Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Constantin

Dátum: 2009.09.03. 20:44:24
Elég furcsán nézne ki ha egy pl. 50. szintű karakter 85. szintű fegyverrel vagy varázslattal flangálna:)
Ezzel túlságosan nagy előnyt kapna..
Szerintem jó ez így. Egy dicsőség medál ad +1 %Le-t vadászatkor.. ez is előny de mégsem olyan hatalmas. Bár a kvízmedállal szemben tényleg gyenge- amit ugye 15 perc alatt szerez az ember.
De elsősorban a játékért játszunk már ne mindig a jutalmakért és előnyökért.
Persze értem, hogy mindenki olyan hatalmas végzetúr akar lenni aki legyőzhetetlen, de ez mind mit ér ha nem élvezi a játékot..

Inkább még több világesemény, és v4-hez hasonló dolog kellene- a minél változatosabb játékélményért. Eseményenként más-más jutalmakkal, amik láthatóak a karakterlapon- de nem félisteneket csinálnak a karakterből..
Dátum: 2009.09.03. 15:15:39
winnie is toplistás
Dátum: 2009.09.03. 12:41:05
Az igazi megoldás erre a kérdésre azonban talán az lett volna, hogy mind a 3 világon csak azokat kérdezték volna akik a top10-ben vannak. Elvégre ők tettek és áldoztak érte a legtöbbet.
Ők önszántukból nekiindultak, s most az utolsó harmadban sokan csak azért lódulnának neki mert a jutalomból ők is akarnak? Elképzelni nem tudom mi lehet a jutalom, s kiváncsi vagyok én is. De nehogymár minden a tápolásról szóljon tényleg. Akik leöltek 500-600 manót, azok elől ne vegyük már el a döntés lehetőségét, csak azért hogy ha megéri többen meginduljanak.
Dátum: 2009.09.03. 09:58:40
Jaa, így más:)
Dátum: 2009.09.03. 09:57:19
Gondolom hozzá lehet szólni, mert nem lett letiltva.
4.) Aki úgy itélné meg a jutalmat látva, hogy mégis lemaradt valamiről, annak itt a végén még lesz lehetősége egy gyors hajrára. (ahogy irtam, a becsléseink szerint a 3. fázis csak 1 hétig fog tartani).


Szerintem ez épp eléggé megmutatta hogy lesz jutalom, így nem is kell felfedni.
Ezzel szerintem pont azzal szúrtok ki, aki eddig nyomta le a manókat napról-napra.
Ne minden a számokról szóljon már mindig, hogy most ez megéri vagy nem. S csak azért felfedni mert viták szólnak róla.. ?
Simon már egy filmben megmondta: Játszatok!
Dátum: 2009.08.31. 14:51:17
Dátum: 2009.08.29. 12:25:41
Nekem is lenne ötletem:

Pl.:
- olyan relikvia mellyel plusz 1 gyűrű felvehető, elvégre 2 keze van mindenkinek:)(bár nem pont fókuszkristály, de eshetne ilyen is)
-plusz pár sebzést adó kristály mely külön lenne varázslathoz és fegyverhez is esetleg akár a kettőhöz együtt.
-gyorsabb Ép és Vp regenerálást segítő kristály.
-az ellenfél állatára ható tárgy, mely nagyon alacsony százalékkal de egy-egy körre olyan hatással van rá, mely miatt nem támad.( bár ez is inkább gyűrű-nyaklánc kategória..)
Eszem megáll ezen az országon. Gondolkozni itt sose volt sikk.



Az a baj ezzel, hogy a média ural mindent. Akinek van ideje és lehetősége több infót beszerezni nyilván jobban átlátja a dolgokat. Aki csak a tv hírekből informálódik azt úgy vezetik meg és rá dolgokra ahogy akarják.
Ha valaki pedig a média felelősségét firtatja hamar kikerül belőle negatív színben feltüntetve...
Persze ez az ország hibája is de attól még nem mondanám, hogy sosem volt sikk gondolkodni...
Dátum: 2009.08.13. 20:08:28
Legyen.., legalább kicsit feldobja a dolgokat..
Dátum: 2009.08.07. 18:08:30
Ez jó kérdés:)
Dátum: 2009.08.07. 10:52:39
Vagyis a probléma az, hogy ez jelent meg V4-en :

Ma, 05:42 A mai naptól a Lélekhozók Testvérisége szövetség birtokolja a hatalom tornyát!
Ma, 05:39 A mai naptól a Tyrant szövetség birtokolja a hatalom tornyát!
Ma, 05:31 Megnyílt az aukciós ház!

Ellenben v1-en nem ír ilyet..
De gondolom akkor v2-n sem, mert a Lélekhozók valószínűleg v2-n vannak..
Dátum: 2009.08.07. 09:01:09
Kisebb probléma támadt v4-en..
Az eseményekben v1-es események is megjelentek..
Dátum: 2009.08.03. 10:06:54
Milyen cukor nem létezik?
Porcukor
Barnacukor
Étcukor
Kristálycukor

Dátum: 2009.07.30. 12:08:55
Szerintem is hiba volt, nem kicsit.
Így aki előbb kezdte olyan előnyt kapott ami behozhatatlan. Pl. kvízben.
Most ismét v1-es formula lett-->lehet malmozni a csp-számláló felett.
Kérdés, ki az aki erre vágyik.
Unalmas lett nagyon itt s ezzel az újabb pofonnal félő, elindul egy Viszlát-hullám..
Hát szerintem ennyi.
Ne legyen igazam..
Ezzel most elérted, hogy nem csak Csampi fog felkeresni gyakran, de minden más végzetúr is aki olvassa a fórumot és elér téged..
Szerintem sem kellene:)
Főleg nem vádaskodó, alacsony színvonalú, s főleg helyesírási hibáktól hemzsegő levélkékkel:)
Dátum: 2009.07.29. 11:17:05
Az a baj nekem nem csp gyűjtéskor történik hanem vadászat alatt.
Ha nem szakítom meg a vadászatot akkor úgy marad s csak tellik az idő.
A csp-t leveszi a vadászatra de Le-t nem ad s nem is megy tovább..
Dátum: 2009.07.29. 09:23:00
"Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 00:00."

Ezzel lehetne csinálni valamit?
Mert elég dühítő mikor az ember elmegy s fél óra múltán visszatérve ezt látja..
A csp levonásról nem is beszélve..
S egyre gyakrabban fordul elő.
Dátum: 2009.07.27. 12:25:19
Tudom- csak nem szereted

A kamra engem most pont nem érint, de állatokra nem lenne megoldás hogy mindegyik max Ép-re(ez még nem is fontos) és morálra( ez inkább) áll vissza?
Ezzel senki nem veszít, esetleg néhányan nyernek vele..
Dátum: 2009.07.27. 11:40:06
Igen Drevan:)

Még mielőtt újabb botrányt indítok el vele..