Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.08.19. 10:24:55
be tudtok lépni V5-re? vagy csak nálam nem akarja az igazat már 20 perce csak tölt az oldal
Sem direkt linkről, sem innen a fórumból sehonnan nem enged belépni , ellenben v1re gond nélkül belép

Mod: Ahogy leírtam csodák csodája beengedett
Dátum: 2013.08.19. 07:33:22
A nyereményed: Lélekkút generátor 22pechpont, ez a 4. amiből 3 még mindig raktáron van , köszönöm elteszem arra az időkre amikor majd megéri kisütni akutat egymás után 3-4-5-... sokszor
Következőleg viszont elfogadnék bármi mást ez már unalmas
Dátum: 2013.08.18. 22:07:31
igen ha turbózva maxos a szakid akkor úgyis fölé emeli a turbó ha van annyi a szaki összeged és a turbód összege

pl 60 a spekid , 80 a turbód akkor a plusz 5 speki eszenciával turbózva 105 megvan
a 8 óra alatt ha kell le tudod venni a turbót , majd vissza és ugyanugy 105 lesz

ha alapból 100, vagy esetleg 105 a spekid akkor nem kell turbózni 105 v 110re megy arra a 8 órára
Dátum: 2013.08.18. 11:00:44
Igen max fölé visz turbóval is annélkül is ha egyébként már maxos a szakid

de a plusz 8 az túlzás ,-jó lesz az plusz 5 nek is
Dátum: 2013.08.16. 22:50:32
Ezt már mindenki tudja ...

De miért ordibálsz??? A javítás folyamatos, ha rossz kérdést találsz másold be ide ordibálás helyett s jó eséllyel ki lesz törölve vagy javítva lesz a kérdés .
Dátum: 2013.08.16. 09:30:26
v5-ön megint 2x
Bár most nem tudom 2 medál jött-e, mert nem nyertem , Grat Kismester
Dátum: 2013.08.15. 22:31:04
A familiárisos stimulátort többször meg lehet venni , a térkapu stimulátort csak egyszer
Dátum: 2013.08.11. 22:41:42
én még építettem volna , most is van nálam még 600k le ami ide ment volna de már minden csapda készen volt , és a köv félórás frissítésben még 10. voltam , öröm megvolt -elkönyveltem hogy nyertem egy medált , tudom nem nagy táp és eleinte nem is volt cél a toplista de ha gyenge volt a mezőny a szokásoshoz képest akkor már ráfeküdtem kicsit .

erre egy óra mulva visszanézek s egy tag a 8. helyre ment fel a semmiből , még a 15 ben se volt benne , mindezt azután, hogy minden csapda készen volt

mindegy írtam üszre aztán majd lesz ami lesz
a karit katába tettem s ha felesleges volt a sok építés akkor megy a kukába vagy marad a katába vagy törlöm és több pénzt nem áldozok a semmire .
Dátum: 2013.08.11. 21:38:51
V1-en az építési toplistáról úgy csúsztam le a 10. helyről, hogy egy tag aki sehol sem volt azután került fölém , amikor már nem is lehetett építeni a csapdákat,

köszönöm szépen 3 heti építés a semmibe , ha ezt tudom, hogy még akkor is el lehet bukni ,amikor már nincs is lehetőség csapdaépítésre , akkor inkább beépítettem volna a szövibe azt a pár 10 millió Le-t .

V5 ön nem kaptam xeno plecsnit sem
nem mintha csinálna valamit tudom csak elférne a többi közt
Dátum: 2013.08.05. 13:01:10
már szombaton megírtam , csak válasz nem jött még

mod: ugyfest az üsz szabadságon van , válasz nem jött ma sem

off: V1 re pedig a köveim se lettek beírva amit vettem

Lehet feladom és abbahagyom mostmár én is az egész játékot ....
Dátum: 2013.08.04. 16:24:50
igen lehet
Dátum: 2013.08.03. 16:46:11
nem 14-16 körül , hanem mindig 2-án és 16-án van bajnoki
Dátum: 2013.08.03. 12:27:58
Egy medál járjon , így igazságos,

Csak olyat kérek, amiért megdolgoztam, jogosulatlan előnyre nem vágyok , de azt kérem ami jogosan az enyém

Idézet: Miklós - 2013.08.03. 08:28:51
Valamiért a bajnoki 3x futott le, az első verzió volt a végleges, a második kettő nem, lehet hogy az elsőben nem nyertél csak a másik kettőben?


Nem-nem mind a 3x én nyertem


1. Bajnoki
Tegnap, 03:03 Heimdall Lord Doom Te nyerted a csatát.
Tegnap, 03:03 Ganja Heimdall Te nyerted a csatát.
Tegnap, 03:03 Mordus Heimdall Te nyerted a csatát.

2. bajnoki(az első 100%-os ismétlése, szerintem csak duplán írta,-sebzések egyeznek)
Tegnap, 03:03 Heimdall Lord Doom Te nyerted a csatát.
Tegnap, 03:03 Ganja Heimdall Te nyerted a csatát.
Tegnap, 03:03 Mordus Heimdall Te nyerted a csatát.


3. bajnoki( más ellenfelekkel
Tegnap, 03:09 Heimdall Zsozsi Te nyerted a csatát.
Tegnap, 03:09 Heimdall Lord Doom Te nyerted a csatát.
Tegnap, 03:09 Heimdall Ganja Te nyerted a csatát.

tehát látszik, teljesen mindegy milyen sorrendben tesz össze a program mindenképp én nyerem ezt a kategóriát, nem kevés sebzés különbséggel.

Feljebb elhiszem , hogy jobban beleszólhat a random , meg a sok medál miatti negatív módosító, de esetemben még nem
Dátum: 2013.08.03. 10:01:16
Akik a kategóriámban indultak , nem ellenfelek 1 sem .

ha 100x lefuttatjátok a bajnokit akkor is ezt a kategórát minden esetben én nyerném, hacsak akkora randomat nem tesztek bele, hogy majd 1000 sebzés különbséget produkáljon egy fele erős karakter, mint én .

Tehát a kapott medál (1db) jogosan járna.

De ha gondoljátok menjen le a bajnoki naponta 10 x ugyanazokkal akikkel most egy kategóriában indultam .
Az eredmény mindig ugyanaz lesz
Dátum: 2013.08.02. 19:48:27
2 medált kaptam ismét , és most mindkettőt elvettétek , grat hozzá , ugy bele vagytok kavarodva a bajnokikba már azt sem tudjátok merre hány medál jár

kérem a mai nyert bajnokira az 1 kék medálom
Dátum: 2013.07.27. 18:27:22
Honnan van 27 vadászzsákmányod? ha nem vadászol minek vettél ennyit?

Szerintem jó így ,ahogy van , mert egy idő után mindenki "kifogy" a "felesleges" dolgokból és akkor majd mérlegelnie kell, hogy minden napi ajánlatot megvesz mondjuk kiégett kőből átváltott platináért (amit lehet) vagy csak bizonyos dolgokat amik tényleg fontosak lehetnek. Én nagyon kevés dolgot veszek meg platináért , őskövesre meg nem telik mindre , de nem érzem magam hátrányban.

És felesleges erőforrás vagy cucc nincs, mert mikor kellene valami és nincs éppen , akkor majd hiányozna tutira

Csak egy példa: Templom kérhet olyat használj el 3 támadás italt , ha mindet beváltogatod 40 es szint alatt akkor utána max direkt bebukott kihívással szerezhetsz ,- na majd akkor hiányozni fog .
A fehér kristályital és a zöld kristályital sem felesleges , megint csak templom kérhet 300 kristálypontot szerezz kristályitalokból, ha sokat összegyűjtesz ezt a feladatot is pipálhatod ingyen
Dátum: 2013.07.27. 12:56:49
nekem úgy volt, hogy még 10 es szint alatt voltam tavaly mikor elsőnek xenóztam , tanulásban még nem jártam ott, hogy legyen kereskedelem szakim , de akkor valaki azt javasolta vegyem ki a bársony övet , mert majd jó lesz:)

viszont ameddig a tanulást nem emeltem olyan szintre, hogy egyáltalán legyen kereskedelem szakim (nullás) addig nem is adott semennyit az öv, amikor elértem akkor egyből oda is írta a nulla mögé a plusz 40-et

Erre csak azért emlékszek, mert majdnem átverve éreztem magam , aztán meg örültem, hogy nem kell kereskedelemre költenem egy darabig
Dátum: 2013.07.27. 12:30:39
nullásra is ad +40 et , igen , nekem is így volt még tavaly amikor kezdtem. Vagyis ameddig nem volt kereskedelem szakim (tanulásban még nem jártam ott első Xenonál addig nem adott semennyit , mikor elértem hogy lehet ilyen szakim egyből ott volt a plusz 40 )
Dátum: 2013.07.27. 09:27:31
nem olvastad végig az oldalt

2 választás van:

1. -10* medál-t kap a tulajdonságaira és (a harci szakértelmeire .- csak utolsó vérigesen) a karakter ha már győzött annyiszor amennyi megengedett egy kategóriában.
2. 1 kategóriával feljebb indul. (Ekkor a meglévő szabályok szerinti módosítót kapja a medálok után)

Nevezéskor ki lesz írva, hogy mennyi negatív bónuszt kap a karakter.


tehát már maximum x nyertél a kategóriádban ezért ha megint ott akarsz indulni (és gondolom 3 medálod van) ,akkor medáljaid száma x minusz 10-et kapsz minden tulajodra .

Tipp,- nevezz be eggyel feljebb , vagy lépj szintet
Dátum: 2013.07.25. 18:54:31
A templomba is számított

nem keresem vissza a fórumban de pontosan emlékszek mit írt Miklós akkor

..."és akkor a templomba is számít..."

Aki ráér keresse vissza de pl v1en két templomot is megcsináltam mindegyikbe számolta a Landragóros csatákat readásul a 2 csp-t kapásból 2 vadászatnak , ugyanúgy feladatokban is .