, mert nem sokkal korábban hozzászóltál a témához.)
Dátum: 2012.05.20. 09:11:23
Köszönöm a vigasztaló válaszokat. Pedrónak igaza van, a V5-ön játszok, és 49. szintű vagyok. Talán nem 4 hónapja játszom, hanem 5 vagy 6, nem tudom pontosan. Komolyabban biztos, hogy 4 hónapja foglalkozom a karakterépítéssel. Ezen a szinten azt látom, hogy a többszáz pontos tul.összeg növekedés átlagosnak mondható. Nem tudom, a többiek hogy fejlesztenek, de ezen a szinten már alap lehet egy izmosabb spektrális és kreaff. Nekem is maxolva vannak, és nem hiszem, hogy ez olyan nagy előnyt jelentene hosszú távon (mivel vélhetően a többiek is felnyomták). Viszont nézzük pl Pedrót. Ő tényleg nagyot nyert ezen az eventen. Gyakorlatilag megduplázta a tulajdonságait, sőt... És nem ő az egyedüli a környéken, aki ilyen kiugróan teljesített.

Volt, aki írta, hogy "mit vártam, hogy szólnak előre?". Pontosan! Nem is értem ezt a bekérdezést. Talán meglepő, hogy szeretnék pontos tájékoztatást kapni egy eventről? Nem azt várom, hogy pontos képleteket írjanak le, de legalább legyen megemlítve, hogy a felhasznált LE vissza lesz osztva tulajdonságra. Az eventben annyi volt leírva, hogy ha nem látogatsz meg pilont, gyorsabban csökken az állataid morálja, meg hogy kieshetnek relikviák. Slussz-passz. Kipróbáltam, 2 csp-ért, ennek megfelelő TP-ért kb 1 vadászatnak megfelelő LE-t kaptam.

És most gyorsan utána is számoltam. 32 pilont töltöttem. Ez kb 76e LE-be került, de ennek kb a felét vissza is hoztam a drakonokból származó LE-vel. Az egyszerűség kedvéért mondjuk, hogy 45e LE-t vesztettem. Erre kaptam +6-ot minden tulajdonságomra, amit kb 90e LE-ből tudtam volna kifejleszteni. Tehát dupla LE menyiséget írtak jóvá. Ez hol van leírva? A wikin? Vagy máshol? Le van írva bárhol egyértelműen, hogy ez az event egy ultra-táp? Vagy meg kéne kérdeznem, hogy gyerekek, ha most belenyomok ebbe energiát, akkor ugye irreálisan megerősödik a karakterem? Sztem nem. Nem véletlen, hogy több ismerősöm is van, aki bukott ezen az eseményen, és van olyan is, aki aktívabb fórumozás mellett is csak a második ciklus végén jött rá, hogy ezt megéri nyomni. Sőt, volt ismerősöm, aki szólt, hogy megérheti, mert ismerőse +22-t kapott tulajdonságokra (nem +100-at!!!). Akkor elgondolkoztam, de kb reálisnak tartottam a dolgot. Ha sok LE-t belefektet, akkor kaphat ennyit. De úgy tűnt, egyensúlyban van a dolog. Én akkor amellett döntöttem, hogy inkább nem hajtok erre rá, mert ha megtartom a LE-t, akkor lényegében nem lesz majd nagy változás a toplistában. Aki sok LE-t költ, az kap tulajdonságokat, viszont szinteket is lép. Tiszta sor. De nem így lett! És pont ez a bajom.

Jelenleg is az a véleményem, hogy nem volt megfelelő a tájékoztatás, hogy irreálisan magas tul.összegek kerültek kiosztásra. És azt sem tartom korrektnek, hogy "kötelező" fórumozni. A játék címoldalán ugye ez van kiírva:"Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!" Nos, jelenleg úgy látom, hogy nem könnyen megtanulható, mert hiányos a tájékoztatás, vagy sok szabadidőt vesz el, ha aktívan kell fórumozni mellette. Kb ennyi...
Dátum: 2012.05.19. 21:46:38
Ebben az eventben csak azt találom inkorrektnek, hogy nem volt igazán megfelelő a tájékoztatás. Az event kiírásában nem találtam infót arról, hogy ilyen brutális bónuszok lesznek. Pont ezért nem is hajtottam rá. Erre teljesen átrendeződött a toplista...

Nagyon sajnálom, és eléggé berágtam ezen a szitun. Ha az ember nem olvas fórumot, vagy nincsenek tapasztalt ismerősei, akkor lehúzhatja magát. Én is ezt teszem most. A 4 hónapja gondosan alakítgatott karakteremet hamarosan törlöm. Köszönöm az alul-tájékoztatást!
Dátum: 2012.03.02. 22:13:59
Ez nekem is az egyik kedvenc kérdésem
Dátum: 2012.03.02. 13:29:29
Melyik nem élőlény?

Tiszavirág
Hóvirág
Jégvirág
Dunavirág

A rendszer szerint a helyes válasz a Jégvirág, csakhogy tudtommal (és a Google tudtával) létezik egy ilyen virág is...
Oldal: 1