Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Másik variáció alatt a portyát érted vagy mást?
Mert VF-en vadászol, térkapuzol, esetleg kalandozol, ezek mind fele TP-n és EH-n portyázol, akkor nem csak TP-t kapsz a csatákért 0 LE-vel, hanem az EH-s LE-t megkapod az üres csatákra.
Persze a legjobb állapot az, ha VF-es valaki és mellette úgy rabol, ahogy Aurri tette. Neki (és persze vannak még mások) nem volt szüksége EH-ra, hogy LE legyen a portyákban. De ehhez aktív fosztogatható célponttal teli játékosközeg is kell, az pedig nem mindenhol adott.
Viszont a térkifordítgatás zabálja az LGY-t. Persze lehet ritkábban is csinálni, de akkor TKP pontokat buksz és/vagy nagyon belassulsz - jobban, mint havi egy szint.
Dátum: 2013.06.28. 08:06:15
Meg jó lehet az még legközelebb.
És a 7 szint különbség?
Jó lenne az a nyaraló üzemmód...
Idézet: Viszok009 - 2013.06.27. 11:20:31
Neki ugyanilyen bónuszokkal (max tudás könyve van) ugyanannyi LE/TP jön ki. Ha elosztjuk
csak mivel ő nem azonos szinten van velem, így kicsit kevesebbet kap, szóval nem 100%-ban echte. Teccikérteni?

Én 77 TP-t kapok Ő meg 35-t mivel 6 szint van közöttünk.
Teccikérteni, csak te írtál olyat ami miatt rákérdeztem még egyszer.Idézet: Viszok009 - 2013.06.27. 11:10:00
Igen 40-es hasznos vadászattal ugyanannyi Lé jön 106. szintű VF-esnek, mint nekem 113. szinten.
Mert ez ugye azt jelenti, hogy LE-t kaptok ugyanannyit, de te több TP-vel, tehát rosszabb LE/TP-vel, így értelmetlen lett volna amit írsz, ezért gondoltam, hogy inkább csak rosszul fogalmaztál és LE/TP-re gondoltál, de azért rákérdeztem, biztos ami biztos.

Idézet: McMad - 2013.06.27. 11:22:57
Amennyit egy EH-s általában vadászik (küldi - event - alkalmanként állatelfogás megához), annyihoz igen-igen-igen jó hozadék az a +40%.
Persze ha Viszok számítása korrekt, akkor alaposan lecsökken a VF ereje (szinte csak TK-ra). :S
Tisztában vagyok vele, pont azért érdeklődöm a dolog iránt. Fél éve térkifordítgatok, VF-en fogok el állatot és TKP-zok, EH-n csinálom a portyás ismétlőket miközben nevelem az állatokat. Most a BU belerondított, VF-en tolom végig, de aztán folytatom. Épp dilemmáztam, hogy csökken az LGY tartalékom és előbb-utóbb döntenem kell a 2 irány közül melyik. Én az eH felé hajlottam, de azt a tanácsot kaptam, hogy a VF még üres portyás TP-vel is erősebb, mint az EH-s LE a VF nélküli vadászattal, de ez még a hasznos energiák 40-re emelése előtt volt. Ha megerősítenék még páran amit Viszok ír, akkor viszont boldogan ráállnék örök EH-ra.

*elírás
Tehát akkor 106-os szintű 55-ös VF-el annyi LE-t kap, mint te EH-s 40-es hasznos vadászattal 113. szinten? Vagy annyi LE/TP-t? Mert nem mindegy.
Fele LE, fele TP, akkor a LE/TP ugyanannyi. És fele befogás, tehát 2x annyit kell vadászni darabra ugyanannyi állatelfogáshoz, akkor meg TP-ben ugyanott lesz a tag, mint ha nem láthatatlanul vadászott volna.
Szét van csúszva az oldal ebben a topicban. Vagy csak nálam? - Kösz a javítást!
Idézet: Viszok009 - 2013.06.26. 14:18:33
A hasznos vádaszatnak lesz maximuma...csak azért, mert mostani 40-es max, elérte azt, hogy VF-ért ugyanannyi jár, mint EH-ért.
Úgy érted 40-es hasznos vadászattal annyi a LE/TP vadászat közben, mint 55-ös VF-el?
Idézet: Miklós date=1372243436...
nagyobb képernyőn teljesen kényelmesen elfér mellette jobb oldalt a chat. Szerintem sokat segitene, hogyha van neki hely (de csak akkor!), akkor a chatet automatikusan beméreteznénk oda, és - kövezzetek meg - de nem lehetne bezárni, de legalábbis alapértelmezettben megnyilna. Ha nem takar le semmit, úgyse zavar.
Nem mindenki játszik 20-21"-es szélesvásznú monitoron.
2x belenéztem a chatbe korábban, semmi játékkal kapcsolatos, semmi érdekes nem volt. Ne próbáljátok meg ránk erőszakolni játékfunkcióként. Aki chatelni akar tegye, aki nem akar legyen nyugta tőle.
*Már látom nem csak én tiltakoztam. Ahogy olvastam az idézetet nem is néztem tovább a topicot, csak a válaszom után. De ha már így egybecsengenek, akkor legalább tudom, hogy nem csak az én bolondériám a chat notórius kerülése.
Ez a tanácsadó-mester felállás és az értékelési rendszer tetszik.
HA sikerül életképes mentorrendszert kiépíteni, annak alapfeltétele kell, hogy legyen: semmi játékon belüli erőforrás/jutalom nem járhat érte. Különben kezdődik a kényszertápolás.
Nem egyszer kértem tanácsot másoktól vagy kérdeztem meg amit nem tudtam és még többször segítettem annak akinek tudtam és szívesen vette. De sosem fizettünk be egymásnak ezért őskövet se nem cserélt egymásközt LE gazdát. Szerintem nem is lenne szabad, semmi módon.
A segítségnek önkéntesnek kell lennie és nem haszonlesőnek.

Egyébként szerintem akit segítség nélkül nem fog meg a játék, azt a mentorok sem tudnák hosszú ideig itt tartani. Annak kéne sokkal hangsúlyosabbnak és szemmel láthatóbbnak lenni, hogy milyen baromi fontosak a szakértelmek az első perctől kezdve. Aki ezt nem tudja úgy elcsúszhat, hogy semmi mentor nem kaparja fel. És a kezdők honnan tudnák?

Ez egy elég összetett problémakör, csak pár kósza gondolatom írtam le, mára elég is.
Dátum: 2013.06.26. 00:08:27
Én sem tudom megnézni.
Ha reggel sem, akkor majd írok ÜSZ-re.
Dátum: 2013.06.25. 17:02:17
Címlapon vagyok
Fekete táska + fekete póló = XXI. századi Quasimodo alak - Még a Q-Q is stimmel
Dátum: 2013.06.25. 15:21:28
Szívesen
Nem kell ezzel szórakoznod, de így megkerülheted a Játékvezetők azon szándékát, hogy vadássz, fogd fel így
Dátum: 2013.06.25. 15:19:46
Az csak színesítő szöveg. Kiégett őskőből kizárólag akkor válik igazi, ha veszel őskövet. Akkor amennyi igazit vettél legfeljebb annyi kiégett is igazivá alakul.
Dátum: 2013.06.25. 12:57:40
Akkor mondjuk CSP-ért váltogasd a turbót két egyes szintű szakin.
50 CSP-s gyorsítások megvannak már akár CSP-ből vagy őskőből? Ha egyik sem, akkor itt a legjobb alkalom.
A 200 vadászatot megcsináltad már azon a szinten?
Dátum: 2013.06.25. 12:49:08
Csinálj pár esszenciát, aztán gond nélkül memorizálhatsz
Dátum: 2013.06.25. 12:44:39
Kösz a képeket
Dátum: 2013.06.25. 12:08:59
Nem váltottál a közelmúltban világot és/vagy emailcímet a karakternél?