Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szgabo22

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.03. 14:43:12
A wow-os idézetedet tartogasd a wow-ra....
Más topic nem érdekel, olvass tovább, ogy lásd megint a VF-ek kerülnek hátrányba. Én nem vagyok kocka, nem tudok egész nap a gép előtt ülni, csak játszani szeretnék, normálisan és kissé már uncsi, hogy mindig a szívás van....
Dátum: 2010.11.03. 14:12:46
Nem lenne rossz ez a fejlesztés, de miért mindig a POKok járnak jól?
Szerintem most elég sok VF-es játékos fogja abbahagyni....
Dátum: 2009.11.20. 20:23:18
Az alábbi kérdést találtam, ami nem annyira fedi a valóságot már.....

Milyen autópálya nincs Magyarországon?
M7
M6
M9
M3


Már létezik az M9.....
Változhat: oda van írva, hogy 2009....
Amúgy 1 sportcsatorna, egy mesecsatorna és a közszolgálati M1 mellett nagyon nehéz kitalálni....
De áruld már el a veszett sok helyesírási hibás, értelmetlen kérdés miért nincs visszadobva? Hát szerintem azért, mert sok IQ nuku értékel...
Mondjátok, mégis milyen kérdést írjon az ember, hogy a sok gyepes barom ne tolja vissza????????? Ha kell hozzá IQ-az a baj... ha nem kell hozzá IQ-az a baj... ha a mindennapokból jön az a baj.... Mégis minek kvízt írni, ha úgysem jó?

Evvel most vajon mi volt a probléma???????????

Melyik csatornán látható főműsoridőben a Dr. House című sorozat (2009)?

SportKlub
M1
Tv2
MiniMax

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Nagyon kíváncsi vagyok, ez kinek szúrta a szemét???????????
Hát nagyon sajnálom, hogy kellett ilyen határt szabni.... Azt hiszem inkább nem is írok több kérdést, mert nem látom értelmét:-(
Hát mondjuk ahonnan én is:-(
Van erre egy nagyon jó oldal, bár te biztos ismered (http://vegzetur.wikidot.com). A gondom sak az, hogy az a kérdés ami már 30 fölötti IQ-t követel, az itt nem megy át....
A másik, meg írok egy kérdést, ami jó értékelést majd egy idő után jön az üzi, hogy kivették az adatbázisból, mert a válaszadók x%-a helytelenül válaszolt, így áthelyezik a kérdést a rossz kérdések közé.... sirály, mert így már van 6 rossz értékelésem és ma kaptam értesítést, hogy hamarosan elesek a kérdésírás jogától. Miért engem büntetnek azzal, ha mások kevésbé tájékzottak? Én soha nem értékelek le egy kérdést azért, mert nem tudom.... Azonkívül azt, hogy van itt szakértelem már egy 1. szintű is tudja, ha tud olvasni....
Sziasztok!
Ez tényleg speciális kérdés???? Azt hittem a végzetúr nevű játékban tettem ezt fel, amire végül is vonatkozik.... De az értékelés eredményét 2 perccel a kérdés feltétele után megkaptam.... Egyre jobban elmegy a kedvem ettől a játéktól, mert az ok, hogy pár olyan kérdésemet amihez nem csak sorozatokat kell nézni speciálisnak értékelik, de azt, hogy a játékra vonatkozót is, az már elgondolkodtató.....

A kérdés:
Hányadik tanulás után kapod meg a szívósság szakértelmet?

15
18
16 - a jó válasz
20

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Mi a Dipus sagitta?

ókori római katonai egység
trópusi betegség
a sivatagi ugróegér latin neve
gyógyászati segédeszköz


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Sziasztok!
Valaki világosítson fel miért speciális egy kérdés, amely egy állat latin nevére kérdez rá, amiről általános iskolában is tanultunk? Ugyanakkor nekem ontja a gép a HKK-s és különféle sorozatos kérdéseket.... azok nem speciálisak? Lehet, hogy az én ismereteim szegényesek, de mi az a HKK??? Legalább a kérdező venné a fáradtságot és ne betűszóként/rövidítésként (mert gondolom ez valamelyik a kettő közül) írja le... Kezdem azt hinni, hogy az értékelő játékosok a sorozatokból szerzik szegényes tudásuk javát. Persze tisztelet a kivételnek.... Én úgy értékelek egy kérdést, hogyha nem tudom rá a választ attól még nem adok a kérdésnek hibás, vagy túl speciális értékelést, hanem inkább utána nézek, végül is 5 percbe belefér... Azonkívül a kérdésem feltétle után kb. 5 perc múlva jött az "értékelés", ami elég érdekes számomra....
Remélem valaki felvilágosít, hogyis van ez.....
Oldal: 1