Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2016.02.19. 09:11:20
Nem az utólagos szamolgatas ra értettem amit írtam azt bárki össze tudja adni kiszamolni hanem az hogy indulás előtt te és még páran mindent tudtok minden fejlesztésről amivel azért valljuk be van némi előnyötok mondjuk hogy tudod csinálni fogod e vahy se maxon stb, lásd első bu event Hh stb.

Azt kéne meg érteni még ha ezzel most meg is sertek bárkit, hogy nem negy öt ember ízlése szerint kellene a játékot játszani több száz embernek még akkor sem ha ti páran mondjuk mindig maxot fizettek vagy nem.


Egyébként fontos a véleményed csak nem vagy pártatlan.
Minden más tanácsod hasznosan használtam eddig is megha tisztába vagyok vele, hogy rész infókat arultok el mindig még akkor is amikor segíteni szeretnétek valakinek.

Nade nem offolok tovább nekem munka majd éjszaka fel nézek addig talán válaszol olyan is aki érti amit írtam
Dátum: 2016.02.19. 08:57:58
Nem is azt írtam hogy a mostani event legyen át alakítva de azonnal...
És pont az a lényeg ne az kerüljön top listára aki a legkevesebb lépés mellett egy óra alatt meg csinálja hanem az aki áldoz rá időt és vsgy erő forrást is akár úgy hogy azért mást pluszba nem kap
Dátum: 2016.02.19. 08:49:43
Szerintem meg értelmesebb lenne az event ennyi
Pont nem azért írtam mert le csúsztam hatvan trófea rol mikor az nekem már semmire se jó max kupon vahy fétis szilank miatt.

Mondjuk a te velemenyeden kívül azért kíváncsi lennék máséra is, mondjuk amolyan átlagos játékosokéra akik nincsenek napi szinten kapcsolatban a jv vel és nem ismerik előre az új események menetrendjét a tol z ig...

De ígérem csendbe maradok ha ennyire felesleges egy szerintem jó ötlet le írása is
Dátum: 2016.02.19. 08:24:12
Azt kihagytam hogy a jelenlegi szabályok mellett végtelen szintet is be lehet tenni mert akkor is lesz olyan aki első nap le tolja mindössze csp kérdése az egész mivel semmilyen más erő forrás igénye nincs az eseménynek tehát felesleges rá tenni mondjuk 10szintet a mostani 15re mert hiába nem éri meg elvileg egybe le tudni a toplista miatt úgyis mindig lesz akinek nem fáj ha kétszer annyi csp megy a semmibe el
Dátum: 2016.02.19. 08:11:09
Következő ilyen eseményre lenne egy javaslatom.

Ha három hétre van tervezve egy event akkor legyen 21szint a 15helyett és legyen egy korlát napi egy szint teljesíthető, ez lenne az alap fel állás.
Egy szinten legalább 50mezőt be kellene járni hogy tovább lehessen menni másnap ez ötven csp be kerülne
Mondjuk a mostani 11x8 mező helyett elég lenne 10x10mezo ez esetben egy 50%os mező be járás kellene ahhoz, hogy a következő szintre lehessen lépni.
Minden szinten ugyanúgy lehetne rejtett csapda és rejtett jutalom mező. Jutalom mezőn amennyiben már 50%be van járva lehetne egy olyan jutalom amivel aznap tovább mehetsz a második szintre.
A mezők be járása során a jelenlegi feladatok teljesen jók szerintem kivéve Kufar feladatok ha már két ajánlat van egyik mindenképp legyen lehetőség platinaert vásárolni.
Egy mező be járása egy csp be kerülne alap esetben kivéve inspirált karakter nekik maradna valami osztó rá.
Egy szinten harminc pontot lehetne szerezni plusz a fő szörny le győzese adna öt pontot
Tehát össze foglalva napi ötven csp igényelne az event annak aki nem hajt top listára
Ötven lépés ből viszont nem feltétlen találna meg minden feladatot tehát aki a pontokra hajt és a jutalmakra annak pluszba áldozni kellene csp
Annak aki gyorsabban le akarja tudni mert szereti a pörgést és a versenyt annak lenne 50mező felett valahol egy rejtett mező ami a tovább lépés kulcsát rejtené amivel a fő szörny legyőzése esetén azonnal kezdeti a második... Szintet így ugyan több csp áldoz az eseményre de nem érzi magát korlátozva mint Hh eventen ügye. Tovább lépés kulcsa lehetne egy tárgy még pedig azért hogy ha azt fel használja valaki többet nem mehetne vissza az adott szintre tehát ha top listára hajt és tegyük fel nem találta meg mind a harminc feladatot hogy max pontja legyen akkor a tárgy fel használasa esetén sem tudna már vissza menni és lépkedni.

Úgy gondolom így mindenki számára végig vihető lenne az event ki milyen tempóban akarja csinálni.
Esetleg hogy tényleg tétje legyen a toplistán szereplésnek szintenként az 50lépés felett minden lépés két csp lenne 75lépés felett pedig három így szintenként ha minden mezőt be jár valaki 175csp be kerülne de csak az alap 50ért járna esemény pont el kerülve ezzel a mostani atvaltok több ezer csp ingyen esemény pontra aztán event nem érdekel..

Lehet kicsit hosszúra sikerült elnézést

Vélemények?
Dátum: 2016.02.17. 20:10:02
most 457 pontom van egy csata találtam de ott ahol eddig nem volt lévén egy üres mezeje volt a harmadik szintnek összesen arra az egyre mentem rá

mindegy faszan el van bukva az első hely ennyi roló lehúz majd egyszer visszajön a kedvem akkor játszok de ez egyre esélytelenebb
Dátum: 2016.02.17. 19:53:47
már vagy tízszer végig sétáltam az egész vermet minden szinten és nincs több feladat , sőt már ujabb két szintet teljesen be jártam még vállalva azt is hogy az összes csapdát meg találom és meg is lettek , de tovabbra se láto öbb feladatot sem nem kapok több pontot sem de mar mindegy is vola ha időre megy pont egyenlőség esetén akkor is maradnék már csak negyedik

mire vége lesz az eventnek nyilván még az 50 ben se leszek benne az egy pont miatt

ez nem háborgás nem sírás , csak érdekes hogy mindenki 457 pontot szerezhet én meg sehogy sem tudok 456 fölé menni
Dátum: 2016.02.17. 18:49:24
minden létező feladatot meg csináltam 456 pont a vége nekem
másoknak 457 tehát random kinek mennyi feladatot dob a szintekre , véletlen sem lehetsz első ha tervezed , asszem tényleg ideje új hobbit keresni , marha unalmas már , hogy minden eventen valamivel meg vagyok szopatva és nem tudok ki..tt első helyet össze szedni
Dátum: 2016.02.17. 15:43:13
1100 csp sacc kb amibe nekem került , de első harom szintet fullon be jártam aztán már csak a szükséges mezőket

befejezés után is vissza lehet menni bármelyik szintre és ott keresgélni rejtett csapdákat és jutalmakat de azokra pont nem jár
Dátum: 2016.02.17. 14:39:51
Ez volt az utolsó szint, ezzel sikeresen meghódítottad a Végzet Vermét!

holnap lehet ismételni ?
Dátum: 2016.02.17. 13:28:09
ha olyan mezőn mész amin már voltál nem von le ujra energiát

de ha kufarnal nem vasarolsz és ujra ra lépsz akkor pl von ujra 20at
illetve kviznél ha rossz választ adsz meg gondolom vesztes csata esetén is(ilyet még nem sikerült csinálnom , gyengébbek az ellenfelek , mint szb be )
Dátum: 2016.02.17. 11:07:33
működik , köszönöm
Dátum: 2016.02.17. 10:18:29
Küldit nem jelezte, hogy kész van egy apró kis hiba , ha esetleg lehetne mint szb nél hogy egy ablakban igyeleztessen kész a üldi az jó lenne , mert oldalt sem világít pirosan a küldetés menü
Dátum: 2016.02.17. 10:06:13
első mező karacsoni süti
masodik üres
harmadik csata
Te nyerted a csatát, jutalmad 50892 (+1316) lélekenergia és 162 TP!
Az ellenfelednél kincset találtál: 3 szürke mytokronit, 10 asztrális kincs, templomkristály!

tetszik és valóban nem vont pp-t

ingyen event

Csapdára léptél!

Elvesztettél 60 energiát! ahan harom csp pápá
Dátum: 2016.02.17. 09:59:32
nem csorog annyit el nyomok hogy ne csorogjon túl

gondoltam jó sok erő forrás kis pörgés három hétig és minden fasza , de mindjárt kiderül úgyis
Dátum: 2016.02.17. 09:25:48
maxon van minden erőforrásom tegnap óta nehogy meglepetés érjen felőlem jöhet bármilyen erőforrás igényes feladat
Dátum: 2016.02.17. 09:14:18
nekem pont hogy sokat érne a csp és ha itt tp-t nem kapok érte az nekem szívás konkrétan a top lassítás leg szélén hajszálra a top 50 től pont most ne kapjak csp-re tp:D na mindegy

igaz nem volt írva hogy a csaták pp ből mennek majd , meg az se hogy nem

nehezen hihető, hogy event egyik erőforrást sem használja illetve ahogy Miklós írta ő úgy számolta csp váltást az is meg tudja csinálni aki nullával kezd

negyven perc és kiderül
Dátum: 2016.02.17. 08:57:32
hát az érdekes lenne ha pp se kellene

cspt ingyen át váltod csatákat se pp ből teljesíted akkor az event erő forrás igénye közelítene a semmihez , nem?
Dátum: 2016.02.17. 08:44:32
válaszként ide szúrtad azt az idézetet ami miatt pont kérdeztem ezt

ki is van emelve benne , hogy esemény pont jár csp váltásért és semmi más

tehát ha te érted vagy sejted a megoldást szürke, asztrális, plazma , kiégett kavics találás(nem lopás) akkor légy szíves oszd meg velem is mert elején azt hittem értem , de most nem nagyon .

readásul dupla eséllyel lehet fentebb sorolt dolgokat találni ...

Úgy gondoltam lesznek mezők ,ahol pl feladat lenne xenoshoz hasonló küldi pl arass győzelmet csp ből x db ellenfélen a dupa esély pedig landira hajaz , de rossz nyomon voltam ez le esett

kár hogy szimplán pp zabáló event lesz ha az lesz
Dátum: 2016.02.17. 08:26:35
Idézet: Miklós - 2016.02.12. 14:03:55

Ami még nyilván érdekes információ, hogy minden, a Végzet Vermében végrehajtott csata számít a kritikus ütés, varázslat és kábítás küldetésekbe. Lehet találni kiégett őskövet, szürke mytokronitot, asztrális kincset és szubplazmát, az esély kétszerese annak, mint egy normál vadászatnál. A kiégett őskő találós küldetés tud teljesülni. A következő templomi feladatok is teljesülhetnek: lépjen szinted állatod portyában, szerezz TP-t, vadássz egy napon (minden csata 2-nek számít).


nem egészen értem, ha csp-ért nem lesz csata , csak és kizárólag energiára lehet váltani nulla tp nula Le mellett , akor az egész eventet végülis portyával kell meg csinálni , tehát honnan fog potyogni nekem mondjuk asztrális kincs meg szürke meg stb és pl kiégettes küldi mégis hogy lenne teljesíthető pp-ből ?