Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Torpi32

Oldal: 1
Hali

Én sem panaszkodhatok a sujommal kapcsolatban. Több mint 100 vok. Nem is panaszkodom pedig igen is vannak hátrányi. Nálam sem a mozgás sem a különböző fogyókúrás praktika nem jött be. De ez van már nagyon régen bele törődtem. Én például egy gyerekkori műtétnek köszönhetem a kövérségemet. Már akkor meg mondták hogy fel fogok hízni de azt senki nem közölte hogy aztán soha többet nem fogyok le. Ami azt illeti nem túlzottan érzem jól magam a bőrömben de sajna semmit nem tudok ellene tenni. Nem vetem meg a finom kajákat mert ha valami jól esik azt nem szabad kihagyni. Ez az én véleményem. Elvégre nem lehetünk mindannyian sportos kinézetű és darázs dereku emberkék. Sztem hamar megunnánk egymás bámulását. Rá adásul fő a változatosság. Nem érdekel más véleménye számomra a leg fontosabb hogy a párom így szeret ahogy vagyok
Az a sok maszlag a tv-ben nem hat meg hisz csak pénz kihúzás a zsebekből mintha annyi lenne belőle hogy kidobáljuk fölöslegesen A kajára vissza térve életem 80%-ban napi 2 zsömlét eszek valami felvágottal vaj nélkül. A zsíros kajákat meg alapjáraton utálom a húsról is le szedek minden nemü zsírt amíg csak szin hús nem lesz belőle. Ha valami kaját megcsinálok azonnal nem is tudok belőle enni csak ha már ki ment az orromból az étel illata (soha nem kóstolok meg semmi kaját főzés közben)
Oldal: 1